8 найкращих дизайнерських програм для команд

Categories:

Компанії будь-якого розміру потребують маркетингу, щоб досягти успіху в цьому висококонкурентному світі, і програмне забезпечення для проектування може допомогти вам у цьому.

У цифровому просторі компанії можуть інтегрувати 3D-програми для створення 3D-дизайнів, анімації тощо.

Управління процесами проектування вручну займає багато часу та втомлює, особливо коли культура віддаленої роботи процвітає. Крім того, глядачі переважно віддають перевагу контенту з привабливим дизайном, а не простому тексту.

Ось чому підприємствам потрібні інструменти для спільного проектування, щоб створювати дизайни для своїх веб-сайтів, блогів чи інших вимог. Важливість програмного забезпечення для проектування в динаміці сучасного бізнесу зростає, оскільки компанії прагнуть досягти досконалості за допомогою швидкості, ефективності та продуктивності.

Використання найкращого програмного забезпечення для проектування допоможе вам зробити це. Це дозволить усім членам команди брати участь у проектуванні та творчому процесі з самого початку, незалежно від того, де вони знаходяться.

Будь то веб-сайт компанії, маркетингові потреби, дизайн продукту чи торговельні матеріали, програмне забезпечення для дизайну відіграє вирішальну роль скрізь. Це також допоможе вам привернути більше уваги потенційних клієнтів і клієнтів, щоб прискорити ваше зростання.

Давайте дізнаємося, яку користь програмне забезпечення для проектування приносить командам, які працюють над дизайн-проектом.

Що таке співпраця в дизайні?

Співпраця в дизайні — це процес, у якому всі дизайнери зосереджуються на одному проекті. Основна мета дизайнерів – створити якісний продукт, залучивши всіх членів команди з самого початку. Вони ефективно співпрацюють під час мозкового штурму, підготовки дизайну, прототипування, внесення змін відповідно до відгуків і завершення дизайну.

Тут різні люди з унікальними наборами навичок об’єднуються в команду, щоб розділити кожну частину процесу проектування, щоб мінімізувати одне робоче навантаження та досягти кращих результатів. Завдяки співпраці ваш кінцевий продукт буде більш ефективним і надійним. Це також допоможе підвищити загальну продуктивність.

Вам не доведеться турбуватися про пропуски дедлайнів, перегляди клієнта та інші ускладнення, використовуючи інструменти візуальної співпраці. Ви можете залучити всіх із ваших дизайнерських команд, наприклад розробників, дизайнерів, програмістів і дослідників UX. Кожен може легко виконати свою відповідальну роботу, не плутаючись і не зволікаючи. Таким чином, вони можуть працювати на одній сторінці, щоб покращити ефективність команди та робочий процес.

Чому програмне забезпечення для дизайну є необхідним?

Інструменти спільного проектування відкривають багато шляхів до успіху та можливостей для зацікавлених сторін.

Коли ви відвідуєте веб-сайти чи цільові сторінки, ви побачите багато графіки, зображень тощо, їхній дизайн, який привертає першу увагу. Усі шукають красиві візуальні ефекти, яскраві та доповнюють кольори, якісні зображення, смішну анімацію тощо. Це допоможе вам залучити більше відвідувачів, дозволити їм залишитися та дозволити їм терпляче прочитати весь вміст.

Отже, використовуючи інструмент дизайну, ви можете досягти всього цього. Клієнт може уважно ознайомитися з поточною роботою та миттєво прокоментувати, якщо виявить будь-яку помилку. Крім того, дизайнери та розробники виграють від програмного забезпечення для проектування з точки зору їх робочого навантаження. Члени команди ніколи не вважають роботу такою нудною, оскільки всі інструменти забезпечують унікальну функціональність і функції, які вам подобаються.

Переваги використання програмного забезпечення для проектування для команд

Підвищує продуктивність

Під час роботи над проектом, від створення ідеї до завершення продукту, є багато факторів, які можуть ускладнити вашу роботу. З програмним забезпеченням для проектування у вас є все прямо перед вами, тому ви можете працювати зі своїми командами, дозволяючи їм керувати своїм досвідом.

Інструменти для співпраці в дизайні допомагають керувати проектом і завершувати його в установлені терміни, підвищуючи загальну продуктивність.

Віддалена робота

Віддалена робота у бажаному середовищі дає вам бажаний спокій. Під час творчої роботи людині потрібен простір для кращого мислення. Сьогодні команди працюють віддалено, щоб створити унікальний контент із коробки.

Програмне забезпечення для проектування, до якого можна отримати віддалений доступ, пропонує вам цю можливість. Учасники вчаться один в одного та залишають відгуки та коментарі до дизайну, щоб зробити його більш ефективним, незалежно від свого місцезнаходження.

Простіший робочий процес

Раніше у вас була можливість лише співпрацювати зі своїми командами через електронну пошту, зокрема обмінюватися файлами. Раніше це займало багато часу, щоб отримати відповідь.

  Найкращі способи читати новини на вашому iPhone або iPad

Зараз ви можете співпрацювати зі своєю командою за допомогою того самого програмного забезпечення. Це позбавляє від необхідності надсилати файли електронною поштою. Кожен, хто використовує програмне забезпечення для розробки, може переглядати зміни та відгуки. Завдяки цій співпраці в дизайні учасники швидко працюють із найновішими інструментами та технологіями. Це допомагає оптимізувати робочий процес і заощадити час і зусилля.

Кращий доступ

Використання інструменту для спільної роботи над дизайном дає вам перевагу в доступі до інформації в режимі реального часу. Команда, яка бере участь у проекті, отримує повний доступ до інформації про те, що потрібно зробити та скільки часу у них є для завершення роботи.

Таким чином вони економлять свій час, усуваючи непотрібні дискусії. Ви також можете налаштувати доступ відповідно до посадових ролей, щоб кожен мав належний рівень доступу для ефективного виконання своєї роботи.

Швидке редагування

Програмне забезпечення для онлайн-дизайну допомагає скоротити додатковий час на надсилання та отримання файлів для редагування та затвердження. Інструмент для співпраці в дизайні дозволяє кожному учаснику проекту коментувати, затверджувати вміст, коментувати та надавати відгуки. Завдяки цьому будь-який учасник знає свою наступну роботу, не витрачаючи часу.

Отже, якщо ви шукаєте найкраще програмне забезпечення для дизайну для вашої команди, ось кілька чудових варіантів для розгляду.

Adobe Creative Cloud

Розвивайте свій бізнес, будуючи свій бренд Adobe Creative Cloud, одна з найкращих творчих програм, яка надає вашій команді простий у використанні інтерфейс для створення дизайнів. Він дає вам усе необхідне, щоб підняти свій бренд за допомогою творчого вмісту.

Ви отримаєте більше 20 творчих програм, включаючи Illustrator, Premiere Pro, XD, After Effects, InDesign, Adobe Photoshop тощо. Дозвольте вашій команді використовувати такі інструменти підвищення продуктивності, як редагування, співпраця, конвертація тощо за допомогою можливостей PDF і Adobe Acrobat, щоб розкрити силу творчості.

Ви можете отримати доступ до Adobe з будь-якого місця, з будь-якого пристрою. Крім того, записуйте свої ідеї на свій мобільний телефон, вдосконалюйте їх на робочому столі та презентуйте ту саму роботу на смартфонах або планшетах. Креативні ресурси, як-от шрифти, фондові ресурси, натхнення Behance, оголошення про роботу з талантами тощо, також допоможуть вам під час проектування.

Співпрацюйте ефективно й результативно за допомогою інструментів і послуг, які пропонує Adobe, особливо для ваших команд. Ви також можете контролювати доступ до редагування відповідно до ролей, щоб підтримувати узгоджене брендування. Діліться своїми попередніми переглядами, редагуйте разом, відновлюйте деякі попередні версії та ще простіше з Adobe.

Інтегруйте Microsoft Teams, Slack, Confluence, Microsoft Power Automate тощо, щоб підвищити свою продуктивність. Ви також можете керувати своїми програмами, планом і активами за допомогою простих функцій адміністратора, таких як гнучке керування ліцензіями, спрощене виставлення рахунків, захист активів тощо.

Отримайте одну програму за 33,99 доларів США на місяць за ліцензію та виберіть Premiere Pro, Acrobat Pro DC, InDesign, Illustrator, Photoshop тощо.

Canva Pro

Створюйте свій професійний дизайн і досягайте цілей брендингу за допомогою Canva Pro, яка надає першокласні функції, як-от засіб для видалення фону, фірмовий комплект тощо.

Завдяки одній підписці ви відкриєте нескінченні можливості, а це означає, що ваша команда матиме доступ до близько 100 мільйонів фотографій, аудіо, графіки, відео тощо для використання всюди. Це надає вам багато варіантів вибору, щоб ви ніколи не витрачали зайвий час на створення дизайну.

Прискоріть свої ідеї за допомогою шаблонів преміум-класу та працюйте професійно та швидше, дозволяючи своїй команді працювати з вами над одним проектом. Крім того, Canva Pro виглядає високоякісною завдяки своїй преміальній анімації, шрифтам, параметрам редагування тощо.

Крім того, використовуйте товари та інструменти брендингу для маркетингу свого бізнесу та охоплення цільової аудиторії за допомогою соціальних кампаній, які підтримуються розкладом контенту. Ви також можете легко налаштувати свій Brand Kit, завантаживши фірмові шрифти, кольори, логотипи та застосувавши їх у всіх своїх дизайнах, щоб підтримувати узгодженість бренду.

Дозвольте своїй команді додавати коментарі, ділитися дизайном, надсилати відгуки іншим, щоб підвищити продуктивність. Canva Pro також інтегрується з багатьма бізнес-сервісами, такими як PixaBay, Pixie, Pexels, Unsplash, Google Drive, Google Maps, Twitter, Facebook, Dropbox, Instagram тощо

.

Розпочніть безкоштовну пробну версію сьогодні та створюйте краще разом зі своїми командами. Він доступний на комп’ютерах, смартфонах і планшетах.

  Не вдається поділитися екраном у Microsoft Teams – виправлення для ПК та мобільних пристроїв

Фігма

використання Фігма досліджувати вищу творчість, співпрацюючи в групі та використовуючи колективне розуміння для роботи. Він може об’єднати всіх членів вашої команди в творчому процесі, щоб ви могли швидше та якісніше створювати продукти в режимі реального часу.

Figma представляє FigJam, білу дошку, яку ваші команди можуть використовувати для відкритого мозкового штурму своїх ідей, і надає варіанти семінарів, наліпок і схем. Figma та FigJam працюють пліч-о-пліч, щоб ви могли краще реалізувати свою ідею в одному місці.

Незалежно від вашого місця розташування ви можете брати участь у ітераційному потоці проектування, щоб бути всередині циклу. Крім того, ви можете поділитися своїми інтерактивними прототипами, відгуками про них і представити остаточний з іншими за допомогою динамічних накладень і розумної анімації, що виглядає природно.

Підвищте узгодженість свого бренду за допомогою централізованого доступу для команд, активів бренду з можливістю пошуку та різноманітних стилів. Завдяки потужній системі дизайну ви можете стати дизайнером і ділитися своїми ідеями зі своїми командами будь-якою мовою.

Подолайте розрив між дизайном і розробкою, щоб покращити свою маркетингову стратегію. Програмне забезпечення для дизайну допоможе вам створювати приголомшливі проекти та змінювати ситуацію. Ви також можете зв’язатися зі спільнотою, щоб розширити свій набір інструментів за допомогою дослідників, розробників плагінів, ілюстраторів, авторів контенту, дизайнерів тощо.

Отримайте доступ до трьох файлів Figma та трьох файлів FigJam, а також до необмеженої кількості особистих файлів абсолютно безкоштовно. Платіть 12 доларів за редактора на місяць і отримуйте більше переваг, як-от командні бібліотеки, аудіорозмови тощо.

InVision

InVision надає онлайн-дошку, яка відповідає вашим вимогам щодо дизайну та підвищує вашу продуктивність. Він пропонує трансформаційну співпрацю для ваших команд, щоб об’єднати всю вашу дизайнерську роботу.

InVision централізує весь робочий процес, щоб ви могли співпрацювати зі своєю командою на кожному етапі процесу проектування. Ви отримаєте більше 100 шаблонів від різних компаній, таких як Atlassian, American Express, Monday.com і Microsoft, щоб працювати краще та розумніше.

Крім того, InVison надає розумні віджети, які надають новий рівень підключення та потужності документам Freehand. Freehand — це гарне місце для встановлення цілей, мозкового штурму та співпраці перед початком проекту.

Ви можете вставляти інформаційні панелі режиму, дошки Kanban, проблеми Jira, Google Docs тощо у Freehand, щоб переглядати належну статистику для відповідного планування своєї роботи. Тримайте всіх членів команди активними за допомогою стикерів, інтеграції Loom і коментарів.

Крім того, інтеграція Microsoft Teams і Zoom перетворює ваші нудні зустрічі на робочі сеанси в режимі реального часу з чудовою співпрацею. Зберіть усе в одному місці, щоб завершити розпочате.

Збагатіть свою команду преміум-функціями та дозвольте їм випробувати InVision безкоштовно.

Visme

Створюйте, діліться та зберігайте приголомшливий вміст бренду за допомогою Visme дизайнерська платформа. Це дозволяє вам керувати брендингом і дозволяти вашим командам ефективно співпрацювати над одним проектом.

Visme може допомогти вам створювати документи, діаграми, презентації, веб-графіку, інфографіку, інтерактивний вміст і багато іншого. Налаштуйте кольори бренду, активи, логотипи та шрифти, щоб підтримувати узгодженість бренду та дозволити вашій команді вибирати зі сховища брендів шаблонів. Ви можете заблокувати свій шаблон дизайну в доступному місці, щоб ваша команда могла налаштувати та додати решту.

Ви можете отримати оплески за інновації, зроблені вашою командою у створенні контенту бренду за допомогою інструментів. Крім того, дозвольте вашим досвідченим дизайнерам працювати над складним дизайнерським проектом і централізуйте весь процес на одній платформі, щоб дозволити дизайнерам і недизайнерам працювати разом, щоб швидше створювати приголомшливий вміст.

Залишайте анотації та коментарі до своїх дизайнів і позначайте свою команду, щоб отримати відгук. Ви також отримаєте миттєве сповіщення, коли хтось із вашої команди прокоментує або змінить ваш дизайн. Крім того, отримуйте відгуки від зацікавлених сторін, навіть якщо вони не мають ліцензії Visme.

Visme використовує двофакторну автентифікацію або SSO, щоб захистити ваші проекти. Отримайте впевненість у безпеці та надійності від Visme із гарантією безвідмовної роботи на 99,98%. Він також підтримує параметри резервного копіювання та відновлення, і ви знайдете зашифровані дані для свого вмісту під час передавання чи зберігання.

Ви навіть можете відстежувати перегляди та глядачів, щоб знати ефективність вмісту, і стежити за залученням глядачів, щоб побачити, що їх цікавить більше. Зареєструйтесь безкоштовно та пройдіть тест-драйв. Отримайте доступ до додаткових функцій за 12,25 дол. США на місяць із пам’яттю 250 МБ.

  Як перевірити швидкість Інтернету

Marvel

Отримайте тестування, передачу та швидке створення прототипів для ваших сучасних команд дизайнерів Marvelплатформа дизайну “все в одному”. Він надає все необхідне для втілення ваших унікальних ідей і трансформації процесу створення цифрових продуктів.

Використовуйте прототипування та інтуїтивно зрозумілі інструменти проектування, щоб створити каркас, дизайн і ефективний прототип. Ви можете поєднати його з іншими інструментами, щоб покращити свій робочий процес і генерувати різні специфікації прапорщиків у режимі реального часу.

Подивіться, як глядачі легко взаємодіють із вашими дизайнами за допомогою опції тестування користувачами, і співпрацюйте зі своїми командами, щоб надавати централізовані ідеї та відгуки. Він створений на основі надшвидкісної технології з преміум-функціями, які дозволяють зосередитися на створенні чудових продуктів і допомагають вашим командам підвищити продуктивність.

Створюйте приголомшливі продукти безкоштовно. Або станьте професіоналом із платною версією від 8 доларів США на місяць. Для команд 7-денна безкоштовна пробна версія коштуватиме вам 24 долари США на місяць.

VistaCreate

Створіть свій вміст за допомогою VistaCreate і створити унікальний дизайн для вашого бізнесу. Цей онлайн-інструмент графічного дизайну простий у використанні, і в будь-якому випадку він ніколи не здається складним.

Почніть вивчати різноманітні шаблони та налаштовуйте їх відповідно до своїх маркетингових потреб. Ви отримаєте такі шаблони, як пропоновані шаблони, дописи в Instagram, дописи у Facebook, історії в Instagram, графіку Pinterest тощо. Зробіть так, щоб ваші проекти сяяли завдяки приголомшливим функціям і інструментам, створеним для покращення вашого досвіду.

Покращіть свій дизайн за допомогою графічного редактора VistaCreate та отримайте бібліотеку творчих ресурсів, аудіотеку та різні параметри, як-от видалення фону, анімація зображень тощо. Він також надає багато інструментів, зокрема програму для створення анімації, конвертер зображень, програму для створення логотипів, набір брендів, конвертер відео у формат GIF тощо для підвищення вашої продуктивності.

За допомогою набору брендів ви можете підтримувати узгодженість свого бренду, зберігаючи той самий логотип, колір, шрифт тощо. Отримайте безкоштовний стартовий пакет, який включає понад 50 тисяч шаблонів, понад 1 мільйон творчих ресурсів, набір брендів, функцію видалення фону, музику, анімацію, об’єктів і 10 ГБ пам’яті.

Якщо ви хочете працювати в команді, ви можете вибрати професійний план за 10 доларів США на місяць, який надає командний обліковий запис і необмежений обсяг пам’яті.

Фреймер

Подаруйте своєму продукту життя Фреймер через ваш вражаючий дизайн. Це дозволяє вашій команді краще співпрацювати, швидше запускати кращі продукти та доставляти більше. Отримайте все від нуля до остаточного дизайну, щоб завершити свою роботу в межах часу.

Унікальні функції та інструменти Framer готові до масштабування разом з вами. Ви матимете можливість розробляти, керувати користувачами, виставляти рахунки тощо. Немає обмежень щодо пам’яті, проектів і перегляду.

Одночасно керуйте декількома командами, такими як різні команди продуктів, агентства, кілька команд у групі продукту. Ви також можете керувати доступом відповідно до ролі, щоб ділитися посиланнями на проект і гарантувати, що жодна інша особа не зможе отримати до них доступ без запрошення.

Запрошуйте зацікавлених сторін, фрілансерів або клієнтів до співпраці з вашими людьми в процесі розробки. Він пропонує єдине централізоване місце для інтерактивних компонентів, елементів інтерфейсу користувача та активів бренду. Поряд із найкращою безпекою у своєму класі.

Спробуйте безкоштовно або підпишіться, щоб отримати більше переваг для своїх команд і керувати роботою та користувачами одночасно.

Висновок

Програмне забезпечення для проектування є важливим і цінним у повсякденній бізнес-діяльності. Це допомагає покращити результати проекту та ефективно працювати для досягнення основної мети. Це також забезпечує постійний зв’язок між командами та дозволяє їм бути в курсі процесу проектування для підвищення продуктивності та економії часу.

Таким чином, використовуйте найкращий інструмент дизайну з наведеного вище списку на основі ваших уподобань і бюджету та працюйте ефективно.

Можливо, ви захочете переглянути відеоверсію цієї статті.
Поставте лайк і підпишіться на канал techukraine.net Youtube.