8 найкращих конструкторів онлайн-форм для вашого бізнесу

Вести бізнес – це зовсім не просто. Є так багато речей, які потрібно мати на увазі. При цьому збір відповідної інформації та відгуків від клієнтів є обов’язковим.

Але як можна зробити всю роботу без сторонньої допомоги?

Є десятки речей, про які компанії повинні знати, коли йдеться про задоволеність клієнтів. Однак за допомогою відповідних форм і опитувань можна отримати дані, які допоможуть компаніям розвиватися. Найкраще те, що є кілька онлайн-інструментів створення форм, які можна використовувати для отримання даних.

Ці інструменти конструктора можуть допомогти проаналізувати деталі або відповіді клієнтів і експортувати їх для подальшого вивчення. Це простіше з відповідними привабливими на вигляд формами, які можна отримати кількома клацаннями миші.

Колекція інструментів, які допоможуть вам створити настроювану форму для потреб вашого бізнесу, має бути вашим головним пріоритетом. Ви можете використовувати їх як контактну форму, збираючи відгуки, ставлячи загальні питання. Для цього ось кілька потужних інструментів, про які ви повинні знати.

Jotform

Jotform — це простий у використанні конструктор онлайн-форм, який може допомогти вам отримати важливу інформацію про клієнта та відвідувачів веб-сайту.

Створені форми залучають клієнтів і, коли на них надходять відповіді, надсилають індивідуальні сповіщення до вхідної скриньки творця.

Таким чином ви зможете відстежувати всі отримані відповіді.

Особливості включають наступне.

 • Більше 10 000 шаблонів на вибір
 • Створює форми за лічені хвилини
 • Збір платежів за замовленнями, опитування клієнтів, заявки на роботу – це кілька завдань, які ви можете виконати.
 • Можна використовувати на всіх пристроях
 • Ділиться формами як окремими посиланнями

SurveyJS

SurveyJS це програмне забезпечення, яке допомагає створювати онлайн-форми та опитування. Ці опитування створено для збору даних від клієнтів і розуміння їхніх потреб у створенні кращого продукту.

  Як продати свій ноутбук, телефон або планшет за найвищий долар

Онлайн-опитування можна налаштувати відповідно до потреб користувача. SurveyJS обслуговує багато сфер, як-от банківська справа, страхування, медицина, освітні організації тощо.

Деякі з основних характеристик включають:

 • Створення настроюваних опитувань і форм
 • Використання бібліотеки JavaScript для інтеграції конструктора форм у веб-програми

SurveyJS доступний для покупки і коштує 499 євро.

FormGet

FormGet це платформа, яка використовується для швидкого та легкого створення форм. Ви можете створити форми для будь-якого випадку, використовуючи вже наявні шаблони, які доступні.

Користувачі можуть використовувати FormGet, щоб залучити більше трафіку на свої веб-сайти. Це робиться шляхом створення привабливих і індивідуальних форм із брендом і логотипами користувача.

Він може похвалитися такими особливостями:

 • Розробка кольорів шаблону
 • Додавання зображень
 • Додавання індивідуального логотипу
 • Відображення вашого повідомлення
 • Додавання посилань на форми
 • Зміна зображення заголовка

Програма є платним інструментом. Найдешевша версія називається Starter і коштує 5 доларів на місяць.

Вуфу

Збирайте дані, платежі та встановлюйте речі на автопілоті за допомогою цього конструктора онлайн-форм.

Вуфу дозволяє створювати та налаштовувати форми за допомогою конструктора форм перетягування. Є готові теми, які ви можете вибрати та відредагувати або почати створювати з нуля за лічені хвилини. Ви також можете наклеїти свій логотип та інші фірмові елементи, щоб отримати власний вигляд.

Ви можете безперешкодно збирати платежі, файли та інші дані, а також отримувати сповіщення щоразу, коли хтось заповнює вашу форму.

Існує понад 1000 варіантів інтеграції з іншими бізнес-інструментами, і ви можете автоматизувати робочий процес, підключивши речі до CRM та інших маркетингових платформ на ваш вибір для зручності. За допомогою спеціальних звітів легко бути в курсі своїх даних. Ви можете стежити за тим, як йдуть справи, і навіть експортувати його на вимогу.

Ви можете бути впевнені, що ваші дані та все інше захищено, оскільки Wufoo використовує 256-бітне шифрування SSL і розумну CAPTCHA для запобігання спаму та крадіжки даних.

  Як перевірити, чи ваш процесор 32-розрядний чи 64-розрядний

Цей конструктор форм використовують такі компанії, як Disney, BestBuy, Sony та Microsoft. Іншими словами, Wufoo — це неймовірний сервіс, який вам потрібно спробувати.

Getform

GetForm це порятунок для хворих і втомлених розробників надто складних і надто дорогих рішень для форм. GetForm — це простий у використанні інструмент.

Використовуючи GetForm, користувачеві потрібно лише інтегрувати код форми на свій веб-сайт. Як тільки це буде зроблено, ви можете почати контролювати форми, які ви створюєте та відображаєте.

Деякі інші функції:

 • Простий і зручний у використанні
 • Створено для розробників і дизайнерів програмного забезпечення
 • Співпрацюйте та діліться даними форми з кількома людьми
 • Оскільки програмне забезпечення є хмарним, користувач може працювати з ним у будь-який час на будь-якому пристрої

TellForm

TellForm це ваше рішення для всіх форм, що створюють проблеми. Tellform допоможе вам створювати та використовувати красиво зроблені форми за лічені секунди.

Створені тут форми використовуються для набору персоналу, дослідження ринку, опитувань тощо.

Найкраща частина TellForm полягає в тому, що він має відкритий код, а це означає, що інші розробники постійно вдосконалюють його.

Деякі з його функцій включають:

 • Opensource, таким чином, безкоштовний
 • Відстежує та аналізує поведінку користувача
 • 11+ типів запитань, щоб поставити все, що завгодно
 • Налаштуйте форму відповідно до вашого бренду та стилю
 • Користувачі можуть створювати форми різними мовами, включаючи французьку, англійську, іспанську, італійську тощо.

Typeform

Прості у використанні та зручні для людей форми й опитування, які допомагають отримувати кращі дані.

Швидко створюйте інтерактивні форми та опитування, використовуючи фотографії, відео та інші засоби масової інформації Typeform. Це позбавляє від «нудності» створення та заповнення форм. Ви можете використати масу значків із бібліотеки та змусити їх вискакувати.

Не тільки це, але також є так багато варіантів налаштування, включаючи макети, які допоможуть вам остаточно зробити його своїм. Ви можете синхронізувати відповіді та інтегрувати їх із багатьма сторонніми програмами, такими як Slack, Google Sheets, HubSpot, Active Campaign тощо.

  Як запустити програми на вашому Mac

Вам навіть не потрібно створювати форми з нуля. Ви можете скористатися одним із готових шаблонів, і все готово. Маю сказати, що простота використання робить його неймовірно вартим вашого часу.

Ви можете почати безкоштовно.

Formstack

с Formstackкористувач може створювати інтелектуальні та цікаві форми, які допомагають проводити опитування, збирати платежі або допомагати клієнтам зв’язуватися з вами.

Formstack не тільки збирає інформацію, але й допомагає вам керувати нею та аналізувати її для підвищення продуктивності.

Деякі з його ключових особливостей:

 • Створення онлайн-форм
 • Автоматизація робочого процесу
 • Інтеграція форм із понад 40 програмами
 • Використання передових інструментів перетворення форм для досягнення цілей
 • Налаштування форми відповідно до того, що ви представляєте
 • Імпорт форм одним клацанням миші
 • Використовуючи опцію перетягування, щоб швидко додавати у свої форми

Висновок 👨‍🏫

Опитування та форми вважаються основою сучасного світу з підвищеним попитом на аналіз даних. Власники бізнесу прагнуть досягти правильного результату, але їм потрібно використовувати правильні інструменти.

Прочитайте найкращі партнерські програми для форм, щоб дізнатися, як заробити гроші, рекламуючи форми та опитування.

Прочитайте про деякі інструменти, які покращать роботу Google Таблиць.