8 найкращих віртуальних терміналів для безпечних платежів із будь-якого пристрою

Categories:

Віртуальні платіжні термінали є простими та зручними для підприємств, щоб легко отримувати платежі від клієнтів.

Раніше готівка була єдиним джерелом оплати для більшості підприємств. Але сьогодні більшість людей використовують кредитні картки, дебетові картки або картки роздрібних магазинів для оплати в більшості магазинів, малих чи великих.

З розвитком технологій ці картки також еволюціонували, дозволяючи клієнтам користуватися ними без фізичної присутності в магазинах.

Щоб включити такі платіжні послуги у свій бізнес, ви повинні використовувати віртуальні термінали, які дозволяють вводити дані картки клієнта для оплати, коли клієнт фізично недоступний.

Отже, якщо ви плануєте його встановити, ця стаття буде корисною.

Давайте поговоримо про те, що таке віртуальні термінали, і про деякі з найкращих варіантів на ринку.

Що таке віртуальні термінали?

Віртуальні термінали — це веб-програми, які діють як зчитувачі цифрових карток і дозволяють підприємствам приймати платежі картками від клієнтів по телефону, електронною поштою, Інтернетом або факсом. Він слугує зручним і безпечним способом обробки даних кредитної чи дебетової картки з будь-якого пристрою, і це також без потреби у фізичному терміналі.

Вам не потрібно мати будь-яке додаткове обладнання чи спеціальне обладнання торгових точок і телефонні лінії для обробки карток. Щоб користуватися віртуальним терміналом, вам потрібне лише стабільне підключення до Інтернету та веб-браузер, а доступ до нього можна отримати з будь-якого пристрою, будь то ноутбук, планшет чи смартфон.

Інтерфейси віртуальних терміналів є швидкими та простими у використанні, гарантуючи, що ви можете щодня обробляти багато інформації. Це краща альтернатива дорогим зчитувачам кредитних карток і POS-системам, які іноді сумніваються щодо заходів безпеки.

За допомогою цих захищених платіжних терміналів ви можете ввести інформацію картки вручну або скористатися віртуальними зчитувачами карток, які автоматично зчитують інформацію картки для обробки. Зараз деякі віртуальні термінали навіть постачаються з фізичними терміналами для швидшої обробки платежів віртуальними терміналами.

Сайти електронної комерції, веб-магазини або компанії, які не мають фізичних роздрібних магазинів, переважно використовують віртуальні термінали, оскільки їм потрібно приймати платежі через різні засоби. Незважаючи на те, що комісія за транзакцію дещо вища, ніж звичайна транзакція фізичною карткою, високий обсяг продажів і численні транзакції на щоденній основі компенсують це.

Як працює віртуальний термінал?

Віртуальні термінали працюють просто, коли для обробки всіх платежів використовується ексклюзивна платіжна програма. Це не дуже відрізняється від транзакцій фізичними картками, але це полегшує малим підприємствам роботу з великими обсягами транзакцій за доступною ціною.

Усі віртуальні термінали постачаються з моделлю передплати, яку потрібно взяти, щоб користуватися послугою. Щоб прийняти платіж, спочатку потрібно увійти в обліковий запис віртуального терміналу та перейти на сторінку оплати. Там ви введете дані своєї картки, а потім надішлете транзакцію для обробки платежу.

Зазвичай вам потрібно буде ввести номер картки, дійсний до дати, номер CVV/CVV2, ім’я клієнта та поштовий індекс. Після того, як ви введете всі дані та дасте дозвіл продовжити, платіж буде оброблено протягом кількох секунд, і невелика комісія за транзакцію автоматично вираховуватиметься.

Платіж від клієнтів зазвичай відображається на вашому рахунку протягом 24 годин, але це залежить від банку, який ви використовуєте. Під час обробки платежу ви можете надати примітки та підтвердження платежу своєму клієнту електронною поштою або SMS. Рахунки автоматично генеруються та надсилаються на вашу зареєстровану електронну адресу.

  Що таке Google Meet і як його використовувати безкоштовно?

Важливість віртуальних терміналів

Малі підприємства можуть отримати багато переваг, включивши віртуальні термінали в свою екосистему обробки платежів.

#1. Обробляє великий обсяг транзакцій

Багато малих підприємств використовують віртуальні термінали для миттєвої обробки великої кількості транзакцій від клієнтів. Незалежно від того, використовуєте ви комп’ютер, смартфон або планшет, він може перетворити будь-який пристрій на центр швидкої обробки платежів.

Ви навіть можете обробляти платежі, вручну ввівши дані картки у віртуальний термінал, отримавши їх від клієнтів.

#2. Нижча плата за обробку

Іншим моментом, який приваблює компанії до віртуальних терміналів, є низька плата за обробку. Більшість віртуальних терміналів стягують невеликий відсоток за обробку платежу, який призначається автоматично перед зарахуванням платежу на ваш рахунок.

Комісія за обробку зазвичай коливається від 1 до 3,5% і залежить від терміналу. Деякі термінали не стягують плату через доплату та варіанти знижок готівкою, які вони пропонують.

#3. Можливість повторної оплати кредитною карткою

Деякі віртуальні термінали дозволяють налаштувати регулярні варіанти оплати кредитною карткою. Вам просто потрібно ввести дані кредитної картки разом із датою регулярного платежу, і термінал автоматично стягне необхідну суму. Це забезпечує надійний грошовий потік і допомагає вам пропонувати найкращі послуги своїм клієнтам.

#4. Захищені транзакції та зберігання даних

Добре відомі віртуальні термінали надійно захищені, оскільки вони захищені шифруванням високого рівня безпеки.

Імовірність будь-якого шахрайства під час транзакції майже дорівнює нулю, і є низька ймовірність невдачі. Крім того, ви також можете зберігати інформацію кредитної картки для майбутніх транзакцій за допомогою віртуального терміналу, але ви повинні відповідати правилам PCI DSS.

#5. Гнучкість

За допомогою віртуальних терміналів ви можете обробляти платежі з будь-якої точки світу. Усе, що вам потрібно, це стабільне підключення до Інтернету та обліковий запис для обробки платежу.

Крім того, ви можете отримати доступ до віртуальних платіжних терміналів 24/7 через свій смартфон або ноутбук. Це вигідно для малих підприємств, оскільки вони отримують замовлення в будь-який час доби та потребують доступу до своїх платіжних записів, таких як звіти про продажі, рівень запасів тощо, щоб вони могли виконувати необхідні завдання.

#6. Надсилайте рахунки віртуально

Після обробки платежу ви можете автоматично надіслати покупку віртуально своєму клієнту електронною поштою або текстовим повідомленням. Крім того, віртуальні термінали дозволяють надсилати деталі рахунків-фактур вашій аудиторській команді, яка стежить за вашими фінансами. Деякі віртуальні термінали, як-от QuickBooks, також дають вам можливість ознайомитися з усіма деталями транзакцій.

#7. Зменшити витрати

Віртуальні термінали допомогли малим підприємствам зменшити певні витрати. Скориставшись нею, вам не доведеться бігати за клієнтами через прострочення платежів або думати про сплату великих комісій за транзакції. Усі рахунки-фактури зберігаються в цифровому вигляді та розповсюджуються відповідним командам, таким чином зменшуючи різні витрати.

Тепер давайте поговоримо про найкращі віртуальні термінали, які ви можете використовувати для свого бізнесу.

Helcim

Helcim, безсумнівно, є одним із найкращих віртуальних терміналів, які широко використовуються роздрібними підприємствами. Він був розроблений таким чином, що підходить для всіх типів роздрібної торгівлі та може обробляти великий обсяг транзакцій.

Обробка транзакцій від клієнтів відносно проста завдяки простому інтерфейсу Helcim, і ви можете легко зробити це кількома клацаннями миші. Велика кількість малих підприємств або роздрібних торговців, що розвиваються, віддають перевагу цьому віртуальному терміналу, оскільки він не передбачає довгострокового контракту та щомісячної плати за рахунок.

  Як розпочати роботу з Procreate для iPad Pro

Крім того, ви можете автоматично отримати знижку на обсяг, функція, яка привернула багато уваги. Окрім обробки платежів кредитними та дебетовими картками, він також сумісний із переказами ACH та міжнародними транзакціями.

Він добре захищений Helcim fraud defender і PCI Data Security Standards, тож вам не доведеться турбуватися про крадіжку інформації про картку чи дорогі шахрайські транзакції.

Глобальні платежі

Global Payments також є провідною назвою, коли справа стосується віртуальних терміналів для здійснення безпечних платежів з будь-якого пристрою. Дизайн інтерфейсу цього віртуального терміналу простий, і він не потребує налаштування апаратного забезпечення для прийому платежів.

Налаштувати обліковий запис також досить просто, і за допомогою інженера з продукту з боку бренду ваш віртуальний термінал можна швидко налаштувати. Цей віртуальний термінал дозволяє легко приймати платежі у великих масштабах як по телефону, так і поштою.

Незалежно від того, чи хочете ви зберегти дані картки для майбутніх платежів або повернути кошти, цей віртуальний термінал дозволить вам з легкістю виконувати багато важливих завдань. Ваш обліковий запис буде захищено технологією, сумісною з PCI DSS, яка не тільки дозволяє зберігати численні дані картки, але й позбавляє вас від численних перевірок на шахрайство.

Global Payments використовує модель передплати, і ціни змінюються відповідно до ваших вимог.

OmniFlex

Інтегрувавши OmniFlex у ваш бізнес як віртуальний термінал для обробки платежів, ви можете безпечно приймати будь-які типи карток з будь-якого місця. Це рішення для веб-платежів, яке дозволяє малим підприємствам легко обробляти великі суми транзакцій.

Якщо у вас є новий бізнес електронної комерції, і вам важко обробляти великі обсяги транзакцій, використання OmniFlex може значно допомогти. Уся обробка платежів захищена власною функцією боротьби з шахрайством, щоб ніхто не міг обдурити вас платежами.

Крім того, вам не складе труднощів адаптуватися до цього інструменту веб-платежів, і заслуга частково в його компактному інтерфейсі. Як і інші віртуальні термінали, він також працює за моделлю підписки та стягує мінімальний відсоток за обробку всіх карткових платежів.

Майдан

З тих пір, як він увійшов у галузь, Square завжди був популярним вибором серед організацій, особливо малого бізнесу. Зазвичай він користується перевагою через особисту обробку платежів, але останніми роками його віртуальний термінал заслужив велику репутацію серед власників бізнесу.

Від нових компаній до магазинів, які виходять в Інтернет, він призначений для обслуговування широкого кола клієнтів. Щоб зробити процес віртуальних платежів зручнішим, організація інтегрувала його в Square POS і зробила його безкоштовним для кожного облікового запису Square POS.

Square повністю спрощує ваш грошовий потік, дозволяючи обробляти платежі з кредитних/дебетових карток, платіжних посилань і переказів ACH. Завдяки інформаційній панелі Square ви також отримаєте додаткові переваги зберігання інформації картки та керування вашим інвентарем.

Ще одна чудова перевага цього віртуального терміналу полягає в тому, що він стягує плату лише за кожну транзакцію без жодної щомісячної або річної плати за підписку. Вам просто потрібно сплатити фіксовану комісію в розмірі 3,5%, а також 15 центів за транзакцію.

SimplyPayMe

SimplyPayMe — це відомий платіжний процесор віртуального терміналу, який не містить жодної апаратної технології для забезпечення безперебійної обробки карток. Це абсолютно безпечно та швидко обробляти великі обсяги платежів від усіх ваших постачальників і клієнтів.

Цей віртуальний термінал є потужним, але ефективним і може перетворити ваш мобільний телефон на захищений платіжний термінал, щоб ви могли приймати платежі карткою від ваших трейдерів і продавців, коли забажаєте, з безпекою та зручністю.

  Чит-коди Idle Apocalypse: викупіть зараз

Окрім платежів карткою, він також приймає оплату по телефону, QR-коди та платіжні посилання, що дає вам та вашим клієнтам можливість виконувати операції різними способами.

SimplyPayMe може керувати транзакціями та рахунками-фактурами та видавати квитанції електронною поштою чи текстовими повідомленнями. Використання цього віртуального терміналу не вимагає від вас вибору моделі передплати; просто сплатіть кілька доларів за транзакцію, і готово.

Конюшина

Якщо ви шукаєте зручний віртуальний термінал без апаратного процесора платежів, Clover — хороший варіант. Це популярна POS-система, рекомендована експертами.

З його місячним планом ви отримуєте ретельно розроблену інформаційну панель і послугу оплати з наскрізним шифруванням. Крім того, ви можете приймати платежі з різних торгових рахунків, у тому числі з рахунків із високим ризиком.

Крім того, це дозволяє вам інтегрувати його з вашою CRM, що автоматизує обробку платежів, а також покращить роботу з клієнтами. Якщо ви вже використовуєте POS-систему Clover, ви можете легко інтегрувати її для обробки повторюваних платежів, що дуже корисно для підтримки грошового потоку.

З кожним обліковим записом Clover забезпечує захист від зобов’язань у розмірі 100 000 доларів США. Отже, якщо станеться будь-яке порушення даних, ви матимете право на компенсацію. Ви можете отримати Clover, заплативши 14,95 доларів на місяць.

Кіберджерело

Хочете приймати оплату від постачальників, просто ввівши дані картки?

Спробуйте Cybersource. Він вважається одним із піонерів віртуальних терміналів, що дозволяє приймати оплату просто зі свого комп’ютера. Як і будь-який провідний віртуальний термінал, це також швидка та безпечна програма, яка дозволяє щодня обробляти велику кількість транзакцій.

Cybersource є дуже гнучким, коли справа доходить до транзакцій, оскільки ви також можете приймати оплату з eCheck. За допомогою цього віртуального терміналу ви можете обрати кредитні відшкодування, що є надзвичайно важливою вимогою для сучасного бізнесу.

Крім того, Cybersource має зручний інтерфейс, тому люди, які мало знають про платежі та транзакції, не стикаються з труднощами під час використання програми. Вся обробка платежів захищена багаторівневою вбудованою системою безпеки, яка захищає від шахрайства та шахрайства.

Однак, якщо ви все ще стикаєтеся з труднощами під час прийняття платежу або ваш платіж застряг на середині, ефективна служба підтримки клієнтів Cybersource завжди готова вам допомогти.

CardPointe

CardPointe — це популярний веб-віртуальний термінал, який дозволяє приймати віртуальні платежі та платежі без картки через свою ефективну систему. Для прийому платежів можна використовувати не лише браузери ПК, але й смартфон або планшет.

Все, що вам потрібно, це ввести основні дані картки у віртуальному терміналі під час прийому платежів. Коли ви надішлете деталі, платіж буде здійснено протягом частки секунди. Незалежно від того, приймаєте ви звичайний платіж чи повторний, CardPointe автоматично створить електронні квитанції та надішле їх одержувачам.

Коли ви інтегруєте цей віртуальний термінал зі своїми системами, ви також отримуєте можливість зберігати дані своїх клієнтів, що допомагає надавати бали лояльності та генерувати регулярні виставлення рахунків.

Заключні слова

Віртуальні термінали спрощують здійснення платежів карткою по телефону, електронною поштою чи будь-якою іншою електронною формою. Він не тільки простий у використанні, але й дуже безпечний, оскільки більшість терміналів захищено шифруванням галузевого рівня.

З такою кількістю віртуальних терміналів на ринку, які пропонують дивовижні функції та пропозиції, стає важко скласти список і вибрати один. Отже, ознайомтеся з наведеними вище варіантами та виберіть найкращий віртуальний термінал, виходячи з потреб вашого бізнесу та бюджету.

Далі перегляньте найкращі рішення для обробки платежів для вашого онлайн-бізнесу.