7 способів виправити ігровий додаток MSI, який не відкривається

Ігровий додаток MSI — це чудовий спосіб підключитися до інформаційної панелі користувача та відстежувати певні функції, як-от температура графічного процесора та його використання під час гри в системі. Крім того, він також контролює роботу ЦП, налаштовує ефекти RGB і допомагає контролювати налаштування графіки. Однак користувачі стикалися з проблемами, коли ігровий центр MSI не працював. Якщо те саме відбувається з вами, і вам потрібно виправити проблему, щоб вирішити проблему, то ви в правильному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам виправити ігровий додаток MSI, який не відкривається.

7 способів виправити ігровий додаток MSI, який не відкривається в Windows 10

MSI – відома компанія, що займається комп’ютерним обладнанням, що займається продуктами та послугами, пов’язаними з комп’ютерами. Компанія відома своїм дизайном материнської плати та графічних карт. Від ноутбуків і настільних комп’ютерів до програмних продуктів – MSI процвітає у світі ігор та кіберспорту. Ігровий додаток MSI — це програмний продукт від MSI, який підвищує продуктивність ігор для користувачів. Він дозволяє налаштувати продуктивність відеокарт MSI, щоб покращити ігровий досвід MSI.

Чому програма MSI Gaming не запускається?

Причиною того, що ігровий додаток MSI не запускається, може бути кілька факторів. Давайте коротко розглянемо ці причини і краще дізнаємося, чому ігровий додаток MSI виходить з ладу після перезавантаження ПК.

  • Однією з важливих причин збою ігрової програми MSI є її старіша версія у вашій системі. Іноді під час запуску нової версії вона не оновлюється в ігровій програмі MSI автоматично, отже, забороняє програму оновлюватися. Тому важливо стежити за новою версією та вручну оновлювати програму, коли потрібно.
  • Якщо ігровому додатку заборонено доступ адміністратора, це може бути причиною проблеми із запуском. Щоб вирішити цю проблему, ви повинні надати адміністратору дозвіл на програму.
  • Застаріла версія диска є ще однією причиною того, що програма не працює, якщо ви ще цього не зробили, оновіть драйвер.
  • Якщо ви нещодавно оновили версію Windows на робочому столі, це може викликати проблеми з ігровою програмою MSI через несумісність з нею.
  • Однією з багатьох причин також може бути проблема з підключенням. У цьому випадку рекомендується перевірити підключення до Інтернету та режим польоту на своєму пристрої.

Ігровий додаток MSI — це благо для сім’ї кіберспорту, але проблема збою програми змушує всіх запитувати, як виправити ігровий додаток MSI, який не відкривається. Ну, до вашого полегшення, проблему з вашою системою досить легко вирішити. Давайте детально обговоримо 7 методів, які можуть допомогти вам у вирішенні проблеми відразу.

  Як перевірити марку та налаштування камери, які використовуються для фотографування

Спосіб 1. Запустіть чисте завантаження

Запуск чистого завантаження — останній засіб для користувачів ігрового додатка MSI. Якщо програма не відкривається через програму стороннього розробника або пошкоджений файл, чисте завантаження може допомогти вам виправити помилку, дозволяючи програмі запуститися знову.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно Виконати.

2. Введіть msconfig і натисніть OK, щоб відкрити вікно конфігурації системи.

3. Перейдіть на вкладку Служби та поставте прапорець Сховати всі служби Microsoft.

4. Потім натисніть опцію Вимкнути всі.

5. Далі перейдіть до вкладки «Запуск» у верхній частині та натисніть опцію «Відкрити диспетчер завдань».

6. Тепер виберіть небажану програму та натисніть опцію Вимкнути.

Спосіб 2. Запустіть додаток від імені адміністратора

Іноді у вашій системі залишається проблема з ігровою програмою MSI, яка не запускається, оскільки не надано дозволів на запуск програми. Цю проблему сумісності можна вирішити, запустивши програму від імені адміністратора. MSI — це перевірена програма, якій без жодних сумнівів можна надати права адміністратора. Спробуйте виконати наведені нижче інструкції, щоб зробити те ж саме.

1. Клацніть правою кнопкою миші ігровий додаток MSI на робочому столі та відкрийте «Властивості».

2. Натисніть на вкладку Сумісність.

3. Установіть прапорець Запуск цієї програми від імені адміністратора.

4. Натисніть OK, щоб застосувати зміни.

Спосіб 3. Запустіть засіб вирішення проблем із додатками Windows Store

Якщо ігровий додаток MSI все ще не запускається у вашій системі, настав час усунути неполадки програми, щоб позбутися від помилки. Наведені нижче інструкції пояснюють кроки, які потрібно виконати для усунення несправностей.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Параметри усунення неполадок і натисніть Відкрити.

2. Прокрутіть униз і виберіть «Програми Windows Store», а потім натисніть «Запустити засіб усунення несправностей».

3. Дочекайтеся засобу усунення несправностей для виявлення проблем і дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб застосувати виправлення до будь-яких проблем.

Спосіб 4. Скидання кешу Microsoft Store

Пошкоджене встановлення Microsoft Store також може бути однією з причин того, що ігровий додаток MSI не відкривається. Якщо ви спробували всі перераховані вище методи і все ще стикаєтеся з проблемою, настав час скинути кеш Microsoft Store. Ви можете очистити його за допомогою кроків, зазначених нижче.

  Як @ згадати людей у ​​Gmail

1. Відкрийте командний рядок із рядка пошуку на робочому столі.

2. Введіть wsreset.exe на екрані, що з’явиться, і натисніть клавішу Enter.

3. Не закривайте екран командного рядка.

4. Далі зачекайте, поки програма Microsoft Store відкриється автоматично.

Спосіб 5. Перевстановіть драйвер диска

Якщо ви отримуєте спливаючі вікна оновлення драйвера, коли ви намагаєтеся відкрити ігровий додаток MSI, настав час знову встановити необхідний драйвер. Ви можете зробити це, відвідавши диспетчер пристроїв на робочому столі та видаливши пристрій, щоб повторно встановити його.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Диспетчер пристроїв і натисніть Відкрити.

2. Двічі клацніть драйвер з помилкою та клацніть правою кнопкою миші Видалити пристрій.

3. Далі перезавантажте ПК. Перезавантаження системи призведе до перезавантаження драйверів у вашій Windows.

4. Якщо драйвер не встановлюється знову, відкрийте Диспетчер пристроїв і натисніть «Дія» вгорі.

5. Натисніть Сканувати на наявність змін обладнання.

Спосіб 6. Повторно встановіть Microsoft Visual C++ Redistributable

Якщо ви все ще намагаєтеся виправити ігровий додаток MSI, який не відкривається, причиною проблеми може бути пошкодження або застаріла версія Microsoft Visual C++ Redistributable у вашій Windows. Тому, щоб уникнути помилки, пропонується повторно встановити його на робочому столі. Зробіть це, скориставшись наведеними нижче покроковими інструкціями.

1. Натисніть разом клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування.

2. Натисніть Налаштування програм.

3. Знайдіть розповсюджуваний файл Microsoft Visual C++ і клацніть його, щоб видалити.

4. Далі перейдіть на сторінку завантаження Microsoft Visual C++ Redistributable і завантажте останню версію.

5. Знайдіть завантажений файл і відкрийте його.

6. Установіть прапорець, щоб я погоджувався з умовами ліцензії.

7. Нарешті, натисніть кнопку Встановити, щоб налаштувати програму на робочому столі.

Спосіб 7. Перевстановіть MSI Gaming Center

Якщо у вашій системі виявлено проблему з непрацюючим центром ігрових програм MSI, велика ймовірність, що це пов’язано зі старішою версією ігрової програми MSI, що призводить до помилок несумісності з новою версією системи. Таким чином, щоб вирішити цю проблему, пропонується оновити ігровий додаток абсолютно новою версією. Ви можете оновити свою програму, дотримуючись інструкцій, наведених нижче.

Примітка. Переконайтеся, що ваша материнська плата підтримує ігровий додаток MSI.

  9 способів швидко заробити гроші в «Animal Crossing: New Horizons»

1. Натисніть разом клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування.

2. Натисніть Налаштування програм.

3. Знайдіть ігровий додаток MSI і натисніть його, щоб видалити.

4. Далі завантажте останню версію ігрової програми MSI зі сторінки завантаження драйверів.

5. Тут знайдіть свій продукт, заповнивши відповідну інформацію, і завантажте програму MSI Gaming Center для своєї системи.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чим корисний ігровий додаток MSI?

Відповідь Ігрова програма MSI корисна для моніторингу ігор та інших функцій у вашій системі. Він зберігає перевірку ефектів, графіки, температури графічного процесора та функцій процесора.

Q2. Наскільки хороший додаток MSI для ігор?

Відповідь Ігровий додаток MSI покращує ігровий досвід у шість разів, ніж зазвичай. Це допомагає користувачеві отримати доступ до певних ігрових функцій, які неможливі з іншими програмами.

Q3. Чи можу я видалити ігровий додаток MSI зі своєї системи?

Відповідь Так, ви можете видалити ігровий додаток MSI зі своєї системи, якщо хочете припинити надання послуг програми.

Q4. Чи працює ігровий додаток MSI лише на ноутбуках MSI?

Відповідь Ігровий додаток MSI є вбудованою функцією для ноутбуків MSI, тоді як для інших програма сумісна з багатьма системами.

Q5. Як я можу завантажити ігровий додаток MSI на свою систему?

Відповідь Ви можете завантажити програму у вашій системі, відвідавши сторінку підтримки MSI, а потім ввівши відповідний детальний опис конфігурації, відомості про пакет тощо. Після завершення програма готова до завантаження у вашу систему.

Q6. Наскільки хороший ігровий ноутбук MSI?

Відповідь Якщо ви хочете отримати ігровий ноутбук MSI, то він, безсумнівно, один з найкращих на ринку. Від підвищення продуктивності ігор до чудових технічних характеристик — це ноутбук «все в одному» для геймерів.

***

Ігровий додаток MSI викликає захоплення у багатьох геймерів завдяки його привабливим і багатим функціям, які дозволяють контролювати свою систему, поки ви зайняті грою. Поряд з цим виникають і технічні помилки, які іноді можуть бути непосильними для користувача. Сподіваємося, що цей посібник допоміг у вирішенні цих помилок, і ви змогли виправити проблему з ігровою програмою MSI, яка не відкривається. Повідомте нам, який із методів спрацював вам найкраще. Якщо у вас є додаткові запитання чи пропозиції, будь ласка, залишайте їх у розділі коментарів нижче.