7 способів допомогти вашому Fitbit працювати довше

Ключові висновки

  • Догляд за вашим Fitbit дозволить йому прослужити роками та не дозволить вам витрачати гроші на новий.
  • Практичні поради включають догляд за акумулятором, оновлення мікропрограми та його регулярне очищення.
  • Ви також повинні уникати інтенсивних видів спорту, екстремальних погодних умов і контакту з рідиною.

На відміну від багатьох технологічних пристроїв, фітнес-трекери, як-от ті, що пропонуються Fitbit, часто створюються довговічними. Однак ви все одно повинні докладати свідомих зусиль, щоб зберегти їх незайманими. Ось кілька способів подовжити термін служби Fitbit.

1. Доглядайте за акумулятором Fitbit

Дейв Паррак/MakeUseOf

Як і інша електроніка, яка використовує літій-іонні батареї, батарея вашого Fitbit з часом розряджається через знос. З цієї причини батарея часто ламається в першу чергу, тому вам потрібно підтримувати батарею свого Fitbit у справному стані.

Хоча багато сучасних електронних пристроїв мають механізми для запобігання перезаряду, все ж краще перестрахуватися, ніж шкодувати. Ми не рекомендуємо заряджати Fitbit щовечора; робіть це лише тоді, коли акумулятор розряджається.

Крім того, не залишайте Fitbit із розрядженим акумулятором на тривалий час. Якщо протягом тривалого періоду часу залишатися з розрядженою батареєю, ваш Fitbit може не підтримувати заряд, коли ви спробуєте використовувати його знову. На щастя, Fitbit дозволяє замінити акумулятор (за додаткову плату).

  Порівняння хуків отримання даних у React

2. Регулярно оновлюйте мікропрограму Fitbit

Хоча пристрої Fitbit постачаються з попередньо встановленим програмним забезпеченням, їх потрібно регулярно оновлювати, щоб підтримувати роботу на належному рівні. У деяких випадках оновлення мікропрограми усувають продуктивність акумулятора, помилки та навіть проблеми із синхронізацією Fitbit.

Відповідно до Довідковий центр Fitbit, оновлення випускаються поетапно. Якщо оновлення доступне, але ви його не бачите, найкраще перевірити ще раз через кілька днів.

Крім того, ви можете відкрити програму Fitbit і торкнутися піктограми «Пристрої» у верхньому лівому куті. Потім натисніть пристрій, який потрібно оновити. Якщо доступна новіша версія мікропрограми, ви можете натиснути кнопку Оновити, щоб установити її.

Під час оновлення мікропрограми тримайте програму Fitbit відкритою на підключеному мобільному телефоні. Також важливо тримати Fitbit поблизу телефону. На жаль, це означає, що ваш Fitbit не зможе точно підрахувати ваші кроки протягом цього часу.

Залежно від того, наскільки недавно було ваше останнє оновлення, оновлення мікропрограми може тривати до години або більше.

3. Уникайте інтенсивних видів спорту під час носіння Fitbit

Дейв Паррак/MakeUseOf

Незважаючи на те, що пристрої Fitbit створені для занять спортом, вони не позбавлені своїх можливостей. Наприклад, багато моделей Fitbit, як-от Charge 5 (як показано на зображеннях у цій статті) і Luxe, мають кольорові OLED-панелі, які чутливі до подряпин або тріщин.

Хоча подряпини можуть не вплинути на роботу вашого Fitbit, вони вплинуть на його зовнішній вигляд і видимість екрана, що може вплинути на вартість перепродажу або зручність використання. Тріщини також можуть вплинути на пило- та водостійкість вашого Fitbit, що може призвести до більш серйозних пошкоджень.

  Чи є Arma 3 на Xbox One?

4. Уникайте екстремальних погодних умов під час носіння Fitbit

Дейв Паррак/MakeUseOf

Хоча вони можуть витримувати більше ударів, ніж звичайні годинники, моделі Fitbit не проходять стрес-тестування для всіх ситуацій, таких як морозні температури, сильна спека або надзвичайно вологе чи сухе середовище.

Ви можете ризикувати перегріванням або пошкодженням його частин через екстремальні зміни температури або екстремальні сухі чи вологі умови.

Відповідно до Інформація про безпеку продуктів Fitbitнайкраще не носити Fitbit у місцях з екстремальними умовами, як-от гарячий душ, сауни, крижані ванни тощо. Якщо вам насправді не потрібно відстежувати свою активність, зберігайте Fitbit у безпечному місці, доки температура не підвищиться. керованим може бути краще.

5. Часто міняйте ремінець Fitbit

Дейв Паррак/MakeUseOf

Ваш Fitbit має основний корпус і ремінець. У деяких випадках недогляд за ремінцем може призвести до його виходу з ладу та випадкового пошкодження дисплея Fitbit. Щоб запобігти цьому, ми рекомендуємо завжди вибирати офіційні ремінці Fitbit, які перевірені на міцність і безпеку.

Однак важливо пам’ятати, що навіть вироблені Fitbit ремінці зі шкіри, сталі чи плетених матеріалів не призначені для інтенсивних занять спортом. Фактично, ці типи ремінців рекомендовані лише для повсякденного використання, оскільки матеріали погано тримаються в жарких, холодних або вологих умовах.

Хоча є ремінці для аксесуарів від багатьох сторонніх виробників, не всі підійдуть належним чином. Крім того, ремінці, вироблені сторонніми брендами, можуть містити матеріали, які можуть вплинути на вашу шкіру, якщо у вас алергія чи інша чутливість.

6. Уникайте контакту Fitbit з рідиною

Дейв Паррак/MakeUseOf

  Від А до Я Про маркетингове забезпечення

Більшість моделей Fitbit не тільки захищені від плавання, але й розраховані на глибину до 50 метрів під водою. На перший погляд ви можете припустити, що ваш пристрій більш ніж готовий до впливу рідини, оскільки ця глибина є більшою за ту, на яку дозволено або можуть занурюватися більшість рекреаційних дайверів. Однак це не завжди так.

Оцінки водонепроникності змінюються з часом через природний знос, і пристрої Fitbit не можна перевірити в усіх реальних ситуаціях, тому краще бути обережним. Окрім води, моделі Fitbit не повністю перевірені на інші рідини, з якими ви можете стикатися щодня.

Важливо бути обережним з різними рідинами, яким ви піддаєте свій Fitbit, такими як шампунь, рідина для миття посуду тощо. Якщо ви коли-небудь занурили свій Fitbit у морську воду чи інші типи корозійної рідини, вам слід швидко промити його прісною водою, перш ніж висушити його.

Нарешті, ви можете ввімкнути Water Lock на своєму Fitbit, якщо ця функція доступна для вашої моделі.

7. Регулярно (і ретельно) очищайте свій Fitbit

Дейв Паррак/MakeUseOf

Якщо ви часто використовуєте Fitbit на вулиці, регулярне чищення може допомогти йому прослужити довше. Під час використання пристроїв Fitbit на вулиці бруд і пил можуть потрапити в кути дисплея та на ремінець.

Для очищення великого сміття можна використовувати м’яку зубну щітку. Крім того, важливо регулярно протирати пристрій тканиною з мікрофібри та розчином для чищення. Щоб очистити гурт, Fitbit рекомендує використовуючи лише прісну воду та миючі засоби без мила.

Крім того, уникайте використання металевих предметів для чищення Fitbit, оскільки це може пошкодити дисплей і збільшити ймовірність корозії.

Хоча жоден пристрій Fitbit не служитиме вічно, є багато речей, які ви можете зробити, щоб ваш Fitbit служив довше. Дотримуючись цих порад, ви можете продовжити життя свого Fitbit і не витрачати гроші на новий.