8 електронних нашийників, які допоможуть дресирувати ваших собак

Електронні нашийники для собак – це новітні пристрої, які стануть в нагоді тим власникам домашніх тварин, які хочуть бути впевненими, що їхні собаки не завдаватимуть шкоди.

Хоча електронні нашийники вперше почали використовувати в 1970-х роках, мало хто з власників собак знає цей чудовий пристрій. Цей пристрій обов’язковий для власників собак, які регулярно скаржаться на погану поведінку та пустотливість собаки.

У цій статті піде мова про те, що таке електронний нашийник і чому власник собаки його повинен мати. Ми також обговоримо вісім електронних нашийників, які можуть допомогти вам дресирувати ваших собак.

Нарешті, ми обговоримо роботу електронних нашийників, методи дресирування собак і чи вони включають шок.

Що таке електронний нашийник?

Часто поведінка ваших домашніх тварин може призвести до серйозних проблем. Довгий час привчити собаку до правильної поведінки було важким завданням.

Навіть після великої любові та прихильності бувають моменти, коли домашні тварини стають некерованими. Щоб вирішити цю проблему власників домашніх тварин, були введені електронні нашийники для домашніх тварин.

Електричні нашийники, або E-Collars, спочатку використовувалися в 1970-х роках. Вони мали на меті «шокувати» собак скромним електричним струмом, щоб змусити коригувати поведінку.

Замість використання електрошоку в сучасних електронних нашийниках для собак використовується електронна стимуляція. Ваша собака не відчуває ніякого дискомфорту від нашийника; скоріше, він просто стимулює його нервові рецептори сильними вібраціями.

Незважаючи на відсутність болю, стимуляція все одно викликає у вашої собаки дискомфорт. Це допомагає їм пов’язати дискомфорт із певною дією, заохочуючи їх припинити це.

Чому варто використовувати електронні нашийники?

Електронний нашийник може допомогти вам навчити вашу собаку поводитися, якщо вона постійно гавкає та виє, жує ваші речі, тікає та взагалі змушує вас хвилюватися. За допомогою електронного нашийника ви можете стежити за діяльністю ваших старих або нових собак і контролювати їх місцезнаходження за допомогою трекерів для домашніх тварин.

Ви можете використовувати електронний нашийник, щоб навчити собаку поводитися відповідально в будь-якій ситуації. Однією з головних переваг носіння електронного нашийника є те, що він може допомогти вам краще спілкуватися з вашою собакою, швидше навчити її інструкціям, навчити собаку не гавкати, дресирувати собаку з меншим стресом і запобігти стрибку.

Після стільки дискусій про електронні нашийники, ви, мабуть, задумалися, який електронний нашийник підійде вашій собаці. Тут ми представили список електронних нашийників для собак, які можуть прийти вам на допомогу, коли ви не знаєте, який електронний нашийник купити.

Educator E-Collar Нашийник для дресирування собак з дистанційним керуванням

E-Collar Dog Training Educator Collar with Remote має передовий ергономічний дизайн і дає собакам відчуття постукування, яке можна порівняти з вібрацією.

  Вирішіть проблему, що не запускається у Forza Horizon 3

Коли рівень відчуття збільшується, додається практична стимуляція. Власник домашньої тварини може вибирати між рівнями стимуляції в діапазоні від 1 до 100 і додатковими стимулами в діапазоні від 1 до 60.

Всі варіанти мають павлівський тон і водонепроникний передавач і приймач. Крім того, він містить літій-полімерні акумулятори та подвійний зарядний пристрій. Для повної зарядки потрібно 2 години. Він також ударостійкий. І останнє, але не менш важливе, він має світло для стеження.

PATPET Shock Collar для середніх собак

Легкий дизайн електронного нашийника PATPET дозволяє собакам вагою від 10 фунтів до 130 фунтів грати та тренуватися з більшою свободою.

Цей нашийник не створює зайвого навантаження на шию собаки. Має два канали і три режими ефективного навчання. Цей шоковий нашийник для собак забезпечує стимуляцію, вібрацію та тонус.

Рівні від 1 до 15 призначені для загальної стимуляції; рівні з 16 по 36 призначені для посилення стимуляції. Двома нашийниками можна керувати за допомогою одного пульта, що спрощує перемикання між собаками.

Він містить замок безпеки та лампу нічного бачення. Крім того, він має діапазон дистанційного керування до 3000 футів без перешкод і водонепроникний нашийник великої дії.

Ви можете дресирувати собаку на вулиці, тому що нашийник і пульт дистанційного керування мають подовжений термін служби батареї та можуть заряджатися за 2 години за допомогою швидкої зарядки USB-C.

Нашийник для дистанційного привчання PetSafe

PetSafe 300 Yard Remote Trainer — це дресирувальник середньої дистанції для середніх і великих собак. Цей нашийник був розроблений для використання в будинку та на задньому дворі. Радіус дії 300 ярдів дає вашій собаці певну свободу, залишаючись у контакті.

Компанія навмисно розробила елементи керування інтуїтивно зрозумілими, щоб їх було легко запам’ятати та точно там, де ви очікуєте. Його пульт приємно поміщається в долоні власника вихованця. Навіть вночі колосальний текстовий дисплей легко читати.

Ця система тренувань була розроблена, щоб працювати протягом усього життя, і є достатньо міцною, щоб витримати навіть ваші найсміливіші подорожі. Нашийник виготовлено з нейлону з чудовим покриттям, а дистанційний передавач разом із нашийником водонепроникний, що робить їх ідеальними для випадкових стрибків через калюжі.

Дистанційні тренажери SportDOG Brand 425X

Найменший і найлегший електронний нашийник, призначений для тренувань у польових умовах або полювання з собаками, які працюють близько, – це SportDOG Brand FieldTrainer 425X Remote Trainer.

Ви можете швидко керувати пультом дистанційного керування, не дивлячись на нього, дозволяючи вам зосередитися на собаці, а не на інструментах. Завдяки тону, вібрації та 21 різному ступені статичної стимуляції цей тренажер можна налаштувати відповідно до темпераменту будь-якої собаки.

Ця міцна система використовує технологію DryTek, щоб бути водонепроникною та занурюватися на глибину 25 футів. Таким чином, ви можете ефективно працювати з ним у будь-якому середовищі. У цьому пристрої використовуються перезаряджувані літій-іонні батареї з 2-годинним часом швидкого заряджання, який триває 50–70 годин між заряджаннями.

Нашийник PetSpy P620 для дресирування собак

Нашийник для дресирування собак PetSpy P620 спеціально створений, щоб допомогти досвідченим дресирувальникам і новим власникам домашніх тварин у швидкому дресируванні своїх іклів.

  9 найкращих онлайн-дошок для співпраці в реальному часі

Має 16 рухомих рівнів і три щадних режими навчання. Приймач і контролер нашийника перезаряджаються і повністю водонепроникні. Пультом дистанційного керування можна користуватися наосліп на дотик, він містить легко помітні кнопки.

Перебуваючи на відстані до 650 ярдів, ви можете швидко й успішно навчати собаку. Крім того, це допомагає у вирішенні таких проблем, як гавкіт, заблукання, сильне смикання повідка, наближення до незнайомців тощо. Будь-яка порода або розмір вагою від 10 до 140 фунтів безпечні для використання.

Нашийник для дресирування собак Pecole з пультом

Неперевершена якість і довговічність нашийника для дресирування собак Pecole з дистанційним керуванням дозволяє використовувати його протягом багатьох років і проводити цінні моменти з вашим другом-собакою.

Має чотири канали і три режими навчання: звуковий сигнал, вібрація (рівень 0-9) і статичний удар (рівень 0-99). Від 1 до 99 можна вибрати різні рівні вібрації та удару. Без будь-яких збоїв відстань становить 1600 футів.

Має водонепроникний приймач IPX7. Його безпечно використовувати, оскільки блокування клавіатури дистанційного керування може запобігти зловживанню та випадковому удару. Нарешті, він підходить для порід розміром від 10 до 110 фунтів.

Нашийник Bousnic Shock для собак

Мета нашийників для дресирування собак Bousnic – допомогти власникам виправити погану поведінку своїх собак і навчити їх за допомогою простого інструменту, який покращить поведінку та зробить господарів щасливішими.

За допомогою нашийника для дресирування собак з пультом ви можете насолоджуватися навчанням собаки на відстані до 1000 футів.

Нашийник для дресирування собак Bousnic успішно усуває небажану поведінку, навчаючи вашу собаку основам слухняності за допомогою звукового сигналу, вібрації та настроюваних рівнів навчання.

Його тренувальний нашийник має водонепроникність IPX7, що забезпечує гнучкість під час активного відпочинку. При розміщенні на шиї вашої собаки м’які електропровідні силіконові покриття можуть успішно передавати режим без звукових сигналів і захищати шкіру та шерсть вашого вихованця. Він підходить для собак будь-якого розміру, вагою від 8 до 120 фунтів.

Нашийник INVIROX X2 для собак

Нашийник INVIROX X2 Dog Shock Collar має 123 рівні навчання, рівні звукових сигналів (від 1 до 8), рівні вібрації (від 1 до 16) і режим удару (від 1 до 99). Він також має характерний дизайн дистанційного керування.

Ви можете налаштувати стимуляцію за допомогою цього електронного нашийника до ідеального рівня для м’якої розмови з вашим вихованцем. Він може працювати на висоті до 3350 футів, а амортизаційний нашийник середнього діапазону для собак дозволяє тренувати двох собак одночасно в будь-якому середовищі.

Це легкий шоковий нашийник для собак вагою 49 г з водонепроникною ствольною коробкою. Нашийник також поставляється з кріпленням для нашийника з кори. Ідеально підходить для собак вагою від 8 до 110 фунтів. Тривалий час автономної роботи, річна гарантія та цілодобове обслуговування клієнтів включені.

Як працюють електронні нашийники?

Як правило, електронні нашийники для собак складаються з бездротового пульта дистанційного керування, який ви носите, і приймача, який кріпиться до нашийника, який ваша собака носить на шиї.

Електронні нашийники – це форма негативного підкріплення, яка використовує м’яку електронну стимуляцію, а не шок, який можна активувати за допомогою пульта дистанційного керування. Поєднання небажаної дії з неприємним відчуттям допомагає вашій собаці зупинити це.

  HDMI проти DisplayPort – що краще?

Залежно від обставин вашої собаки, ви можете змінити налаштування електронних нашийників, щоб змінити силу вібрації. Після зміни поведінки деякі пристрої навіть пропонують можливість вібрувати, що можна використовувати як легке нагадування. Багато моделей електронних нашийників для собак також мають зручні GPS-трекери.

Які існують ще способи дресирування собак?

Ми вже знаємо, що електронні нашийники вважаються формою негативного підкріплення для собак. Крім використання електронних нашийників, існує ще один спосіб дресирування собак. Цей тип дресирування відомий як метод стримування та позитивного підкріплення дресирування собак.

Спосіб досить простий і найбільш широко використовується практично всіма власниками домашніх тварин. Завдяки позитивному підкріпленню ви можете вести чітку розмову зі своїм собакою.

Ви визначаєте, що ви хочете, щоб ваша собака робила, і навчаєте її, винагороджуючи, коли вона виконує. Оскільки собаки люблять догоджати своїм господарям, коли ви хвалите їх за те, що вони роблять щось правильно, ці домашні тварини, швидше за все, повторять таку поведінку в майбутньому.

Вам не потрібно використовувати свою силу; говорити суворим тоном. Коли ви навчаєте свою собаку за допомогою позитивного підкріплення, ви даєте винагороду за хорошу поведінку та ігноруєте погану поведінку. Використовуйте похвалу та реальні призи, такі як ігри, прогулянки, подорожі чи смаколики, щоб підкріпити позитивну поведінку вашої собаки.

Згідно з дослідженнями, використання позитивного підкріплення допомогло навчити собак правильної поведінки. Використання електронних нашийників для собак також є чудовим вибором для власників для дресирування своїх собак, але воно ще не витіснило позитивне підкріплення.

Чи всі електронні нашийники для собак викликають шок?

У сучасних електронних нашийниках для собак замість електрошоку використовується електростимуляція. Ця техніка вібрує нерви та сенсорні рецептори, щоб активувати їх замість того, щоб оглушити собаку.

В результаті собака не відчуває ніякого дискомфорту. Це не означає, що собака почувається спокійно. Собака відчуває неспокій і роздратування.

Зрештою, логіка дизайну диктує, що собака повинна відчути щось неприємне, щоб мати мотивацію припинити неприємні подразники, змінивши свою поведінку.

Висновок

Бути власником домашніх тварин вимагає багато обов’язків. Для всіх власників домашніх тварин їхні домашні тварини – це діти, яких потрібно карати, коли вони роблять щось не так. Змусити домашніх тварин усвідомити свої помилки або покарати їх може бути виснажливим завданням.

Ось тут електронні нашийники для собак допомагають власникам домашніх тварин і полегшують їм роботу. Сучасні електронні нашийники для собак мають багато функцій і надзвичайно допомагають власникам домашніх тварин у вихованні собак.

Якщо ви турбуєтеся про здоров’я свого собаки, перегляньте кілька найкращих засобів відстеження здоров’я собак.