8 найкращих доповнень Google Таблиць для аналізу основних даних [2023]

Categories:

Діапазон випадків використання аркушів Google стає все більш широким.

Сьогодні існують тисячі утиліт для таблиць Google, особливо враховуючи легкодоступні функції та формули. Незалежно від того, створюєте ви звіти чи аналізуєте дані, приготуйтеся вразити себе додатками Goggle Sheet.

Додатки допоможуть вам автоматизувати ключові частини процедур аналізу даних і ще більше переосмислити, як ви можете обробляти звіти та створювати їх на основі інформації. Однак є багато доповнень, які ви можете вибрати для аналізу даних. Важливо мати найкраще обладнання.

Якщо ви з будь-якої причини займаєтеся аналізом даних, вам потрібно використовувати додаткові компоненти, які охоплюють усі ваші потреби в центральній точці. Ця публікація розповість вам про додатки Google, як їх налаштувати, а також розгляне кілька варіантів, які допоможуть вам освоїти аналіз даних. Ви нарешті дізнаєтесь, як вибрати правильний додаток.

Що таке додатки Google Sheet?

Програмне доповнення – це програмний сценарій або програма третьої сторони, додана до іншої програми, що збільшує її функції та можливості. Наприклад, Adobe Flash дозволяє дивитися або грати в ігри у вашому браузері. Користувачі можуть створювати доповнення, не пов’язуючись із оригінальним розробником продукту.

Додатки Google Таблиць – це сценарії, які виконуються всередині програми електронної таблиці, щоб покращити її функціональність, пропонуючи вам кращу взаємодію з користувачем. Якщо ви хочете підвищити свою продуктивність, додатки можуть бути корисними завдяки настроюваній електронній таблиці.

Додатки не слід плутати з розширеннями. Розширення Google Chrome – це невеликі програми, які змінюють і покращують функціональність веб-переглядача. У цьому випадку вони розширюють можливості Chrome, додаючи кнопку в адресному рядку, яка доступна для вас незалежно від сайту, який ви переглядаєте.

Щоразу, коли ви застрягли у виконанні завдання в Google Таблицях, може бути надбудова, яка допоможе вам із вашим конкретним завданням. І якщо ви хочете спробувати деякі додатки, добре для початку знати, що вони можуть для вас зробити.

Крім того, варто зазначити, що деякі додатки можуть бути безкоштовними, а інші — платними, залежно від вашого постачальника послуг. Деякі постачальники пропонуватимуть безкоштовні та платні версії, де ви отримаєте доступ до додаткових функцій за підпискою.

Навіщо вам потрібні додатки?

Google Sheets – це хмарне рішення, яке забезпечує співпрацю та потужні інструменти, які обробляють, візуалізують і обмінюються даними. Ви можете розширити аркуші за допомогою доповнень, щоб створити покращений настроюваний робочий процес, зв’язатися зі сторонніми системами та інтегрувати дані аркушів з іншими програмами Google Workspace, як-от Google слайди для візуалізації.

Додатки допомагають вам виконувати кілька завдань, зокрема маніпулювати даними за допомогою вбудованих служб електронних таблиць Google із сценаріями, створювати користувацькі панелі за допомогою HTML і CSS, у тому числі користувацькі функції, і розробляти певні тригери функцій для певних подій.

Що таке інструменти аналізу даних?

Інструменти Data Analyst — це термін, що описує програмне забезпечення та програми, які аналітики даних використовують для розробки та виконання аналітичних операцій з даними, щоб допомогти установам приймати обґрунтовані бізнес-рішення для збільшення прибутку при мінімізації витрат.

  Зробіть свій текст легшим для читання, використовуючи 1000 часто вживаних слів

Використання правильного програмного забезпечення дає змогу приймати найкращі рішення. У цій публікації всі програмні інструменти, про які йдеться, є доповненнями спеціально для аналітиків даних і можуть бути встановлені безпосередньо з Google Workspace Marketplace.

Як встановити доповнення?

Додатки Google Sheet прості у використанні. Все, що вам потрібно зробити, це встановити їх. Весь процес міститься в електронній таблиці Google. Ось кроки, які вам потрібно виконати на своєму персональному комп’ютері (ПК):

Крок 1. Створіть нову електронну таблицю або відкрийте наявну.

Крок 2: на панелі інструментів перейдіть і натисніть «Розширення», а потім перейдіть до «Додатки».

Крок 3. Натисніть «Додатки» та наведіть курсор на «Отримати доповнення», що перенаправить вас до Google Workspace Marketplace.

Крок 4. Перегляньте вибір на ринку. Якщо вам потрібен певний інструмент, ви можете скористатися кнопкою пошуку, щоб знайти його.

Крок 5. Клацніть надбудову, яку потрібно встановити, а потім натисніть синю кнопку встановлення, щоб додати свої надбудови.

Тепер, коли ваше доповнення встановлено, воно доступне лише через ваш браузер. Тому він недоступний на вашому мобільному телефоні. Ви можете перемикатися між браузерами під час використання доповнень. Наприклад, якщо ви встановили доповнення в Chrome, ви все одно можете використовувати його, працюючи на тому самому аркуші в іншому веб-переглядачі, наприклад Firefox.

Однак, перш ніж працювати з багатьма додатками, є винятки. Деякі додатки залежать від браузера; наприклад, створені явно для Chrome працюватимуть, лише якщо їх додано до рідного браузера.

Ви вже витратили деякий час на теоретику; настав час зайнятися тактикою та побачити, як різні додатки можуть покращити ваш аналіз даних. Ось найкращі додатки, які допоможуть вам з аналізом даних.

Суперметрика

Supermetrics створено для спрощення та підвищення продуктивності, одночасно визначаючи підключення під час аналізу даних. Ви можете автоматично отримувати та змішувати дані з понад 100 інструментів маркетингу та продажів безпосередньо в електронній таблиці, допомагаючи приймати обґрунтовані рішення за допомогою надбудови, доступної на ринку.

За допомогою Supermetrics вам потрібно лише визначити джерела даних, налаштувати показники та налаштувати оновлення за часом, не виходячи з Google Таблиць. Ось інші функції, пов’язані з Supermetrics:

 • Інтеграція даних із ваших улюблених маркетингових платформ, таких як Google Ads, Microsoft Advertising тощо.
 • Робота з чистими даними без вибірки.
 • Створюйте спеціальні звіти та інформаційні панелі зі сповіщеннями електронною поштою.
 • Отримайте доступ до безкоштовних звітів із безлічі шаблонів.
 • Викорініть ручну роботу, як-от копіювання та вставлення, таким чином зосередившись на аналізі.

Supermetrics підтримує широкий спектр джерел даних для вашого використання. Ви можете скористатися безкоштовною 14-денною пробною версією, перш ніж обрати платну версію.

Abelbits: розширений пошук і заміна

Якщо ви хочете використовувати розширений пошук, Abelbits — ваше рішення номер один. До цієї надбудови можна отримати доступ із торгової площадки. Вона дозволяє знаходити та замінювати текст у формулі, перевіряти приховані посилання в тексті, здійснювати пошук у примітках і знаходити певні значення у ваших даних.

Ось унікальні функції інструменту Abelbit:

 • Інформаційна панель для одночасного перегляду значень, приміток, формул, помилок і посилань.
 • Знайдіть і замініть дані в стовпці або будь-де в електронній таблиці.
 • Відображати збіги спеціальних даних на бічній панелі, де можна перейти до будь-якого запису, натиснувши.
 • Замініть усі або вибрані слоти даних.
 • Експорт спеціальних значень або відповідних їм рядків.

Якщо ви хочете розпочати роботу з цим інструментом, ви маєте право на 30-денну повну безкоштовну пробну версію, після чого ви можете вибрати платну підписку з безумовною гарантією повернення грошей. Ви також отримуєте цілодобову підтримку, яка допоможе вам, якщо ви застрягли або виникнуть запитання.

  Пояснення безперервної інтеграції та передачі [OS X]

Шитго

Sheetgo уповноважений місією автоматизувати керування даними в електронних таблицях. Інструменти Sheetgo дозволяють створювати власні робочі процеси, автоматизуючи всі бізнес-процеси. Ви можете об’єднати дані своїх електронних таблиць, щоб використовувати блискучу інтеграцію, як-от документи Google і пошта, для бездоганної автоматизації. Sheetgo можна встановити через маркетплейс.

Ось деякі операції, які можна виконувати за допомогою Sheetgo:

 • Пов’язуйте, об’єднуйте, синхронізуйте таблиці Google і переміщуйте дані між кількома файлами для автоматизації.
 • Працюйте одночасно з декількома файлами, такими як CSV, Excel і таблиці Google.
 • Підвищте свою продуктивність, підключивши файли через робочий процес.
 • Створення автоматизованих звітів.
 • Підключіть свої електронні таблиці до хмарних технологій, таких як Dropbox або SharePoint.
 • Створення документів з електронних таблиць.

Sheetgo є безкоштовним для використання, хоча він має деякі платні функції.

ThoughtSpot

ThoughtSpot для Google Таблиць – це інструмент візуалізації даних, який дозволяє створювати діаграми та візуалізації з даних ваших електронних таблиць. ThoughtSpot орієнтований на ціль і допомагає вам бачити всі можливі візуалізації ваших даних, поки ви їх досліджуєте.

Ось кілька завдань, які ви можете виконувати за допомогою ThoughtSpot:

 • Безкоштовні моделі – запуск інструменту автоматично класифікує ваші дані за різними типами на основі дат, показників і атрибутів.
 • Деталізуйте свої дані будь-де за допомогою вбудованого легкого механізму SQL.
 • Зручна навігація вашими електронними таблицями.
 • Використовуючи Pin to Slack, Google слайди та Google Sheets, ви можете легко зберігати діаграми та ділитися ними з іншими для кращої співпраці.

Він безкоштовний для використання та може бути легко встановлений з торгової площадки.

Коефіцієнт

Coefficient — це безкодове рішення для підключення ваших електронних таблиць до систем вашої компанії та таким чином прискорення роботи. Ви можете синхронізувати таблиці Google із програмним забезпеченням для бізнесу, таким як Google Analytics, MySQL, Looker, Redshift, будь-яким інтерфейсом прикладної програми (API), базами даних і складами за допомогою коефіцієнта.

Ви можете створювати звіти та гнучкі інформаційні панелі. Ось унікальні атрибути Коефіцієнта:

 • Отримайте живі дані з ваших систем без кодування.
 • Ніколи не створюйте подібний звіт.
 • Зробіть дані оперативними – тримайте товаришів по команді в курсі за допомогою сповіщень на електронну пошту.
 • Швидке підключення через системи.
 • Автоматичне оновлення даних за будь-яким розкладом.
 • Зберігайте формули, додаючи нові стовпці до електронної таблиці.
 • Кілька випадків безперебійного підключення даних, як-от CSV до аркушів даних або даних Amazon Redshift до аркушів.

Коефіцієнт можна встановити з торгової площадки Google Workspace.

Чудовий стіл

Awesome Table — це надзвичайно захоплююче доповнення, яке допомагає експортувати дані з багатьох джерел у Google Таблиці. З моменту заснування у Awesome Table було два продукти. Перший — це конектори, які експортують дані з таких програм, як HubSpot і Jira.

Інший — це програми, за допомогою яких ви можете зробити дані електронної таблиці доступними та доступними на веб-сайті як інтерактивний каталог. Ви також можете використовувати Awesome Table для створення звітів і інформаційних панелей на основі аналізу даних. Цей інструмент безкоштовний, але має деякі платні функції.

Якщо вас цікавлять конектори, ось що може зробити Awesome Table:

 • Quickbooks – підключайте будь-які дані до Google Таблиць
 • Інструменти розробника – ви можете інтегрувати такі інструменти, як Jira, Vercel та/або будь-який API із налаштованими запитами.
 • Електронна комерція – створюйте спеціальні інформаційні панелі та запускайте детальну аналітику продуктів і транзакцій.
 • Керування продуктами – підключайтеся до таких служб, як Notion і Airtable, щоб синхронізувати оновлення та стежити за документацією.
 • Крипто – відстежуйте та аналізуйте ціни, обсяги торгів і ринкову капіталізацію для будь-яких криптовалют. Ви навіть можете створити свої свічники зі своїх даних.
  6 найкращих інструментів безпеки та керування подіями (SIEM), які варто перевірити у 2020 році

Якщо ви хочете створити програму, ось що ви можете зробити:

 • Створюйте каталоги, бібліотеки документів, каталоги та портфоліо проектів.
 • Створюйте карти для своїх клієнтів.
 • Створіть бази поширених запитань.
 • Зведення даних – легко створюйте візуалізації.
 • Налаштуйте свою програму за допомогою інших мов, наприклад JavaScript.

Awesome Table можна встановити з торгової площадки.

Abelbits: видалення дублікатів

Незалежно від того, чи працюєте ви з великими чи малими обсягами даних, у вас повинно бути рішення для обробки дублікатів. Видалення дублікатів від Abelbits допомагає видалити дублікати даних без використання редактора коду, дозволяючи вам зосередитися на більш значущих процедурах аналізу даних. Його можна встановити з маркетплейсу.

Ось кілька завдань, які можна вирішити за допомогою видалення дублікатів від Abelbits:

 • Знайдіть повторювані або унікальні рядки та клітинки.
 • Швидка дедукція – під час роботи з деякими даними ви можете мати одноетапну альтернативу першій функції. Ви можете продовжити виконання тієї ж операції з дублікатами.
 • Легке порівняння аркушів.
 • Об’єднайте повторювані ряди.

Цей інструмент пропонує вам 30-денну безкоштовну пробну версію повної функціональності, після чого ви можете вибрати річну підписку або безкоштовну плату.

Вирішіть для Google Таблиць

У цьому додатку є конструктор звітів із чудовими функціями, які можна ввімкнути в Google Таблицях. Solve for Google Sheets пропонує кілька функціональних можливостей, як-от створення потужних звітів із даних, автоматичний аналіз адрес за допомогою штучного інтелекту та розширення баз даних.

Ви можете використовувати ці можливості, щоб знаходити відповіді на більш конкретні запитання у своїх даних, керувати ними та навіть ділитися ними.

Він має такі основні особливості:

 • Створення звітів і діаграм.
 • Автоматичне оновлення звітів
 • Автозаповнення аналізує адреси.
 • Розширте свою базу даних.

Це доповнення можна встановити з торгової площадки та працює як для малого, так і для великого бізнесу. Однак ви отримуєте 14-денну безкоштовну пробну версію після низького місячного бюджету підписки.

Заключні слова

Ви переглянули найкращі додаткові компоненти, які можна використовувати для аналізу даних, а інші мають унікальні додаткові функції, як-от створення звітів. Є багато захоплюючих функцій, які ви можете досліджувати, якщо ви зануритеся глибше за допомогою доповнень.

Різні додаткові інструменти матимуть унікальні та різні функції. Прочитайте всю документацію інструментів, щоб дізнатися про всі широкі можливості, перш ніж вибрати той, який найкраще підходить для вашого випадку використання.

Далі перевірте конфіденційність додатків безпеки браузера.