7 інструментів Construction CRM для керування бізнесом

Categories:

Використовуючи спеціальний інструмент CRM для будівництва, ви можете керувати всіма аспектами свого бізнесу з однієї програми.

Протягом останнього десятиліття у світі спостерігається стрімке зростання індустрії програмного забезпечення CRM. Як би важко це уявити, існують програми CRM також для будівельної галузі.

Ці інструменти оснащені потужними функціями, які полегшують роботу будівельних компаній. У цій статті мова піде про найкращі будівельні CRM і про те, як вибрати хорошу для своєї організації.

Що таке інструмент CRM?

CRM – це абревіатура від Customer Relationship Management. Інструмент CRM дозволяє задовольнити всі потреби ваших клієнтів і потенційних клієнтів в одному місці. Крім того, ця програма підвищує ефективність команди та прибутковість бізнесу.

Якщо говорити про будівельну CRM, то це інструмент для підтримки відносин між будівельними компаніями та їхніми клієнтами. Оскільки нинішній сценарій став висококонкурентним для будівельних компаній, знайти нових клієнтів важко. Тим не менш, ці програми дозволяють вам вигравати нові контракти та виконувати їх вчасно, залишаючись прибутковими.

Як працює Construction CRM Tool?

Функціональність будівельної CRM програми залежить від її особливостей. Найпоширенішим атрибутом усіх таких інструментів є централізація всіх доступних даних про клієнтів. Як ви бачите деталі їхніх вимог і шляху клієнта, персоналізація досвіду продажів для потенційних клієнтів стає легкою.

Оскільки всі необхідні дані доступні в одному місці, усі команди можуть працювати ефективно, розуміючи потреби своїх клієнтів. Від маркетингу до аналітики, будівельна CRM пропонує дані всім їм. Він також надає необхідну підтримку компаніям, щоб вони могли працювати з роздрібними клієнтами, оптимізуючи всі сфери залучення клієнтів.

Крім того, будівельна CRM — це цифрова інфраструктура для зберігання документів, взаємодії з клієнтами та оптимізації проекту. Окрім оптимізації робочого процесу, ці програми пропонують аналітичні дані та аналіз поведінки клієнтів, щоб приймати обґрунтовані рішення.

Обов’язкові функції програмного забезпечення Construction CRM

Не кожен будівельний CRM здатний задовольнити потреби вашої компанії. Тому правильний вибір є запорукою успіху. Ось деякі функції, які кожна компанія має віддати пріоритет під час вибору програми.

Управління трубопроводом

Якщо ваша конструкція CRM забезпечує видимість воронки продажів і конвеєра, ви можете легко відстежувати потенційних клієнтів у циклі продажів. Візуальний огляд також важливий для пошуку найбільш потенційних будівельних проектів, на яких можна зосередитися. Це також допомагає оптимізувати продажі, дозволяючи виправляти неполадки.

  Як вимкнути екран на ноутбуці

Управління діяльністю

Якщо ви володієте будівельною компанією, обрана вами CRM повинна мати можливість відстежувати продажі кожної угоди. Управління такими завданнями, як відповіді на електронні листи та відвідування телефонних дзвінків, повинно бути можливим із CRM, щоб ви могли збільшити свої шанси підписати нових клієнтів.

Управління контактами

Головне завдання CRM-рішення – це управління контактами. Отже, вибране вами програмне забезпечення повинно мати зручну для навігації базу даних, щоб відображати всі дані, включаючи контактні дані, інформацію про компанію та діяльність. Додатковою перевагою стануть інструменти, які отримують дані з інших соціальних платформ.

Юзабіліті

Це ще один ключовий момент, про який потрібно пам’ятати. Інструмент має бути простим у використанні, щоб ви могли швидко навчити свою команду користуватися ним. Крім того, вибір програми з плавною навігацією та форматуванням допоможе керувати конвеєром продажів.

Аналітика даних

Дані є найважливішим елементом для будь-якого бізнесу. У будівельному бізнесі дані додають більше цінності, оскільки вони можуть сприяти розвитку бізнесу шляхом прийняття обґрунтованих рішень. Вам не знадобиться додаткове програмне забезпечення для аналізу даних, якщо воно вже є у вашій CRM.

Комунікаційні можливості

Будівельний проект передбачає в основному роботу на місці, а в офісі завжди буде команда. Отже, спілкування між усіма членами цієї гібридної команди має бути плавним і миттєвим. Замість того, щоб залежати від іншого інструменту зв’язку, інтеграція цієї функції в CRM полегшить життя кожному.

Прогнозування

Хороший CRM повинен мати можливість аналізувати наявні дані, щоб спрогнозувати, чого ви можете очікувати від угоди та зусиль, які вона потребуватиме. Ця функція допоможе відділу продажів і управління бізнесом.

Настав час перевірити список найкращих інструментів CRM для будівництва.

Procore

Procore — це одне з найкращих будівельних програм CRM із рядом функцій, особливо для будівельних компаній. На ньому компанії можуть керувати кількома проектами одночасно. Крім того, ви можете отримати доступ до цієї хмарної платформи з будь-якого місця на ходу.

Ця CRM не тільки гнучка та проста у використанні; він пропонує такі функції, як надання дозволу різним командам і зовнішнім зацікавленим сторонам на доступ до даних. Незалежно від розміру вашої компанії, ви можете вибрати цей інструмент без будь-яких турбот.

Завдяки даним у реальному часі, які генерує ця програма, ви можете приймати складні рішення та бути готовими до ризиків. Він також пропонує інформацію про фінансування вашого проекту для управління витратами.

  4 центри розумного дому, про які ви ніколи не чули (і чому вам не варто їх використовувати)

Продавець

Salesmate — це ще один інструмент CRM для будівництва, наповнений корисними функціями. Це не тільки допоможе вам виграти більше нових проектів, але й дозволить вам забезпечити довгострокові відносини з вашими існуючими клієнтами.

Ця CRM централізовано зберігає контакти, включаючи партнерів, клієнтів, зацікавлених сторін, постачальників, постачальників і субпідрядників. Завдяки 360-градусному огляду клієнта ви можете забезпечити кращу задоволеність клієнтів. Це також дозволяє відстежувати всі дії вашої команди на місці.

Завдяки функції інтеграції, яка підтримує інші бізнес-інструменти, ця програма є чудовим вибором для будівельних компаній, які використовують різні бізнес-програми. Його основні функції включають планувальник зустрічей, прогнозування продажів і автоматизацію шляху клієнта.

Buildertrend

Коли справа доходить до програмного забезпечення для управління будівництвом, Buildertrend є одним із найкращих імен. Поєднуючи всі задіяні команди, ця CRM покращує ефективність проекту та сприяє збільшенню прибутків вашого бізнесу.

Ви можете використовувати його для передпродажних процесів, фінансової оцінки, управління проектами та керування клієнтами. Тільки цей інструмент може виконувати такі фінансові завдання, як складання бюджету, створення замовлень на купівлю, створення рахунків-фактур, участь у ставках для проектів і здійснення онлайн-платежів.

Крім того, ви можете інтегрувати Buildertrend із QuickBooks, Dropbox, Facebook, Outlook, iCal, Google Calendar, Pinterest, MS Excel, Cadsoft, Xero, Twitter тощо.

JobNimbus

Генеральні підрядники та люди, які займаються побічними роботами, такими як встановлення дверей і вікон, можуть використовувати JobNimbus. Ця спеціалізована система керування взаємодією з клієнтами має функції для обслуговування різних аспектів підрядного бізнесу, наприклад керування потенційними клієнтами, подання пропозицій та виставлення рахунків.

Крім того, ви можете використовувати цей інструмент для розрахунку трудових і матеріальних витрат, співпраці з клієнтами та організації проектних завдань і підзадач. Його фотоархів може зберігати зображення в CRM, які ви можете використовувати в пропозиціях або на інших етапах.

Ця хмарна платформа пришвидшує збір платежів, одночасно ефективно керуючи потенційними клієнтами. JobNimbus також виконує професійні кошториси для торгів і страхування.

ПРОГРЕС РОБОТИ

JOBPROGRESS — це CRM, який можна використовувати на кожному етапі будівництва: від управління продажами та фінансами до відстеження проектів клієнтів. За допомогою цього інструменту компанії можуть надсилати пропозиції та кошториси, отримуючи електронні підписи та платежі клієнтів.

Його надійний мобільний додаток ідеально підходить для підрядників, які хочуть отримати доступ до цього інструменту зі своїх планшетів або смартфонів. Ви можете інтегрувати його з картами Google, щоб знаходити сайт і відстежувати працівників на місці вашого проекту.

JOB PROGRESS також корисний для оцінки вартості проекту страхування. Цієї однієї бізнес-програми достатньо для виконання всіх завдань, пов’язаних із вашим проектом — озеленення, покрівля, підлога, опалення, вентиляція, кондиціонування, сантехніка та багато іншого.

  Їжте зелень. Аналізує те, що у вас на тарілці з фотографії [Paid]

Подальший CRM

Щоб використовувати CRM, вашій будівельній команді не обов’язково бути технічно підкованим. Ви завжди можете вибрати Followup CRM, оскільки цей інструмент був розроблений для людей, які не займаються технікою. Люди будь-якої вікової групи можуть використовувати цей інструмент з повною ефективністю.

На відміну від загальних CRM, які вимагають вручну вводити дані в різні розділи, цей інструмент усуває всі повторювані та трудомісткі завдання. Залишаючись зосередженим на успіху та дозволяючи вимірювати життєво важливі дії, платформа сприяє продуктивності всієї вашої команди.

Followup CRM автоматично фіксує потенційних клієнтів із вашої електронної пошти Outlook і показує процес продажу за допомогою кольорової візуалізації. Окрім автоматизації подальших дій, він підтримує інтеграцію з Outlook, Gmail, Zapier, Stack, CompanyCam та іншими програмами.

AccuLynx

Ви захоплюєтеся покрівельним бізнесом і шукаєте комплексну CRM для вашої організації? Якщо так, виберіть AccuLynx. Цей покрівельний CRM дозволяє вам керувати кожним аспектом вашого покрівельного бізнесу та виводити його на новий рівень, спрощуючи процес.

Інструмент дозволяє відстежувати процес продажу на кожному кроці — від початкового залучення до підписання контракту. Незалежно від того, чи це управління проектом, робота, замовлення матеріалів або відстеження іпотеки, AccuLynx допоможе вам завжди дотримуватися графіка.

Його функції, такі як звіти про результати продажів, модуль комісії, відстеження витрат та інтеграція QuickBooks, також стають у нагоді.

Висновок

Надійне та багатофункціональне CRM-рішення для будівництва допомагає компаніям керувати своїми проектами навіть за складних обставин. Будівельним компаніям також корисно підтримувати міцні стосунки з постачальниками та клієнтами, водночас одержуючи прибуток.

Тому завжди оцінюйте свої вимоги та точно визначайте свої потреби, щоб вибрати найбільш підходящий для вашої організації будівельний CRM. Цей посібник допоможе вам знайти правильне програмне забезпечення CRM для розвитку вашого бізнесу.
Ви також можете дізнатися про програмне забезпечення для інформаційного моделювання будівель як будівельна компанія.