8 можливих причин, чому ви не можете підписатися на когось в Instagram

| | 0 Comments| 7:05 PM
Categories:

Якщо ви хочете, щоб ваша стрічка Instagram була актуальною, слідкуйте за своїми друзями, родиною та кожним обліковим записом із приємним вмістом. Але як ви можете це зробити, якщо ви натискаєте «Підписатися» і нічого не відбувається?

Якщо у вас виникають проблеми з підпискою на когось в Instagram, ми склали список можливих причин і способи їх вирішення.

1. Підключення до мережі несправне

Існує ймовірність того, що Instagram працює як зазвичай, але ви маєте справу з нестабільним інтернет-з’єднанням. У цьому випадку ви помітите більше проблем, таких як неможливість перезавантаження стрічки, надсилання повідомлень або додавання нових публікацій.

Доки ви не вирішите проблеми з підключенням, ви не зможете багато чого зробити, щоб стежити за новими обліковими записами. Ви можете спробувати скинути налаштування маршрутизатора або переключитися на іншу мережу.

2. Ви досягли ліміту підписок в Instagram

Намагаючись боротися з ботами та спамом, Instagram встановив обмеження на кількість людей, на які ви можете підписатися.

  Як отримати фільтр кольору волосся в Instagram

Відповідно до Довідковий центр Instagram, ви не можете стежити за більш ніж 7500 людьми. Якщо ви спробуєте підписатися на ще один обліковий запис, Instagram покаже вам повідомлення про помилку. Отже, вам доведеться скасувати підписку на когось в Instagram, перш ніж ви зможете підписатися на новий обліковий запис.

Навіть якщо ви не досягли ліміту в 7500 підписаних облікових записів, є ще одне обмеження, на яке ви повинні звернути увагу. Ви не можете виконати більше 60 дій (підписатися або скасувати підписку) на годину.

Отже, перерва в Instagram має вирішити проблему.

3. Людина, на яку ви хочете стежити, заблокувала вас

Людина, за якою ви хочете стежити, заблокувала вас в Instagram? Ви можете спробувати підписатися на інший обліковий запис, щоб перевірити, чи проблема не зникає. Якщо все працює як зазвичай, інша особа могла заблокувати вас в Instagram.

Навіть якщо програма не надсилає сповіщення, коли це відбувається, ви все одно можете знайти способи перевірити, чи хтось заблокував вас в Instagram.

4. Вам потрібно повторно автентифікувати свій обліковий запис

Існує ймовірність того, що ви не зможете підписатися на нові облікові записи в Instagram через помилку автентифікації. На щастя, ви можете вирішити проблему, вийшовши з системи та ввійшовши знову. Перейдіть до свого профілю та торкніться меню у верхньому правому куті. Потім перейдіть до Налаштування > Вийти.

  Як змінити значок програми Instagram на iPhone та Android

Увійдіть знову та перевірте, чи проблему вирішено.

5. Додаток Instagram несправний

Тимчасовий збій може бути причиною того, що ви не можете стежити за новими обліковими записами в Instagram. У цьому випадку перезапустіть програму та перевірте наявність оновлень. Додатково голова до Google Play Store або App Store і перевірте, чи доступна нова версія.

Крім того, вам слід видалити дані кешу програми. Якщо дані перевищують ліміт пам’яті або пошкоджуються, це вплине на функціональність програми. Ви можете очистити кеш програми на пристрої Android, але якщо у вас є пристрій iOS, вам доведеться перевстановити програму Instagram.

6. Instagram заблокував ваш обліковий запис

Як ми вже згадували, Instagram робить усе можливе, щоб уникнути ботів. Якщо ви підписалися на кілька облікових записів і скасували їх підписку, щоб отримати підписників, ваш обліковий запис може бути позначено як підозріла діяльність алгоритмом Instagram.

Те саме стосується випадків, коли ви використовували програми сторонніх розробників, щоб пришвидшити виконання нудних завдань, таких як підписка на облікові записи та скасування підписок на них, уподобання чи збереження публікацій інших людей або їх коментування.

Отже, якщо ви користувалися програмою такого типу, Instagram може заблокувати або навіть заборонити ваш обліковий запис. Якщо ви підозрюєте, що у вас уже проблеми через підозрілу активність, ви можете перевірити, чи порушили ви правила Instagram.

  Як переглянути приватні профілі Instagram

Крім того, Instagram може заблокувати ваш обліковий запис, якщо ви ввійшли в обліковий запис на кількох пристроях з різних місць. Хоча це нормально використовувати той самий обліковий запис на телефоні, комп’ютері чи планшеті, Instagram може позначати вашу активність через кілька місць.

7. Ви використовуєте VPN

Якщо ви налаштували з’єднання VPN, Instagram може помітити різні IP-адреси та позначити ваш обліковий запис за незвичайну активність. Це обмежить деякі функції вашого облікового запису, зокрема можливість стежити за іншими обліковими записами Instagram.

Те саме стосується одночасного використання Instagram на мобільному телефоні та комп’ютері.

8. Сервери Instagram не працюють

Можливо, ви не можете стежити за людьми в Instagram, тому що сервери не працюють. Йти до Даундетектор і перевірте, чи повідомляли інші користувачі про ту саму проблему. У цьому випадку вам нічого не залишається, крім як чекати.

Насолоджуйтесь улюбленим вмістом Instagram

Іноді не так просто зрозуміти, чому ви не можете стежити за новими акаунтами в Instagram. У найгіршому випадку інша особа вже заблокувала вас, тому ви нічого не можете зробити, доки вона вас не розблокує.

Але якщо сервери Instagram не працюють, вам слід максимально використати це та відпочити від соціальних мереж.