7 інструментів моніторингу Apache Cassandra, щоб стежити за продуктивністю бази даних

Будь-яка компанія чи організація може використовувати Cassandra; він був створений насамперед для підприємств, які часто керують величезними обсягами даних.

Що таке Apache Cassandra?

Apache Cassandra — це повністю доступна децентралізована система баз даних NoSQL із відкритим вихідним кодом, яка може керувати величезними обсягами даних, що тиражуються в кількох комп’ютерних системах, зберігаючи високу надійність. Такі компанії, як Spotify і Netflix, перейняли Apache Cassandra. Cassandra доступна для безкоштовного завантаження з офіційного веб-сайту Apache.

Як контролювати Кассандру?

Отримання видимості є головною ключовою метою моніторингу Cassandra, який потім призводить до інформації та втручання для підвищення продуктивності бази даних.

Численні платформи доступні в Інтернеті, щоб стежити за продуктивністю Cassandra. У цій статті ми підсумували список найкращих інструментів моніторингу Apache Cassandra, щоб допомогти вам вибрати найкращий, який відповідає вашим потребам моніторингу.

SolarWinds

Server & Application Monitor (SAM) від SolarWinds — це стратегічний і потужний інструмент моніторингу продуктивності Cassandra для підвищення продуктивності бази даних. Моніторинг Cassandra потребує структурованого підходу, щоб запобігти проблемам продуктивності, таким як перевантаження мережі та перебої в роботі послуг, які можуть вплинути на кінцевих користувачів.

Цей інструмент моніторингу легко встановити, і його першу конфігурацію можна з такою ж легкістю виконати за допомогою процедури автоматичного виявлення. Він призначений для виявлення та усунення основних причин проблем продуктивності Apache Cassandra. Це також дозволяє користувачам копатися в конкретних кластерах Cassandra. Крім того, це дозволяє користувачеві створювати персоналізовані сповіщення.

особливості:

 • Налаштовує зовнішній вигляд інформаційної панелі, додаючи нові віджети.
 • Часто відстежуйте базу даних Cassandra.
 • Керуйте декількома панелями моніторингу Cassandra в одному місці
 • Картування інфраструктурних залежностей
 • Створюйте розумні сповіщення, щоб отримувати інформацію про термінові справи та відповідні порогові значення для сервера Cassandra.
 • Вивчіть важливі фактори продуктивності Cassandra

Постійне спостереження за різними ключовими показниками Cassandra є ключем до успішного моніторингу Cassandra. Ці ключові показники відстежують багато аспектів баз даних, щоб визначити можливі проблеми, які можуть вплинути на продуктивність. Якщо ви хочете попередньо переглянути продукт перед покупкою, ви можете завантажити повнофункціональну 30-денну безкоштовну версію.

Дані собаки

Datadog — це комплексне рішення для моніторингу ваших розгортань Apache Cassandra, яке також включає широкий спектр функцій для моніторингу з’єднань, подій, програм і архітектури мережі. Це модель інфраструктури SaaS (програмне забезпечення як послуга), яка підтримує багато програм, включаючи Apache Cassandra, безперервне профілювання, розподілене трасування та багато іншого.

Є кілька роз’ємів, доступних для Datadog, зокрема варіанти з технологіями Apache, такими як Apache Cassandra. Ви можете використовувати відповідну базу даних, середовище виконання та параметри системного програмного забезпечення для візуалізації та кореляції після зміни конфігурації продукту відповідно до вимог.

Неможливо постійно контролювати продуктивність і умови роботи всієї бази даних. Однак це не викликає занепокоєння, оскільки Datadog встановлює порогові значення продуктивності для кожного параметра та сповіщає вас про їх перевищення.

  Як змінити стиль для всіх таблиць у Microsoft Word

Крім того, ви можете налаштувати інформаційну панель, використовуючи найбільш важливі для вас параметри та індикатори.

особливості:

 • Понад 500 повністю керованих плагінів допомагають відстежувати бази даних Apache Cassandra, мережеві показники, сліди програми та операції віртуальної машини в одному місці.
 • Візуалізація в режимі реального часу корисної інформації та настроюваних параметрів
 • Для швидкого аналізу потоків відповідей використовуються проста структура аналізу журналів і автоматичне розпізнавання шаблонів.
 • Користувачі можуть налаштувати гібридні сповіщення за допомогою дедуктивної алгебри, щоб заощадити час на реагування на неправдиві повідомлення.
 • Моніторинг додатків Edge і комплексне розподілення затримок дозволяють легко виявляти запити Cassandra вниз і обмеження даних.
 • Швидко створюйте налаштовані діаграми візуалізації даних за допомогою перетягування.

Datadog дійсно є послугою на основі передплати, і послуга розділена на різні компоненти моніторингу. Кожен компонент системи тарифікується окремо, періодично або на вимогу. Оплата за вимогою підвищує ціну продукту приблизно на 17-20% порівняно з річною ціною.

Усі модулі доступні для 14-денної безкоштовної пробної версії без обмежень. Ви можете завантажити або запросити розробника Datadog для персоналізованої демонстрації.

ManageEngine

ManageEngine Applications Manager пропонує комплексний моніторинг мережі, революційне цифрове спостереження та багато іншого. Менеджер додатків ManageEngine — це рішення для моніторингу, яке інтегрується з Apache Cassandra o Слідкуйте за продуктивністю бази даних.

Окрім моніторингу, функціональність і продуктивність Cassandra також відображаються на різних поведінкових графіках. Інформація про дисковий простір і навантаження на ЦП також відображається на цій інфографіці.

Частота запущених, незавершених і затриманих процесів може відстежуватися за допомогою цього інструменту, який також відстежує кілька потоків Cassandra. Крім того, уважне спостереження за неправильно розміщеними транзакціями може допомогти вам керувати ситуаціями переповнення в інфраструктурі Cassandra.

Ви можете встановити порогові рівні, створити сигнали тривоги, щоб інформувати вас про невдалі транзакції та отримати огляд журналу втрачених даних, включаючи тип вмісту. Інформаційна панель була створена спеціально для того, щоб допомогти користувачам відстежувати розгорнуті вузли, а також надає розбивку за категоріями статусу кожного вузла.

особливості:

 • Спостерігати за роботою Cassandra в різних середовищах просто
 • Він автоматично розпізнає бази даних, виділені сервери та інші мережеві пристрої.
 • Доступний механізм оповіщення, що підтримує сповіщення.
 • Він також надає послуги моніторингу журналів для відстеження зовнішніх факторів, таких як використання ресурсів і цілісність кешу, що дає вам повну картину стану вашої бази даних.

Ви можете встановити професійну або корпоративну версію. Якщо ви не зареєструєтеся для бізнес-ліцензії до закінчення 1-місячної безкоштовної пробної версії, програмне забезпечення автоматично повернеться до безкоштовної версії з обмеженими можливостями.

SemaText

SemaText надає підприємствам повну інформацію, швидко виявляючи можливі помилки та збої системи за допомогою хмарної платформи на вимогу. SemaText простий у налаштуванні та забезпечує повну видимість вашого ІТ-середовища. Він включає моніторинг Apache Cassandra.

Це надійне рішення, яке забезпечить чудове середовище відстеження для розгортань Apache Cassandra, розроблене шляхом поєднання ефективного механізму звітування та розпізнавання аномальної активності, що підтримує різні індикатори.

  Вирішіть проблеми з відображенням екрана Amazon Firestick

Це хмарна служба керування, яка допомагає компаніям і організаціям керувати даними журналів, системами відстеження тощо на єдиній платформі. Індикатори бази даних і статистику ОС можна повністю відстежувати на платформі SemaText.

Після розгортання інструменту в робочому середовищі ви зрештою отримуєте аналітику для Apache Cassandra та обладнання, яке він використовує, наприклад контейнерну платформу або чисту віртуальну машину, яку використовує Apache Cassandra. Після цього ви отримуєте попередньо створені підсумки для кожного значного набору параметрів.

особливості:

 • Повна прозорість середовища забезпечується шляхом відстеження та аналізу з’єднань, систем даних і мережевого обладнання на додаток до статистики Apache Cassandra.
 • Він надає надійні інструменти побудови графіків для візуалізації майже будь-яких даних із SemaText.
 • Сповіщення на основі розпізнавання аномальної активності та сумісності зі сторонніми системами сповіщень
 • Систематична звітність і регулярне обслуговування.
 • Він підтримує настроюваний моніторинг, що дозволяє користувачеві відстежувати проблеми продуктивності та можливі помилки.

Аналіз показників можна використовувати в динамічних контекстах на основі технології віртуалізації, яка спрощує збільшення або зменшення ресурсів відповідно до потреб підприємства, оскільки вона є адаптованою та оплачується погодинно.

Ціна визначається величиною хост-платформ або контейнерів, які спостерігаються. Подібно до інших інструментів, для SemaText доступна 14-денна безкоштовна пробна версія.

Нова реліквія

New Relic — це модель хмарного сервісу SaaS і рішення для периферійного моніторингу, яке підтримує інтеграцію Apache Cassandra. Створити шлюз моніторингу для всього середовища просто за допомогою різних взаємопов’язаних макетів і компонентів. Завдяки інтеграції із системою оповіщення та NRQL (New Relic Query Language) це програмне забезпечення підтримує все необхідне для спостереження за Apache Cassandra.

Отримання даних і ввімкнення вбудованого механізму моніторингу стало можливим завдяки цій мові запитів. Відстежувати Apache Cassandra на популярних моделях сервісів просто завдяки його сумісності з найвідомішими постачальниками хмарних сервісів, включаючи хмару IBM, AWS, Microsoft Azure та GCP.

особливості:

 • Інтеграція та аналіз журналів дозволяє надавати звіти на додаток до показників Cassandra.
 • Виявлення викидів і синхронізовані сповіщення.
 • Аналіз показників продуктивності програми, одночасно забезпечуючи повну підтримку Cassandra через інформаційні панелі.

Ціни базуються суворо на кількості користувачів та їхніх привілеях. Доступні можливості та кількість даних, які користувачі можуть надіслати без додаткової плати, залежно від типу підписки (стандартна, професійна або корпоративна).

Наприклад, звичайна підписка надає прямий доступ користувача до певних функцій, таких як моніторинг мережі, хмарний моніторинг і багато іншого, дозволяючи лише до 5 користувачів.

InstaClustr

InstaClustr — чудовий інструмент моніторингу продуктивності, який пропонує повний сервіс керування для Apache Cassandra. Попередньо встановлений API моніторингу Cassandra відстежує обсяг спожитого дискового простору, використання часу ЦП, відкладені завдання та неповні обмеження та багато іншого.

Користувачі можуть відстежувати зміну параметрів з часом за допомогою вбудованого інструменту візуалізації. Наприклад, зміни в затримці розповсюдження з часом можна перевірити за допомогою механізму побудови діаграм. За допомогою цієї інфографіки ви можете швидко побачити закономірності, які ви можете не помітити на інформаційній панелі.

Ця спеціальна та контрольована послуга дозволяє вам відкласти проблеми з інфраструктурою даних, зосередившись на розробці решти архітектури вашої системи.

  Що таке зумбомбінг і як його зупинити?

особливості:

 • Користувачі можуть уважно стежити за використанням ресурсів сервера та створювати звіти.
 • Дуже розумні та прозорі ціни на вашу сервісну інфраструктуру.
 • Він може ефективно керувати інфраструктурою з кількох кластерів.
 • Кожен показник часто оновлюється, що гарантує точність даних, які ви бачите.

Доступна повнофункціональна безкоштовна пробна версія. Ви також можете знайти відповідний план для вашої інфраструктури, вибравши програму та постачальника послуг на сторінці цін, щоб переглянути відповідну вартість.

Dyna Trace

Dynatrace — це ще одна чудова програма для моніторингу, яка миттєво розпізнає бази даних Cassandra, дозволяючи вам почати відстежувати їх продуктивність. Будь-яке складне прикладне середовище можна проаналізувати за допомогою інструменту моніторингу Dynatrace.

Цей інструмент надасть вам ширший контекст повної архітектури вашої програми, включаючи показники змінної функціональності, мережеве обладнання та залучення клієнтів. Він пропонує зручний механізм для спостереження за вашою архітектурою, системою даних і записами. Він здатний автоматично виявляти, вирішувати та оптимізувати програми.

Ви також можете відстежувати різні статистичні дані, такі як використання ЦП, з’єднання, призупинення та втрата пакетів. Однією з найкращих функцій Dynatrace є оцінка кореневої проблеми. Dynatrace може висвітлити проблеми з продуктивністю на певних вузлах, виявивши їх основні причини.

Ви можете швидше вирішувати проблеми з сервером, оптимізувавши дослідження першопричини, оскільки всі необхідні дані будуть у вас під рукою.

особливості:

 • Автоматично визначає бази даних Cassandra
 • Він містить вбудований механізм аналізу першопричин для виявлення основних причин проблем.
 • Адаптивні та динамічні інформаційні панелі
 • Статистичні вимірювання Apache Cassandra сумісні при використанні відомих хмарних постачальників, таких як GCP, IBM Cloud і AWS.
 • За допомогою користувачі можуть швидко визначити проблеми, їхній вплив на організацію та їх основні причини.

Dynatrace — це продукт, який варто розглянути, якщо вам потрібне просте рішення для моніторингу Cassandra, яке просте в розгортанні та має прозорість на всіх вузлах до кореневого рівня. Він поставляється за моделлю хмарного сервісу SaaS, і послуги можна придбати на основі оплати за використання. Крім того, доступна 15-денна безкоштовна пробна версія.

Висновок

Моніторинг Cassandra необхідний для стабільної роботи бази даних і завдань обробки. Дуже важливо стежити за продуктивністю Cassandra, щоб виявляти збої, виявляти помилки та швидко діяти для вирішення проблем.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам дізнатися про найкращі інструменти моніторингу Apache Cassandra для відстеження продуктивності бази даних.

Вам також може бути цікаво дізнатися про найкраще програмне забезпечення для баз даних з відкритим кодом для вашого наступного проекту.