techukraine.net techukraine.net 7 способів, як пенсіонери можуть отримати користь від носіння Apple Watch

7 способів, як пенсіонери можуть отримати користь від носіння Apple Watch

| | 0 Comments| 6:49 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Apple Watch є чудовим вибором для людей похилого віку завдяки своїй здатності відстежувати та надсилати сповіщення про різні стани здоров’я, що потенційно може врятувати життя.
  • Функція Health Sharing дозволяє людям похилого віку ділитися даними про своє здоров’я з членами сім’ї, які можуть отримувати сповіщення про важливі сповіщення про здоров’я, забезпечуючи швидкий доступ до медичної допомоги.
  • Apple Watch оснащено функціями екстреного виклику SOS і виявлення падіння, що робить його ідеальним для людей похилого віку з хворобами або ризиком падіння. Він може автоматично сповіщати служби екстреної допомоги та забезпечувати додатковий спокій як літнім людям, так і їхнім близьким.

Apple часто рекламувала свій асортимент розумних годинників під слоганом: «Є Apple Watch для кожного». Привабливість Apple Watch точно не обмежена віком. Насправді існує багато причин, чому людям похилого віку буде корисно носити Apple Watch.

Ось деякі інструменти Apple Watch, які роблять його чудовим вибором для людей пенсійного віку та старше.

1. Apple Watch може відстежувати та надсилати сповіщення про стан здоров’я

Ваш Apple Watch може допомогти вам стежити за численними захворюваннями. До них належать:

  • Здоров’я серця
  • Слухання
  • Кисень крові
  • Температура
  • Здоровий сон

Для тих, хто має будь-які проблеми зі здоров’ям, має сенс носити розумний годинник. Оскільки Apple наголошує на оздоровленні як на основній частині свого бізнесу, Apple Watch був би мудрим вибором.

На додаток до моніторингу стану здоров’я ваш Apple Watch надсилатиме сповіщення, якщо виявить у показаннях щось відхилення від норми. Це може сповістити вас про те, що щось не так, і змусити вас звернутися за медичною допомогою раніше, ніж могли б.

  Як повторно інсталювати Microsoft Visual C++ Redistributable

Я можу засвідчити потенційно рятівні переваги носіння Apple Watch. Коли родич, який раніше мав проблеми з серцем, отримав сповіщення про високий пульс від Apple Watch під час великої спортивної події, вони взяли тайм-аут, щоб знизити частоту серцевих скорочень. Без годинника вони б навіть не усвідомили, що опинилися в небезпеці.

Перелік умов, які Apple Watch може контролювати, розвивається з кожною розробкою нового програмного та апаратного забезпечення. Не всі годинники пропонують всі корисні функції. Наприклад, лише Apple Watch Series 8 і пізніші (включаючи Apple Watch Ultra) пропонують вимірювання кисню в крові. Тому слід перевірити Веб-сайт Apple щоб порівняти всі моделі та вирішити, яка найкраще відповідає вашим потребам.

2. Поділіться своїми даними про здоров’я з членами родини

Щоб супроводжувати інструменти моніторингу здоров’я у вас під рукою, Apple Watch пропонує функцію обміну інформацією про здоров’я. Це дозволяє ділитися даними про здоров’я з п’ятьма членами сім’ї. Якщо ви перебуваєте в США, ви також можете використовувати програму Health для обміну даними зі своїм лікарем.

Обмін даними про здоров’я в додатку iOS Health, який записує всі показники Apple Watch, є простим. Ви можете безпечно ділитися скільки завгодно показниками. Якщо ви керуєте будь-якими захворюваннями, вам не потрібно робити це самостійно. Ваші близькі можуть допомогти, навіть якщо вони живуть далеко.

Важливо, що ви можете дозволити людині, з якою ви ділитеся своїми даними, отримувати сповіщення, якщо ви отримуєте будь-які важливі сповіщення про здоров’я. Це ще одна потенційно рятівна функція для людей похилого віку та всіх, хто піклується про них. Ваші близькі будуть миттєво попереджені про можливу невідкладну медичну допомогу, заощаджуючи дорогоцінний час на отримання допомоги.

3. Apple Watch має функції екстреного виклику SOS і виявлення падіння

На додаток до сповіщень Health Sharing функція екстреного виклику iOS на вашому iPhone та Apple Watch автоматично сповістить екстрені служби без необхідності набирати місцевий номер, якщо вам знадобиться термінова допомога. Хоча це корисно всім, незалежно від віку, воно також інтегровано в інші функції iOS і watchOS, щоб забезпечити вам і вашим близьким додатковий спокій.

  8 найкращих онлайн-інструментів для видалення води та пилу з телефону📲Динамік

Однією з них є функція виявлення падіння від Apple. Ця функція, доступна на Apple Watch Series 4 або пізнішої версії, ідеально підходить для людей похилого віку з хворобами, які роблять їх нестійкими або ризикують впасти. Насправді, якщо дата народження, яку ви вводите під час налаштування Apple Watch, вказує на те, що вам 55 років або більше, функція виявлення падінь увімкнеться автоматично.

Ви також можете вручну ввімкнути функцію виявлення падіння на Apple Watch за кілька простих кроків. Коли ви ввімкнете цю функцію, якщо ваш Apple Watch виявить сильне падіння та відсутність рухів протягом приблизно хвилини, він торкнеться вашого зап’ястка, подасть сигнал і спробує зв’язатися зі службою екстреної допомоги.

Для успішної роботи ваш Apple Watch має мати стільниковий зв’язок або ввімкнути виклики через Wi-Fi та мати зону покриття Wi-Fi. Однак якщо у вас iPhone 14 або iPhone 14 Pro або новішої версії, ви можете скористатися функцією Apple Emergency SOS через супутник, яка також надсилатиме сповіщення.

Коли ви вперше налаштовуєте його, подумайте про те, щоб підготувати Apple Watch до надзвичайних ситуацій.

4. Душевний спокій із відстеженням розташування Apple

Одним із найгірших днів у моєму житті був зникнення родича з деменцією. Згодом поліцейські знайшли її, яка блукала по сусідству. Це сталося ще до появи служби відстеження місцезнаходження Apple Find My. Зараз я міг би сам знайти її, використовуючи цю чудову функцію.

Якщо пенсіонер носить годинник Apple Watch, його сім’я зможе легко відслідковувати його, що може змінити правила гри для тих, хто ризикує заблукати через будь-яку хворобу чи стан, що викликає плутанину.

5. Відстежуйте та отримуйте нагадування про свої ліки

Починаючи з iOS 16, Apple включила ліки в програму Health. Ця функція дозволяє відстежувати ваші ліки та отримувати нагадування про те, коли їх прийняти.

  9 конвертерів PDF у зображення (JPG/PNG) для використання у 2023 році

Щоб отримати максимальну віддачу від ліків у додатку Health, поєднайте його з Apple Watch. Щойно ви витратите кілька хвилин, щоб ввести деталі ліків, які вам потрібно приймати, включно з дозами та розкладами, ваш Apple Watch надішле вам нагадування, коли настане час наступної таблетки.

Автор зображення: Яблуко

Це зручний інструмент для людей похилого віку, які жонглюють кількома ліками. Ви можете зробити нагадування ще більш корисними, вказавши форму ліків і встановивши колірний код для кожного з них, коли ви додаєте ліки до списку.

6. Залишайтеся активними за допомогою Apple Watch Activity Challenges

Справа не тільки в надзвичайних ситуаціях і хворобах. Однією з інших переваг Apple Watch є функція відстеження фізичної активності та активності. Залишатися активним корисно кожному, незалежно від віку. Отже, поставте собі певні цілі та переконайтеся, що щодня закриваєте кільця активності Apple Watch.

Ви навіть можете розважитися, досягаючи своїх цілей. Чому б не поділитися своєю фітнес-активністю за допомогою Apple Watch і поставити завдання членам родини та друзям, щоб змагатися?

Кредит зображення: Яблуко

7. Вам не обов’язково мати iPhone, щоб носити Apple Watch

Хоча деякі функції Apple Watch залежать від наявності iPhone, необов’язково мати обидва. Apple має службу Family Setup, яка дозволяє комусь налаштувати Apple Watch для члена сім’ї. Користувач годинника може використовувати Apple Watch для дзвінків (якщо це стільникова модель), повідомлень і обміну інформацією про місцезнаходження. Людина з iPhone може керувати іншими можливостями Apple Watch.

Отже, якщо ви старший, і не думали носити Apple Watch, тому що у вас немає iPhone, можливо, це варто переглянути.

Люди похилого віку можуть отримати багато переваг від носіння Apple Watch

Носіння Apple Watch для людей похилого віку має стільки чудових переваг, що важко сперечатися проти інвестування в один. Ви матимете чудовий інструмент моніторингу стану здоров’я, який миттєво сповіщатиме вашу сім’ю та навіть служби екстреної допомоги про серйозні проблеми. Ви можете встановити та досягти цілей діяльності та продовжувати жити незалежним, активним життям. Коротше кажучи, це може дати вам і вашим близьким душевний спокій, який, мабуть, не можна купити за гроші.