8 безкоштовних конструкторів форм для вашого веб-сайту/додатків

Шукаєте відповідний конструктор форм для оптимізації дизайну форм, щоб отримати більше потенційних клієнтів? Ми вручну підібрали для вас найкращі конструктори форм, щоб створювати красиві форми у найпростіший спосіб!

Форми всюди навколо нас у віртуальному світі; для користувачів це засіб реєстрації на веб-сайті або надання відгуків про послугу чи продукт, які ви використовуєте. Як для клієнтів, так і для власників бізнесу, форми є зручним інструментом з багатьох причин, і вони призначені для кількох цілей.

Як наслідок, розробці онлайн-форм слід приділяти граничну увагу, а наявність у вашому розпорядженні чудового конструктора форм буде додатковою перевагою.

Давайте дізнаємося щось більше з цього приводу.

Типи форм на веб-сайтах

Онлайн-форми бувають різних типів і класифікуються залежно від намірів і типу інформації, яку вони отримують від користувача. Нижче наведено найпоширеніші типи онлайн-форм, які ви зустрінете під час своєї онлайн-мандрівки.

Підписка на розсилку

Тип форми містить одне або два поля, як правило, ім’я та адреса електронної пошти. Користувачі можуть зареєструватися у формі, щоб надати свою згоду на отримання вмісту з веб-сайту.

Контактна особа відділу продажів

Контактна форма продавця збирає інформацію про продажі від користувачів, які мають високі шанси зробити покупку, і швидко надсилає дані відділу продажів.

Реєстрація події

Менеджери заходів використовують цю форму, щоб керувати учасниками та фіксувати основні деталі, а також інформацію про подію, як-от назву, час, місце проведення, розклад події тощо.

Відгуки клієнтів

Це форми опитування, адресовані вашим клієнтам, які спробували ваш продукт або послугу. Поля тут здебільшого мають форму питань, де користувачі можуть висловити свою точку зору.

Онлайн замовлення та оплата

Ці типи форм можна знайти на веб-сайтах електронної комерції, де клієнти мають надати інформацію про замовлення та платіж перед здійсненням покупки.

Реєстрація облікового запису

Це найпоширеніший тип форми, який використовується для збору даних користувачів і надання їм дозволу на створення облікового запису на веб-сайті.

Пожертвування

Форми пожертвувань використовуються організаціями для збору інформації про донорів і платіжних реквізитів, коли вони мають намір зробити пожертви.

Найкращі практики для дизайну форм

Ось кілька найкращих порад, які слід враховувати під час розробки форми для вашого веб-сайту.

 • Вибирайте такі конструктори форм, які прості у використанні та допомагають створювати інтуїтивно зрозумілі форми для швидкого заповнення користувачами без необхідності звертатися за зовнішньою допомогою.
 • Забезпечте узгодженість дизайну форми на веб-сайті вашого бренду, щоб виглядати більш професійно.
 • Використовуйте мітки, щоб бути зрозумілішими та доступнішими для користувачів.
 • Рекомендується зберігати логічно пов’язані поля форми, як-от імена, адреси та платіжну інформацію, разом і в одній лінії, щоб уникнути плутанини та переривання потоку користувачів.
 • Спробуйте представити чіткі помилки у формі, якщо користувач припустився помилки під час заповнення форми. Це слід зробити, щоб користувачі не здогадувалися, що не так.
  Чи насправді погано мати 100 відкритих вкладок браузера?

Розробка інтуїтивно зрозумілих форм для вашого веб-сайту є ключовим сегментом веб-дизайну, який веб-дизайнери зазвичай залишають поза увагою. Цікаво, що існують чудові конструктори форм, які допомагають новачкам і досвідченим дизайнерам реалізувати правильний тип форми, відстежувати надсилання даних і збирати дані.

Вибір найкращого конструктора форм із безлічі доступних варіантів може бути надзвичайно важким. Щоб заощадити ваші зусилля, ми провели широке дослідження, власноруч випробували інструменти та перерахували найкращі інструменти для створення форм нижче.

Google Форми

Ймовірно, один із найпростіших конструкторів форм із потужними функціями, Google Forms надає один із найпростіших способів створити онлайн-форму. Це може бути найкращим варіантом для вас, якщо ви вже звикли до інших пропозицій Google.

Якщо ви думаєте, що Google Forms нудні, ви будете здивовані, дізнавшись, що Google Forms пропонує пристойну кількість шаблонів, з яких ви можете вибрати залежно від форми, яку ви використовуєте.

Форми Google дозволяють досить налаштувати; ви можете вибирати з кількох типів запитань, перетягувати питання, щоб змінювати їх порядок, і вказувати спеціальні значення в списку.

Також можна вибрати палітру кольорів, додати зображення та вибрати з кількох шрифтів, налаштувати зовнішній вигляд відповідно до стилю вашого бренду. Ви також додаєте налаштовану логіку, яка представляє наступне запитання на основі попереднього запитання.

Форми Google переважно використовуються під час опитувань, оскільки вони дають змогу користувачам аналізувати відповіді в режимі реального часу як графічне представлення.

підрахунок

Tally — ще один конструктор форм, який варто згадати у списку завдяки найпростішому та найшвидшому способу створення онлайн-форм. Він очікує, що ви не матимете абсолютно нульових знань у кодуванні, а його дизайн, схожий на документ, потребує невеликої кривої навчання та неймовірно простий в освоєнні.

Хоча ви завжди можете перейти на преміум-версію Tally, якщо вам потрібно скористатися деякими з її розширених функцій, сама безкоштовна версія має багато корисних, які роблять досвід абсолютно вартий уваги.

У безкоштовній версії Tally дозволяє створювати та надсилати необмежену кількість форм, а також ви можете використовувати інструмент для збору платежів і подання документів.

Ви також можете вказати дату закриття форми та відобразити повідомлення про закриття, перш ніж перенаправити його на іншу веб-сторінку, якщо потрібно. Tally підтримує інтеграцію з такими платформами, як Notion, Zapier, Airtable, Make і Google Sheets.

Деякі інші безкоштовні функції:

 • Спеціальна сторінка «Дякую».
 • Сповіщення електронною поштою
 • Логіка форми
 • Калькулятор
 • Приховані поля
 • Конвеєр відповіді
 • Закрити ліміт подання

TypeForm

TypeForm — це популярний конструктор форм, якому віддається перевага завдяки привабливому дизайну форм, який сприяє перетворенню. Він розуміє, що нудні форми – це відмова для аудиторії, а веб-сайти стримують використання погано розроблених.

Конструктор форм наповнений великою кількістю попередньо розроблених стильних шаблонів, з яких ви можете вибрати. TypeForm підтримує інтеграцію Google Analytics, яка дає змогу аналізувати дані в реальному часі.

Деякі з унікальних функцій TypeForm такі:

 • Форми можна налаштувати так, щоб вони відображали одне запитання, а не всі одразу, щоб підвищити рівень заповнення форми.
 • Конструктор форм любить ярлики та гарантує, що всю форму можна створити за допомогою клавіш клавіатури.
 • Вибір запитань з кількома варіантами відповіді для введення в розкривному списку «все» можливий за допомогою лише клавіатури.
 • Форми адаптивні та мобільні, що дозволяє відвідувачам на мобільному телефоні легко заповнювати форми без будь-яких труднощів.
  Як збільшити різкість зображення в Photoshop

JotForm

JotForm, доступний в Інтернеті, на iOS та Android, дає змогу створити потрібний тип форми за кілька хвилин. Ці професійно виглядаючі форми можна створювати без написання кодів і легко інтегрувати в бізнес-програми.

Конструктор форм має багато функцій і дозволяє використовувати умовну логіку для автоматизації робочих процесів. Ви також можете стилізувати свою форму відповідно до своїх уподобань, змінюючи логотип, шрифти, кольори та інші елементи.

Jotform дозволяє безперешкодно здійснювати онлайн-платежі безпосередньо у формі та може використовуватися в кількох сценаріях, наприклад, на платформах електронної комерції, прийманні онлайн-комісії та зборі пожертв.

Розділ аналітики надає детальну інформацію про зібрані відповіді, як-от рівень завершення, і дозволяє створювати звіти, якими можна ділитися, безпосередньо з платформи.

JotForm підтримує понад 150 інтеграцій, що дає змогу автоматично надсилати відповіді форми до маркетингових служб електронної пошти, дошок керування проектами, CRM, додатків для хмарного зберігання даних тощо.

CognitoForms

CognitoForms, який підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів, є ще одним конструктором форм, який ви можете обрати для задоволення своїх потреб у створенні форм. Сам безкоштовний план пропонує зручні функції, але не варто забувати, що плани передплати досить доступні, якщо ви шукаєте інструмент для створення складних форм.

Безкоштовний план підтримує створення необмежених форм, а бібліотека шаблонів наповнена понад сотнею безкоштовних дизайнів шаблонів. Форми Cognito повністю адаптивні та підтримують понад 20 полів у безкоштовному плані. Ви можете легко налаштувати шаблонні форми відповідно до бренду вашої організації.

Цікаво, що конструктор форм Cognito підтримує понад двадцять мов, включаючи китайську, голландську, французьку, англійську, іспанську, японську, польську та португальську, підтримує 137 валют і доступний у 121 країні, що дозволяє вам легко охопити свою аудиторію в усьому світі. свою рідну мову.

ZohoForms

ZohoForms є частиною великої сімейства програм Zoho, яка включає CRM (керування взаємовідносинами з клієнтами), електронну пошту, бухгалтерський облік, редагування документів та інші програми.

Конструктор форм добре підходить для сценаріїв, коли вам потрібно проводити онлайн-опитування, оскільки він дозволяє вам створювати та ділитися формами в Інтернеті та налаштовувати сповіщення електронною поштою, щоб отримувати сповіщення кожного разу, коли хтось заповнює форму.

ZohoForms можна масштабувати, щоб задовольнити потреби підприємств будь-якого розміру, а чистий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс спрощує повний процес створення форми.

ZohoForms ідеально інтегрується зі сторонніми програмами, такими як Zapier, Google Drive, SalesForce та іншими програмами, щоб полегшити вільний потік даних для всіх типів бізнесу.

Цей конструктор форм значно спрощує збір даних, автоматично надсилаючи дані форми до спеціальної бази даних.

Деякі з помітних особливостей:

 • Більше 30 настроюваних шаблонів і тем.
 • Створюйте власні сторінки подяки, завдання та електронні листи для перенаправлення після надсилання відповіді.
 • Призначте завдання та осіб, які затверджують, і встановіть дозволи доступу відповідно до ваших потреб.
 • Встановіть правила форми та спеціальні поля форми для фільтрації небажаних даних.
  Як приховати значення помилок та індикатори в Microsoft Excel

Вуфу

Wufoo — це хмарне програмне забезпечення для створення форм, яке дає змогу організаціям створювати онлайн-форми для різних цілей, наприклад, реєстраційні форми, форми заявок, опитування, контактні форми, платіжні форми тощо.

Потужний інструмент створення форм оснащений фотогалереями, шаблонами, полями форм і простим у використанні інтерфейсом, який полегшує налаштування шаблонів і створення звітів.

Wufoo підходить для користувачів, які не мають досвіду програмування, оскільки редактор перетягування дає змогу створювати форми для збору даних і надсилання файлів без написання жодного рядка коду.

Wufoo співпрацює з такими платіжними програмами, як PayPal, Stripe і Authorize.Net, щоб увімкнути збір платежів через платформу.

Конструктор форм пропонує стильні та сучасні шаблони на основі Wix, які можна легко налаштувати, щоб відображати зовнішній вигляд вашого бренду чи веб-сайту.

Wufoo дозволяє вам попередньо заповнювати загальні демографічні параметри для поля з множинним вибором, щоб установити попередньо визначені варіанти щодо статі, віку, зайнятості, доходу та освіти, у безпроблемний спосіб, якщо ви націлюєтеся на певний тип відвідувачів.

123FormBuilder

Наскільки легко випливає з назви, 123FormBuilder, безпечний інструмент для побудови форм, дозволяє створювати онлайн-форми так само легко, як повторювати 1-2-3! Конструктор форм корисний у випадках використання нескінченного збору даних — для створення реєстраційних форм, форм замовлень, форм заявок, опитувань тощо.

Завдяки редактору безкоштовних форм без коду, перетягування та скидання, ваучери допомагають безпечно збирати дані та покращують вашу продуктивність, мінімізуючи ваші зусилля.

Бібліотека шаблонів містить понад 2000 попередньо розроблених шаблонів форм, які допоможуть вам розпочати роботу, і ви можете адаптувати ці форми відповідно до своїх особистих потреб.

123FormBuilder може обробляти різноманітні випадки використання – реєстрацію подій, збір платежів, реєстрацію нових користувачів, проведення опитувань або збір відгуків від клієнтів.

Конструктор форм підтримує інтеграцію з більш ніж 4000 цифровими інструментами, такими як Wix, Shopify, Dropbox, Marketo або HubSpot, що дозволяє автоматизувати робочий процес у вашій організації та усуває потребу імпортувати та експортувати дані вручну.

Висновок

Конструктори форм, про які ми згадували вище, наразі є найкращими. Найкращим для організаційного чи особистого використання буде той, який відповідає вашим потребам чи цілям. Ви можете порівняти функції різних конструкторів форм, щоб вибрати відповідний інструмент, і ми впевнені, що ви знайдете ідеальний варіант.

Ви також можете дослідити деякі конструктори форм WordPress.