8 Виділений сервер Astroneer для підкорення космосу

Categories:

Якщо у вас є спеціальний серверний хостинг для Astroneer, це піднімає ігровий досвід на абсолютно новий рівень. З серверним хостингом ви можете насолоджуватися іграми без затримок і багатьма чудовими функціями.

Astroneer — це шалений фанат геймерів, які люблять занурюватися в багатокористувацьку пісочницю з відкритим світом.

Поява цієї гри привернула увагу багатьох активних користувачів на всіх платформах, і разом із цією популярністю зросло використання виділених серверів.

Це дозволяє досліджувати та змінювати віддалені світи без перерви, що є захоплюючим для геймерів Astroneer, які люблять довгогодинне дослідження та створення крафтів.

Ось чому затяті шанувальники Astroneer віддають перевагу використанню виділеного сервера, щоб відчути плавний ігровий процес, кращу безпеку та унікальні функції.

Тож, якщо ви новачок у цій грі й уявляєте, чи вибрати власний хостинг чи виділений хостинг, ця стаття може вам допомогти.

Що таке Astroneer?

Astroneer — це пригодницька гра-пісочниця, яка розгортається на тему епохи міжгалактичних відкриттів у 25 столітті, щоб занурити вас у містичні місця Всесвіту. Ця пригодницька та дослідницька гра була розроблена компанією System Era Softworks і була випущена 16 грудня 2016 року.

Astroneer був випущений у грудні 2016 року; на той час він був лише на стадії демонстрації. Розроблений за допомогою Unreal Engine 4, персонаж, яким ви будете грати, є астроніром, і він може подорожувати через планети, щоб досліджувати таємниці незвіданої території. Гра була випущена як мультиплатформена пригодницька пісочниця для Microsoft Windows, Xbox One, PlayStation 4 і Nintendo Switch.

Геймплей

Захоплююча та пригодницька багатокористувацька гра від третьої особи Astroneer дозволяє вам досліджувати невідомі кордони космосу.

Як гравець або астроном ви входите в гру з багатьма місіями та завданнями, які вам потрібно виконати. Гравцеві буде доручено створювати структури, збирати ресурси та колонізувати різні далекі планети у відкритому космосі.

Однак вашим головним девізом буде дослідження та перебудова далеких світів. Для цього вам потрібно буде знайти та побудувати багато інструментів і транспортних засобів. Оскільки ви будете астрономом (або астронавтом), ви будете піддані багатьом суворим умовам, розкриваючи різні таємниці та знаходячи рідкісні відкриття величезного Всесвіту.

Гра занурює вас у захоплюючий ігровий процес у відкритому світі, де ви будете використовувати смолу та сполуки для створення багатьох предметів. Від створення космічних кораблів, атмосферних конденсаторів, дослідницьких шамперів і сонячних панелей до реактивних літаків і тракторів, ви матимете можливість створювати багато речей, які допоможуть вам у дослідженні.

Окрім звичайних предметів, ви можете збирати «байтові» матеріали, які є матеріалами для крафта, і використовувати їх, щоб відкривати нові технології, які можна використовувати для створення вдосконалених предметів. Інструмент рельєфу буде вашим основним інструментом у відкритому космосі. Ви використовуватимете його, щоб збирати життєво важливі ресурси та змінювати навколишнє середовище.

Разом із інструментом місцевості ви також отримаєте рюкзак, який буде служити центральним місцем для зберігання та HUD. Під час дослідження рюкзак буде вашим найкращим другом, оскільки він допоможе вам отримати доступ до всього з одного місця. Гра стає ще цікавішою, коли ви співпрацюєте з іншими, щоб створювати предмети та транспортні засоби, а також створювати навколо них свою базу.

  Моніка – менеджер з питань особистих відносин

Використовуйте свій творчий потенціал і досліджуйте незвіданий космос — найкращий спосіб отримати задоволення від гри. Вона буде викликати ваш інтерес усюди, оскільки вона не має встановленої сюжетної лінії, і гра розвивається відповідно до місій і завдань, які ви виконуєте.

Чому вам потрібен виділений сервер, щоб грати в Astroneer?

Досліджуючи фантастичний та містичний світ у Astroneer, ви не хотіли б відчувати проблеми з продуктивністю, значні затримки та часті збої.

Однак, коли ви переходите на виділений сервер Astroneer, ці проблеми вирішуються. Давайте розберемося в перевагах використання виділеного сервера для гри в Astroneer.

Безперебійна продуктивність без затримок

Виділений серверний хостинг для Astroneer запропонує вражаючу ігрову продуктивність. Ви отримаєте швидший час завантаження. Це також зробить гру без затримок і збоїв, одночасно захищаючи ваші ігри, збережені файли та дані. Сервери також завантажені достатніми ресурсами та належною конфігурацією, щоб забезпечити захоплюючий ігровий досвід.

Високонадійна інфраструктура

Найкращі виділені сервери Astroneer оснащені системами живлення, преміальними системами охолодження, резервними генераторами та високою пропускною здатністю.

Це означає, що ви можете грати в Astroneer зі своїми друзями та іншими гравцями, не заважаючи вам. Ці виділені сервери навіть мають високий відсоток SLA, тому ймовірність затримки відносно низька під час гри.

Повний контроль

Завдяки виділеному серверу Astroneer ви отримуєте повний контроль над грою. Ви можете керувати своїм ігровим процесом і загальною кількістю гравців, які беруть участь у грі.

Ви можете налаштувати сервер відповідно до ваших вимог. Виділені сервери також дозволяють вибрати потрібний процесор, оперативну пам’ять і пропускну здатність.

Вражаюче рішення для зберігання

Виділений сервер запропонує вам величезний простір для зберігання та оснащений вдосконаленою системою зберігання пам’яті. Це забезпечує величезне зберігання збережених даних і режимів разом із резервними копіями.

Надійне покриття безпеки

DDoS — це стандартна проблема безпеки, з якою стикаються багато шанувальників ігор Astroneer. Це порушує ігровий процес, перешкоджаючи руху.

Однак виділені сервери забезпечують надійне покриття безпеки, включаючи захист від DDoS і брандмауер. Сервери повністю захищені розширеними заходами безпеки, щоб забезпечити вам чудову ігрову сесію Astroneer.

Вмикає перехресну гру

Оскільки Astroneer — це мультиплатформена гра-пісочниця, виділені сервери дозволяють гравцям будь-якої платформи грати один з одним. Якщо ви граєте в Astroneer на ПК, ви можете легко грати з друзями на виділеному сервері, навіть якщо вони мають Xbox або PS4.

Однак для гравців Xbox One виділені сервери мають бути автентичними. Інакше вони не зможуть приєднатися до гри.

Глобальні локації

Постачальники хостингу серверів Astroneer мають центри обробки даних по всьому світу, тож ви можете вибрати найближче розташування та скористатися перевагами зменшення затримки та більш плавної гри. Ви можете спілкуватися зі своїми друзями з усього світу та насолоджуватися грою.

Мінімальні вимоги до сервера

Щоб отримати задоволення від гри в Astroneer на виділеному сервері, мінімальні вимоги до сервера:

  • AMD Ryzen 5 3600X або аналогічний 64-розрядний процесор Intel Core i5
  • Процесор з тактовою частотою 3,8 ГГц
  • 32 ГБ оперативної пам’яті DDR4
  • SSD на 500 ГБ з підтримкою NVME
  • Захист від DDoS 10 Гбіт/с
  • 250 Мбіт/с без обмежень

Тепер давайте розглянемо найкращий хостинг виділених серверів Astroneer, з якого ви можете вибрати.

Нітрадо

Nitrado — широко використовуваний виділений сервер Astroneer, який роками задовольняє вимоги геймерів. Незалежно від того, чи потрібен вам плавний ігровий процес чи достатньо простору для астронавтів, Nitrado допоможе вам.

  Виправте, що додаток Disney Plus Hotstar не завантажується

Ви отримаєте гнучкі зміни часу виконання та пропускної здатності сервера, щоб насолоджуватися грою відповідно до ваших уподобань. На відміну від інших, вам не доведеться мати жодних клопотів під час встановлення плагінів або модів для Astroneer.

Щоб захистити вас від онлайн-загроз, Nitrado оснащено захистом від DDoS, безвідмовним серверним обладнанням і щоденним резервним копіюванням. Крім того, ви також отримуєте можливість створити свій приватний канал Discord, де ви можете координувати дії з друзями.

Якщо ви хочете отримати цей сервер, вам доведеться вибрати між чотирма пакетами, які включають 3-денну підписку, 30-денну підписку, 90-денну підписку та настроюваний варіант.

OVHcloud

OVHcloud — це популярний виділений сервер, який можна використовувати для гри в Astroneer. Це дозволить вам грати в гру з оптимальними ресурсами та проводити багатокористувацькі сеанси з друзями.

Усі новітні ігрові сервери цього постачальника послуг базуються на передових процесорах AMD Ryzen. Їх унікальна технологія водяного охолодження та висока пропускна здатність забезпечують плавний ігровий досвід.

OVHcloud дає вам повний контроль над сервером, який ви орендуєте. Ви можете легко керувати користувачами та грою, а також налаштовувати сховище та пам’ять сервера. Однією з важливих причин, чому багато ентузіастів ігор Astroneer обирають цей сервер, є те, що вони отримують великий простір для зберігання на основі найновіших накопичувачів NVMe SSD різних розмірів.

Наразі у вас є чотири варіанти виділеного сервера на вибір: Rise-Game-1, Rise-Game-2, Game-1 і Game-2, кожен із яких має свої переваги.

Шокбайт

Від високої продуктивності в іграх і повного доступу FTP до захисту від DDoS, Shockbyte прагне забезпечити вам чудовий ігровий процес. З цим постачальником послуг вам не доведеться турбуватися про затримки, простої та збої під час гри в Astroneer.

Shockbyte пропонує слот для 8 гравців і підтримку 2 ГБ оперативної пам’яті для кращої продуктивності. Він також забезпечує 100% час безвідмовної роботи та автоматичне резервне копіювання, тож ви можете досліджувати невідоме, коли захочете.

Незалежно від того, граєте ви зі США чи Південної Азії, у вас завжди буде низька затримка, оскільки сервери розташовані по всьому світу. Функції миттєвого налаштування спрощують налаштування сервера для геймерів.

Shockbyte протягом багатьох років надає виділені сервери з доступними планами без шкоди для апаратних ресурсів.

PingPerfect

PingPerfect пропонує одні з найдоступніших послуг хостингу серверів Astroneer і додаткові знижки на тривалий період оренди. Ви отримаєте оптимальну продуктивність, оскільки сервери оснащені обладнанням із високими специфікаціями.

Крім того, ймовірність переривання або втрати даних під час гри на цьому сервері практично відсутня. Заслуга в цьому належить власній системі резервного копіювання. Ви можете легко спілкуватися зі своїми друзями під час гри в Astroneer і скористатися перевагами 1 Гб веб-простору.

Інтуїтивно зрозуміла ігрова панель полегшує кожному ентузіасту Astroneer налаштування сервера та інших специфікацій перед початком сеансу. Високий пінг є поширеною проблемою, але PingPerfect має центри обробки даних по всьому світу, щоб гарантувати, що ви не зіткнетеся з цією проблемою під час використання їхнього сервера.

LogicServers

Завдяки охопленню центрів обробки даних у всьому світі від Північної Америки, Південної Америки та Європи до Азіатсько-Тихоокеанського регіону, LogicServers є улюбленим вибором для багатьох ентузіастів ігор Astroneer. Цей спеціальний серверний хостинг містить високоякісне обладнання, щоб допомогти кожному геймеру насолоджуватися грою зі своїми товаришами по команді без затримок.

Ви можете ввімкнути моди, щоб оживити ігровий процес, і ви можете легко зробити це, дотримуючись деяких посібників. Ігрові сервери працюють за допомогою TCAdmin, що означає, що ви можете легко вносити зміни або налаштовувати сервер.

  Як перевірити, чи хтось інший використовує ваш обліковий запис Gmail

Крім того, LogicServers забезпечує миттєве налаштування вибраного вами сервера, тобто ви можете миттєво грати зі своїми друзями, щойно здійсните платіж. Такі функції, як легке оновлення одним клацанням миші та спеціальні командні рядки, також покращують загальну взаємодію з користувачем і позбавляють вас від будь-яких проблем.

Для безпеки в Інтернеті ви отримаєте захист від DDoS. Крім того, постачальник послуг також надає вам можливість резервного копіювання та відновлення, що є життєво важливим для того, щоб ваш виділений сервер Astroneer був безпечнішим.

GTXGaming

GTXGaming, який вважається першокласним сервером хостингу, призначеним для ігор, користується великою перевагою шанувальників Astroneer у всьому світі. Вони пропонують свої послуги з моменту появи гри, і з часом вони підвищили свої послуги на абсолютно новий рівень.

GTXGaming має не тільки безліч функцій, але й ретельно розроблену панель керування, яка полегшує вам гру в Astroneer і керування сервером. Він пропонує вдосконалені інструменти та прості повзунки, щоб ви могли ефективно використовувати сервіс, незалежно від того, новачок ви чи досвідчений гравець.

Ви отримуєте всі функції, які очікуєте від кращого виділеного сервера Astroneer, включаючи просте налаштування, захист від DDoS-атак, підтримку корпоративного апаратного забезпечення та багато іншого. Однак ви не можете використовувати сервер для PS4 і Xbox, оскільки він був розроблений виключно для розміщення версії Astroneer для ПК Steam.

НИЗЬКИЙ.МС

Ви ніколи не помилитеся з LOW.MS, якщо виберете його сервер для ігор для кількох гравців, таких як Astroneer. Вважаючись високопродуктивним хостингом, він надає доступні місячні плани розміщення виділеного сервера для Astroneer.

З кожним сервером команда безкоштовно надає вам 10 ГБ пам’яті, що стане в нагоді, коли ви граєте з багатьма іншими гравцями. Сервер поставляється з апаратною конфігурацією процесорів високого класу, масивним резервним копіюванням оперативної пам’яті та підтримкою сховища NVMe.

Завдяки захисту від DDoS ваші дані та файли в безпеці. Таким чином, ви можете насолоджуватися плавним ігровим процесом без перерв і затримок. Поряд із цілодобовою підтримкою клієнтів LOW.MS також гарантує вам 99,9% часу безвідмовної роботи, що чудово підходить для будь-якого геймера.

Припустімо, що ваш виділений сервер Astroneer від LOW.MS затримується або має високу затримку, ви можете попросити повне відшкодування протягом п’яти днів після замовлення.

Netplayers

Завдяки спеціальному серверу Astroneer від Netplayers ви можете досліджувати далекі світи з більшою потужністю та контролем. Вражаючими перевагами, які ви отримаєте від цього постачальника послуг, є регулярні оновлення, миттєве налаштування та легкий варіант встановлення модів.

Оснащені новітніми процесорами, великою кількістю оперативної пам’яті, пам’яті та надшвидкими SSD, виділені сервери подбають про продуктивність, поки ви насолоджуєтеся дослідженням з друзями.

Компанія Netplayers розробила простий і легкий у використанні інтерфейс, який полегшить вам керування сервером, навіть якщо ви новачок. Крім того, ви отримаєте системи захисту від DDoS, щоб залишатися в безпеці під час гри в Astroneer, не перериваючись онлайн-атаками або втратою пропускної здатності.

З Netplayers вам не доведеться витрачати багато на оренду. Просто сплачуйте $5,53 щомісяця та насолоджуйтеся широким набором функцій і слотом для 10 гравців.

Висновок

Наявність виділеного сервера Astroneer забезпечує безперебійний ігровий процес із більшою потужністю, контролем і функціями.

Таким чином, грайте в багатокористувацьку гру Astroneer зі своїми друзями та досліджуйте невідомі світи, вибираючи найкращий хостинг серверів Astroneer, який відповідає вашим вимогам.

Ви також можете ознайомитися з найкращими виділеними ігровими серверами для геймерів і стримерів.