7 інструментів для створення провідних магнітів, які перетворюють

Categories:

Пропонування безкоштовних ресурсів в обмін на контактні дані, такі як адреси електронної пошти чи номери телефонів, відоме як провідний магніт.

Лід-магніти є потужним і дуже ефективним маркетинговим інструментом для зростання лояльних клієнтів. Він допомагає підприємствам залучати та перетворювати потенційних клієнтів на платоспроможних клієнтів.

Свинцеві магніти необхідні для бізнесу, оскільки вони можуть принести користь аудиторії, завоювати її довіру та налагодити стосунки. Це допомагає компаніям демонструвати, що вони є професіоналами у своїй галузі. Крім того, це допомагає зрозуміти вимоги клієнтів і визначити їхні проблеми для їх вирішення. Але хитрість у тому, що ви пропонуєте рішення для чогось цінного безкоштовно.

Підприємства можуть використовувати контактну інформацію, отриману через провідний магніт, в обмін на подальше спілкування з потенційними клієнтами. Як наслідок, вони розвивають відносини з клієнтами і, нарешті, перетворюють їх на платоспроможних клієнтів. Таким чином, електромагніти ефективні для залучення кваліфікованих потенційних клієнтів, які мають більше потенціалу стати відданими клієнтами.

Зібрати потенційні клієнти непросто, оскільки це включає ряд завдань. На щастя, є кілька ефективних інструментів і рішень, які допоможуть вам збирати та підтримувати кваліфікованих потенційних клієнтів. У цій статті ми пояснимо різні типи свинцевих магнітів для кращого розуміння. Тоді ми представимо деякі з найкращих інструментів, які допоможуть вам у створенні свинцевих магнітів, які перетворюють.

Типи свинцевих магнітів

Дуже важливо вибрати структуру провідного магніту, яка відповідає вашим маркетинговим цілям і вимогам цільового ринку. Тому, роблячи цей вибір, враховуйте інтереси та потреби вашої аудиторії. Також враховуйте цінність, яку шукають потенційні клієнти.

Майте на увазі, що лід-магніт повинен надавати цільовій аудиторії релевантний і вартий уваги контент. Крім того, це має допомогти вам зібрати контактну інформацію для подальшої взаємодії з ними у ваших маркетингових зусиллях.

Тепер подивіться на наступні свинцеві магніти, які можуть бути ефективними

електронні книги

Електронні книги є потужним магнітом, який може сприяти формуванню потенційних клієнтів і розвитку авторитету бренду. Компанії можуть залучати нових клієнтів і позиціонувати себе як авторитети у своїй галузі. Таким чином, їм просто потрібно пропонувати проникливу та відповідну інформацію з певної теми.

Електронні книги можуть бути налаштовані відповідно до інтересів і проблем цільової аудиторії та охоплювати різні теми. Для компанії, що займається маркетингом у соціальних мережах, електронна книга «10 перевірених стратегій для підвищення вашої присутності в соціальних мережах» стане чудовим притягувачем. Подібним чином бізнес-консультант може використовувати електронну книгу «The Ultimate Guide to Starting an Online Business» як провідний магніт.

Ви можете відображати електронні книги на різних платформах, як-от електронна пошта, соціальні мережі та цільові сторінки. Легко надати електронну книгу, що містить цінну інформацію, в обмін на електронну адресу користувача та будь-яку іншу контактну інформацію. Зрештою, ви можете додати користувача до списку вашої бізнес-розсилки та надіслати додаткові маркетингові матеріали для просування.

Whitepaper

Whitepaper є ще одним цінним типом свинцевого магніту, який може надати поглиблені знання з певної теми чи питання. Він часто використовується в B2B маркетингу як засіб демонстрації предметної експертизи. Тонко налаштована техніка може позиціонувати компанію як лідера у своїй галузі. Так само це може допомогти бізнесу розвинути довіру з потенційними клієнтами.

Порівняно з електронними книгами, офіційні документи здебільшого досить глибокі та складні. Їх часто створюють, щоб зробити електронні книги всеохоплюючими та доступними. Тематичні дослідження, результати дослідження, аналіз даних та інші докази можуть бути використані для вирішення конкретної проблеми.

Припустімо, ви займаєтеся фінансовим консалтингом і написали технічний документ про найкращі методи інвестування на непередбачуваних ринках. За допомогою цього технічного документу ви можете надати повний огляд стану економіки. Також ви можете надати рекомендації щодо мінімізації ризиків і збільшення прибутку.

Однак глибокі знання вашого офіційного документа можуть продемонструвати досвід вашого бізнесу. В результаті потенційні клієнти зацікавляться вашими послугами після отримання актуальної спеціалізованої інформації.

Вебінари

Ефективність вебінарів як інструменту для залучення нових клієнтів і створення першокласних потенційних клієнтів давно визнана. Онлайн-події, такі як вебінари, можуть відбуватися в прямому ефірі або в записі, що може надати глибоку інформацію з певної теми. На відміну від електронних книг або технічних документів, вебінари забезпечують більш привабливу обстановку.

Учасники можуть поставити запитання та отримати оперативні відповіді від ведучих вебінару. Це підвищить шанси на продаж, сприяючи зв’язку між компанією та потенційним клієнтом.

На вебінарах ви можете обговорювати різні теми, зокрема демонстрації продуктів, ринкові тенденції чи найкращі практики. Маркетингова фірма може запропонувати вебінар про поточні тенденції в соціальних медіа, а компанія, що займається програмним забезпеченням, проведе такий вебінар, щоб продемонструвати свій продукт.

  7 генераторів назв ігрових кланів для вашої команди

Вебінари дають компаніям можливість особисто поспілкуватися з потенційними клієнтами. І поділіться пізнавальною інформацією. Через це компанії будь-якого розміру можуть використовувати їх як свинцеві магніти.

Безкоштовні пробні версії

Пропозиція безкоштовної пробної версії є ще одним привабливим типом провідного магніту, який дозволяє потенційним покупцям випробувати продукт або послугу. Кінцева мета — спонукати їх купити продукт. Ця стратегія особливо добре працює для компаній, які займаються програмним забезпеченням і передплатою, оскільки вони дозволяють клієнтам протестувати продукт перед підпискою.

Пропозиція 30-денної безкоштовної пробної версії від Netflix є одним із випадків безкоштовної пробної версії. Netflix — це потокова платформа, яка вимагає членства. Він пропонує доступ до серіалів, фільмів та іншого контенту. Нові користувачі можуть отримати доступ до всього вмісту платформи протягом 30-денного безкоштовного пробного періоду, який надає компанія. У результаті новий користувач може випробувати функції платформи та отримати загальний досвід користувача.

Ось як Netflix отримує більше передплатників і кваліфікованих потенційних клієнтів через безкоштовні пробні версії. Ті, хто реєструється для безкоштовної пробної версії, ймовірно, більше зацікавлені в цьому сайті та залучені до нього.

Крім того, у споживачів може виникнути необхідність користуватися послугою протягом пробного періоду.

Отже, ймовірність поновлення членства зросте після закінчення пробного періоду.

Інфографіка

Представляйте складні дані в зрозумілому візуальному форматі за допомогою магніту Інфографіка. Оскільки вони привабливі, захоплюють і ними можна поділитися, їх можна використовувати як провідні магніти.

Використовуючи інфографіку, компанії можуть пропонувати результати досліджень, ринкові дані чи найкращі практики в більш зрозумілій формі. Таким чином, ви можете привернути увагу своїх клієнтів, за допомогою їхньої довіри, і зрештою перетворити їх на платоспроможних клієнтів.

Наприклад, маркетингова фірма може створити інфографіку про найкращі методи маркетингу в соціальних мережах, яка представляє важливі дані та поради у візуально привабливій формі. На додаток до залучення потенційних клієнтів, це утвердило б фірму як лідера думок у цій галузі.

Контрольний список

Контрольний список — це ще один провідний магніт, який забезпечує просте та практичне вирішення проблеми. Компанії часто використовують їх, щоб забезпечити цінність для потенційних клієнтів і позиціонувати себе як авторитетів у своїй сфері. Це гнучкий провідний магніт, який можна застосовувати в різних типах бізнесу, але він охоплює широкий спектр тем.

Якщо ви хочете розширити присутність свого бізнесу в соціальних мережах, маркетингове агентство може розробити для вас контрольний список. Контрольний список може містити такі теми:

 • Завдання, які можуть оптимізувати ваші соціальні мережі
 • Створюйте мотивуючий і заохочувальний контент
 • Оцініть загальну ефективність свого облікового запису

Отже, маркетингове агентство надасть вам практичну відповідь на проблему, з якою стикаються багато компаній. Таким чином, вони нададуть контрольний список своїм потенційним клієнтам.

Контрольний список продуктивності, розроблений тренером з управління часом, є ще одним простим прикладом контрольного списку. Контрольний список може містити наступний набір інструкцій:

 • Цілі
 • Планування роботи
 • Зменшення перерв

Отже, це контрольний список, який тайм-коуч представить потенційному клієнту як інструмент. Інструмент допоможе людям підвищити продуктивність і досягти поставлених цілей.

Як бачите, цей контрольний список легко створити та він забезпечує швидкі результати. Це широко використовуваний свинцевий магніт. Він дає пряму відповідь на конкретну ситуацію, яка може бути досить привабливою для потенційних клієнтів. На кількох етапах шляху клієнта, від усвідомлення до споглядання та прийняття рішення, контрольний список можна використовувати як провідний магніт.

Шаблони

Шаблони — це попередньо написані документи або ресурси, які можна використовувати для виконання певного завдання. Це допомагає потенційним клієнтам, яким бракує здібностей або досвіду для самостійного виконання роботи. Шаблони є потужними провідними магнітами, оскільки вони надають клієнтам відчутну цінність. Таким чином, клієнти отримають повну та взаємодіють із брендом більше, ніж раніше.

Наприклад, компанія цифрового маркетингу може надати шаблон для складання розкладу вмісту соціальних мереж. За допомогою цього шаблону буде доступний попередньо розроблений документ із вказівками та рекомендаціями для створення розкладу вмісту.

Крім того, це запропонує основу для швидкого та ефективного виконання завдання. Але користувач може будь-коли змінити його відповідно до своїх особистих уподобань.

Інший приклад, який спадає на думку, — це пропозиція шаблонів для різних інструментів управління проектами, таких як Agile або Waterfall. Користувачі, які не знайомі з цими термінами, можуть використовувати ці шаблони як відправну точку.

Навчальні відео або підручники

Навчальні відео чи посібники спрямовані на те, щоб навчити інструкторів виконувати певне завдання. Підприємства можуть використовувати підручник, щоб привернути увагу любителів фітнесу та клієнтів. Таким чином, клієнти будуть навернені, якщо ви зможете вирішити їхні проблеми за допомогою відео.

  Як створити графік в Google Таблицях

Припустімо, ви володієте компанією, яка продає фітнес-обладнання, де ви можете використовувати тренувальні відео як провідний магніт. Таким чином, ви можете створити кілька навчальних відео, які можуть включати:

 • Як правильно користуватися фітнес-товарами,
 • Як виконувати різні тренування,
 • Як можна модифікувати апарат для різних типів фігури

Потім ви можете опублікувати навчальні відео на своєму веб-сайті як провідний магніт. Тоді ви зможете збирати потенційних потенційних клієнтів, пропонуючи їм доступ до цих посібників безкоштовно.

Головні магнітні рішення

Основна мета провідного манета – дати відвідувачам стимул, який спонукатиме їх до конверсії. У результаті клієнти виконують бажану дію, наприклад підписуються на вашу розсилку, завантажують ресурси та підписуються на безкоштовну пробну версію. Але ваші зусилля будуть зведені до мінімуму, якщо ви зможете виконати всі ці завдання за допомогою правильного інструменту.

Однак вибрати правильне програмне забезпечення для створення потенційних клієнтів для вашого бізнесу може бути важко, оскільки існує великий вибір варіантів. Вибір включає конструктори цільових сторінок, інструменти електронного маркетингу та інші рішення.

Щоб знайти інструмент, який принесе користь вашому бізнесу, необхідно оцінити особливості та переваги кожного інструменту. Крім того, ви повинні порівняти інструменти та вибрати найкращий відповідно до потреб вашого бізнесу.

Ось деякі з найкращих рішень для свинцевих магнітів, які ви можете спробувати.

Маяк

Beacon — це магнітне рішення з унікальними функціями, які допоможуть збільшити вашу аудиторію. Це ідеальний інструмент для створення лідів-магнітів і перетворення випадкових відвідувачів сайту на якісних лідів. Легко створюйте чудові книги та надавайте посібники, робочі зошити тощо, щоб допомогти своїм відвідувачам. Крім того, ви можете контролювати свої свинцеві магніти та зберігати всі матеріали з одного місця.

Ключові особливості:

 • Створюйте привабливі провідні магніти, такі як електронні книги, контрольні списки, технічні документи тощо.
 • Легко вибирайте з готових стилів або електронних книг для свого фірмового стилю
 • Створюйте персоналізовані форми для збору потенційних клієнтів, щоб збирати більше потенційних клієнтів.
 • Дозволити відвідувачам завантажувати свинцеві магніти у форматі PDF
 • Отримайте привілей створювати необмежену кількість свинцевих магнітів
 • Перетворіть наявні дописи в блозі на свинцеві магніти
 • Створюйте шаблони за допомогою редактора перетягування

За допомогою Beacon ви також можете автоматично створювати дописи блогу в електронні книги, контрольні списки та інформативні посібники. Ви можете налаштувати та виготовити професійно розроблені свинцеві магніти, які неодмінно привернуть відвідувачів.

Optinmonster

Optinmonster — це повне рішення для свинцевих магнітів, яке пропонує підприємствам ефективні функції для створення свинцевих магнітів. Таким чином, вони можуть залучити більше клієнтів, орієнтуючись на клієнтів із високим потенціалом. Ви можете націлюватися на певну аудиторію на основі її поведінки, місця розташування та пристрою. Крім того, ви можете відстежувати дії вашої аудиторії щодо спливаючих вікон, плаваючих полів, слайдів тощо.

Ключові особливості:

 • Надійний конструктор перетягування для створення вигідних і настроюваних форм реєстрації.
 • Отримайте готові та настроювані шаблони для створення свинцевих магнітів якомога швидше.
 • Відобразіть спливаюче вікно, щоб розширити список електронної пошти.
 • Створюйте та відображайте купони та опції обертання колеса
 • Перетворіть статті на закритий вміст, щоб розширити список розсилки
 • Показуйте потрібний провідний магніт у потрібний час за допомогою тригера кампанії
 • Точно націлюйте свою аудиторію, а потім демонструйте провідні магніти
 • Відстежуйте ефективність своїх кампаній за допомогою детальної аналітики
 • Інтеграція з відомими інструментами електронного маркетингу, CRM, Zapier тощо.

Зручний інтерфейс Optinmonster дозволяє компаніям легко адаптуватися та легко створювати свинцеві магніти. Таким чином, вони можуть створювати свинцеві магніти відповідно до своїх бізнес-цілей. Набір функцій і можливостей націлювання дозволяє компаніям ефективно спілкуватися. Магніти-ліди, створені за допомогою Optinmonster, можна легко інтегрувати у вашу поточну кампанію з продажу та маркетингу.

Притягувати

Створюйте привабливі провідні магніти за допомогою Attract, щоб швидко розширити свій список розсилки. Це безкоштовний інструмент, який дозволяє швидко та легко знайти ідеальну концепцію провідного магніту. Спростіть людям приєднання до вашого списку електронної пошти, створивши свій провідний магніт одразу.

Щоб отримати кваліфікованих потенційних клієнтів, Attract розробить провідний магніт, використовуючи вашу концепцію або ту, яку вони придумають. Як наслідок, створити контрольний список, довідник ресурсів, електронні книги та інструкції легко.

Ключові особливості:

 • Вбудовані шаблони для реалізації електронних книг
 • Поставляється з готовими безкоштовними та готовими свинцевими магнітами
 • Безліч варіантів налаштування, включаючи безкоштовні зображення, палітри кольорів тощо.
 • Створює посилання для ваших провідних магнітів, якими ви можете будь-коли користуватися та ділитися ними
 • Дуже зручний і швидкий інтерфейс для створення потенційних клієнтів

Attract пропонує бібліотеку професійно створених шаблонів, натхненних ефективними свинцевими магнітами, які використовуються в реальному бізнесі. Ви можете швидко налаштувати та брендувати шаблони, використовуючи власний вміст, зображення та кольори. Тому вам не потрібно зосереджуватися на створенні шаблону з нуля, мінімізуючи свої сили та час.

  WakeUp автоматично вмикає екран, коли ви берете свій пристрій

Взаємодіяти

Interact — ще один інструмент, який може створювати магніти для потенційних клієнтів за допомогою тестів і генерувати потенційних клієнтів. Ви можете збільшити свій список розсилки, сегментувати потенційних клієнтів і рекомендувати продукти для збільшення продажів.

Ключові особливості:

 • Створюйте та персоналізуйте тести за допомогою Інтуїтивно зрозумілого конструктора вікторин
 • Орієнтовані на розмову шаблони для створення якісних потенційних клієнтів
 • Заклик до дії під назвою «Пройдіть вікторину», щоб отримати підписку на електронну пошту.
 • Сегментуйте клієнтів, позначаючи їх відповідно до результатів тесту.
 • Доступна можливість поділитися, щоб зробити вірусний свинцевий магніт
 • Адаптивний мобільний дизайн для тестів
 • Перетягніть логіку розгалуження для створення тестів у вікторині
 • Аналітика в стилі опитування доступна для вимірювання результатів вікторин і потенційних клієнтів

Участь у вікторині є цікавою та захоплюючою в порівнянні з іншими провідними магнітами. Interact дозволяє створювати тести як магніт для лідерів і персоналізувати свій маркетинг. Таким чином, ви можете дізнатися більше про своїх потенційних клієнтів і розширити свій список розсилки.

Getsitecontrol

За допомогою Getsitecontrol ви можете створювати провідні магніти, які спонукатимуть ваших клієнтів діяти. Таким чином, ви можете контролювати своїх клієнтів, щоб отримати більше реєстрацій, відповідей на опитування та, зрештою, кращий результат продажів.

Ключові особливості:

 • Доступні шаблони для форм, повідомлень, панелей запуску тощо.
 • Рекомендуйте продукти та впроваджуйте додаткові та перехресні продажі
 • Рекламуйте новини та пропозиції за допомогою привабливих спливаючих вікон
 • Зупиніть залишення кошика для збільшення продажів за допомогою спливаючих вікон
 • Отримайте підписку через спливаючі вікна електронної пошти
 • Передавати опитування через спливаючі вікна

Цей інструмент дозволяє спонукати клієнтів підписуватися на ваш список розсилки. Для цього ви можете створити привабливе спливаюче вікно електронної пошти, яке допоможе вам створити аудиторію. Крім того, ви можете отримати важливі дані за допомогою опитувань на веб-сайтах. Крім того, ви можете розміщувати цільові спливаючі вікна, пропонувати спеціальні пропозиції та рекомендувати товари через спливаючі вікна.

GetResponse

Створення воронки Lead Magnet стає легшим із рішенням GetResponse Lead Magnet. Це автоматизований і масштабований інструмент для створення магнітів для маркетологів. Ви можете збирати адреси клієнтів в обмін на вміст. Крім того, ви отримаєте шаблони, які відповідатимуть вашому вмісту та маркетинговому стилю.

Ключові особливості:

 • Автоматизована та висококваліфікована генерація лідів
 • Рекламуйте свинцеві магніти через рекламу в соціальних мережах
 • Створіть зручні для конверсії цільові сторінки
 • Після реєстрації автоматично запускаються провідні магніти
 • Спливаюча форма наміру вийти, доступна на цільових сторінках
 • Автоматизовані серії електронних листів для підтримки зацікавленості клієнтів
 • Слідкуйте за ефективністю ваших провідних магнітів

ThriveThemes

Thrive Leads від Thrive Themes — це потужний інструмент для створення потенційних клієнтів для WordPress, який пропонує деякі фантастичні функції. Він швидко й ефективно створює ваш список електронної пошти, щоб перетворити відвідувачів на клієнтів. Ви отримаєте доступ до деяких функціональних інструментів для створення високоякісних свинцевих магнітів.

Ключові особливості:

 • Розробляйте та розгортайте різні типи форм для реєстрації
 • Отримайте попередньо розроблені шаблони для збільшення конверсії
 • Редактор перетягування для створення форм
 • Збільште конверсію, показуючи цільові пропозиції
 • Доступні функції тестування A/B для тестування показників конверсії
 • Отримайте огляд потенційних клієнтів і конверсій за допомогою аналітики

На відміну від традиційних рішень для створення списків, Thrive Leads використовує вдосконалену та передову тактику перетворення. Таким чином, ви можете легко застосувати ці тактики та отримати виняткові результати з кількома перевагами.

Заключні думки

Залучення потенційних клієнтів — це не лише збір контактної інформації ваших клієнтів. Але це надає певну цінну інформацію та створює з ними взаємні стосунки.

Щоб досягти успіху за допомогою провідних магнітів, вам потрібно узгодити свою бізнес-модель і мету. Таким чином, ви повинні вибрати рішення, яке буде взаємодіяти з вашою аудиторією та брендом.

Ми включили деякі з найкращих рішень магнітів, щоб залучити аудиторію та перетворити її на клієнтів, які платять. Таким чином, ви можете легко залучати клієнтів, створюючи різні форми для реєстрації, списки розсилки, технічні документи, електронні книги тощо. Тепер ваша черга вибрати рішення, яке відповідає типу вашого бізнесу, і отримати переваги завдяки обміну цінністю.