techukraine.net techukraine.net 8 найкращих веб-сайтів для безкоштовного вивчення іспанської

8 найкращих веб-сайтів для безкоштовного вивчення іспанської

Categories:

Незалежно від того, подорожуєте ви в іспаномовну країну чи просто хочете вивчити мову, використання правильних платформ для вивчення мови може зробити процес простішим і веселішим.

Доброю новиною є те, що існує безліч веб-сайтів, які пропонують безкоштовні навчальні плани, які допоможуть вам освоїти мову. Ось найкращі веб-сайти, на які варто звернути увагу, якщо ви хочете вивчати іспанську мову.

Duolingo зробив революцію у вивченні мов завдяки своєму ігровому підходу. Платформа пропонує низку планів уроків, щоб допомогти людям з різним рівнем володіння іспанською. Незалежно від того, чи ви зовсім новачок, чи просто прагнете відшліфувати свої навички володіння іспанською мовою, короткі інтерактивні уроки та вправи Duolingo стануть чудовим вибором.

Навчальні дії на платформі можуть допомогти вам читати, писати та говорити зі значною швидкістю з часом, якщо ви продовжите це робити. Більше того, система адаптивного навчання відстежує ваш прогрес, щоб ви знали, наскільки ви прогресували та на якому стані.

У той час як безкоштовна версія Duolingo надає вам безкоштовний доступ до всього навчального контенту на платформі, ви можете підписатися на преміум-підписку, якщо хочете користуватися без реклами.

Модель вивчення мови Busuu поєднує самостійне вивчення з можливістю практикувати мову з носіями мови по всьому світу. Самостійне вивчення складається з планів уроків, розроблених фахівцями, які включають інтерактивний і мультимедійний вміст, нагадування, щоб не відставати від ваших навчальних цілей, і прості завдання, які допоможуть вам оцінити свій прогрес.

Ви також можете спілкуватися з членами спільноти Busuu, що дозволить вам ділитися своїми знаннями та навчатися разом. Хоча ви можете використовувати Busuu безкоштовно, підписка на платну версію цієї платформи допоможе вам отримати доступ до планів уроків без реклами, сертифікатів навчання та інших переваг.

  9 практичних порад щодо захисту конфіденційних даних

Завдяки зручному інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та безкоштовному процесу реєстрації почати роботу з Memrise відносно просто. Перейшовши на веб-сайт, ви можете вибрати мову, яку хочете почати вивчати, щоб отримати доступ до безкоштовних планів уроків і курсів.

Плани уроків охоплюють ввічливі вирази, числа та словниковий запас, який вам знадобиться, щоб замовляти їжу в ресторані та висловлювати занепокоєння здоров’ям, серед іншого. На платформі є трекер активності та прогресу. Більше того, у вас також є доступ до чат-бота Memrise зі штучним інтелектом, щоб практикувати мову, яку ви намагаєтеся вивчити.

Користувачі можуть мати дві безкоштовні розмови щодня (користувачі Memrise PRO отримують необмежену кількість безкоштовних розмов). Тим не менш, навіть безкоштовна версія може допомогти вам навчитися розмовляти мовою в розмовній манері.

Цілісний підхід до навчання Loecsen є ідеальним варіантом для початківців. Плани уроків були розроблені з двома цілями: допомогти вам вивчити словниковий запас, необхідний для спілкування, і показати вам, що ви здатні опанувати нову мову в будь-якому віці.

Навчальні плани на платформі складаються з трьох етапів. На першому етапі ви будете слухати, як носій мови вимовляє прості фрази, і намагатиметеся повторити їх якомога краще.

Наступний етап вимагатиме від вас прослуховування фраз, які ви вивчили. Ви можете робити це перед сном, щойно прокинетеся або під час виконання інших завдань. Такий постійний вплив допомагає зміцнити вашу пам’ять і допоможе вам засвоїти ключові фрази. На останньому етапі вам потрібно пройти тест, щоб ви могли перевірити своє володіння мовою.

  Як запланувати зустріч у Zoom

123 Teach Me — одна з найкращих онлайн-платформ для вивчення мов, призначена як для дорослих, так і для дітей. Платформа, що включає як самостійне навчання, так і модулі захоплюючої взаємодії, допоможе вам швидко освоїти нову мову.

Плани уроків на 123 Teach Me розроблені експертами та включають багато інтерактивних мультимедіа у формі ігор та завдань. На веб-сайті також є інші корисні інструменти, як-от відмінювач дієслів і іспанська програма для створення речень, обидва з яких можуть значно допомогти вашому навчальному процесу.

Незважаючи на те, що Rhino Spike не є традиційним інструментом для вивчення мови, він допомагає вам навчитися вільно володіти рідною мовою, обмінюючись аудіофайлами з носіями мови. Отже, якщо у вас є якийсь іншомовний текст, який ви хотіли б правильно вимовити або прочитати, ви можете зробити запит через платформу.

Після транскрибування тексту ви можете завантажити аудіофайл. Крім того, ви також можете використовувати платформу для запису аудіо для людей, які роблять запити. Це чудовий спосіб ознайомитися з автентичною вимовою, який може стати в нагоді, особливо якщо ви подорожуєте та очікуєте спілкування з носіями мови.

Coursera співпрацює з акредитованими освітніми закладами з хорошою репутацією по всьому світу, допомагаючи вам вивчати мови від досвідчених інструкторів. Ця платформа, безсумнівно, є чудовим варіантом для людей, які віддають перевагу вивчати іспанську мову в більш формальній академічній обстановці.

Найкраща частина Coursera полягає в тому, що запис на курси, як правило, безкоштовний, допомагаючи вам навчитися мови, не виходячи з дому. Якщо ви вважаєте певний курс корисним, ви можете заплатити за виконання оцінюваних завдань і отримати сертифікат курсу, який потім можна додати до свого профілю або резюме на LinkedIn.

  Як застосувати багатофакторну автентифікацію для всіх користувачів вашої підписки на Office 365

На Coursera доступні численні курси, на які ви можете зареєструватися, тож хоча ви можете натрапити на кілька застарілих планів уроків, більшість курсів, імовірно, будуть оновленими та відповідають вашим навчальним потребам.

Якщо ви хочете вивчати іспанську онлайн, LearnALanguage — це цікава платформа для вивчення. Хоча ця платформа не така відома, як інший варіант у цьому списку, але пропонує численні плани уроків, які допоможуть вам підібрати загальні слова, дієслова, фрази тощо.

Плани уроків розроблені таким чином, щоб зробити їх придатними як для нових учнів, так і для тих, хто знайомий з мовою. Отже, незалежно від того, чи хочете ви вивчити важливі іспанські фрази чи розширити свій словниковий запас, ця платформа стане чудовим компаньйоном у навчанні.

Хоча ці веб-сайти пропонують виняткові плани уроків, цікаві мультимедіа та цікаві тести, які допоможуть вам легко вивчити іспанську, ваше навчання не має зупинятися на цьому.

Завдяки технологіям ви можете вивчати будь-яку мову на свій вибір будь-де та в будь-який час за допомогою свого смартфона. Отже, якщо ви хочете спробувати вивчити нову мову, поки ви в дорозі, обов’язково знайдіть кілька популярних програм для вивчення мов для свого смартфона.