8 найкращих мобільних програм для вивчення та вдосконалення англійської мови

| | 0 Comments| 11:09 PM
Categories:

Щоб досягти успіху у своїй професійній кар’єрі, необхідне володіння письмовою та усною мовою англійською мовою. Однак багатьом людям важко вивчити англійську мову та словниковий запас. Ви можете зіткнутися з проблемами під час вивчення нових слів, пригадування слів, які ви щойно вивчили, або ще гірше — часто забувати їх використовувати.

Якщо ви не можете записатися на курс або вам важко приділяти час навчанню, ці програми для Android і iPhone допоможуть вам вивчити англійську мову та зміцнити словниковий запас. І навіть якщо ви розмовляєте англійською, тут знайдеться щось для вас. Багато з цих програм допоможуть носіям мови збільшити словниковий запас, а деякі з них дозволять вам вивчати інші мови.

Найкращі програми для вивчення англійської мови

Є багато способів вивчити або вдосконалити свої навички певної мови. Ви можете записатися на онлайн-курс або заняття. Але якщо це не працює, ви також можете використовувати мобільні програми для вивчення мови. Вони роблять навчання цікавим, доступним та інтуїтивно зрозумілим.

1. Duolingo

Якщо ви хочете вивчити мову з самого початку, то Duolingo має стати вашим першим вибором. Це одна з найкращих програм для вивчення мови. Для початку виберіть мову перекладу та свій рівень розуміння. Виберіть щоденну мету та виберіть, чи хочете ви почати з самого початку, чи пройти іспит, щоб оцінити свої мовні навички. Кожен урок у Duolingo складається з кількох модулів.

Повністю завершені модулі стають золотими, а розділи, які ви щойно розпочали, відображаються кольором із індикатором виконання під ними. Кожен модуль має різні типи вправ. Більшість уроків містять запитання з малюнками, вправи на переклад, вправи на прослуховування та записування та запитання з варіантами відповідей.

На деяких уроках ви повинні слухати речення та писати цільовою мовою. Інші просять вас перекласти письмове речення цільовою мовою і навпаки. Duolingo також показує вам модуль ваших найслабкіших слів. Ви можете посилити ці слова та переглянути їх у будь-який час.

Завантажити: Duolingo для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

2. Привіт англійська

Hello English — це комплексний пакет для вивчення англійської мови та вдосконалення навичок. Він охоплює всі аспекти вивчення мови, включаючи граматику, орфографію, словниковий запас, розмовні навички та навички читання. На початку виберіть свою рідну мову та рівень володіння англійською. Потім програма порекомендує урок, який вам найкраще підійде.

  Запускайте класичні ігри на своєму ПК за допомогою цих 6 емуляторів

Існують сотні інтерактивних уроків зі зростаючими рівнями складності. Уроки для початківців безкоштовні. У міру проходження кожного рівня ви почнете заробляти монети. Використовуйте ці монети, щоб розблокувати більше уроків. У регіонах зі слабким підключенням до Інтернету ви можете завантажити уроки для використання в автономному режимі.

Вкладка «Практика» містить інтерактивні ігри. Ви можете тренуватися з новинами, статтями, аудіо, відео тощо. Кожне успішне завершення гри винагороджує вас монетами. Якщо ви підписалися на цю програму, ви зможете вивчити всі уроки, розблокувати карту пам’яті, щоб повторити вивчені слова, і провести індивідуальну дискусію з учителями.

Завантажити: Hello English for Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

3. Beelinguapp

Beelinguapp використовує аудіокниги, щоб допомогти вам вивчити різні мови. Додаток простий у використанні. Виберіть роман мовою, яку ви хочете вивчити, і прочитайте текст вашою мовою поруч. Щоб допомогти у вивченні мови, ви можете додавати слова до свого глосарію, читати новини рідною мовою, перекладати їх цільовою мовою тощо.

Ви навіть можете вивчати мову, стежачи за диктором аудіокниги за допомогою анімації в стилі караоке, щоб точно знати, що вони говорять. У преміум-версії програми доступні всі мови, необмежена кількість пісень, більше історій і без реклами, а також можна перекладати окремі слова з глосарію.

Завантажити: Beelinguapp для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

4. EWA: вивчайте англійську та іспанську

EWA пропонує різні мови, включаючи англійську, іспанську, німецьку, французьку та італійську. Додаток використовує техніку занурення, щоб допомогти вам вивчити мову. Він навчає мови за допомогою невеликих уроків, відео з популярних фільмів і телешоу, аудіокниг та інтерактивних ігор.

Вибравши рідну та цільову мови, ви вибираєте свій рівень володіння. Після цього EWA дає вам можливість вибрати, з чого ви хочете розпочати свою навчальну подорож.

Під час читання книги торкніться кнопки перекладу праворуч від тексту, щоб перекласти відображений текст вибраною рідною мовою. Ви також можете торкнутися окремих слів, щоб побачити переклад вашою рідною мовою.

Завантажити: EWA для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

Найкращі програми для розширення вашого словникового запасу англійською

Покращення словникового запасу англійської має вирішальне значення для складання таких іспитів, як GRE, GMAT, TOEFL та IELTS, а також для загального академічного розвитку. Програми зі словниками та лексичним запасом пропонують різні підходи до вивчення мови за допомогою навчальних матеріалів, контролюють ваш прогрес у навчанні та дозволяють переглядати те, що ви навчилися. Давайте розглянемо кілька з них для мобільних платформ.

  Як створити в кімнаті настрій за допомогою розумного освітлення

5. Поліпшити англійську від Knudge

Додаток Improve English від Knudge.me допоможе вам вивчити та покращити свій словниковий запас англійської мови ефективним і науковим способом. Додаток використовує штучний інтелект і гейміфікацію, щоб спростити процес навчання. Він пропонує різні курси, мультимедійні посібники та ігри зі словами, які допоможуть вам покращити словниковий запас. Існують такі курси, як звичайні англійські фразові дієслова, різниця між словами, що заплутують, і конструктор словникового запасу різних рівнів.

На основі вашого вибору невеликий вміст розблоковується за допомогою сповіщень кожні кілька годин. За допомогою картки він навчає вас значенню слів із зображеннями та конкретними прикладами. Додаток буде перемішувати вивчені слова з новими, щоб вам не було нудно.

Запитання повторюються, щоб перевірити, чи вивчили ви слова чи ні. За кожну правильну відповідь на запитання ви отримуєте кредит. Додаток також пропонує 12 різних ігор зі словами, спрямованих на збільшення словникового запасу, швидкості читання та письма. Ви навіть можете створити завдання, щоб пограти в ці ігри з друзями.

Як бонус, програма також має уроки математики. Ми також рекомендуємо перевірити ці веб-сайти для вивчення математики.

Завантажити: покращити англійську для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

6. Конструктор словникового запасу

Конструктор словникового запасу від Magoosh допоможе вам вивчити слова на рівні іспиту для різних конкурсних іспитів. Додаток складається з трьох розділів: загальні слова для GRE і GMAT, слова для середньої школи для ACT і SAT і слова для вивчення англійської мови для TOEFL та IELTS.

Коли ви вибираєте розділ, програма включає кілька рівнів. На кожному рівні програма задає запитання з варіантами відповідей. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати правильне значення. Не хвилюйтеся, якщо ви відповісте на запитання неправильно — це частина процесу навчання.

Додаток використовує техніку повторення з інтервалами, що означає, що він періодично задаватиме вам одні й ті самі запитання, доки ви їх не опануєте.

Завантажити: Vocabulary Builder для Android | iOS (безкоштовно)

7. Johnny Grammar Word Challenge

Johnny Grammar Word Challenge — це проста програма, яка дозволяє практикувати граматику, покращувати правопис і вивчати нові слова. Коли ви відкриваєте програму, вам потрібно вибрати те, що ви хочете практикувати. У кожній категорії ви можете вибрати різні теми.

  Хмарний суверенітет і його значення для хмарних обчислень

Додаток використовує гейміфікацію, щоб допомогти вам навчатися. Вам потрібно відповісти на якомога більше запитань за 60 секунд. Кожна правильна відповідь приносить вам чотири бали, а кожна неправильна віднімає два бали із загальної оцінки. Наприкінці додаток відображає остаточний рахунок.

Ви можете вибрати один із трьох різних рівнів складності: легкий, середній і важкий. Додаток також має таблицю лідерів, і ви можете отримати значки. Якщо ви любитель змагань, програма вам сподобається. Загалом, програма є надійним варіантом, якщо ви хочете вдосконалити свої навички письма.

Завантажити: Johnny Grammar Word Challenge для Android | iOS (безкоштовно)

8. Флешкарти AnkiDroid

Anki — чудова програма, яка полегшує запам’ятовування будь-чого. Завантажте програми Anki для кожного пристрою, який ви використовуєте, і увійдіть у свій обліковий запис AnkiWeb. Натисніть кнопку «Імпортувати файл», щоб імпортувати власний набір слів. Ви також можете вибрати з величезної бібліотеки спільних колод карток.

AnkiDroid — це супутня програма для Android для Anki. Торкніться кнопки «Плюс» (+), виберіть «Створити колоду», щоб створити нові картки, або виберіть «Отримати спільні колоди», щоб завантажити готові. Використовуйте другий варіант, щоб завантажити різні мовні колоди, щоб почати роботу.

Список колод – це екран, який ви побачите, коли запустите програму. Він відображає список ваших колод, які містять усі ваші картки. Коли ви вивчатимете та переглядатимете матеріал, програма синхронізуватиме ваш прогрес із робочим столом.

Ознайомившись із картками Anki, спробуйте створити власний список словника. Система перегляду карток Anki перевершує інші методи навчання. Anki підтримує як методи активного пригадування, так і повторення з інтервалами, щоб гарантувати, що все, що ви вивчаєте, увійде у вашу довготривалу пам’ять.

Завантажити: AnkiDroid Flashcards для Android (Безкоштовно) | Картки AnkiMobile для iOS ($25)

Секрет вивчення мови

Вивчення нової мови має багато переваг. Це розширює ваші професійні можливості, покращує ваше сприйняття та зміцнює ваш всебічний академічний розвиток. З такою кількістю простих у використанні додатків немає причин пропускати словниковий запас і вивчення англійської мови.

Однак не існує жорстких правил вивчення нової мови. Чим більше ви оточуєте себе мовою, яку вивчаєте, тим більше її запам’ятовуєте.