7 програм для відновлення пошкоджених фотографій

Програмне забезпечення для відновлення фотографій може стати порятунком, якщо ваші дорогоцінні фотографії були пошкоджені.

Фотографії несуть наші спогади та емоції. Це те, що ви завжди хотіли б зберегти і повертатися до нього, коли захочете або коли ностальгія вразить вас. Фотографія може нести ваші спогади, коли ви отримали свій перший приз у школі, дні народження, коли ви були молодими, сімейний час, якому ви раділи, або друзів, з якими ви втратили зв’язок, але фотографії все це оживляють.

І коли ви втрачаєте ці фотографії, випадково чи інакше, це не що інше, як боляче. Ви б дуже хотіли його повернути; щоб знову переглянути ці фотографії та заново пережити ці моменти.

Незалежно від того, наскільки ви обережні, подібні ситуації можуть статися з будь-ким. Отже, якщо це трапиться з вами, не панікуйте. Натомість використовуйте програмне забезпечення для відновлення фотографій, щоб виправити фотографії, які стали розмитими, затемненими або спотвореними.

Що може зробити інструмент для ремонту фотографій?

Існує багато причин пошкодження фотографій, наприклад неправильне відновлення файлів, форматування пам’яті, передача файлів, збій комп’ютера, комп’ютерні віруси, хакерські атаки тощо.

Хоча ви можете контролювати свої дії, ви не можете контролювати інші аспекти, як-от хаки та віруси.

Тому, будь ласка, не бійте себе, коли це станеться; Програмне забезпечення для відновлення фотографій може допомогти вам швидко повернути свої цифрові фотографії. Окрім повернення ваших фотографій, це також може допомогти покращити якість зображення. Ваші зображення більше не будуть спотвореними чи розмитими.

Інструменти для відновлення фотографій можуть підтримувати різні пристрої та операційні системи, зокрема Mac, Windows, карти пам’яті, SD-карти, USB-накопичувачі, цифрові камери тощо.

Крім того, сучасне програмне забезпечення для відновлення фотографій підтримує різні типи файлів, як-от JPEG, TIFF, ARW, SRF, CRW, RW2 тощо. Багато інструментів також допомагають одночасно завантажувати кілька фотографій для відновлення, і ви можете переглянути їх перед збереженням на своєму пристрої.

Найкраще, що ними легко користуватися будь-кому, хто має базові навички роботи з комп’ютером.

Отже, ось деякі інструменти для ремонту фотографій, які ви можете розглянути.

Зоряний ремонт

Якщо ваші дорогоцінні фотографії пошкоджені, ви можете спробувати інструмент DIY – Зоряний ремонт – для швидкого відновлення або ремонту зображень. Це потужний інструмент, який може виправити будь-яке пошкоджене зображення та зробити його яскравим і чітким, щоб зберегти ваші спогади.

Інструмент може виправляти розмиті, затемнені, піксельні та спотворені зображення, а також виправляє недійсну файлову структуру фотографій і пошкоджений заголовок. Крім того, Stellar Repair використовує зразки файлів для відновлення серйозно пошкоджених фотографій. Він підтримує диски комп’ютерів Windows і Mac, карти пам’яті, SD-карти, USB-флеш-накопичувачі та носії інформації, які використовуються в дронах, системах відеоспостереження, камерах, телефонах Android тощо.

  Як вимкнути регулювання потужності процесора Dell для невідомих адаптерів живлення

Stellar Repair може виправляти такі формати зображень RAW, як CR2, DNG, NEF, ORF, RW2, SRF, TIFF, SR2, RAF, PEF, NRW, HEIC, MRW, CR3, ARW, ERF і CRW. Він показує попередній перегляд зображення після завершення ремонтних робіт перед збереженням його в будь-якій папці та забезпечує чіткі зображення незалежно від того, який пристрій ви використовуєте.

Ви можете відремонтувати скільки завгодно фотографій одночасно. Удосконалене програмне забезпечення витягує мініатюри зіпсованих зображень без шкоди для візуальної точності. Вам також буде легко працювати з програмним забезпеченням завдяки його інтуїтивно зрозумілому та простому графічному інтерфейсу.

Використання цього програмного забезпечення для відновлення є абсолютно безпечним, і під час завантаження ви не отримаєте троянів, шкідливих програм чи вірусів. Виконайте прості кроки, щоб розпочати відновлення пошкоджених фотографій; додайте свій файл, виберіть параметр відновлення на екрані, попередньо перегляньте зображення та збережіть його у бажаному місці.

Tenorshare

Отримайте якісний інструмент – Tenorshare Photo Repair – для відновлення та відновлення пошкоджених зображень без будь-яких ускладнень. Це програмне забезпечення допомагає виправити кілька фотографій простими кроками та відновити серйозно пошкоджені фотографії JPEG за допомогою файлів зразків.

Tenorshare Photo Repair підтримує понад 30 форматів зображень, таких як файли зображень камери RAW, JPG, PNG тощо. Ви можете відновити зернисті, розмиті, спотворені та піксельні фотографії, а також недоступні та пошкоджені фотографії заголовків і недійсні формати файлів. Цей інструмент сумісний із macOS Big Sur, mac OS 10.14, 10.12, 10.11, 10.10, 10.9, 10.8, Windows 10/8/8.1, Vista XP.

Виправляйте фотографії з мобільних телефонів і відновлюйте зображення з фотоапаратів, таких як Nikon, Fuji, Sony, Canon, Blackmagic, Go Pro, Panasonic тощо. Ви можете отримати якісні мініатюри для фотографій, які неможливо виправити, і переглянути зображення, перш ніж вибрати місце для збереження. файл. Зручний інтерфейс простий, не викликає проблем із розумінням програмного забезпечення.

Придбайте програмне забезпечення Tenorshare Photo Repair всього за 49,99 доларів США з 30-денною гарантією повернення грошей. Скористайтеся безкоштовною пробною версією, щоб відчути його магію.

iMyFone UltraRepair

UltraRepair від iMyFone — це потужний інструмент для відновлення не лише фотографій, а й відео та документів.

Він може працювати з такими форматами:

  • Фотографії: JPEG, JPG, CR3, CR2, NEF, NRW, RAF, DNG, ARW, GPR, TIF, TIFF, CRW
  • Відео: MOV, MP4, M2TS, MKV, MTS, 3GP, AVI, FLV, MXF, INSV і M4V
  • Документи: PDF-файли (версії від 1.2 до 1.7), Microsoft Word (2007-2019 і раніше), Microsoft Excel (2007-2019), файли PowerPoint (2007-2019)
  Як очистити кеш і файли cookie в Chrome

Працювати з UltraRepair надзвичайно просто, і для масової реконструкції всіх пошкоджених файлів потрібні лише три кроки.

На момент написання цієї статті це доступно лише для Windows (від Vista до 11), а версія для Mac вказана як незабаром.

Найкраща частина — це безкоштовна пробна версія та вибір преміум-версії для виправлення всіх трьох типів файлів (документів, фотографій чи відео) або будь-якого.

Нарешті, ви можете спробувати це без ризику, оскільки вам буде надано 30-денну гарантію повернення грошей.

PixRecovery

Спробуй PixRecovery, програмне забезпечення для відновлення пошкоджених зображень GIF, JPEG, PNG, RAW, BMP або TIFF. Ви можете зберегти відновлені фотографії в оригінальному файлі або в новому зображенні у файлі .bmp відповідно до вашого вибору.

Якщо у вас є такі системи, як Sony, Ricoh, Pentax, Panasonic, Olympus, Nikon, Minolta, Mamiya, Leica, Kodak, Hasselblad, Fuji, Epson і Canon, ви можете швидко відновити зображення. Він підтримує такі операційні системи, як сервери Windows 2000, Vista, XP, 7, 8, 8.1, 10, 2008, 2003, але не Windows 95, 98, ME.

Вам потрібно щонайменше 10 МБ вільного місця у системі для встановлення програмного забезпечення. Залежно від розміру та діапазону зображення вам знадобиться оперативна пам’ять від 256 до 1024 Мб. Ваша система також повинна мати роздільну здатність 640 x 480 або вищу та 256 кольорів. Спробуйте інструмент безкоштовно, завантаживши програмне забезпечення або завантаживши його в Інтернеті.

Picture Doctor

Відновіть усічені та пошкоджені зображення за допомогою Picture Doctor, відмінне програмне забезпечення для відновлення пошкоджених фотографій. Незалежно від того, чи ви втратили свої фотографії під час відновлення файлів, форматування пам’яті, передавання файлів, збою комп’ютера, комп’ютерних вірусів або хакерських атак, інструмент допоможе вам швидко повернути цифрові зображення.

Picture Doctor усуває дефекти графічних файлів. Він працює в таких форматах, як PSD (Adobe Photoshop 3, 4, 5, CS) і JPEG (JFIF, EXIF), і працює в Windows 7 і 8. Ви також можете зберегти відремонтовані зображення у форматі BMP.

Picture Doctor має вдосконалені алгоритми, можливість зберігати зображення у вибраних папках, надавати об’єктам оригінальні параметри, показувати інформацію про пошкоджені сектори та технічні параметри та багато іншого.

Якщо пошкодження мінімальне, ви можете спробувати такі прості дії, як перейменування файлу, перетворення в інші формати, відкриття зображення в MS Paint, запуск CHKDSK і відновлення фотографій за допомогою командного рядка. Завантажте Picture Doctor безкоштовно або придбайте довічну ліцензію всього за 119 доларів США та отримайте необмежену кількість користувачів і підтримку електронною поштою.

  Як керувати яскравістю ліхтарика вашого iPhone

Відновлення зображень SysInfoTools забезпечує ефективний спосіб відновлення недоступних і пошкоджених фотографій/зображень. Інструмент допоможе швидко отримати ваші файли, незалежно від того, чому ваші фотографії пошкоджені.

SysInfoTools Image Repair розроблено з розширеними алгоритмами відновлення, які дають вам фотографії з кращим візуальним виглядом. Він може відновлювати зображення з SD-карт, USB-накопичувачів, карт пам’яті тощо. Крім того, інструмент підтримує формати файлів RAW таких фотоапаратів, як Canon, Fujifilm, Sony, Nikon тощо, і дозволяє отримувати фотографії будь-яких форматів файлів, таких як PNG, JPEG та багато іншого.

Image Repair працює гладко з усіма брендами та підтримує відновлення з файлових систем NTFS і FAT. Інтерфейс інструмента Image Repair простий у перегляді та користуванні, і він дуже сумісний з усіма версіями операційної системи MS Windows.

Після завершення роботи ви можете вибрати місце для збереження зображень після попереднього перегляду файлу відновлення. Відновлюйте видалені або пошкоджені фотографії, відновлюйте дані з пристроїв зберігання даних, автоматично виявляйте інформацію про файли та безкоштовно зберігайте дані.

Ремонтувати

Ви думаєте про те, що робити, щоб виправити пошкоджені фотографії чи відео?

Ремонтувати може бути відповіддю. Ви отримаєте універсальне рішення для відновлення пошкоджених фотографій і відео, незалежно від того, наскільки вони пошкоджені. Причин пошкодження може бути декілька, але відповідь одна, і це Ремонт. Це дозволяє відновити пошкоджений файл за три простих кроки: додати файли, переглянути їх перед збереженням і, нарешті, відновити.

Перетворюйте невідтворювані або пошкоджені відео на придатні для відтворення за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, який простий у використанні та швидше відновлює файли. Фотографії є ​​важливою частиною вашого життя, оскільки вони несуть дорогоцінні спогади; Repairit розуміє це та допомагає виправляти зображення, які неможливо відкрити.

Ви можете відновити кілька фотографій одночасно. Не хвилюйтеся, якщо відео та зображення сильно пошкоджені; Repairit впорався з цим. Незалежно від того, чи ви отримуєте розмиті зображення, застиглі фотографії, піксельні зображення або файли не відкриваються, це найкращий інструмент для їх відновлення.

Якщо у вас є пошкоджені файли, ви можете перейти безпосередньо на веб-сайт для відновлення, не встановлюючи програмне забезпечення у вашій системі. Він підтримує операційні системи Windows і Mac OS. Спробуйте інструмент відновлення пошкоджених зображень лише за 39,99 доларів США на місяць для Windows і 49,99 доларів США на місяць для систем mac OS.

Висновок 👩‍🏫

Цифрові активи схильні до різноманітних проблем, і ви можете втратити свої фотографії під час передачі даних, роботи із зображеннями, їх редагування тощо. Отже, якщо це трапиться, ви можете скористатися пристойним програмним інструментом для відновлення фотографій, щоб виправити зображення, покращити їхню якість і відновити їх із мінімальними зусиллями.