8 найкращих бездротових камер безпеки для вашого прекрасного дому

| | 0 Comments| 5:30 AM
Categories:

Домашня безпека – це те, про що всі однаково піклуються і намагаються знайти нові способи її покращення.

Не так давно камери безпеки або будь-які системи спостереження зазвичай асоціювалися з корпоративними будівлями та іншими робочими закладами. Але зараз все змінилося!

Встановлення камери відеоспостереження вдома означає екстремальний крок. У більшості випадків такі дії були виправданими як реагування на будь-яку невдачу, а не проактивний крок для її запобігання.

Однак останнім часом ця тенденція змінилася: все більше людей прагнуть встановити вдома камери безпеки та інші механізми спостереження. Удосконалення технологій дозволило розробляти рішення, які є більш доступними та пропонують співвідношення ціни та якості.

Переваги камери безпеки?

Є багато. Давайте подивимося!

Діє як стримуючий фактор

Наявність камери відеоспостереження є стримуючим фактором для людей від скоєння злочинів. Це змушує їх не продовжувати ідею. Однак потрібно переконатися, що використання фіктивних камер не буде ефективним, як це зможуть зрозуміти досвідчені злодії.

Допомагає в розслідуванні 🕵️

У разі скоєння злочину камери відеоспостереження можуть надати слідчим ключовим доказом. Сучасні камери відеоспостереження оснащені високоякісними можливостями запису, які надзвичайно допомагають розслідуванню.

Слідкуйте за своєю сім’єю👪

Камери відеоспостереження не тільки забезпечують безпеку вашого дому та сім’ї, але також можуть допомогти вам перевірити вашу родину, особливо у випадку дітей. Батьки, які працюють, можуть стежити за своїми дітьми з віддаленого місця і, отже, бути впевненими в їх присутності. Допізна відеоспостереження також використовується для перевірки людей похилого віку, щоб забезпечити їх безпеку. Навіть за домашніми тваринами можна стежити, коли вас немає вдома.

Чому бездротові камери безпеки?

Домашні камери відеоспостереження традиційно були з кабелями. Незалежно від того, з кабелем чи без нього, обидва вони мають свої плюси та мінуси. Це буде придатність до вашого будинку, який повинен бути фактором, що впливає на завершення.

Оскільки все більше людей віддають перевагу бездротовій системі безпеки, ось огляд переваг, які вони пропонують перед дротовими камерами безпеки.

Легко встановити 😀

Встановлення бездротової мережі викликає менше клопоту, ніж встановлення дротової камери. Оскільки кабелі не пошкоджені, немає потреби розкривати стінки чи пробивати отвори в стінках кабелів. Можна просто вийняти камеру і поставити її в призначене кріплення. Її легко зняти та встановити на новому місці, на відміну від кабельної камери спостереження. Це тому, що це вимагає відключення всієї дротової мережі та перевстановлення всього на новому місці.

  Що таке дропшипінг і чи це шахрайство?

Більш безпечний 🛡️

Дротова система відеоспостереження ризикує бути легко зламаною зловмисниками. Вони можуть перерізати кабелі або зруйнувати мережу. Хоча промисловість і великі корпорації можуть інвестувати в інфраструктуру, яка забезпечує безпеку цих кабельних мереж, це не завжди стосується будинків.

Легкий пошук даних

Записаний відеоматеріал можна зберігати в хмарі, на відміну від більшості дротових систем камер, які потребують фізичного налаштування для збереження відеоматеріалу. Оскільки відзнятий матеріал зберігається в хмарі, ви можете легко завантажити його з будь-якого місця та переглянути.

Які є варіанти?

Незважаючи на те, що бездротові камери безпеки є кращими для дому, потрібно бути обережним, вибираючи правильну камеру для свого дому. В даний час на ринку представлено багато моделей, тому вибір однієї з них ускладнюється. Ось кілька рекомендацій, які ми вважаємо найкращими варіантами на ринку. Це може стати для вас посібником, щоб зробити правильний вибір, який більше підходить для вас і вашого будинку.

Перейдіть сюди, якщо ви шукаєте камеру відеоспостереження для дому.

Арло Ультра

Arlo Ultra може найкраще підійти вам, якщо вам потрібна камера, яка забезпечує досить чітке нічне бачення. Ця камера має стійкий до погодних умов корпус і підтримує різноманітних віртуальних помічників, зокрема Google Assistant, Alexa та IFTTT. Завдяки запису відео з роздільною здатністю 4K і повнодуплексному звуку Arlo Ultra обіцяє чітко зафіксувати всі деталі навколо.

Камера оснащена вбудованим прожектором, який допомагає робити кольорові записи вночі. Окремий Arlo ultra обійдеться вам приблизно в 399 доларів.

Основні моменти

 • Поле огляду 180 градусів
 • Подвійні мікрофони
 • Магнітне кріплення
 • Кольорове нічне бачення
 • Відеозапис 4K з розширеним динамічним діапазоном (HDR).
 • Автоматичне масштабування та стеження

Кільце Stick Up

Ring Stick Up Cam можна назвати однією з найдоступніших камер у списку. Бездротова камера дає вам повну свободу в плані встановлення її в потрібному місці. Камера доступна на ринку за ціною ~$90.

Він також оснащений датчиками, що активуються рухом, і може служити як внутрішньою, так і зовнішньою камерою. Основним недоліком камери Ring Stick Up Cam може бути час роботи батареї. Батарею фотоапарата потрібно міняти щомісяця, що забирає як ваш час, так і гроші.

  Як перемістити Origin Games на інший диск

Основні моменти

 • Двостороння розмова
 • Запис HD відео 1080p
 • Світлодіодні світлові стрічки
 • Гнучка зовнішня камера
 • Професійний моніторинг

Deep Sentinel

Шукаєте домашню камеру відеоспостереження, яка забезпечить вам моніторинг професійного рівня та гарантує вашу безпеку?

Deep Sentinel це відповідь на ваш запит.

Як тільки Deep Sentinel виявляє будь-яку небажану активність, він негайно надсилає живий канал на станцію моніторингу, де відповідальна особа може налаштувати попередження. Він доступний за ціною 699 доларів США за три бездротові камери.

Основні моменти

 • Цілодобова охорона Sentinel
 • Реакція поліції
 • На основі штучного інтелекту та вбудована сирена
 • Дуже міцний акумулятор
 • Можливість аналізувати понад 50 зображень за секунду

Ring Spotlight

Шукаєте бездротову камеру, яка може допомогти відлякати зловмисників від вашої власності, Ring Spotlight Cam допоможе вам.

Ця камера безпеки оснащена сиреною, яка може налякати будь-кого, а також має детектор руху, який світить світлом і починає запис відео, коли виявляє рух. Ring Spotlight Camera можна купити приблизно за 199 доларів.

Найкраща частина цього Ring Spotlight полягає в тому, що він підтримує аудіо вхід і вихід, оскільки ви можете використовувати будь-який пристрій Android, iOS, Windows або Mac, щоб поспілкуватися з людьми, які перебувають у вашому домі. Ви також можете вибрати сонячну версію Spotlight, яка дозволяє заряджати камеру за допомогою сонячної панелі, і ця альтернатива також може бути економічною.

Основні моменти

 • Виявлення руху на 270 градусів (по горизонталі)
 • Колірна температура приблизно 4000 кельвінів
 • Дві світлодіодні стрічки та сигналізація з пультом
 • Підтримка аудіовходу та виходу

Wyze

Wyze пропонує запис у високій роздільній здатності та доступний на ринку за кишеньковими цінами. Камера оснащена слотом для картки microSD, щоб розширити пам’ять і використовувати камеру для безперервного запису. Камера оснащена такими функціями, як стійкість до погодних умов, сумісність із розумним будинком, нічне бачення та безкоштовне хмарне зберігання на 15 днів.

За ціною всього 35 доларів ви отримуєте деякі дивовижні функції, як-от датчики дверей, вікон та інші, згадані вище.

Основні моменти

 • 8-кратний цифровий зум
 • Спеціальне визначення зони та налаштування чутливості
 • Димова сигналізація
 • Функція сповільненої зйомки відео
  Кожне сполучення клавіш Microsoft Teams і як їх використовувати

Ю. І. Купол

YI Dome пропонує вам найкращу якість звуку та може виявитися найкращим для використання в приміщенні. Камера забезпечує відстеження руху та необмежену безкоштовну хмарну пам’ять. Ви отримуєте шумопоглинаючий фільтр для кришталево чистого звуку, який може допомогти вам у перевірці ваших дітей.

Камера оснащена системою виявлення загроз на основі штучного інтелекту.

Основні моменти

 • Інфрачервоне нічне бачення
 • 3D шумозаглушення
 • Повний панорамний кут огляду 360 градусів
 • Сенсор CMOS 2 Мп

Nest Cam

Дозвольте Nest Cam піклуватися про ваш дім. Його можна програмувати за допомогою термостата Nest і Nest Protect.

Він забезпечує кристально чисте нічне бачення. Найдивовижніша частина Nest Cam полягає в тому, що вона також може служити домофоном. Він сумісний із розумними домашніми помічниками, такими як Lutron, Phillips Hue, Abode, Google Assistant, IFTTT тощо. Камера забезпечує неперевершену якість зображення завдяки 8-кратному масштабуванню та ширококутному об’єктиву.

Основні моменти

 • Багатомовна підтримка
 • Легкий і простий в установці
 • Пряма трансляція

Якщо ви шукаєте високоміцну бездротову камеру безпеки за 100 доларів, виберіть Blink Outdoor 3rd Gen + Floodlight.

Він знімає відео з високою роздільною здатністю 1080p, чого достатньо для отримання чіткого зображення. Унікальною особливістю цієї камери є те, що вона включає в себе світлодіодні прожектори на 700 люмен, які активуються рухом, щоб гарантувати, що зловмисники не скористаються темрявою. Камера працює від двох літій-металевих батарей типу АА 1,5 В і 4 батарей D-Cell. Він також працює з Amazon Alexa.

Основні моменти

 • Автоматичний баланс білого
 • Діапазон виявлення руху 20 футів
 • Світлодіоди стану для відображення живлення
 • Може працювати при температурах від -4 до 113° F.

Висновок

Вищезгадані бездротові камери безпеки можна назвати найкращими варіантами, доступними на ринку на даний момент. Усі вони пропонують щось різне з точки зору функцій. Від сонячної зарядки до чіткого нічного бачення ви можете отримати всі першокласні функції в пунктах списку.

Ви можете вибрати будь-який з них відповідно до ваших вимог і бюджету. Будьте кмітливими та досліджуйте розумний трекер тут.