8 найкращих віртуальних приватних хмарних платформ для створення безпечної інфраструктури

Categories:

Хмарна безпека викликає велике занепокоєння під час запуску кодів і зберігання особистих даних. Рішенням може бути віртуальна приватна хмара.

У цій статті мова піде про віртуальну приватну хмару та про те, як вона працює. Ми обговоримо переваги та особливості віртуальної приватної хмари. Нарешті, ми обговоримо десять найкращих віртуальних приватних хмар.

Що таке віртуальна приватна хмара (VPC)?

Віртуальна приватна хмара — це ізольована приватна хмара, розміщена в загальнодоступній хмарі. Ви можете безпечно виконувати код у VPC. Крім того, ви можете зберігати конфіденційні дані та розміщувати веб-сайти. Приватні хмари можна розміщувати віддалено за допомогою деяких постачальників публічних хмар.

Як працює VPC?

VPC обслуговує клієнтів, зацікавлених в отриманні переваг хмари; однак у цих клієнтів є певні проблеми. Наприклад, вони хочуть високого рівня безпеки, конфіденційності та кращого контролю над даними.

Щоб задовольнити вимоги клієнтів, провайдери VPC намагаються керувати інфраструктурою. Інфраструктура має:

 • зарезервоване хмарне сховище
 • віртуальні мережі
 • виділені хмарні сервери
 • приватні IP-адреси

Щоб досягти цього, постачальники використовують спеціальні політики безпеки, включаючи тунелювання, шифрування та VAN (віртуальну мережу) для кожного клієнта. Крім того, провайдер також додає політики контролю доступу та підмережі.

Основною вимогою до VPC є ізоляція; отже, краще зрозуміти ізольовану мережу.

Ізольована мережа

Середовище локальної мережі не має зв’язку з іншими мережами. Система не допускає несанкціонований доступ, щоб зупинити використання зловмисниками, запобігаючи будь-якій несправності. Система має чітко визначені фізичні характеристики для досягнення авторизованого доступу до системи.

Система має визначення високого рівня безпеки. Система надає лише довірений доступ. Ізольовані мережі навіть обмежують встановлення ненадійного програмного забезпечення третіх сторін. Крім того, для мережі зберігання система має підмережу кластера.

Давайте зробимо короткий огляд транзитного шлюзу, перш ніж переходити до технічних деталей нашої актуальної теми.

Транзитний шлюз

Транзитний шлюз забезпечує з’єднання між вашим VPC і фізичною мережею. Глобальне розширення хмарної інфраструктури вимагає підключення транзитних шлюзів. Підключення транзитних шлюзів використовує глобальну інфраструктуру AWS, де дані залишаються в безпеці в загальнодоступній мережі, оскільки шифрування даних відбувається автоматично.

Маючи уявлення про ізольовану мережу та транзитний шлюз, давайте продовжимо тему з ізольованої конфігурації VPC.

Конфігурація ізольованої віртуальної приватної хмари

Можна налаштувати транзитний шлюз за допомогою кількох ізольованих маршрутизаторів. Це рішення схоже на наявність різних шлюзів, де кожен маршрутизатор має лише одну таблицю. Поширення залишається в межах таблиці маршрутизатора для кожного вкладення.

Таким чином, рішення є більш гнучким, де можливі модифікації для кожного маршрутизатора та приєднання. Приєднані сутності не можуть отримувати трафік від сутності, підключеної до іншого маршрутизатора.

Ізоляція забезпечує набагато кращий контроль над даними, відокремлюючи хмару на мережевому рівні. Таким чином, це припиняє змішування даних з різних мереж.

Як ізолювати віртуальну приватну хмару в публічній хмарі?

Існують різні способи ізоляції ресурсів серед різних ресурсів у публічній хмарі:

Підмережі

Підмережі можуть розділяти мережі на публічні та приватні. Група IP-адрес доступна конкретним клієнтам, тоді як інші IP-адреси доступні для всіх.

VPN

Для створення віртуальної приватної мережі потрібне шифрування. VPN використовує загальнодоступну мережу для транспортування. Однак це залишається прихованим від інших.

VLAN

Як і підмережа, VLAN поділяє мережі на публічні та приватні розділи. Однак у VLAN ми використовуємо другий і третій рівні моделі OSI.

  Що таке брекетинг експозиції?

Клієнти VPC мають ексклюзивний доступ до певних підмереж і VLAN. Тому вони мають спеціальні ресурси, які недоступні звичайним клієнтам у публічній хмарі. Шифрування в VPN зберігає трафік даних клієнтів VPC прихованим у користувачах публічної хмари.

Переваги віртуальної приватної хмари

Існує чотири основні переваги використання VPC замість приватної хмари:

 • Краща масштабованість: VPC розміщено на вершині публічної хмари; тому додавати більше ресурсів, коли це потрібно, є простим.
 • Підвищена продуктивність: статистика показує, що програми, які працюють у загальнодоступній хмарі, мають вищу продуктивність.
 • Краща безпека: великі підприємства можуть дозволити собі рішення з високим рівнем безпеки; однак для малих і середніх компаній публічні хмари мають більше ресурсів для підтримки безпеки.
 • Просте розгортання гібридної хмари: у порівнянні з VPN, клієнтам доводиться докладати менше зусиль, щоб підключитися, і розгортання VPC через загальнодоступну хмару стає легшим для клієнтів.
 • Характеристики типової віртуальної приватної хмари

  Три ключові особливості віртуальних приватних хмар:

 • Доступність: додатки та веб-сайти, розміщені на VPC, доступніші завдяки наявності достатнього ресурсу. Крім того, рівень відмовостійкості відносно високий.
 • Гнучкість: на VPC простіше керувати ресурсами. Відповідно до вимог клієнти можуть легко додавати ресурси. Тому управління масштабом вимагає менше зусиль.
 • Доступність: клієнти можуть легко дозволити собі VPC порівняно з приватною хмарою; клієнт повинен нести багато витрат, включаючи апаратне забезпечення, оплату праці та інші витрати.
 • Очевидно, що використання VPC має багатовимірні переваги порівняно з простою приватною хмарою. Давайте подивимося на найкращих постачальників VPC та їхні ключові функції.

  Amazon VPC

  Віртуальна приватна хмара Amazon забезпечує простий процес налаштування VPC. Налаштування, керування та перевірка мережі займають менше часу. Крім того, можна легко налаштувати віртуальну мережу, вибравши діапазон IP-адрес. Він також забезпечує створення підмереж і налаштування таблиць маршрутів.

  Amazon VPC надає безпечну мережу, у якій вони відстежують з’єднання. Крім того, він включає перевірку трафіку. Загалом клієнт отримує безпечне середовище з обмеженим доступом у віртуальній мережі.

  Amazon VPC має середовище, де простіше розміщувати ресурси. Клієнти можуть швидко розпочати налаштування VPC на консолі сервісу AWS. Крім того, клієнти можуть додавати цінні служби (екземпляр ресурсу), як-от Amazon Relational Database і Amazon Elastic Compute Cloud.

  Google VPC

  Google надає єдину глобальну віртуальну мережу, яка охоплює всі філії та відділи компанії. Організації можуть швидко збільшити діапазон IP-адрес.

  Google VPC надає такі функції:

  Створення мереж: Google VPC пропонує автоматичні та спеціальні режими для створення мережі VPC.

  Створіть VPC в автоматичному режимі: в автоматичному режимі Google створює одну підмережу для кожного регіону хмари. Система за замовчуванням додає нові підмережі в області. У IPv4 існує попередньо визначений набір діапазонів. Цей режим не підтримує підмережі з діапазонами IPv6.

  Створіть VPC у спеціальному режимі: у спеціальному режимі для створення або редагування підмережі потрібні такі правила:

  • Назви проекту та мережі VPC мають відрізнятися (членство є винятком).
  • Назва підмережі має бути унікальною в межах проекту. Ім’я підмережі не можна редагувати після створення. Однак видалення підмережі можливо.
  • Щоб видалити підмережу, переконайтеся, що її не використовує жоден ресурс.
  • Існує обмеження, що підмережа повинна мати основний діапазон IPv4, тоді як може бути кілька вторинних діапазонів IPv4.
  • Підмережі не повинні конфліктувати в основному та додатковому діапазонах.

  Змінювати мережі: Google VPC дозволяє такі зміни:

  • Перетворіть VPC автоматичного режиму на спеціальний режим
  • Змініть режим динамічної маршрутизації
  • Видалення мережі

  Віртуальна мережа Azure

  Віртуальні мережі Azure створюють безпечне середовище з ізоляцією, де клієнти можуть безпечно запускати віртуальні машини та програми.

  Azure також має положення для гібридної інфраструктури. Користувачі можуть підключатися до центрів обробки даних у своїх місцях. Azure дозволяє клієнтам передавати свої IP-адреси та DNS-сервери. Користувач має безпечне з’єднання з IPsec VPN.

    Як змінити розташування файлу Docker sock?

  Azure надає ресурси з низькою затримкою, де користувачі можуть безпечно підключатися до віртуальних мереж. Клієнти легко підключаються до мереж, куди вони можуть надсилати трафік через мережі Microsoft. Немає потреби у загальнодоступному Інтернеті, шлюзах або шифруванні. Мережа Azure також підтримує гібридний режим. Клієнти можуть використовувати машини на своєму сайті.

  Віртуальна мережа Azure зберігає конфіденційність віртуальних машин і обчислювальних ресурсів, але направляє трафік у загальнодоступні мережі. Масштабованість є автоматичною для IP-адрес, необхідних для вихідного підключення. Azure також забезпечує роботу в мережі за допомогою визначення програмного забезпечення, що зменшує пропускну здатність, необхідну для обчислювальних ресурсів.

  DigitalOcean VPC

  DigitalOcean надає простий, безпечний, але настроюваний VPC.

  Клієнти можуть швидко створювати VPC. Інформаційна панель зручна для розробників. Крім того, доступні CLI та API. DigitalOccean має автоматичну систему для створення VPC для ресурсів клієнта, якщо клієнт не зацікавлений у індивідуальній конфігурації мережі.

  Окрім простоти, VPC є логічно ізольованою мережею для хмарних ресурсів. Клієнт отримує більше контролю над передачею ресурсів у VPC. Компанія надає середовище, яке демонструє клієнтам власні приміщення.

  Багато клієнтів хочуть налаштувати відповідно до своїх потреб. Користувачі можуть вказати діапазон IP-адрес, що допомагає підключати більше мереж. Навіть клієнти можуть налаштувати брандмауери, щоб отримати більше контролю над вхідним і вихідним трафіком.

  Alibaba Cloud VPC

  Alibaba надає VPC з легкістю створення для ізольованого мережевого середовища. Вони пропонують налаштування діапазону IP-адрес і сегментації мережі.

  Клієнти можуть налаштувати таблицю маршрутизації та шлюз.

  Переваги

  VPC має ізольоване мережеве середовище. Їхня мережа є гнучкою з конфігурацією IP-адреси та таблиці маршрутів. Логічна ізоляція між різними примірниками VPC доступна на рівні 2.

  Alibaba надає безкоштовне, повністю ізольоване середовище VPC. VPC є масштабованим, пропонуючи гібридну хмарну архітектуру з кількома продуктами. Легко керувати різними інтернет-порталами.

  особливості

  Ізоляція рівня MAC: використовуючи технологію накладання, служби Alibaba VPC створюють віртуальні мережі у фізичних мережах. Вони використовують Vxlan для ізоляції, таким чином забезпечуючи повну ізоляцію між різними VPC. Як обговорювалося раніше, ізоляція доступна на рівні 2 (тобто рівні MAC).

  Повні налаштування: клієнти можуть планувати та керувати мережею відповідно до своїх конкретних вимог. Налаштування включає визначення діапазону IP-адрес, таблиці маршрутів, шлюзу та сегмента мережі.

  Підмережі VPC: користувачі можуть розділити підмережі. Можна використовувати віртуальні комутатори, щоб розділити приватну IP-адресу VPC на кілька підмереж. Крім того, віртуальний комутатор допомагає розгортати програми та служби на вимогу.

  Віртуальні маршрутизатори та засоби експрес-підключення: можливе налаштування віртуальних маршрутизаторів, що означає встановлення правил маршрутизації відповідно до вимог бізнесу. VPC має засіб експрес-підключення, який допомагає встановити з’єднання між різними регіональними VPC.

  HUAWEI Cloud VPC

  Віртуальна приватна хмара Huawei надає віртуальні приватні мережі, які допомагають ізолювати онлайн-ресурси. Інтернет пропонує безпечний зв’язок хмарних ресурсів через Інтернет та інтранет.

  особливості

  Основні характеристики мережі включають легке підключення, безпеку, надійність, високу швидкість пропускання та плавне масштабування. Давайте обговоримо дуже коротко:

  Простота: легко додати служби еластичного контейнера в той самий VPC, тоді як ECS можуть існувати в різних зонах. Крім того, легше контролювати зв’язок між VPC.

  Безпека та надійність: безпека доступна завдяки ізоляції мережевих ресурсів. Трафік між екземплярами та підмережами є надійним.

  Високошвидкісна пропускна здатність: вони забезпечують динамічні та статичні прикордонні протоколи шлюзу. Тому клієнти можуть вибрати будь-кого за бажанням.

  Безперебійне масштабування: є положення для гібридного режиму, який клієнти можуть використовувати та підключати локальні машини та мережі.

  Tencent Cloud

  Хмара Tencent забезпечує стабільну, гнучку та безпечну приватну мережу, яка має такі переваги:

  • Висока доступність
  • Високопродуктивний Інтернет
  • Диверсифікований доступ
  • Багатовимірна безпека
  • Візуальний менеджмент
  • Еластична масштабованість
  • Оптимальні витрати
  • Інтеграція сервісу
    Ви можете скасувати надсилання в Outlook, як і в Gmail

  особливості

  Хмара Tencent має такі функції:

  Програмно визначена мережа: клієнт може налаштувати діапазони IP-адрес і схеми маршрутизації за допомогою інформаційної панелі або API. Визначити декілька підмереж легко. Технічна команда доступна для підтримки та оптимізації ресурсів.

  Еластичне підключення до Інтернету: хмарне підключення до Інтернету Tencent є гнучким і має високу продуктивність, включаючи еластичний IP-адресу та шлюз трансляції мережевих адрес. Еластична IP-адреса є загальнодоступною і, таким чином, незалежно доступна для доступу в Інтернет.

  Розгортання гібридної хмари: організації можуть швидко розгорнути гібридну хмару за допомогою загальнодоступного IPsec, який буде зашифрований і, отже, безпечний. З’єднання ресурсів між VPC і локальними серверами буде стабільним і надійним.

  Взаємозв’язок із хмарними ресурсами: для з’єднання ресурсів між VPC та іншими хмарами доступні як класичні, так і однорангові з’єднання. Користувачі можуть легко підключати ресурси з різних хмар у VPC. Послуга ПК доступна для міжоблікового та міжрегіонального з’єднання VPC.

  З’єднання дозволяє хмарним віртуальним машинам і хмарним базам даних отримувати доступ одна до одної.

  Контроль безпеки: клієнт може використовувати списки контролю доступу та групи безпеки для контролю доступу на рівні ресурсу та порту. Таким чином, користувачі можуть надавати мінімальні дозволи для кращої безпеки мережі.

  Список контролю доступу — це віртуальний брандмауер для кращого контролю вхідного та вихідного трафіку. Таким чином, можна приймати лише необхідні пакети даних.

  Серверний простір VPC

  Server Space надає клієнтам можливість створити свій VPC, який має логічно ізольований сегмент у загальнодоступній мережі, але це безпечне, економічне, ефективне та масштабоване рішення.

  Переваги

  Переваги використання Server Space VPC:

  Відповідність вимогам безпеки: клієнт може побудувати мережу відповідно до галузевих норм. Ці нормативні акти включають регулювання індустрії платіжних карток, а також засоби контролю системи й організації.

  Повний контроль: клієнт має повний контроль над керуванням трафіком через підмережі, де вони можуть фільтрувати вхідний і вихідний доступ.

  Зменшені витрати: Server Space пропонує багато безкоштовних послуг та інших послуг за економічною ціною.

  Блискавична швидкість: компанія надає віртуальні машини, які працюють у високошвидкісній мережі. Швидкість пропускної здатності становить близько одного гіга.

  Гнучке масштабування: VPC може задовольнити потреби бізнесу, що зростає. Масштабованість не є проблемою; клієнти можуть додавати/видаляти екземпляри програми за потреби.

  Глобальні локації: компанія широко доступна. Клієнти можуть керувати надійними центрами обробки даних по всьому світу.

  особливості

  Основною особливістю Server Space PVC є:

  • масштабована інфраструктура
  • аварійного відновлення
  • захист від кібератак
  • відповідно до бізнес-цілей
  • відповідність бізнес-стратегіям

  Висновок

  У цій статті обговорювалися віртуальні приватні хмари та їхні переваги. Ми окреслили найкращих хмарних гігантів із VPC.

  Хороший VPC – це той, який забезпечує легку міграцію, економічні рішення, безпеку, підтримку інструментів, визначення мережі, відповідність стандартам тощо. Іншим важливим фактором є простота використання, яка включає створення, зміну та видалення підмереж.

  Кожен бізнес/клієнт має власний набір вимог. Важко назвати одне рішення VPC найкращим. Ви повинні перевірити доступні функції та переваги та порівняти їх зі своїм списком необхідних. Найкраще рішення – це те, яке найбільше відповідає вашим потребам.