8 власних конструкторів чат-ботів на базі ChatGPT для вашого веб-сайту

Categories:

Чат-боти – це сучасні програми, які можуть допомогти бізнесу вивести клієнтський досвід на новий рівень.

Підтримка в чаті є вимогливим вибором серед сучасних клієнтів, і автоматизація підтримки клієнтів за допомогою штучного інтелекту значною мірою підняла систему продажу квитків.

Можливо, ви хоча б раз спілкувалися з чат-ботом, особливо під час спілкування з клієнтським агентом через систему чату.

Багато організацій, особливо платформи електронної комерції, використовують чат-ботів на своїх веб-сайтах або в додатках для автоматизації підтримки клієнтів.

Коли OpenAI представила ChatGPT, це відкрило шлях для безмежних можливостей, включаючи можливість створювати чат-ботів на базі ChatGPT.

Компанії можуть використовувати власний чат-бот із ChatGPT, щоб навчати моделі на основі вимог клієнтів і надавати кращі послуги.

Тож, якщо ви думаєте про впровадження чат-бота у свій додаток чи сайт, читайте далі.

У цій статті я розповім про чат-ботів, про те, наскільки вони корисні, і про деякі з найкращих конструкторів чат-ботів на основі ChatGPT для створення корисних чат-ботів.

Що таке чат-бот?

Чат-бот — це, по суті, комп’ютерна програма, створена для імітації та обробки людської розмови за допомогою текстової чи голосової взаємодії. Програма використовує обробку природної мови (NLP) і штучний інтелект (AI), щоб розуміти запити клієнтів і автоматизувати відповіді.

Чат-боти були розроблені таким чином, використовуючи алгоритми та моделі ШІ, щоб вони взаємодіяли з клієнтами, як люди. Від додатків для обміну повідомленнями та веб-сайтів до систем віртуальної допомоги, чат-боти використовуються як у середовищі бізнес-споживач (B2C), так і бізнес-бізнес (B2B).

Використання цієї програми з часом зростає, оскільки вона надає підприємствам ефективний спосіб автоматизувати взаємодію з клієнтами у дружній спосіб. Існують чат-боти, які переважно відповідають одним рядком і зазвичай надають відповіді на поширені запитання, пропонуючи просту взаємодію з клієнтом.

Чат-боти з підтримкою штучного інтелекту навчаються з урахуванням мовних намірів, спостережень, людської поведінки та взаємодії з диктофоном, щоб забезпечити найбільш відповідну відповідь без залучення людей.

Маючи миттєвий доступ до інформації про споживачів, функції обслуговування клієнтів, продажів і маркетингу, чат-боти поступово підвищують свою ефективність.

Чат-боти проти чат-ботів на базі ChatGPT

Коли ви порівнюєте чат-ботів на основі ChatGPT з іншими чат-ботами, ви, ймовірно, виявите багато помітних відмінностей під час їх використання.

Хоча обидві системи є розмовними системами ШІ, деякі аспекти відрізняють їх одна від одної:

Відповідь

Чат-боти на основі ChatGPT є складними та навченими пропонувати відповіді залежно від контексту та тону вашої розмови. На відміну від інших чат-ботів, він не обмежується конкретними відповідями й надає відповіді на всі ваші запити.

З іншого боку, інші чат-боти більш цілеспрямовані, оскільки вони попередньо запрограмовані на певний набір відповідей. Тому вони можуть відповідати лише на конкретні запитання, пов’язані з веб-сайтом або додатком, у який він інтегрований. Набір відповідей також досить обмежений, але точний, коли ви ставите правильне запитання.

Випадки використання

ChatGPT більше підходить для персоналізованих програм, і ви можете використовувати його, щоб отримати відповіді навіть на особисті запити. Вам просто потрібно увійти у свій обліковий запис ChatGPT і використовувати його відповідно до ваших вимог.

  13 найкращих криптовалютних платформ і бірж у 2022 році

Навпаки, оскільки чат-боти розроблені для конкретних відповідей, ви не можете використовувати їх для отримання відповідей на особисті запити. Їх можна використовувати лише для попередньо визначених запитів.

Реалізація

ChatGPT досить складно реалізувати. Якщо ви погано розбираєтеся в машинному навчанні, ви не зможете його реалізувати. Для його реалізації також потрібно, щоб ви володіли передовим програмуванням.

Впровадити інші чат-боти на вашому веб-сайті чи в програмі електронної комерції швидше та простіше, ніж чат-боти на основі ChatGPT. Вони базуються на простих деревах рішень на основі правил і не потребують складного програмування.

Як створити індивідуальний чат-бот без використання зовнішніх програм

Якщо ви новачок у створенні спеціального чат-бота, це може здатися складним завданням. Але якщо ви правильно виконаєте наведені нижче кроки, процес стане легшим.

Крок 1: Визначте мету

Ваше перше завдання — визначити призначення вашого чат-бота, щоб він міг функціонувати відповідно. Ви також повинні визначити функції, які матиме ваш чат-бот, перш ніж переходити до наступного кроку.

Крок 2: Де реалізувати

Після визначення мети та функцій вам потрібно буде вирішити, де розмістити свого спеціального чат-бота. Якщо ваш клієнт переважно взаємодіє на вашому сайті через віджет живого чату, ви повинні застосувати його на веб-сайті.

Однак, якщо більшість взаємодії з клієнтами відбувається у вашій програмі через Whatsapp, Instagram, Telegram або іншу платформу обміну повідомленнями, вам потрібно впровадити це там.

Крок 3: Виберіть постачальника чат-бота

Коли ви визначитеся з типом чат-бота, який вам потрібен, настав час вибрати постачальника чат-бота. Платформи чат-ботів є найпростішим варіантом створення чат-бота, оскільки вони швидкі та зручні.

Однак, якщо ви добре розбираєтесь у кодуванні, ви використовуєте структуру чат-бота, наприклад Dialogflow від Google, щоб створити власного чат-бота.

Крок 4: Проектування

Після вибору постачальника настав час створити розмову чат-бота в редакторі чат-бота. Щоб розпочати процес, спершу увійдіть у конструктор чат-ботів, а потім почніть проектувати розмову.

Деякі сучасні редактори дозволяють упорядкувати хід розмови за допомогою простого механізму перетягування. Вам потрібно буде вміти розробляти розмову, оскільки це визначатиме ваш досвід клієнта. Для розробників програмного забезпечення планування розмови може бути виснажливим, але з точністю; ви зможете швидко це реалізувати.

Крок 5: Тестування

Після того, як частина проектування завершена, настав час перевірити ваш чат-бот і дізнатися, чи він працює відповідно до ваших вимог. Залежно від того, як ви створили чат-бота, ви можете вибрати тестовий процес.

Крок 6: Навчання

Якщо ви хочете, щоб ваш власний чат-бот пропонував кращу відповідь і клієнтський досвід, ви повинні навчити його. Щоб навчити чат-бота й дозволити системам знаходити найпоширеніші проблеми та запити, вам потрібно буде використовувати механізм NLP разом із тригером NLP.

Однак, якщо ви хочете, щоб чат-бот був простим і дозволив йому працювати відповідно до попередньо визначеного потоку, ви можете пропустити частину навчання.

Крок 7: Збір відгуків

Після того, як ви створили спеціального чат-бота та інтегрували його на свій веб-сайт або платформу чату, останнє, що ви можете і повинні зробити, це збирати відгуки клієнтів. Ваші клієнти – це найкращі люди, які можуть проаналізувати ефективність вашого чат-бота.

Отже, просто попросіть своїх клієнтів надати чесні відгуки на основі їх використання та досвіду. Зібравши деталі, ви зможете вдосконалити свій чат-бот, щоб зробити його більш корисним для ваших клієнтів.

Ви навіть можете створювати власні чат-боти на основі ChatGPT на різних веб-сайтах і платформах без будь-якого кодування.

Ось кілька найкращих платформ для самостійного створення чат-ботів на основі ChatGPT.

  Як транслювати ігровий процес з PS4

Ботсонік

Конструктор чатів Botsonic AI є вибором для багатьох власників бізнесу для створення власних чат-ботів. Конструктор чатів зі штучним інтелектом простий у використанні, і він не вимагає від вас написання коду чи глибоких технічних навичок.

Завдяки потужній підтримці GPT-4 Botsonic дає змогу навчити створеного вами чат-бота на власних даних, щоб забезпечити вражаючий досвід роботи з клієнтами. Крім того, платформа може аналізувати чати, щоб покращити підтримку клієнтів і збільшити взаємодію з ними як з людьми.

Ви можете навчити свого чат-бота співпрацювати з клієнтською службою підтримки, коли це необхідно, а також перенаправляти клієнта до певних продуктів або послуг для покращення досвіду. Це відзначений нагородами конструктор чатів, якому довіряють провідні технологічні гіганти в усьому світі.

База чатів

Chatbase — популярний спеціальний конструктор чат-ботів, який використовує потужність ChatGPT. Останнім часом це привернуло багато уваги. Платформа робить для вас легким завданням створити та інтегрувати чат-бота на вашому сайті та навчити його на ваших бізнес-даних.

Створення спеціального чат-бота за допомогою цього конструктора чатів зі штучним інтелектом – це нескладне завдання; вам просто потрібно додати посилання на свій веб-сайт або завантажити всі необхідні файли даних для його копіювання. Важливо те, що ви можете легко вносити зміни у свій чат-бот, наприклад шаблони відповідей і вказувати імена та особистісні риси, щоб він міг забезпечувати персоналізований досвід клієнтів.

Геолокація вашого веб-сайту не матиме значення, оскільки Chatbase підтримує близько 95 мов, тож ви можете надавати підтримку клієнтам популярними глобальними мовами. Chatbase розроблено для компаній будь-якого розміру, і тому вони запропонували різні рівні цін, починаючи від 19 доларів США на місяць.

CustomGPT.ai

Якщо ви плануєте надавати неперевершене обслуговування клієнтів за допомогою спеціального чат-бота та швидко вирішувати проблеми клієнтів, спробуйте CustomGPT.ai. Це полегшує створення спеціального чат-бота, завантажуючи документи або інтегруючи його на свій веб-сайт із спільнотою CustomGPT.ai.

Коли ваш чат-бот буде готовий, ви зможете легко розгорнути його за допомогою вбудованого віджета або API. Оскільки чат-бот, який ви отримуєте, працює на основі ChatGPT, ваш бот буде озброєний багатьма сучасними можливостями штучного інтелекту, щоб значною мірою покращити взаємодію з клієнтами.

Вони пропонують чотири тарифні плани, які ви можете вибрати залежно від своїх потреб – Basic, Standard, Premium і Enterprise – починаючи від 49 доларів США на місяць.

ActiveChat

Якщо ви хочете створити чат-бота, який може використовувати вашу бізнес-базу знань і надавати неперевершену підтримку клієнтів і керування знаннями, спробуйте ActiveChat. Цей конструктор чатів зі штучним інтелектом використовує можливості ChatGPT, щоб ваш чат-бот надавав точні відповіді на всі запити ваших клієнтів.

За допомогою цього інструменту ви можете запровадити на свій веб-сайт помічник зі штучним інтелектом природною мовою, який автоматизує більшість завдань, а також спрощує багато трудомістких завдань. На відміну від інших ботів, яких люди навчають на генеративних моделях, цей конструктор штучного інтелекту використовує ваші дані та забезпечує генерацію високоякісного тексту, зменшуючи кількість помилок.

Ще одна цікава річ щодо ActiveChat полягає в тому, що ви можете точно налаштувати великі мовні моделі (LLM) лише одним клацанням миші, і весь процес є абсолютно безкоштовним. Цей конструктор штучного інтелекту не є безкоштовним, і вам доведеться вибирати між планами Team, Company та Enterprise. Базовий план починається від 149 доларів на місяць.

AISTA

Використовуйте конструктор чатів AISTA, щоб зібрати ваші бізнес-дані та створити високоефективний чат-бот на основі ChatGPT, який покращить вашу взаємодію з клієнтами на 67% (як стверджує компанія).

  Як створити груповий чат Microsoft Teams

За допомогою конструктора штучного інтелекту від AISTA ви можете легко створити налаштований чат-бот, який інтегрується з вашою CMS і генерує потенційних клієнтів разом із підтримкою запитань і відповідей.

Чат-боти, створені за допомогою AISTA, є ефективними, вони здатні забезпечити кращу персоналізовану взаємодію та скоротити витрати на підтримку клієнтів майже на 30%.

Однією величезною перевагою, яку ви відчуєте, є повний контроль над вашим чат-ботом, який варіюється від керування навчальними даними та зміни конфігурації до кешування запитів.

Оскільки він побудований на Magic Cloud, він здатний аналізувати всі запитання, які отримує ваш чат-бот, і як ефективно відповідати на них. Він також забезпечує репліковане сховище, безпеку та CDN.

Бренд розуміє, що не кожен бізнес має однакові потреби, і тому пропонує три окремі плани: базовий, професійний і корпоративний.

Монстри даних

Ви хочете автоматизувати обслуговування клієнтів на своєму веб-сайті, але не можете вирішити, який розробник чату вибрати для створення спеціального чат-бота?

Data Monsters — хороший варіант.

Це відомий бренд, який може допомогти вам налаштувати та застосувати чат-бота на основі ChatGPT на вашому веб-сайті чи в системі. Data Monster використовує свій досвід у сфері штучного інтелекту та аналізу даних, щоб створити чат-бота, який допоможе вам забезпечити кращий досвід роботи з клієнтами.

Окрім допомоги у створенні чудового чат-бота, Data Monsters також може допомогти вам інтегрувати його з існуючими системами, оптимізуючи цикли та оцінку ROI. Такі провідні організації, як Nvidia, Siemens, Cisco, Nestle і P&G, довіряють цьому розробнику штучного інтелекту, тож ви також можете йому довіряти.

Нова

Nova — це революційний розробник чат-ботів зі штучним інтелектом, який може допомогти вам створити чат-бот на основі ChatGPT, щоб розширити обслуговування клієнтів і підвищити рівень залучення клієнтів.

Оскільки він використовує можливості ChatGPT і GTP 3.5, чат-бот, який ви створюєте за допомогою цього конструктора чат-ботів, може точно генерувати людські відповіді на запити клієнтів, зменшуючи втручання людини.

Ваш чат-бот можна легко інтегрувати з вашими системами, щоб він міг використовувати всі відповідні дані для створення точних відповідей під час взаємодії з клієнтом. Це настроюваний конструктор чат-ботів зі штучним інтелектом, який ви можете використовувати відповідно до своїх унікальних вимог.

Чат-бот, який ви створюєте за допомогою Nova, можна інтегрувати не лише на веб-сайти, але й у мобільні програми та розумні годинники.

PowerBrainAI

Спробуйте конструктор чат-ботів PowerBrainAI, якщо ви хочете створити помічника ШІ для своєї програми. Незалежно від того, чи хочете ви створити індивідуальний чат-бот для платформи iOS або Android, цей конструктор AI сумісний з обома платформами.

Від автоматизації повторюваних завдань, вирішення проблем клієнтів і пропонування продуктів до керування замовленнями та ескалації запитів, чат-бот ШІ, який ви створите, може допомогти вам у виконанні багатьох завдань.

Цей чат-бот штучного інтелекту на основі ChatGPT допоможе вам спроектувати бота таким чином, щоб він не лише відповідав відповідно до намірів клієнта, але й надавав точну інформацію. Додаток абсолютно безкоштовний у використанні, що є величезною перевагою, особливо для малих підприємств, які хочуть застосувати потужність ШІ у своїй екосистемі.

Висновок

Створення спеціального чат-бота на основі ChatGPT для вашого веб-сайту може здатися складним завданням, особливо якщо ви не знаєте програмування та НЛП. Але не хвилюйтеся; Сучасні конструктори чатів штучного інтелекту зробили розробку чат-ботів із підтримкою ChatGPT простою дитячою грою. Це допоможе вам легко автоматизувати службу чату на вашому веб-сайті кількома кліками.

Отже, вибирайте найкращий розробник спеціального чат-бота на базі ChatGPT на основі вашого сценарію використання та бюджету. Усі вони використовують передові технології та потужність науки про дані, щоб навчати чат-ботів на ваших бізнес-даних і надавати точні відповідні відповіді, як люди.

Ви також можете дослідити найкращі фреймворки розробки чат-ботів для створення потужних ботів.