techukraine.net Android 8 найкращих безкоштовних програм для Android для пошуку друзів за допомогою GPS

8 найкращих безкоштовних програм для Android для пошуку друзів за допомогою GPS

Categories:

Хочете, щоб програма відстежувала місцезнаходження друзів і родини на карті? Правда, це звучить трохи моторошно, але в наші дні більшість людей все одно постійно повідомляють про своє місцезнаходження в соціальних мережах. Звичайно, ще одна програма, яка порушує конфіденційність, не завадить.

Якщо вам потрібні найкращі програми для визначення місцезнаходження, програми GPS-відстеження та способи визначення місцезнаходження друга чи мобільного телефону, продовжуйте читати.

1. Глимпис

З часом Glympse став одним із найпопулярніших додатків визначення місцезнаходження в Play Store. Основна передумова програми — можливість швидко та легко ділитися своїм GPS-місцезнаходженням з друзями, родиною та колегами. Це називається «надсилання Glympse».

Однією з найкращих особливостей цього телефонного трекера є те, що він не вимагає від одержувачів реєструватися, щоб побачити, де ви знаходитесь на карті, їм просто потрібне веб-з’єднання. Ви можете надіслати Glympse за допомогою текстового повідомлення, електронної пошти або через різні програми сторонніх розробників, такі як X (раніше Twitter), Facebook або WhatsApp.

Glympse також має важливу функцію безпеки — усі Glympse автоматично закінчуються через встановлений період часу. Таким чином, немає небезпеки, що ви забудете вимкнути обмін геоданими та випадково повідомите своє місцезнаходження годинами.

Завантажити: Поблиск (безкоштовно)

2. Сімейний локатор

Family Locator — найкращий додаток у цьому списку для тих, хто має дітей і хоче постійно бути в курсі їхнього місцезнаходження. Ви можете використовувати його, щоб бачити в реальному часі місцезнаходження будь-кого іншого у вашій родині, хто користується додатком. Існує також вбудована служба обміну повідомленнями для зв’язку з іншими користувачами.

Що найважливіше з точки зору безпеки дітей, Family Locator має кнопку SOS для батьків. При натисканні вона негайно позначає положення їхніх дітей на карті. Це корисно під час сімейних поїздок у великих громадських місцях, де діти схильні тинятися самі по собі.

Батьки також можуть налаштувати сповіщення, щоб вони отримували сповіщення, коли їх дитина досягає певного пункту призначення (наприклад, до школи чи дому друга). Додаток підтримує створення безпечних і небезпечних зон; якщо дитина перетинає кордон, батьки отримують сповіщення. На відміну від Glympse, інші повинні мати встановлений Family Locator, щоб бачити своє місцезнаходження.

  Як видалити обліковий запис із програми Instagram для iPhone або Android

У преміум-версії програми також є функція історії, яка дозволяє переглядати точки розташування GPS і пересування членів вашої родини протягом останніх семи днів.

Завантажити: Сімейний локатор (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

3. A-GPS трекер

Хоча основним прикладом використання багатьох програм для відстеження місцезнаходження в цій категорії є спостереження за дітьми, вони також зручні для тих, хто проводить багато часу поза второваними шляхами. Зокрема, ми говоримо про туристів, пішоходів і кемперів.

Походи в незнайомі райони можуть становити реальну небезпеку для вашої безпеки. Якщо раптово зміниться погода, то легко заблукати. Таким чином, може бути доцільно встановити A-GPS Tracker на вашому пристрої перед від’їздом.

Розробники створили додаток з думкою про туристів. На всіх картах є вимірювання висоти, а координати широти й довготи вашого місцезнаходження надаються як у градусах, так і в UTM-WSG84. Ви також можете завантажити маршрути інших користувачів і отримати звуковий сигнал, якщо ви заблукаєте надто далеко від місця, де ви повинні бути.

Завантажити: A-GPS трекер (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

4. Геотрекер

Geo Tracker — ще одна програма GPS-відстеження, яку варто розглянути. Як і A-GPS Tracker, він в основному орієнтований на людей, які проводять час у дикій природі, але він працює в будь-якому середовищі.

Він нанесе ваше місцезнаходження на карту, але також надасть вам купу додаткових даних, таких як швидкість, висота, вертикальна відстань (для підйомів і спусків) і нахил схилу. Усі треки зберігаються у форматі GPX і KML, тобто ви можете імпортувати їх у такі програми, як Google Earth і Ozi Explorer.

Інші функції включають підтримку Яндекс Карт (якщо ви перебуваєте в країні, де Яндекс Карти перевершують Карти Google, як-от Росія), і можливість позначати цікаві місця у своїй подорожі. Найважливіше те, що ви можете поділитися своїм місцезнаходженням з друзями та родиною. Це означає, що ви можете знайти телефони своїх друзів, якщо ви не отримали від них деякий час.

  Як використовувати швидку відповідь в Android 7.0

Якщо ви хочете дізнатися більше, ми розглянули кілька найкращих програм для офлайн-навігації для Android.

Завантажити: Геотрекер (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

5. Google Maps

Чи знаєте ви, що окрім використання Карт Google для кращої навігації, ви також можете використовувати цю програму для відстеження своїх друзів і родини?

Це залежить від особи, яка ділиться з вами своїм місцезнаходженням, тому це може бути не найкращим варіантом у деяких ситуаціях. Однак для групи друзів або колег, які намагаються організувати зустріч, цього буде більш ніж достатньо. Ви навіть можете побачити, де ви були, за допомогою хронології Карт Google.

Якщо ви хочете знати, як поділитися своїм місцезнаходженням з друзями на Картах Google, виконайте наведені нижче інструкції.

 • Відкрийте програму Карти Google і торкніться зображення свого профілю у верхньому правому куті.
 • У списку параметрів виберіть Надсилання геоданих.
 • Торкніться кнопки «Поділитися місцезнаходженням» у нижньому правому куті.
 • Встановіть тривалість спільного доступу або виберіть Доки ви не вимкнете це.
 • Виберіть зі свого списку контактів людей, з якими ви хочете поділитися.
 • Пам’ятайте: якщо ви є членом сімейної групи Google, ви вже матимете доступ до GPS-місцезнаходження всіх дітей, які беруть участь.

  Завантажити: Гугл-мапи (безкоштовно)

  6. Life360

  Life360 використовує «Кола», щоб керувати тим, з ким ви ділитеся своїм місцезнаходженням. Отже, незалежно від того, чи бажаєте ви програму для відстеження друзів чи родини, її варто перевірити.

  Ви можете вибрати, коли ділитися своїм місцезнаходженням із кожним колом. Наприклад, ви можете поділитися своїм місцезнаходженням із друзями під час вечірньої прогулянки, але не протягом тижня. Підхід Circles дає вам такий рівень контролю. Кожне коло має приватну карту та службу приватних повідомлень, які можуть бачити лише інші учасники кола.

  Завантажити: Life360 (Безкоштовно, доступна підписка)

  7. Сімейний GPS-локатор GeoZilla

  GeoZilla Family GPS Locator — це ще одна програма для відстеження друзів і родини.

    Як керувати телефоном Android без Google

  На відміну від багатьох програм для обміну геоданими, GeoZilla Family GPS Locator менше розряджає акумулятор вашого телефону завдяки функції SLC (Significant Location Change). Це гарантує, що програма не запуститься, якщо ви пройдете невелику відстань у межах вашої території. Замість цього він розпочне запис лише тоді, коли ви відійдете на значну відстань.

  Інші функції включають сповіщення про те, коли члени родини прибувають у пункт призначення, перегляд тижневої історії місцезнаходжень на карті та спосіб призначення завдань на основі місцезнаходження членам родини за допомогою спільних списків справ.

  Завантажити: Сімейний GPS-локатор GeoZilla (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

  8. Знайти моїх дітей

  Якщо ви турбуєтеся про безпеку своїх дітей, додаток Find My Kids — чудовий спосіб переконатися, що вони в цілості та схоронності.

  Коли ви встановите програму на свій телефон, вона попросить вас встановити Pingo додаток на телефоні вашої дитини, який дозволить підключити обидва пристрої. Після підключення пристроїв ви зможете бачити місцезнаходження вашої дитини та мати доступ до багатьох функцій, зокрема до рівня заряду акумулятора телефону вашої дитини у відсотках.

  Щоразу, коли ваша дитина деякий час не відповідає, ви можете почути її оточення, щоб переконатися, що вона в безпеці.

  Додаток пропонує як безкоштовну, так і платну версії. Безкоштовна версія дозволяє вам бачити місцезнаходження вашої дитини, тоді як платна версія дає вам доступ до більш розширених функцій. Проте доступна безкоштовна пробна версія розширеної версії.

  Завантажити: Знайти моїх дітей (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

  Інші способи стеження за людьми

  Програми — не єдиний спосіб стежити за людьми, за якими ви хочете стежити. Існують переносні пристрої, веб-сервіси та навіть деякі пошукові системи, які можуть допомогти.

  І пам’ятайте, що деякі з цих програм, безперечно, агресивні з точки зору конфіденційності. Перш ніж стежити за будь-ким, переконайтеся, що у вас є його явний дозвіл на це.