8 мобільних програм, які можуть допомогти вам керувати та відстежувати СРК

| | 0 Comments| 2:49 AM
Categories:

СРК або синдром подразненого кишечника є поширеним захворюванням, яке вражає шлунково-кишковий тракт. На жаль, незрозуміло, що викликає СРК, і від нього немає реального лікування, але його можна контролювати, відкоригувавши свій раціон і спосіб життя.

Деякі симптоми СРК можуть включати здуття живота, запор, спазми в шлунку, гази, діарею, нудоту та відчуття надмірної втоми. На щастя, є мобільні програми, які можуть допомогти вам керувати та відстежувати свій СРК. Читайте далі, щоб дізнатися більше про ваші варіанти.

1. Ельсаві

Оскільки СРК є станом, який впливає на ваш кишечник, відстеження стану вашого кишечника є надзвичайно важливим. Elsavie – це програма для відстеження стану кишечника, яка допоможе вам з’ясувати першопричину поширених симптомів СРК, таких як запор, здуття живота та діарея.

Крім трекера кишечника, деякі інші трекери Elsavie включають трекер стільця, води, харчових добавок і їжі. Крім того, Elsavie пропонує вкладку «Навчіться», щоб розширити свої знання про здоров’я свого кишечника, а також інтернет-магазин, де продаються харчові добавки та пробіотики.

Завантажити: Elsavie для iOS | Android (безкоштовно)

2. Дієта

Dieta — це програма для відстеження СРК, яку можна безкоштовно завантажити та використовувати. Додаток надає низку функцій, як-от відстеження їжі та напоїв, відстеження ліків, відстеження симптомів і відстеження руху кишечника.

Звичайно, усі ці трекери важливі, коли справа доходить до управління вашим СРК. Крім того, кожен новий журнал записів можна повністю налаштувати, щоб надати вам детальний аналіз через кілька днів. Наприклад, коли ви додаєте симптоми, ви можете оцінити, наскільки вони були легкими чи інтенсивними, а також як довго вони тривали.

  Як налаштувати гучність на вашому Mac

Завантажити: Дієта для iOS | Android (безкоштовно)

3. MoodBites

Додаток MoodBites може допомогти вам визначити, яка їжа не корисна для вашого СРК. Ось як це працює. Почніть із запису їжі, а потім свого здоров’я, щоб побачити, як харчові звички впливають на ваш настрій, енергію та травлення. Крім того, ви можете торкнутися вкладки «Тенденції», щоб переглянути оцінки кожного продукту на основі того, наскільки добре його переносить ваше тіло.

Крім того, MoodBites пропонує зручну безкоштовну пробну версію, де ви можете випробувати преміум-функції, деякі з яких можуть допомогти вам передбачити вплив їжі та зрозуміти причину ваших симптомів.

Завантажити: MoodBites для Android (Безкоштовно, доступна підписка)

4. Poop Tracker

Для когось це може здатися незвичайним, але чи знаєте ви, що відстеження випорожнень може бути важливим, якщо ви живете зі СРК? Насправді це може допомогти вам визначити, який у вас тип СРК — СРК-D, СРК-С, СРК-змішаний та СРК-Н — відповідно до цього стаття з медицини Джонса Хопкінса.

Додаток Poop Tracker — це нескладний, простий у використанні додаток, який зосереджується на одному — відстежує ваші випорожнення. Коли ви реєструєте запис, ви можете детально вказати тип руху, розмір, колір, терміновість і будь-які додаткові примітки, наприклад, чи був дискомфорт, слиз або кров.

Завантажити: Poop Tracker для Android (Безкоштовно, доступна підписка)

5. Тренер IBS

IBS Coach — один із найкращих мобільних додатків для контролю над здоров’ям травної системи. Він пропонує низку відомих інструментів СРК, зокрема відстеження симптомів, способу життя та ліків, а також відстеження та планування їжі.

Але як програма IBS Coach полегшує контроль і керування СРК? Це легко: почніть із реєстрації прийому їжі, а потім додайте будь-які симптоми, як-от здуття живота чи спазми в животі. Після цього програма допоможе вам відстежувати, як щоденне харчування впливає на симптоми СРК.

  8 способів виправити код помилки EFEAB30C NBA 2K17

Крім того, для планувальника їжі в додатку IBS Coach пропонує смачні рецепти з низьким вмістом FODMAP, які ви можете змінювати та міняти місцями за бажанням.

Завантажити: IBS Coach для iOS | Android (Безкоштовно, доступна підписка)

6. Нерва

Nerva трохи відрізняється від інших мобільних програм IBS у цьому списку. У цьому додатку використовується кишкова гіпнотерапія замість спеціальних дієт, відстеження симптомів і зміни способу життя. Незважаючи на це, у Nerva є розділ, де можна записувати свої щоденні симптоми, але це не головне у програмі.

Використовуючи Nerva, щотижня вам доведеться проходити різні щоденні програми, що складаються із сеансів гіпнотерапії, читання матеріалів, а іноді й уроків глибокого дихання.

Спробуйте безкоштовну пробну версію Nerva, де ви матимете доступ до преміум-версії програми, яка включає підтримку в чаті в програмі та набір інструментів для спалаху, коли ви закінчите програму гіпнотерапії.

Завантажити: Nerva для iOS | Android (Безкоштовно, доступна підписка)

7. Кухонні історії

Kitchen Stories не є спеціальним додатком IBS, але він повний рецептів, які ви можете легко переглядати відповідно до ваших дієтичних потреб або плану харчування.

Однією з дієт, яка успішно допомагає людям впоратися зі СРК, є дієта з низьким вмістом FODMAP, як зазначено в цьому стаття з Harvard Health Publishing. Щоб отримати рецепти та ресурси з низьким вмістом FODMAP, відвідайте ці блоги про дієти з низьким вмістом FODMAP або завантажте мобільний додаток із низьким вмістом FODMAP.

Дотримання дієти, сприятливої ​​для СРК, або дієти з низьким вмістом FODMAP зазвичай передбачає уникання таких продуктів, як глютен і алкоголь, і дотримання таких продуктів, як курка та нежирна риба. На щастя, Kitchen Stories пропонує кілька зручних фільтрів, за допомогою яких ви можете звузити пошук рецептів на основі цих важливих аспектів. Крім того, ви можете просто ввести конкретний рецепт, який шукаєте, у рядок пошуку.

  Як налаштувати Haptic Touch на iPhone XR

Завантажити: Кухонні історії для iOS | Android (Безкоштовно, доступна підписка)

8. FitMenCook

Як і Kitchen Stories, програма FitMenCook є однією з найкращих програм для здорового приготування їжі. Додаток містить понад 1000 смачних і поживних рецептів, які стануть у нагоді, якщо ви хочете дотримуватися дієти, сприятливої ​​для СРК, але не можете знайти ідеї для рецептів.

Рецепти впорядковано за різними категоріями, включно з дружніми до СРК, як-от з низьким вмістом вуглеводів, кето та з низьким вмістом жиру. Ви можете фільтрувати рецепти за допомогою кількох тегів, щоб знайти ідеальний рецепт, який підходить для IBS, але вам доведеться перейти на преміум, щоб використовувати цю функцію.

Просто виберіть рецепт, щоб знайти список інгредієнтів, етапи приготування, інформацію про харчування та, для деяких, навчальний відеорецепт. Крім того, ви можете додати всі інгредієнти безпосередньо до списку покупок у додатку.

Завантажити: FitMenCook для iOS | Android (Безкоштовно, доступна підписка)

Спробуйте ці мобільні додатки для полегшення, управління та контролю СРК

Якщо у вас проблеми з травленням, біль у животі, надмірне газоутворення та втома, можливо, у вас СРК. Симптоми СРК відрізняються від людини до людини, тому використання програми для керування СРК є неймовірно корисним і може значно покращити якість вашого життя.

Ці програми пропонують зручні функції, від відстеження симптомів і настрою до рецептів, безпечних для СРК, і навіть кишкової гіпнотерапії, якими ви можете користуватися, не виходячи з дому. Отже, якщо ви не впевнені, як боротися зі своїм СРК, спробуйте завантажити один або два з цих додатків — вони можуть бути просто величезною допомогою!