techukraine.net techukraine.net 8 найкращих віджетів Samsung, які можна додати на головний екран Galaxy

8 найкращих віджетів Samsung, які можна додати на головний екран Galaxy

| | 0 Comments| 6:55 PM
Categories:

Samsung створив доволі репутацію, пропонуючи одне з найкращих апаратних засобів, які можна отримати в телефоні. Від дивовижних камер до надійної якості збірки, технологічний гігант явно має хист до апаратного забезпечення.

Водночас протягом останніх кількох років компанія також збільшує інвестиції в програмне забезпечення, про що свідчить любов користувачів до One UI. Якщо у вас є телефон або планшет Galaxy, вам потрібно спробувати ці віджети Samsung, які значно полегшують взаємодію з вашим пристроєм. Давайте поглянемо.

Для багатьох людей віджет годинника є першим, що вони розміщують на головному екрані. Крім того, що він корисний, він також служить елементом декору інтерфейсу користувача, щоб ваш телефон виглядав красивіше.

Samsung Clock має чотири віджети: будильник, цифровий годинник, аналоговий годинник і подвійний годинник. За допомогою One UI 4 Samsung оновила віджет подвійного годинника, щоб відображати кольори дня та ночі для вибраних місць, зробивши віджет більш інтуїтивно зрозумілим і зручним.

Якщо ви більш старомодні, вам сподобається персоналізувати аналоговий годинник, вибираючи різні циферблати. Зауважте, що всі віджети годинника можна змінювати, крім подвійного годинника.

Як і віджети годинника, віджети погоди тепер більш інтуїтивно зрозумілі, ніж будь-коли раніше, зокрема віджет динамічної погоди, який змінює колір залежно від поточних погодних умов у вибраному регіоні.

Окрім цього, є також базовий віджет погоди, віджет прогнозу погоди, який показує прогнози на наступні п’ять днів, а також віджет погоди та годинника. Розмір усіх чотирьох віджетів можна змінювати, хоча й не дуже.

Modes and Routines (раніше Bixby Routines) — це інструмент автоматизації, інтегрований у голосовий асистент Bixby від Samsung. Безсумнівно, це одна з найкорисніших функцій вашого телефону Galaxy. Ви можете використовувати його, щоб навчити свій телефон розпорядку дня та давати йому інструкції щодо виконання певних завдань за допомогою простих команд «Якщо це, то це».

  Найкращі інструменти моніторингу мережі SNMP, які ми тестуємо в 2020 році

Наприклад, якщо ви виходите на вулицю, ви можете встановити режими та процедури, щоб вимкнути Wi-Fi і темний режим, а також увімкнути мобільні дані, місцезнаходження та режим енергозбереження. Ви також можете налаштувати його для відтворення музики з вашої особистої бібліотеки або списків відтворення Spotify.

Щоб розпочати, перейдіть у «Налаштування» > «Режими та процедури» > «Програми». Торкніться кнопки «Додати» (значок плюса), щоб створити свої процедури. Після завершення процедури ваш телефон автоматично скасує всі виконані дії до попередніх налаштувань.

Віджет Single routine надає миттєвий доступ до процедур, які ви використовуєте найчастіше.

Віджети календаря Samsung набагато кращі за віджети календаря Google; вони чистіші, простіші та легші для розуміння. Наш улюблений віджет календаря Samsung – це місяць і сьогодні. Як випливає з назви, він показує вам місячний календар разом із запланованими подіями на день.

Окрім цього, є також Список, Зворотний відлік і Місяць. Віджети «Список» і «Місяць» такі самі, як «Місяць» і «Сьогодні», але мають дещо інший інтерфейс. Зворотний відлік показує, скільки днів залишилося до певної події, на яку ви довго чекали, наприклад дня народження, ювілею чи весілля.

Якщо ви раніше не користувалися календарем Samsung, ви можете легко знайти його в ящику програм; це одна з стандартних попередньо встановлених програм Samsung, яка постачається з кожним пристроєм Galaxy.

Віджет «Нагадування» Samsung показує ваші нагадування, розділені на кілька категорій, наприклад «Минулий» для прострочених завдань, «Сьогодні» для завдань поточного дня, «Незабаром» для майбутніх завдань і «Без сповіщень» для завдань, для яких ви не встановили конкретну дату та час.

  Remo MORE — це чудовий інструмент оптимізації настільних і мобільних пристроїв для новачків

Календар Samsung і Samsung Reminder йдуть рука об руку. Ви можете налаштувати Календар на відображення створених вами нагадувань разом із подіями, синхронізувавши обидві програми. Таким чином ви зможете переглядати всі свої нагадування та події в одному місці з ідеальною організацією.

Нагадування також доступне як крайова панель на вашому пристрої Samsung. Якщо віджет займає надто багато місця на домашньому екрані, крайова панель нагадувань є дійсно зручною та більш ергономічною альтернативою.

Багато людей використовують Samsung Notes замість Google Keep як програму для створення нотаток за умовчанням, враховуючи її універсальність і багатофункціональність. Якщо ви один із тих людей, вам слід скористатися перевагами віджетів програми.

Samsung Notes має загалом три віджети: ярлик для швидкого переходу до певної нотатки, редактор нотаток для створення нової нотатки та одиночна нотатка, яка відображає нотатку разом із її вмістом. Віджет створення нотаток показує різні методи створення нотаток за допомогою тексту, рукописного тексту, малюнків, зображень і голосових записів.

Зауважте, що розмір віджетів Note creator і Note не можна змінювати, тоді як Single note можна розтягнути, щоб зайняти весь головний екран, щоб працювати як у програмі. Якщо вам потрібна допомога з початку роботи, ось кілька порад щодо використання програми Samsung Notes.

Якщо ви використовуєте SmartThings як рішення домашньої автоматизації, віджет Scenes може стати в нагоді. Samsung визначає сцени як «фільтри поведінки для вашого дому». Сцена — це набір дій, які SmartThings має виконати щодо процедури.

Ви можете вибрати один із трьох віджетів Сцени. Перший показує одну сцену, другий показує чотири, а третій можна змінити, щоб заповнити весь головний екран, показуючи до 20 сцен одночасно.

Веб-браузером за замовчуванням на пристроях Galaxy є Samsung Internet, і це одна з небагатьох програм Samsung, які ми рекомендуємо завантажувати завдяки безлічі функцій, які вона пропонує. Фактично, порівнюючи Google Chrome і Samsung Internet, ми виявили, що останній абсолютно перевершує перший.

  Як завантажити файл, який ви пропустили в торренті

Отже, якщо ви використовуєте Samsung Internet як веб-браузер за замовчуванням, вам слід скористатися його зручним віджетом пошуку, який дозволяє переходити безпосередньо до текстового пошуку без необхідності відкривати програму, чекати завантаження поточної вкладки, а потім вводити запит в адресному рядку. Ви також можете використовувати віджет «Закладки» для швидкого доступу до улюблених сайтів.

З кожним великим оновленням One UI Samsung покращує зовнішній вигляд своїх програм, але іноді віджетам не приділяють такої уваги. На щастя, One UI розвинувся, щоб привнести вкрай необхідне оновлення віджетів, зробивши їх більш відповідними останньому дизайну Android, зберігаючи класичний вигляд One UI, який полюбився шанувальникам.

Якщо вам не подобається суцільний білий (або чорний, якщо ви використовуєте темний режим) фоновий колір ваших віджетів, ви можете легко налаштувати непрозорість більшості з них або зробити їх повністю прозорими, щоб вони не заважали шпалерам .

Якщо ви перейдете до списку віджетів, ви також побачите кілька рекомендованих віджетів на основі вашого використання. Крім тих, які ми згадали в цьому списку, є інші віджети, які ви також можете спробувати, наприклад Device Care, Samsung Music, Digital Wellbeing тощо. Не соромтеся спробувати стільки, скільки зможете, і подивіться, які віджети ви вважаєте найбільш корисними.