8 найкращих відеоігор про Бетмена

Categories:

Бетмен, людина, міф, легенда. Хлопець, який десятиліттями захоплював усіх нас.

Незважаючи на те, що Бетмен не є суперсилою, він є одним із найвідоміших супергероїв у коміксах DC. Художник Боб Кейн і письменник Білл Фінгер є творцями цього захоплюючого персонажа.

Бетмен почався в 1939 році як комікс. Це історія про заможну людину Брюса Уейна, який володіє Wayne Enterprises. Батько Брюса, доктор Томас Уейн, і мати, Марта Уейн, були вбиті, коли Брюс був дитиною.

З тих пір Брюс присягнув боротися зі злочинністю і створив свою секретну особу. Ми розпізнаємо цю секретну особу як Бетмена.

Бетмен живе у вигаданому місті Готем-Сіті і бореться зі злочинністю та злочинцями. У цьому завданні йому допомагають його дворецький Альфред і комісар поліції Гордон.

Перший комікс Бетмена був опублікований у травні 1939 року. Першою його історією була «Справа хімічного синдикату».

Очевидно, що ігрова індустрія не може відставати у вловленні суті цього популярного персонажа. Як результат, Бетмен також має цікаву історію в ігровій індустрії.

Протягом багатьох років з’явилася велика кількість розважальних ігор про Бетмена. Не кожна гра така чудова, як найвищі стандарти. Однак є кілька захоплюючих, наприклад серія Batman: Arkham, яка пропонує справжній досвід Бетмена.

Більшість цих ігор засновані на персонажі коміксів DC Бетмен та його сюжетній лінії.

Шукаєте одну з цих розважальних ігор? Ми надали вам список найкращих ігор про Бетмена, які вам варто мати. Давайте вивчимо список.

Зміст

Arkham Origins Blackgate

Придбайте це розкішне видання Batman™: Arkham Origins Blackgate зі знижкою близько 75%. Він доповнює 2,5-D гру новими зустрічами з ворогами, картами, рівнями складності та покращеними візуальними ефектами. Ця гра дозволяє геймерам насолоджуватися сюжетною лінією консольної версії разом із розширеними деталями минулого Темного Лицаря.

У ньому є стелс-геймплей, відомий Бетмен арсенал гаджетів і вільний бій. У результаті ви отримаєте справжній досвід Аркхема в цій пригодницькій грі.

Arkham Origins Blackgate на Playstation Vita

Насолоджуйтесь Batman: Arkham Origins Blackgate на платформах Playstation Vita. Тут ви досліджуєте подробиці минулого Хрестоносця в плащі. У цьому ігровому процесі ви вперше стикаєтеся з великою різноманітністю персонажів. Він передбачає дослідження Готем-Сіті до появи небезпечних злочинців.

Витоки Аркхема

Batman™: Arkham Origins 4 грудня 2016 року вилучено з онлайн-сервісів. Однак ним усе ще можна користуватися в автономному режимі з тим самим захоплюючим досвідом. Тут ви можете думати як Бетмен і оцінювати складні для розкриття злочинні реконструкції в режимі реального часу.

Як гравець ви можете цифрово відтворити злочин і вивчити симуляції того, що сталося. Вам належить знайти найнебезпечніших злочинців Готема. У результаті ви отримуєте унікальні покращення.

Це доступно зі знижкою 75%!

Batman: Arkham Origins (Xbox 360)

Batman: Arkham Origins (Xbox 360) представляє оригінальний сюжет приквела. Це продовження Batman: Arkham City 2011 року. Сюжетна лінія розгортається за 8 років до Batman: Arkham Asylum 2009 року. У ній зображений молодий і невитончений Бетмен.

Arkham VR

Це ще одне чудове доповнення до серії Batman’s Arkham, яке пропонує вам незабутні враження від VR. Batman™: Arkham VR дозволяє побачити місто Ґотем очима Бетмена, найкращого детектива світу.

Цей унікальний ігровий процес дозволяє віртуально використовувати легендарні гаджети Бетмена і створювати загрозу життю ворогів. Ви можете придбати цю гру та насолоджуватися нею на ПК з мінімум 64-розрядним процесором та операційною системою.

  Як почати відеодзвінок у Slack

Batman: Arkham VR для Playstation

Batman: Arkham VR для PlayStation VR пропонує вам захоплюючий досвід у всесвіті Темного лицаря. Ця одиночна гра дозволить вам поринути у світ Бетмена.

Лицар Аркхема

Batman: Arkham Knight включає в себе пригодницький ігровий процес, завершальний розділ трилогії Аркхема про Рокстеді.

Розширені функції, такі як Batmobile, Stealth, FreeFlow Combat, криміналістика та навігація, дозволять вам стати найкращим детективом. Ігровий процес включає в себе ігровий світ, у якому можна вільно переміщатися, і ви можете досліджувати все Ґотем-Сіті. Тут ви зіткнетеся з головними злочинцями міста.

Високотехнологічні прийоми роблять цю гру більш захоплюючою та захоплюючою. Це доступно в Steam зі знижкою близько 85%.

Batman: Arkham Knight для PS4

Хочете отримати захоплюючий досвід Batman: Arkham Knight на своїй платформі PlayStation 4?

Ви можете придбати цю версію для платформи Playstation 4. Завантажте та насолодіться приголомшливими враженнями від фіналу серіалу Batman Arkham.

Batman: Arkham Knight для Xbox One

Боріться зі зростаючою кількістю лиходіїв за допомогою високотехнологічних гаджетів і функцій бетмобіля на платформі Xbox One.

Видання гри року Arkham Asylum

Batman: Arkham Asylum Видання гри року поставляється з 4 яскравими додатковими картами викликів. Це «Алея злочинів», «Кошмар опудала», «Зовсім божевільний» і «Нічний мисливець».

Досліджуйте як Бетмен і мандруйте непомітно для ворогів за допомогою унікальної системи оглядових точок. Цей ігровий процес дає вам змогу вибрати один із кількох способів знищення, як-от пробивати стіни чи стрибати з неба.

Виконуйте приховані завдання, заробляйте очки досвіду та створюйте індивідуальне обладнання.

Batman Arkham Collection (стандартне видання) (PS4)

З стандартне видання Batman Arkham Collection, ви отримуєте дві ігри останнього покоління – Batman: Arkham Asylum і Batman: Arkham City для вашої платформи Playstation 4. Ці назви включені з повністю оновленими та переробленими візуальними елементами.

  Як встановити рівень масштабування за замовчуванням в Microsoft Edge

Ця колекція складається з усього вмісту після запуску, який дозволяє повністю зануритися в ігровий процес.

Arkham Collection Steelbook Edition (Xbox One)

Придбайте це Steelbook Edition Batman Arkham Collection для своєї ігрової консолі Xbox One. Купуючи це, ви отримуєте Batman: Arkham Asylum і Batman: Arkham City на двох окремих дисках.

Arkham City – Гра року

Це Видання гри року Batman: Arkham City дозволяє літати через Arkham City. Цього разу місто в п’ять разів більше за світ, представлений у Batman: Arkham Asylum. Він містить 7 карт, 3 ігрових персонажа та 12 скінів.

Він розроблений для операційних систем Windows XP, Vista та 7.

Arkham City – видання «Гра року» для Xbox 360

Пориньте в цей пригодницький бойовик. При покупці ви отримуєте кілька бонусів. Це включає в себе «Помста Харлі Квінн», набір «Робін», набір «Жінка-кішка», набір «Нітвін», набір карт викликів і набір скінів Аркхем-Сіті. Ви також можете завантажити фільм «Бетмен, рік перший» з Xbox LIVE.

Arkham City – гра року для PlayStation

Бонусний вміст із цією покупкою — набір «Жінка-кішка», набір «Найтвін», набір набору «Робін», набір карт викликів і набір скінів Аркхем-Сіті.

Висновок

Отже, це кілька найкращих ігор про Бетмена, які ви повинні придбати, щоб отримати захоплюючий досвід у світі Бетмена.