8 найкращих додатків для нотаток для iOS у 2019 році

Categories:

Ведення нотаток є основною, але необхідною потребою на будь-якому смартфоні. Мільйони людей, які покладаються на програми для конспектування, мають різні очікування від кожного, як-от програми для розсилки або погоди, які виконують ту саму функцію, але в різних пакетах. Правильна програма для створення нотаток не так проста, як зробити випадковий вибір, як ми дізналися у нашому виборі для Android, потрібно трохи поекспериментувати. Ось 8 найкращих додатків для нотаток для iOS.

Як ми тестували

Ці програми були протестовані на iPad Pro. Ми перевірили співвідношення ціни та продуктивності. Деякі програми дорогі, ми рекомендуємо лише ті, які є безкоштовними або вартими своєї ціни. Ми також зосередили увагу на тому, наскільки легко ними користуватися та наскільки добре вони розроблені. Додаткова оцінка додатків, які підтримують введення Apple олівцем для користувачів iPad Pro.

1. Evernote

Якщо ви думали Evernote був потужним інструментом для Android, вам не пощастило випробувати його на iOS з його ексклюзивними додатками. Наприклад, є Scannable, програма для сканування з великими можливостями, а потім є Skitch, редактор розмітки, який затьмарює всі редактори розмітки (інтегрований у версію для настільних комп’ютерів, але більше не доступний в інших місцях), Penultimate, додаток для написання нотаток від руки, щоб помістити ваш олівець. до великого використання. Загалом, Evernote намагається охопити будь-яку базу, яку можна уявити, щоб покращити роботу з нотатками, і цілком зрозуміло, що пересічній людині нічого не знадобиться за межами цієї екосистеми. У безкоштовної версії існує обмеження пам’яті, і користувачі можуть підключатися лише до двох пристроїв одночасно.

  5 функцій, які варто очікувати в iOS 9

2. OneNote

OneNote це набіг Microsoft у сферу нотаток. З цифровою ручкою він так само працює, як і з надрукованими нотатками. Ви можете робити рукописні нотатки, зберігати голосові та графічні нотатки та синхронізувати їх із календарем, якщо потрібно. Він не має власного оточення доповнень, він досить добре працює, просто покладаючись на ряд продуктів Microsoft Office. Хоча вони вимагають значних інвестицій, це не відбивається на повнофункціональному безкоштовному додатку OneNote.

3. Жарт

Жарт є багатогранним інструментом, оскільки він може створювати слова, документи, а також списки справ. Ця програма не буде вашим найнадійнішим активом, коли вам потрібне швидке рішення, але це буде дуже надійна платформа, коли вам потрібна чудова. Текстовий редактор дає змогу вибрати один із серії шаблонів шрифтів, які дійсно зроблять ваш вміст популярним. Ви можете зберігати зображення, створювати списки справ, додавати файли та сортувати їх у приватні папки без обмеження на зберігання. Якщо гарний вміст є пріоритетом, тоді Quip — це ваше рішення для конспектування.

4. Simplenote

Simplenote це те, що він говорить. Простий додаток для нотаток. Це безкоштовне рішення, яке синхронізується з усіма підключеними пристроями, і на відміну від Evernote, немає обмежень на кількість пристроїв, які ви можете підключити. Крім того, ви можете додавати співавторів у свої нотатки/завдання/проекти для групової діяльності. Додаток швидкий та ефективний. Існують теги, а також шпильки, які допомагають вам організувати за допомогою розширення бібліотеки нотаток і думок. Він просить вас створити обліковий запис і зберігає резервну копію всієї вашої інформації в Інтернеті, щоб ви знали, що ви охоплені з усіх питань.

  Як відключити Face ID на екрані блокування в iOS 11

5. Post-It Plus

Post-It Plus є цифровим втіленням популярного продукту для наліпок. Ця програма має влучну назву, оскільки вона займає традиційні пост-їти і робить їх крок далі. Ви можете не тільки робити нотатки та створювати списки справ, але й писати свої думки щодо фактичної публікації (для роботи тощо), а пізніше робити фотографію за допомогою програми, щоб додати її до бібліотеки. Якщо ви берете нотатки без паперу, програма дозволяє перейти безпосередньо до цифрового введення. Ви можете створювати нагадування та експортувати їх у безліч підключених служб (PowerPoint, Excel, PDF, Dropbox тощо). Робоча зона — це дошка, яку ви можете розташувати будь-яким способом, який вважаєте за потрібне. Якщо у вас є Apple Pencil, ви можете створювати рукописні нотатки самостійно (або за допомогою стилуса). Він навіть підтримує режим розділеного екрана на iPad.

6. Зошит

Блокнот це надзвичайно добре розроблена програма, яка дозволяє робити нотатки, створювати контрольні списки і навіть малювати ескізи. Крім того, ви можете записувати аудіо та навіть фіксувати моменти за допомогою Notebook. Параметри налаштування досить вражаючі; ви можете налаштувати все для кожної окремої нотатки. Голосові нагадування також мають функцію розпізнавання мовлення, якщо вам потрібна така гнучкість. Якщо ви використовуєте кілька пристроїв, усі ваші нотатки синхронізуються з усіма підключеними пристроями. Ви можете використовувати олівець, щоб накидати ідеї або використовувати будь-який стилус. Додаток має велику організаційну структуру, оскільки ви можете організовувати за нотатками, блокнотами, грати з їхнім порядком і робити з ними практично все, що забажаєте. Він також має вбудовану серію жестів для легкої навігації, і ви можете заблокувати певні нотатки за допомогою Touch ID або окремого коду клавіші.

  Як виправити відсутню кнопку «Додати людей» у додатку iOS 10 Notes

7. Геніальні нотатки від UpWord

геній Notes є відносно новішим входом на ринок нотаток, але це не означає, що він обмежений будь-якими засобами. Він дуже серйозно ставиться до функціональних можливостей завдяки диспетчеру завдань на основі жестів прокручування. Ви можете додавати списки й увімкнути форматування миттєво. Ви можете переглядати нотатки пізніше, використовуючи нагадування одним дотиком, сортуючи всі свої записи в папках і вибраних, а також синхронізувати все з Dropbox.

8. Google Keep

Google Keep має трохи схожість із Post-It plus, оскільки нотатки скоординовані за кольором та організовані, як справжні наклейки на стіні. Крім того, у вас є повна сила Google, тому ви сумісні з різними платформами, і у вас є майже нескінченний простір для нагадувань, зображень, записів.

Почесні згадки

Бамбуковий папір і Папір фірми FiftyThree є чудовими програмами, але вони більше створюють рукописні нотатки. Вони чудово справляються зі своєю роботою, і якщо ви віддаєте перевагу писати в цифровому форматі, вам слід спиратися на ці програми.