7 інструментів перетворення даних для кращого керування даними

| | 0 Comments| 6:18 AM
Categories:

Відкрийте для себе надійні інструменти перетворення даних, які виконують роль «перетворення» в будь-якому процесі ETL інтеграції даних або довгострокового зберігання бізнес-даних.

Коли компанії збирають дані та обробляють їх для аналітичних цілей, вони виконують багато кроків у відповідній процедурі. Одним із таких важливих кроків є перетворення даних таким чином, щоб вони відповідали вимогам бізнес-аналітики (BI) або інструментів сховища даних.

Якщо етап трансформації піде не так, ви можете втратити цінну інформацію, втратити дані або зіткнутися з проблемами сумісності з інструментом, у якому плануєте обробляти дані.

Отже, перед початком проекту необхідно вибрати правильний інструмент перетворення даних. Але як це зробити з такою кількістю завдань і обов’язків на вашій тарілці?

Ви досліджуєте ринок! Не хвилюйтеся, оскільки ми вже зробили це за вас. Ми досліджували функціональні можливості, характеристики, моделі ціноутворення, зручність використання тощо та розробили такі інструменти перетворення даних, які ви повинні спробувати самостійно.

Що таке перетворення даних?

Трансформація даних — це другий крок процесу «Видобуток, трансформація та завантаження» (ETL), де ваша команда з обробки даних перетворює структуровані чи неструктуровані дані в постійну форму, яка відповідає потребам вашого бізнесу.

Він включає такі процеси:

 • Стандартизація даних для перетворення всіх даних в один певний формат
 • Очищення необробленої бази даних, наприклад, видалення неточностей і невідповідностей
 • Об’єднання елементів даних із кількох моделей даних або відображення даних
 • Отримання релевантних даних з джерел, відмінних від існуючих баз даних або доповнення даних

Експерти також застосовують кілька бізнес-логік і правил під час процесу перетворення даних. Такі правила та обґрунтування допомагають дослідникам даних отримувати практичні висновки, які сприятимуть зростанню бізнесу.

Функції, на які слід звернути увагу в інструментах перетворення даних

#1. No-Code і Low-Code

Перетворення ваших даних повинно бути легким, і більшість членів команди аналітики даних повинні вміти робити це самостійно. Ви не повинні вибирати інструмент, який вимагає передових навичок програмування. Шукайте програми, які пропонують простий робочий процес.

Якщо завдання потребує кількох кодів, автоматичний бот для завершення коду повинен просканувати ключові слова, які ви вводите, і показати синтаксис, який слід використовувати.

#2. Додаткові функції сценаріїв

Для усунення несправностей і складних випадків повинна бути опція кодування, щоб експерти могли вирішити проблеми.

#3. Відображення даних

Приклад відображення даних із Tableau

Ви можете отримати цілісну інформацію для розвитку бізнесу, лише зіставивши кілька моделей даних у загальну візуалізацію. Отже, перш ніж купувати інструмент перетворення даних, переконайтеся, що він пропонує відображення даних.

#4. автоматизація

У проекті трансформації даних ваша команда повинна регулярно виконувати такі завдання:

 • Отримувати та надсилати електронні листи з вкладеннями
 • Веб-запити та виклики API
 • Кодування на PowerShell
 • Запуск програм сторонніх розробників
 • Керування файлами

Це повторювані завдання. Ви повинні вибрати програму, яка може автоматизувати ці завдання, щоб ви могли покластися на невелику команду аналізу даних і зменшити накладні витрати.

#5. Планування роботи

Програма має допомогти вам планувати завдання, отримувати статуси завдань тощо за допомогою візуальної інформаційної панелі або шкали часу проекту.

#6. Шаблони перетворення даних

Шукайте програмне забезпечення, яке пропонує деякі популярні шаблони перетворення даних, які використовують більшість галузей. Це допоможе вам миттєво трансформувати неструктуровані та невпорядковані дані, просто використовуючи шаблон.

Усе, що вам потрібно зробити, це вибрати галузь, як-от цифровий маркетинг, охорона здоров’я, виробництво, електронна комерція тощо.

  Scala проти Java: відмінності та подібності

Тепер, коли ви вивчили основи, такі як визначення перетворення даних і функції, на які варто звернути увагу, нижче знайдіть кілька видатних інструментів, які вам потрібно випробувати зараз:

EasyMorph

EasyMorph надає вашій команді надзвичайні здібності щодо даних навіть без навичок кодування. Тепер ви можете попрощатися з громіздкими електронними таблицями та сценаріями Excel, SQL, VBA чи Python.

Він поставляється зі 150+ вбудованими діями, які можна використовувати для автоматизації та трансформації візуальних даних. Таким чином, команди можуть витрачати менше часу на завдання, пов’язані з даними, і менше покладатися на свій ІТ-відділ.

Ця платформа дозволяє автоматизувати складні перетворення даних і отримувати дані з будь-якого місця. Його інтерфейс користувача спрощений і повністю візуальний. Тому вам не потрібно знати SQL або програмувати, щоб запустити це програмне забезпечення.

Серед основних функцій цього інструменту:

 • Планування перетворення та пошуку даних у процесі ETL
 • Збір, публікація та розповсюдження даних
 • Веб-інтерфейси API та веб-хуки для міжсистемної інтеграції
 • Каталог даних для контрольованої доставки даних бізнес-користувачам
 • Позбавте ваш робочий стіл від виконання важких обчислювальних завдань

За допомогою EasyMorph компанії можуть упорядковувати свої дані в каталозі даних із можливістю пошуку, що забезпечує безперебійне та кероване самообслуговування. Усі члени команди мають доступ до даних і можуть отримувати їх з будь-якого віддаленого місця.

Крім того, немає необхідності переносити дані у файл або базу даних, оскільки це програмне забезпечення може отримувати дані з веб-інтерфейсів API, віддалених папок, електронних таблиць, текстових файлів і хмарних програм.

Використовуючи цю платформу, ви також можете створювати внутрішні програми для інтеграції даних і дій різних систем. Ці програми не тільки покращують продуктивність команди, але й зменшують клопоти з обслуговування.

Qlik Compose

Ви втомилися від підготовки даних вашої компанії для аналітики? Більше не турбуйтеся, оскільки ми представляємо вам Qlik Compose, інструмент перетворення даних, який може автоматизувати процес і передавати дані з великою швидкістю.

Ви також можете використовувати це програмне забезпечення як гнучкий інструмент автоматизації ETL, який звільняє адміністраторів даних від виснажливого ручного кодування. Це значно скорочує час, ймовірність помилки та вартість перетворення даних завдяки автоматичному створенню коду ETL та оптимізації дизайну сховища даних.

Цей інструмент може збільшити швидкість процесу ETL і створення озера даних у 10 разів. Крім того, він також може проектувати, генерувати, завантажувати та оновлювати сховища та озера даних на високій швидкості.

Компанії, які використовують цю платформу, також можуть автоматично створювати наскрізний робочий процес і ефективно впроваджувати найкращі практики для аналітичних проектів за допомогою шаблонів. Він також надає адміністраторам даних такі робочі функції:

 • Легко завантажуйте, синхронізуйте, розподіляйте та накопичуйте дані
 • Зменште вплив на виробництво за допомогою архітектури з нульовим слідом
 • Автоматизуйте вилучення даних із різнорідних джерел за допомогою інтеграції Qlik Replicate
 • Можливість вибору методу на основі моделі або на основі даних для розробки сховища даних
 • Технологія CDC для вилучення, завантаження та синхронізації даних у реальному часі

Перш за все, Qlik Compose легко інтегрується з різними рішеннями ETL, такими як SSIS ETL, і функціонує як досвідчений інструмент для міграції в хмару та SQL.

  9 інструментів Open Source Intelligence (OSINT) для тестування на проникнення

DBT

Коли справа доходить до переміщення надійних даних із вищою швидкістю, DBT дає змогу групам даних працювати як інженери програмного забезпечення. Ця платформа дозволяє командам генерувати надійні набори даних для моделювання машинного навчання, звітування та робочих процесів.

Процес роботи цього інструменту простий. Підприємства можуть безпечно розгорнути його та дозволити членам команди працювати над ним у співпраці за допомогою керування версіями з підтримкою Git. Компанії також можуть тестувати кожну модель і ділитися автоматично згенерованою документацією із зацікавленими сторонами.

Нарешті, він піклується про керування залежностями та дозволяє записувати модульні перетворення даних у форматі .sql або .py. Особливості цього інструменту:

 • Створіть паперовий слід підтверджених припущень для співавторів
 • Автоматично створюйте словники даних і графіки залежностей
 • Запровадити політику захисту у відділеннях для керованого переміщення даних
 • Заходи безпеки з відповідністю SOC-2, розгортанням CI/CD, RBAC і ELT
 • Управління даними з контролем версій, сповіщеннями, журналюванням і тестуванням

Крім того, DBT може генерувати коди за допомогою макросів, команд автозаповнення та операторів посилань. Підтримка моделювання SQL і Python полегшує спільний робочий простір, який може використовувати команда аналітики та аналізу даних.

Домо

Інструмент перетворення даних Domo, який може задовольнити потреби як бізнес-користувачів, так і ІТ-відділів. Кожен може мати рівний доступ до даних для аналітики з цієї платформи, яка має інтерфейс користувача з можливістю перетягування та підтримує складні перетворення SQL.

Цей інструмент пропонує різні підходи до перетворення набору даних, наприклад генерування візуальних потоків інтеграції даних, використання виразів MySQL або Redshift SQL та операції змішування даних.

Більше того, ви можете створити робочий цикл один раз і переконатися, що він автоматично застосовується до бізнес-логіки під час кожного екземпляра оновлення даних. Крім того, Domo сповіщає вас за допомогою сповіщень, коли перетворення даних не вдається. Деякі з його головних функцій:

 • Очищайте, об’єднуйте та трансформуйте набори даних без кодування SQL
 • Досліджуйте дані та виконуйте маніпулятивні дії, наприклад фільтрування та групування
 • Візуалізуйте потік даних, перетягуючи набори даних
 • Понад 1000 готових хмарних конекторів і численні локальні конектори

Компанії також можуть генерувати швидкі та оперативні трансформації за допомогою інструментів для отримання нових ідей. Крім того, ви можете об’єднати великі набори даних кількох платформ в один набір даних.

Матильйон

Matillion — це хмарний інструмент перетворення даних із сумісністю з ETL. Таким чином, він може використовувати процес ETL для переміщення бази даних з одного сховища в інше або з однієї хмари в іншу.

Нижче наведено деякі помітні особливості цього інструменту перетворення даних.

 • Скоротіть час на аналіз даних і застосування в бізнес-сценаріях
 • Збільшуйте масштаб будь-коли, використовуючи практично нескінченні можливості обробки
 • Краща безпека даних
 • Складні бізнес-правила для складних наборів даних
 • Робить оброблені дані доступними для потрібної команди
 • Впорядкована та автоматизована підготовка даних

Найкраще те, що платформа пропонує доступні тарифні плани для малого та середнього бізнесу та преміальні послуги для підприємств.

Незалежно від того, чи ви отримуєте підписку для малого та середнього бізнесу чи для підприємств, ви отримуєте підтримку корпоративного рівня для всіх рівнів. Крім того, придбавши кредити Matillion, ви можете використовувати їх на будь-якій платформі Matillion, як-от Data Loader, ETL тощо.

Datameer

Datameer є популярним інструментом аналізу даних, якщо ви використовуєте платформу даних як послуга Snowflake для хмарного зберігання та аналітики даних.

  20 років потому: як публічна бета-версія Mac OS X врятувала Mac

Для платформи Snowflake вам потрібно запустити коди для перетворення даних, перш ніж ви зможете отримати корисну інформацію. Це збільшує накладні витрати, оскільки вам потрібно тримати кілька кодерів у платіжній відомості.

Замість цього ви можете перейти до Datameter і забути частину кодування в Snowflake. Його пакети передплати неймовірно доступні, а отже, ви значно економите.

Окрім підходу без коду, інструмент дозволяє виконувати перетворення даних у моделях на основі власних команд SQL за допомогою оператора SELECT. А за потреби як непрограмісти, так і програмісти можуть працювати над одним проектом, поєднуючи SQL із безкодом у модульній робочій області перетворення даних.

Крім того, Datameer виконує робочий процес обробки в режимі реального часу. Наприклад, він охоплює весь життєвий цикл даних, як-от виявлення даних, очищення даних, розгортання даних, каталогізація даних, упорядкування аналітичних даних тощо на хмарній платформі Snowflake у режимі реального часу.

Крім того, він пропонує спеціальні рішення для перетворення даних для фінансів, охорони здоров’я, телекомунікацій, роздрібної торгівлі та електронної комерції, енергетики, комунальних послуг, гостинності та подорожей.

IRI

IRI — це автоматична альтернатива звичайному процесу перетворення даних, у якому потрібно використовувати сценарії Perl, керування базами даних SQL, інструменти ETL і спеціальні програми. Звичайний процес складний, дорогий і схильний до помилок. Натомість інструмент перетворення даних IRI полегшує ваше життя.

Він пропонує все, що вам потрібно для проекту перетворення даних, а це:

 • Агрегація даних
 • Перехресне обчислення з великих наборів даних
 • Індивідуальні правила перетворення даних
 • Формати даних і ключі
 • Пошук даних
 • Зіставте або об’єднайте кілька моделей даних
 • Застосуйте зведене форматування або видаліть зведені зведення
 • Очистити або очистити дані
 • Повторно відформатуйте та переставте карту
 • Злиття та сортування даних
 • Фільтрація даних

У науці про дані основною проблемою є швидкість обробки, оскільки ми говоримо про мільйони рядків даних і тисячі стовпців даних. І операції ETL, і SQL сповільнюються, коли ви вводите великі набори даних.

IRI вирішує це за допомогою власної програми, відомої як SortCL. Він поставляється з коробки в додатках IRI, таких як пакет CoSort і платформа Voracity. У двох словах, інструмент може обробляти величезну таблицю фактів, згортати агрегати та деталізувати дані з надзвичайною швидкістю, точністю та ефективністю.

Заключні слова

Ви повинні використовувати правильні методи та інструменти для обробки ваших ресурсів даних. Це допоможе вам інвестувати свій бізнес-капітал у правильному напрямку та повністю досягти ваших короткострокових або довгострокових бізнес-цілей. Якщо ви не будете дотримуватись цієї концепції, інвестиції у ваш науковий проект даних будуть марними.

Тому скористайтеся будь-яким із наведених вище інструментів перетворення даних, щоб ефективно використовувати ресурси даних і команди. Випробовуючи, враховуйте спеціалізовані бізнес-сфери програми. Інакше ви можете не отримати легкозасвоювані дані, які можна завантажити в програми бізнес-аналітики (BI).

Ми докладно окреслили функції та функції, тому знайти правильний інструмент перетворення даних у цьому списку не повинно бути проблемою ні для вас, ні для вашої команди спеціалістів із обробки даних.

Вас також може зацікавити озеро даних проти сховища даних.