8 найкращих альтернатив Google Play Store для завантаження програм Android

Незалежно від того, чи ви придбали пристрій Android без доступу до Play Store, чи просто віддаєте перевагу альтернативі пропозиції Google, вам пощастило. Є багато інших місць, де можна завантажити улюблені програми для Android, і ось кілька найкращих варіантів.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

1 Amazon Appstore

Першою і найбільш очевидною альтернативою є Amazon Appstore. Це, мабуть, найбільший претендент на Play Store, оскільки це магазин додатків за замовчуванням, який постачається на всіх планшетах Amazon Fire.

Магазин Amazon може не збігатися з Play Store за розміром, але все одно є життєздатною альтернативою. У вас не виникне проблем із пошуком популярних програм, якщо виключити колекцію служб Google.

Звичайно, це велике застереження, оскільки більшість користувачів вважають програмне забезпечення Google основною причиною використання Android замість iOS. Але це проблема, яка мучить більшість альтернатив Play Store. Ось наше глибоке порівняння Play Store і Amazon Appstore, щоб ви могли дізнатися все про них.

Завантажити: Amazon Appstore (безкоштовно)

2 F-Droid

З іншого боку, якщо ви віддаєте перевагу Android перед iOS, оскільки Android технічно є відкритим вихідним кодом, тоді F-Droid — це магазин програм, який може замінити Play Store на вашому пристрої.

У F-Droid не так багато програм, як в інших варіантах у цьому списку, але це найвідоміший магазин мобільних програм, який пропонує виключно безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом. Крім того, ви можете бути впевнені, що програмне забезпечення не містить шкідливих програм.

F-Droid навіть попереджає, коли програми можуть відстежувати вашу поведінку чи місцезнаходження.

  Як змінити значок програми Instagram на iPhone та Android

Попередні версії цієї програми були надзвичайно простими. Остання версія відповідає поточним інструкціям щодо дизайну Android і надає категорії та рекомендації, які допоможуть вам знайти програми, які роблять те, що вам потрібно.

Це особливо цінно, тому що якщо ви використовуєте F-Droid, вам, ймовірно, доведеться замінити більшість програм, до яких ви звикли.

Завантажити:F-Droid (безкоштовно)

3 Аптоід

Aptoide отримав свою назву від менеджера пакетів APT, методу розповсюдження програмного забезпечення на основі Linux. Як і APT, Aptoide не надає вам доступу до одного централізованого магазину. Натомість це програма для доступу до багатьох різних магазинів, які у світі Linux розглядатимуться як «сховища пакетів».

Клієнт Aptoide — це програмне забезпечення з відкритим кодом. Виявляється, клієнт F-Droid починався як форк Aptoide. Для звичайного кінцевого користувача Aptoide буде просто альтернативою Play Store з доступом до великої кількості подібного програмного забезпечення (хоча деякі програми застрягли на старих версіях).

Велика різниця полягає в тому, що ви можете відкривати нові магазини в додатку та навіть додавати власні. Підвох? Ви не маєте доступу до платних програм.

Завантажити:Аптоід (безкоштовно)

4 Вгору вниз

Незважаючи на те, що Aptoide починався як уривчастий проект з відкритим вихідним кодом, він давно отримав мільйонні фінансування венчурного капіталу. Якщо вам це незручно або ви віддаєте перевагу контролю якості, який забезпечується централізованим керуванням програмним забезпеченням, спробуйте натомість Uptodown.

Uptodown, яким керує невелика команда в Іспанії, має схожу мету зробити програмне забезпечення Android безкоштовним для людей у ​​всьому світі без обмежень. Ця альтернатива краще забезпечує оновлене програмне забезпечення та містить список оновлень програм.

  iToolab UnlockGo Android – простий інструмент розблокування Samsung FRP

З іншого боку, платні програми недоступні, як і Aptoide.

Завантажити:Uptodown (безкоштовно)

5 APK Mirror

APKMirror – це веб-сайт для безпосереднього завантаження файлів APK. APK, скорочення від Android package, — це формат файлу, створений для розповсюдження програмного забезпечення Android. У цьому контексті дзеркало — це сервер, який перерозповсюджує програмне забезпечення, яке вже доступне в іншому місці.

Більшість програм на APKMirror уже доступні в Play Store, за винятком того, що вони повторно завантажуються, щоб зробити їх більш доступними для інших. Це відкриває доступ для людей незалежно від того, чи мають вони обліковий запис Google або живуть у регіоні, де додаток може бути недоступним.

Коли ви завантажуєте APK, ви можете інсталювати файл, просто торкнувшись його в файловому менеджері. Але є новіші формати програм для Android, які складніше встановити, як-от APKM, XAPK і APKS.

Додаток APKMirror Installer також робить ці формати доступними для встановлення. Прямуйте до Сайт APKMirror у веб-переглядачі, щоб завантажити програми, а потім натисніть завантажити APKMirror Installer за посиланням нижче, щоб установити програми за допомогою цих форматів.

Завантажити:Інсталятор APKMirror (безкоштовно)

Відвідайте:APKMirror (безкоштовно)

6 Магазин Аврора

Хоча добре мати альтернативи, неможливо обійти той факт, що в Play Store просто є більше додатків. Однак Aurora Store — це альтернатива, яка фактично дозволяє завантажувати програму з Play Store, не надаючи Google доступу до безлічі особистої інформації.

Він надає доступ майже до кожної програми в каталозі без облікового запису Google. Це робиться шляхом створення тимчасового анонімного облікового запису від вашого імені. Ви також можете ввійти за допомогою свого облікового запису Google, якщо хочете синхронізувати раніше завантажені програми Android, але це перешкоджає меті.

  Як рутувати телефон Android без ПК – 2023

Завантажити: Аврора (безкоштовно)

7 Itch.io

Itch.io це добре зарекомендуване джерело інді-назв на різних платформах, включаючи Android. Itch.io не має офіційної програми для Android, але ви можете переглядати сайт у браузері та завантажувати файли APK безпосередньо.

Це непоганий спосіб отримати широкий вибір безкоштовних творчих назв. Однак більшість із них — це домашні проекти без бюджету чи досконалості ігор від студій AAA.

На F-Droid доступний сторонній клієнт для Itch.io. Його називають Мітч.

Відвідайте:Itch.io (безкоштовно)

8 Торкніться

TapTap — це магазин додатків для ігор і соціальна мережа, яка дозволяє спілкуватися з іншими геймерами. Це унікальне поєднання робить TapTap досить привабливим способом завантажувати ігри, відкривати назви, про які ви ніколи не чули, і бути в курсі нових випусків, щойно вони вийдуть.

TapTap Lite доступний у магазині Google Play, який просто посилається на магазин Play для завантаження ігор. Однак преміум-версія TapTap є власним альтернативним магазином додатків, який забезпечує пряме завантаження файлів APK і оновлень. Ви можете завантажити його з Веб-сайт TapTap.

Завантажити:TapTap Lite (безкоштовно)

Відвідайте:TapTap.io (безкоштовно)

Якщо ви не можете отримати доступ до Play Store, один із цих альтернативних магазинів програм може допомогти вам завантажити всі потрібні вам програми. Однак, якщо ви хочете припинити використання Play Store через проблеми з конфіденційністю, є інші кроки, які ви можете вжити, щоб повністю видалити Google зі свого пристрою Android.