8 безкоштовних програм та інструментів для дизайну інтер’єру на основі штучного інтелекту

Не бракує безкоштовних програм для дизайну інтер’єру. Однак, коли справа доходить до безкоштовних програм для дизайну інтер’єру на основі штучного інтелекту, ваші можливості більш обмежені. Ось підібраний список найкращих безкоштовних програм та інструментів для дизайну інтер’єру на базі штучного інтелекту, які можна використовувати для проектів дизайну інтер’єру.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

Homestyler — це комплексний додаток для дизайну інтер’єру з можливостями AI та AR. Додаток пропонує шаблони, на основі яких можна створювати дизайн свого простору, а його функція AI Designer дозволяє завантажувати зображення або ескізи вашого простору, щоб генерувати нові ідеї.

Ви можете вибрати один із різноманітних стилів дизайну, зокрема японський, скандинавський, богемний, індустріальний, гламурний, сучасний тощо. Додаток також пропонує святкові стилі дизайну, як-от День Подяки, Різдво та День святого Валентина.

Додаток Homestyler має функцію Design Challenge, де ви можете продемонструвати свої проекти спільноті користувачів. Ви можете використовувати Homestyler для створення альтернативних дизайнів для свого простору без необхідності проходити курс дизайну інтер’єру.

Homestyler має обмежений безкоштовний тарифний план, який ви можете використовувати, а також надає додаткові кредити за запрошення друзів до програми. Однак його потрібно оновити, щоб отримати повний і необмежений доступ до його функцій. Вартість преміум-членства починається з 9,99 доларів США на місяць (3,99 доларів США за перший місяць).

Завантажити: Homestyler для iOS | Android (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Remodel AI — це проста, але потужна програма для планування кімнат. Функції програми розділені на дві категорії дизайну: інтер’єр та екстер’єр. Його категорія дизайну інтер’єру включає такі функції, як Remodel Interior, Interior Editor, New Flooring, Object Reskin і Paint Explorer, усі на основі ШІ.

Щоб скористатися будь-якою з його функцій, клацніть ту, яку ви хочете використати, завантажте або сфотографуйте свій простір, і він створить результати на основі вашого завантаженого зображення. Remodel AI також має кілька стилів дизайну на вибір, а також можливість завантажити зображення стилю.

  Як створити та використовувати спеціальний словник у Microsoft Word

Після реєстрації ви отримуєте вісім безкоштовних поколінь із водяними знаками. Оновлення до плану Pro коштує 5,99 доларів США на місяць для необмежених поколінь.

Завантажити: Remodel AI for iOS | Android (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Якщо веб-інструмент дизайну інтер’єру на основі штучного інтелекту звучить як те, що ви хотіли б спробувати, спробуйте REimagineHome. REimagineHome — це комплексний інструмент для дизайну інтер’єру з декількома функціями на базі штучного інтелекту, які можуть допомогти вашим проектам дизайну інтер’єру.

Він пропонує віртуальні інсценування, очищення простору, віртуальний ремонт, а також функції дизайнера кухонь і ванних кімнат на основі штучного інтелекту. Існують також додаткові функції для зовнішнього дизайну.

Ви можете спробувати REimagineHome, використовуючи його 7-денну безкоштовну пробну версію (кредитна картка не потрібна). Пробна версія дозволяє безкоштовно створити до 30 рендерів. Після цього вам доведеться перейти на один із платних планів, які починаються від 49 доларів США на місяць протягом 300 поколінь.

AI Room Planner — це простий (якщо хочете, мінімалістичний) інструмент дизайну інтер’єру зі штучним інтелектом, який можна використовувати, щоб переосмислити свій простір. Інструмент дизайну інтер’єру штучного інтелекту створює нові рендери дизайну, які зберігають колірну тему вашого простору.

Якщо ви шукаєте швидкі ідеї щодо покращення дизайну інтер’єру вашої кімнати, ви можете використовувати його, щоб створити кілька ідей дизайну для свого простору безкоштовно. AI Room Planner є безкоштовним і дозволяє необмежену кількість поколінь, тож ви можете створити скільки завгодно рендерів, доки не знайдете той, який вам подобається.

Visualize AI — це інструмент дизайну на основі штучного інтелекту для дизайнерів інтер’єрів, архітекторів і дизайнерів продуктів. Він підтримує створення візуалізацій дизайну з ескізів, планів поверхів, рельєфів і фотографій і не надає водяних знаків поколінням — навіть на безкоштовному плані!

  Як створити HAR-файл із Google Chrome, Firefox і проаналізувати його?

Реконструкція приміщення не завжди вимагає капітального ремонту, іноді все, що вам потрібно, це лише кілька ідей, як зробити його кращим. Саме тут на допомогу приходить інструмент Visualize AI Ask AI. Цей інструмент дозволяє завантажувати зображення вашого простору та отримувати індивідуальні ідеї покращення.

Ви можете спробувати Visualize AI з трьома безкоштовними кредитами, які він надає під час реєстрації. Він також пропонує пробний план на суму 5 доларів, який дає вам 60 кредитів на місяць. Однак його стандартний місячний план починається з 19 доларів США на місяць.

SofaBrain пропонує кілька чудових функцій, яких бракує багатьом інструментам штучного інтелекту для дизайну інтер’єру. Його розширений редактор дозволяє додавати власні покращення до певних частин вашого простору, і ви можете зафарбовувати простір і спонукати штучний інтелект додати предмет меблів, вікно, рослину або будь-що інше, що ви хочете.

Функція Style Mix дозволяє вам переосмислити свій простір, завантаживши зображення поточного інтер’єру та зображення бажаного стилю дизайну інтер’єру. Він змішує стилі та створює рендери на їх основі.

Ви також можете отримати ідеї щодо покращення свого поточного простору за допомогою функції Roast My Room від SofaBrain. Ви можете отримати конкретні поради щодо покращення простору вашої кімнати від чотирьох персонажів огляду AI: Classy Interior, Modern Chic, The Realtor та Naturalist.

Безкоштовний план обмежений і не підтримує завантаження згенерованих рендерів. Ви можете перейти на базовий план за 18 доларів США на місяць (не більше 50 дизайнів) або на стандартний план за 29 доларів США на місяць, щоб отримати доступ до додаткових функцій.

  Як записати відео вашого браузера Chrome

Здатність створювати візуалізації дизайну на основі вигляду та розмірів вашого простору є чудовою. Однак не завадить мати додаткові можливості, і це те, що пропонує Room AI.

Кімнатний штучний інтелект не тільки підтримує завантаження еталонних зображень вашого простору, але також дозволяє вибирати бажані вихідні палітри кольорів, вибирати матеріали, які ви хотіли б бачити (тканина, дерево, метал тощо), і додавати негативні підказки для об’єктів, які ви хочуть виключити.

Ви також можете супроводжувати завантажене зображення текстовою підказкою, якщо є конкретні інструкції, яких ШІ має виконувати.

Нові користувачі отримують 10 безкоштовних поколінь після реєстрації. Після того, як вичерпано, вам доведеться перейти на будь-який із його платних планів (ціна яких починається від 29 доларів США на місяць), щоб продовжити.

RoomGPT дозволяє завантажувати зображення вашого поточного дизайну інтер’єру, а потім генерує альтернативні рендери дизайну для вашого простору. Ви можете вибрати з різноманітних доступних тем кімнати, щоб керувати створенням вихідних даних, зокрема сучасний, вінтажний, індустріальний та прибережний

Вивід RoomGPT настільки відшліфований, що вам може знадобитися детектор зображень зі штучним інтелектом, щоб відрізнити його від оригіналу. RoomGPT пропонує три безкоштовні покоління, після яких вам потрібно буде перейти на платний план, щоб продовжувати використовувати інструмент. Його платні плани починаються від 9 доларів США за 30 зображень дизайну.

Інструменти дизайну інтер’єру зі штучним інтелектом дозволяють легко візуалізувати, як може виглядати ваше приміщення зі зміною меблів та кількома іншими аксесуарами. Просто завантажте зображення свого простору в будь-який із цих інструментів штучного інтелекту, і він згенерує кілька ітерацій того, як може виглядати ваш простір. Найкраща частина? Їх усі можна спробувати безкоштовно.