8 надійних API перевірки номера телефону для вашого наступного продукту

Вислів «якість над кількістю» дуже підходить, коли мова йде про залучення потенційних клієнтів.

Причина в тому, що 1000 нефункціональних і безцінних потенційних клієнтів не принесуть ніякої користі вашому бізнесу, але жменька якісних, безперечно, може справити величезний вплив. І якщо ви зможете перетворити цих потенційних клієнтів на лояльних клієнтів, ваша компанія зможе швидко піднятися вгору. Це важливо мати дійсні потенційні клієнти.

Завжди говорять про інструменти, які перевіряють адреси електронної пошти, оскільки збір електронних листів є найпоширенішим. Але як щодо номерів телефонів? Як ви підтверджуєте їх? Це питання, але, на щастя, на нього також є відповіді.

Насправді варіантів досить багато. У цій статті ми розглянемо деякі з найкращих API перевірки номера телефону, щоб ви могли інтегрувати їх у свій продукт і попрощатися з марними потенційними клієнтами.

Перш ніж ми заглибимося в список, давайте дізнаємося про деякі з багатьох переваг використання API перевірки номера телефону.

Економить багато грошей 💵

Уявіть собі проведення SMS-кампанії, яка надсилає повідомлення приблизно 1000 одержувачам, але лише 300 із них дійсно дійсні та функціональні. Це означає, що ви платите гроші за надсилання SMS на 700 номерів телефонів, які або недійсні, або не працюють. Нехай це зануриться.

Використовуючи API перевірки номера телефону, ви можете легко уникнути цього та заощадити багато своїх важко зароблених грошей у довгостроковій перспективі.

Дає кращі коефіцієнти конверсії для ваших кампаній 📈

Незалежно від того, наскільки чудові ваші рекламні кампанії, якщо у вашій базі даних є нефункціональні телефонні номери, ви завжди матимете неточні та незадовільні коефіцієнти конверсії. І як бізнес, ви точно цього не хочете.

Засіб перевірки номера телефону переконається, що аналітика стабільна, оскільки ваші кампанії SMS і голосових дзвінків будуть отримувати лише дійсні номери телефонів.

Запобігає шахрайським записам, заощаджуючи ваш час ⚠️

Ці API допоможуть вам боротися зі спамерами та шахраями, які не вказують свої номери телефонів під час реєстрації. Це додає додатковий рівень безпеки для підтримки чистої та безпечної бази користувачів, яка дозволить лише справжнім клієнтам заповнювати свої записи.

  Як налаштувати початкову сторінку Safari на Mac

Тепер настав час поглянути на складений список API.

NumVerify

Охоплюючи понад 232 країни світу, NumVerify пропонує потужний, але простий RESTful JSON API для міжнародної та національної перевірки телефонних номерів.

Це допомагає вам підтримувати чисту базу користувачів, перевіряючи номери телефонів на момент входу у вашу систему, щоб вам не довелося виправляти їх пізніше.

Цей API базується на розширених методах перевірки, використовуючи найновіші міжнародні плани нумерації, визначення оператора та типу лінії та місцезнаходження. Він також неймовірно безпечний і захищений 256-бітним шифруванням HTTPS.

NumVerify надає вам 250 безкоштовних кредитів на підтвердження номера телефону на місяць. Коли ви вичерпаєте це, вам потрібно буде перейти на один із їхніх планів передплати, починаючи від 19,99 доларів США на місяць.

numlookupapi

Numlookupapi.com це всесвітній API перевірки телефонних номерів. Надаючи телефонні дані для понад 230 країн, простий API дає змогу автоматизувати процес перевірки номера, перевіряючи різних надійних постачальників даних і міжнародних операторів.

Numlookupapi допомагає вам підтримувати чистоту вашої бази даних клієнтів, щоб мати високоякісні потенційні клієнти та запобігати шахрайству.

Створений розробниками для розробників, API пропонує чудову взаємодію з користувачем, стабільний дизайн і цінні функції, як-от командна функціональність, огляд продуктивності та індивідуальна підтримка.

За кілька хвилин інструмент налаштований і готовий до використання. Інформаційна панель надає огляд показників ефективності, як-от кількість запитів, рівень успішності, середню затримку, кількість запитів, що залишилися, тощо.

Numlookupapi.com пропонує безкоштовний план із 100 викликами API на місяць. Якщо ви перевищите свої запити, API дозволить вам легко оновити (і знизити). Платні плани починаються від 9,99 доларів США на місяць за 7000 запитів.

Абстрактний API

Обслуговує понад 1 мільйон користувачів у всьому світі, Анотація Варто звернути увагу на API перевірки номерів телефону.

Цей RESTful JSON API є надзвичайно швидким і легким із найсучаснішими функціями, але також досить простим у використанні. Вам знадобиться лише ключ API та номер телефону, який потрібно ввести, щоб він повернув такі дані, як дійсність, оператор, тип лінії, місцезнаходження тощо.

Їхня база даних охоплює понад 190 країн, що також дає право на валідацію міжнародних номерів. А оскільки безпека для них є пріоритетом номер один, кожна ваша діяльність із цим API захищена 256-бітним шифруванням SSL.

  Tunity — це програма, подібна до Shazam, яка надсилає аудіо телеканалу на ваш пристрій

Ви можете одразу перейти на їхній безкоштовний план, який надає вам 250 запитів, перш ніж перейти на платну підписку.

Vonage Number Insight

Використовується компаніями в різних галузях промисловості, Vonage Number Insight’s API забезпечує більше, ніж просто перевірку номера телефону.

Він процвітає завдяки деяким захоплюючим функціям, таким як здатність ідентифікувати абонентів, передбачати наміри клієнта, а також перевіряти та схвалювати клієнтів на основі їхніх намірів від моменту реєстрації до входу. Деякі інші можливості включають:

  • Блокуйте підроблені та шахрайські облікові записи
  • Запобігайте шахрайству
  • Розрізняйте номери мобільного телефону від стаціонарного
  • Визначте оператора для кращої маршрутизації SMS
  • Додайте додаткові кроки для належної автентифікації підозрілих номерів

Це також зручно для очищення наявних даних клієнтів і перевірки їх актуальності та дійсності.

Vonage пропонує рентабельне уніфіковане комунікаційне рішення.

нейтрино

Нейтрино API може перевіряти місцеві та міжнародні телефонні номери, а також визначати їхнє місцезнаходження.

Це досить простий API, як і в інших їхніх інструментах. Він доступний у форматах JSON і XML і має такі параметри, як номер, код країни та IP-адреса.

Усі інструменти Neutrino дуже корисні та допомагають розробникам вирішувати складні проблеми для їхніх проектів, і їхній телефонний валідатор у цьому відношенні не відрізняється.

Ви можете піти вперед і почати використовувати їх безкоштовний рівень, який обмежений лише 50 кредитами; за щось більше, ви можете вибрати один із їхніх преміум-рівнів, що, на мою думку, того варте.

Loqate

Ще один неймовірний API, який може перевіряти нові та наявні номери телефонів, Loqateмає безкоштовну пробну версію, яка дасть вам змогу відчути, на що він здатний.

Він гарантує, що всі ваші SMS-повідомлення та голосові дзвінки надходять лише на дійсні номери, легко розрізняючи дані. Ви можете вибрати час виконання завдання перевірки, яке може бути або під час реєстрації, перед надсиланням SMS, або будь-коли, коли ви хочете виконати очищення.

API Loqate надзвичайно гнучкий, і ви можете використовувати його на своїх веб-сайтах, у програмах і навіть CRM.

  Що таке захищене налаштування WPS WiFi і чи небезпечно це?

Byteplant

Ви можете інтегрувати Байтплант API перевірки номера телефону безпосередньо у вашу ERP, CRM і веб-сайт.

Він чудово справляється з визначенням правильного типу лінії (стаціонарний, мобільний, VoIP), що робить його повністю сумісним із Законом FCC про захист прав споживачів телефонної мережі.

Залежно від результату перевірки номера телефону він повертатиметься зі статусом «дійсний», «недійсний», «дійсний/підтверджений» і «дійсний/непідтверджений». І найприємніше те, що користувачам не заважатимуть телефонувати їм або надсилати повідомлення. Процес буде здійснюватися повністю в системі.

API Byteplant також доступний як плагіни для WordPress, jQuery та Node.js.

Пливо

Пливо дотримується дуже гнучкої політики ціноутворення за принципом оплати за використання, що, безперечно, привертає певну увагу, окрім чудового набору функцій.

Цей API здатний видобувати купу інформації про номер телефону, як-от тип номера, оператор, формат і місцезнаходження. Він також повідомляє вам, чи дійсний номер, перш ніж ви додасте його до списку контактів.

У ньому є кілька справді корисних функцій «проти шахрайства», які можуть творити чудеса для вашого бізнесу. Наприклад, це може допомогти вам порівняти місцезнаходження IP-адреси та країну, а також інші деталі номера телефону, щоб виключити будь-які підозри.

Також ви можете додати додаткові кроки для перевірки для певних типів телефонних номерів і операторів.

Висновок

Хоча щось на зразок підтвердження номера телефону спочатку може здатися не дуже важливим, але лише коли ви починаєте ним користуватися, ви розумієте, який вплив це може мати на ваш бізнес на багатьох рівнях.

Наведені вище API зроблять завдання перевірки неймовірно простішим і заощадять вам головний біль і, звісно, ​​купу грошей.

Далі знайдіть кілька найкращих API погоди для створення вашого наступного продукту.
Дізнайтеся, які програми допомагають зупинити спам на телефоні.