7 інструментів паролів для кращої безпеки в Інтернеті

| | 0 Comments| 7:24 AM
Categories:

Забудьте про фільми жахів; єдине, що нас лякає найбільше, — це думка про втрату доступу до наших облікових записів.

Принаймні у мене так.

Я не можу уявити, як прокидаюся вранці і не можу увійти до своїх облікових записів. Будь то соціальні мережі чи електронні листи, наші облікові дані ніколи не бувають достатньо безпечними. І незважаючи на це знання, ми не докладаємо достатньо зусиль для вибору надійного пароля.

Наслідки цього можуть бути дуже жахливими, особливо якщо це пов’язано з вашою фінансовою інформацією. Щоб уникнути такої ситуації, вам потрібно вжити певних заходів, як-от покращити свої паролі або скористатися інструментами паролів, згаданими в цьому списку.

Але спершу дозвольте мені розповісти вам про деякі найгірші сценарії, у яких ви можете опинитися, якщо ви погано розбираєтеся з паролем.

Заблокувати ваш обліковий запис

Якщо у вас є пароль, який можна легко вгадати або відстежити за допомогою інструментів злому, ви ризикуєте втратити доступ до своїх облікових записів. Сьогодні хакери мають масу передових інструментів, які можуть передбачити та визначити пароль, який ви використовуєте.

Ваші персональні дані зловживають

Немає нічого гіршого, ніж зловживання вашими особистими фотографіями та іншими даними. Говорячи про досвід моїх друзів, було кілька випадків, коли хакери публічно ділилися деякою «внутрішньою» особистою інформацією, яку в будь-якому випадку не слід було ділити.

Викрасти вашу фінансову інформацію

В епоху технологій все є в Інтернеті, включаючи наші банківські послуги. Хоча це певною мірою можна розглядати як здійсненність, це також створює ризик для інформації нашої кредитної/дебетової картки. Хакери постійно шукають способи потрапити на фінансовий рахунок, щоб викрасти все, що на ньому є.

  Запускайте дії в кількох програмах, щоб автоматизувати свій робочий процес за допомогою Zapier

Давайте розглянемо наведені нижче інструменти для покращення особистої безпеки в Інтернеті.

Монітор Firefox

Монітор Firefox це чудовий інструмент, щоб дізнатися, що хакери вже знають про вас і як ви можете бути на крок попереду їх. Це інструмент моніторингу порушень, який допомагає вам:

  • Отримуйте інформацію про ваш останній витік даних в Інтернеті
  • Слідкуйте за кількома вашими електронними листами
  • Дізнайтеся, як захистити свою конфіденційність за допомогою корисних ресурсів

Веб-сайт навіть містить список останніх витоків даних у всьому світі та дозволяє вам перевірити, чи були ви жертвою цього. Усі ці функції цього інструменту забезпечують безпеку та безпеку ваших даних.

З усіма цими чудовими функціями ви можете подумати, що цей інструмент коштує копійки. Але ні, це абсолютно безкоштовно.

Генератор паролів LastPass

Якщо ви (як я) не можете придумати безпечний пароль, вам потрібно якомога швидше скористатися цим інструментом. Він дозволяє генерувати випадковий і надійний пароль, який навряд чи зможе вгадати хтось у цьому світі.

Для вашої зручності ви можете вибрати довжину пароля, відфільтрувати передбачувані слова та вибрати символи та інші спеціальні символи.

Генератор паролів LastPass це абсолютно безкоштовний інструмент, який взагалі не потребує реєстрації.

Чи був я засуджений?

Як підказує назва, Я був забитий це чудовий інструмент, який дозволяє перевірити, чи були ви учасниками неприємного витоку даних у минулому. Ви можете почати з введення своєї адреси електронної пошти, і з’являться результати, які відображатимуть порушення даних, пов’язані з вашою адресою електронної пошти (якщо такі є).

  Як видалити вашу особисту інформацію з сайтів People-Finder

Окрім цього, ви також можете скористатися їхньою опцією «Повідомити мене», яка сповіщатиме вас електронною поштою щоразу, коли ви потрапите у витік даних. Поговоріть про обережність!

Хранитель

Якщо вам важко запам’ятати паролі, вам потрібен такий інструмент, як a Хранитель, який може зберігати ваші паролі для легкого та безпечного доступу. Щоб уникнути хакерів, ми зберігаємо різні паролі на різних платформах. Ця практика хороша, але запам’ятовувати всі ці різні (і надійні) паролі – це абсолютний біль.

Цей інструмент повністю знімає тягар з ваших плечей. Він отримав оцінку TrustPilot 9,3/10, що вражає. Ви можете сказати, що це справді добре працює, коли побачите, що він також пропонує зберігати ваші особисті документи та іншу інформацію разом із паролями.

Однією з чудових особливостей цього інструменту є те, що він дозволяє синхронізувати ваші облікові записи з кількома пристроями, щоб ви могли отримати доступ до своїх паролів незалежно від того, користуєтеся ви телефоном чи комп’ютером.

Keeper пропонує безкоштовний план із обмеженими можливостями. Якщо ви хочете розблокувати більше функцій, ви можете вибрати один із платних планів, починаючи від усього £1,74/місяць.

Якщо ви шукаєте альтернативу Keeper, перегляньте наведений тут менеджер паролів.

Менеджер паролів Google

Щоразу, коли ми чуємо назву «Google», підсвідомо миттєво виникає прилив довіри.

Він існує десятиліттями і, безсумнівно, став нашим основним джерелом інформації. Чи знаєте ви про Менеджер паролів Googleщо допомагає зберегти ваші паролі в безпеці?

  Додайте аудіо до своїх GIF

Цей інструмент може перевіряти, видаляти та змінювати ваші збережені паролі відповідно до вашої команди, якщо ви вважаєте, що вона надто слабка. Хоча робити не так багато, але що може бути краще, ніж Google аналізувати ваші паролі для кращого захисту?

Менеджер паролів

Один чудовий інструмент Google Chrome, Менеджер паролів пропонує сам Google, і він може робити такі чудові речі, як:

  • Сповіщає вас про ваші ненадійні паролі
  • Миттєво змінюйте слабкі паролі на більш надійні
  • Швидко визначте, які з ваших облікових записів мають ненадійні паролі

Воно спочатку було розширенням, але тепер його інтегровано в сам Chrome.

Легкий пароль Peasy

Генератор паролів, який допоможе вам придумати надійні та непередбачувані паролі, Легкий пароль Peasy є чудовим інструментом безпеки в Інтернеті. Цей безкоштовний інструмент складається з двох кроків; перший призначений для генерації цікавих паролів, а другий дозволяє вибрати такі правила, як:

  • Можливість використовувати слова з великої літери
  • Замініть тире пробілом
  • Замініть символи цифрами

Як випливає з назви, створення надійного пароля за допомогою цього інструменту буквально означає «Easy Peasy».

Висновок

Я сподіваюся, що наведені вище інструменти паролів допоможуть вам зберегти свою онлайн-присутність у безпеці. Крім пароля, ви також можете використовувати персональний брандмауер, щоб захистити комп’ютери, ноутбуки та портативні пристрої.
Ви можете використовувати Генератор випадкових паролів techukraine.net для створення надійних паролів для своїх облікових записів в Інтернеті.