7 способів ефективно захистити свій бізнес від кібератак

Categories:

Вся справа в ефективності… Ніщо не є ідеальним на 100%. Але, якщо ви хочете зберегти роботу якомога ефективнішою, у вас буде менше проблем.

Те саме стосується вашого бізнесу. Усі розповідають, як захистити свій бізнес від кібератак, але як це зробити ефективно?

Тут я розповім вам, як саме це зробити. Але чого ми досягаємо завдяки ефективним варіантам?

  • Менше стресу
  • Підвищення продуктивності (зосередження на правильних речах)
  • Забезпечення конкурентоспроможності бізнесу
  • Підвищення репутації завдяки вашим методам безпеки

Таким чином, є численні переваги для найкращого захисту вашого бізнесу. Ваші клієнти, клієнти та всі отримають від цього хороший ефект, чи не так?

Чи варто шукати єдине рішення безпеки?

Одного рішення безпеки ніколи не буває достатньо для захисту бізнесу. Зі зростаючою складністю організацій (користувачі, пристрої, мережі) потрібно брати до уваги багато різних факторів.

На щастя, вам не потрібно. Тут я перерахував кілька способів, за допомогою яких ви можете захистити свій бізнес від кібератак.

готовий Набір, вперед!

Менеджер паролів

Менеджер паролів — це одна з речей, які можна налаштувати без зусиль. Серед багатьох доступних менеджерів паролів найкраще визначити той, який відповідає вимогам вашого бізнесу.

Деякі з найкращих варіантів включають:

1Пароль

1Password — ідеальний вибір для компаній і приватних осіб.

Він має фантастичну здатність миттєво отримувати статистику для всіх членів вашої команди. Отже, керувати менеджером паролів (і його методами) для ваших співробітників стає легко.

Якщо щось потребує уваги, 1Password повідомить вас за допомогою деяких подібних функцій. Вам не потрібен фахівець із безпеки, щоб регулярно контролювати ситуацію.

Зберігач безпеки

Keeper Security — хороший кандидат для малого та середнього бізнесу. Він надає зашифровані сховища для кожного користувача та пропонує функції аудиту безпеки, застосування політики та керування командою.

Ваші співробітники отримуватимуть оновлення після кожної оцінки безпеки. Крім того, він надає вам розширені можливості звітування, які дозволяють легко контролювати все.

Антивірус і захист кінцевих точок

У той час як менеджери паролів допомагають вам захистити облікові записи в Інтернеті, антивірусні рішення та рішення для кінцевих точок спростили всю вашу онлайн-безпеку.

  Чому процесор AMD 5000 може перевершити процесори Intel для ігор

Ви завжди можете ознайомитися з доступними антивірусними програмами, але найкраще зупинитися на популярних назвах, призначених для бізнесу.

Avast Business

Avast Business — це надійна пропозиція з усіма видами послуг безпеки та інструментів, які вам коли-небудь знадобляться.

Це може допомогти вам убезпечити низку пристроїв і захистити вашу мережу від кіберзагроз.

Найкраще в безпеці Avast – це його бізнес-центр. Він дозволяє керувати всіма типами мережевих налаштувань, віддалено розгортати безпеку та контролювати ситуацію з однієї платформи.

Не тільки функції, але й неймовірно простий у використанні. Отже, вам не обов’язково наймати повноцінну команду ІТ, яка займатиметься справами за вас, а невелика власна команда повинна виконувати цю роботу.

Ви можете отримати безкоштовну демонстрацію, щоб випробувати її, перш ніж вибрати її для свого бізнесу.

Malwarebytes

Malwarebytes — це абсолютна перлина рішення безпеки для малого бізнесу. Незалежно від того, чи потрібно вам захистити свій домашній комп’ютер чи бізнес, вони мають чудовий досвід надання своїх послуг.

Насправді команда Malwarebytes регулярно виявляє кілька нових загроз безпеці в Інтернеті.

Ви отримуєте всі основні функції захисту, автоматичне машинне навчання та технологію захисту від програм-вимагачів.

Він також пропонує хмарну консоль керування, яка допоможе вам керувати справами віддалено. Ви не отримуєте безкоштовну демонстраційну/пробну версію, тому ви повинні вирішити, що найкраще для вас.

Віртуальна приватна мережа (VPN)

VPN завжди забезпечує покращений рівень захисту мережі. Не лише кібербезпека, але й боротьба з цензурою та забезпечення контрольованого доступу до Інтернету відповідно до вимог вашої організації.

NordLayer

NordLayer – це спеціально створена послуга від NordVPN для підприємств. Це гарантує, що ваші співробітники отримають безпечний віддалений доступ.

Ви також можете керувати дозволами на доступ команди та отримувати виділені IP-адреси для безперебійного доступу до служб. Залежно від вашого місцезнаходження ви можете придбати додаткові сервери, призначені для вашої роботи.

VyprVPN

VyprVPN це високонадійна швейцарська служба VPN, яка зосереджується на безпеці та конфіденційності.

Ви можете отримати безкоштовну пробну версію, щоб перевірити функції керування користувачами, глобальні сервери та спеціального менеджера облікових записів, який допоможе вам у цьому. Разом із звичайними функціями безпеки він також має брандмауер NAT, який забезпечує додатковий захист.

Якщо у вас є співробітники в Китаї або в будь-якому іншому обмеженому місці, VyprVPN має бути надійним варіантом.

  Чи безпечно копіювати/вставляти паролі з буфера обміну?

Веб-фільтрування та фільтрація DNS

VPN захищає вашу мережу від зловмисників. Однак є ще деякі дії користувача, які ви не можете контролювати.

Якщо хтось із ваших співробітників відвідає шкідливий сайт, який проходить повз брандмауер VPN, ви не зможете зробити нічого іншого. Отже, за допомогою рішення для веб-фільтрування та фільтрації DNS ви отримуєте детальний контроль над своєю мережею.

Ви можете блокувати певні сайти, додавати умови та групувати користувачів на основі правил доступу.

Периметр 81

Периметр 81 це служба веб-фільтрації, орієнтована на бізнес, яка допомагає запобігти доступу потенційних веб-загроз.

Ви можете додавати різні типи правил і винятків, відстежувати мережеву активність усієї організації та отримувати її журнал.

Можна запросити безкоштовну демонстрацію, якщо ви хочете спробувати її, перш ніж прийняти рішення про покупку послуги.

SafeDNS

SafeDNS це простий варіант для застосування веб-фільтрації в мережі вашої організації.

Вам не обов’язково потрібен технічний досвід, щоб його налаштувати. Ви також отримуєте панель керування для обмеження доступу до сайтів, налаштування блокування сторінок і моніторингу використання Інтернету.

Це неймовірно масштабоване рішення, незалежно від розміру вашої організації.

Резервне копіювання даних

Для кожного плану безпеки потрібна резервна копія. Якщо у вас немає резервної копії важливих файлів, немає сенсу розгортати служби безпеки.

Крихітна людська помилка може стерти ваші дані, якщо ви не налаштуєте належну інфраструктуру резервного копіювання.

Не хвилюйтеся; резервне копіювання даних звучить надзвичайно складно, але це може бути легким за допомогою правильного рішення.

Acronis Cyber ​​Protect

Acronis Cyber ​​Protect надає вам потужні функції хмарного аварійного відновлення, резервне копіювання даних Microsoft 365 із хмари в хмару та параметри за межами мережі.

Не лише як рішення для резервного копіювання, воно також містить основні інструменти безпеки, щоб контролювати деякі аспекти безпеки вашого бізнесу.

Незважаючи на те, що він спрямований на захист деяких аспектів вашого бізнесу, він може не замінити деякі інструменти, згадані вище. Отже, ви можете дотримуватися його як резервного рішення.

Резервне золото урану

Резервне копіювання урану спеціалізований інструмент для резервного копіювання з підтримкою різних баз даних.

Ви можете створювати резервні копії SQL-сервера, MariaDB і Hyper-V, а також має необхідну підтримку резервного копіювання FTP/Cloud.

З ним ви також отримуєте систему звітності, тож ви можете контролювати свої резервні копії та отримувати сповіщення про заплановані завдання резервного копіювання.

Брандмауер веб-додатків (WAF)

Для онлайн-бізнесу WAF є життєво важливим. Це комплексне рішення для забезпечення належної безпеки.

  Як закріпити модулі Центру керування на панелі меню на Mac

Звичайно, вам все одно потрібно вжити значних заходів для захисту серверної частини. Але з WAF, навіть якщо у вас є проблема, це допоможе вам захиститися від неї.

Доступно багато WAF. Ви можете вибрати найкраще, що включає:

Сукурі

Sucuri — один із найефективніших сервісів WAF. Відповідно до ваших вимог і кількості веб-сайтів вам, можливо, доведеться спочатку оцінити вартість.

Ви отримуєте все необхідне, що допоможе блокувати загрози, збільшити час завантаження, захистити від DDoS-атак і забезпечити високу доступність вашого онлайн-бізнесу.

Cloudflare

Cloudflare є популярним варіантом для всіх, враховуючи, що він пропонує безкоштовний план для базової безпеки та платний план для WAF.

Це провідний у галузі варіант, якщо ви хочете мати у своєму розпорядженні найновіші та найкращі.

Крім того, якщо ви шукаєте щось для прискорення вашого веб-сайту та іншого захисту безпеки, Cloudflare має бути ідеальним вибором.

Нульова довіра

Розгортання Zero Trust є одним із найпотужніших методів захисту будь-якої складної організації, незалежно від того, чи є у вас великий офіс, віддалені співробітники, різні пристрої тощо.

Концепція в дії така: ніколи не довіряй, завжди перевіряй.

Кожен ідентифікатор користувача, програма, пристрій, точка даних і мережа постійно піддаються автентифікації та перевірці, перш ніж щось робити.

Іншими словами, служби Zero Trust сприймають усе як потенційну загрозу та перевіряють їх перед взаємодією з вашою мережею. Зауважте, що послуги Zero Trust можуть бути дорогими для деяких організацій. Отже, якщо у вас є бюджет, ви повинні вибрати його.

Деякі з варіантів включають:

Cloudflare Zero Trust

Платформа Cloudflare Zero Trust пропонує периферійні послуги в одній мережі з єдиною панеллю керування. З Cloudflare ви отримуєте DNS-фільтрацію, кіберзахист, захист веб-перегляду, безпечний доступ, захист електронної пошти в хмарі, запобігання втраті даних тощо.

Це навіть може допомогти вам замінити VPN для гнучкості, якщо вам це потрібно.

Периметр 81

Периметр 81 допомагає шифрувати, автентифікувати та контролювати доступ для всіх користувачів/пристроїв. Подібно до пропозицій Cloudflare, ви також отримуєте периферійний хмарний сервіс, де ви можете замінити потребу в окремому VPN.

Безпечний бізнес, кращі результати

Ваш онлайн-бізнес (незалежно від того, чи він розвивається, чи тільки починає працювати) завжди буде під загрозою, якщо ви не захистите його належним чином.

Я спробував упорядкувати варіанти, які ви можете вибрати, щоб забезпечити найкращий захист для вашого бізнесу чи підприємства. Звичайно, є більше альтернатив, але якщо ви не хочете нескінченно шукати більше інструментів і заплутатися, ви можете покластися на деякі з варіантів вище.

Вам також може бути цікаво прочитати про фактори, які слід враховувати під час купівлі VPN.