7 Програмне забезпечення для визнання співробітників для нагородження найкращих працівників

Культура компанії є відображенням її практики та цінностей.

Однією з найпоширеніших характеристик ідеальної корпоративної культури є спільна заява про місію. Організації з потужною корпоративною культурою часто пропонують захоплюючі та заохочувальні винагороди своїм співробітникам. Ці винагороди можуть включати медичне страхування, додаткову відпустку, а іноді навіть пенсійні плани.

Хоча корпоративна культура може відрізнятися від організації до організації, деякі надають перевагу прибутку, а інші, окрім прибутку, також цінують своїх працівників. І тому вони інвестують у працівників у вигляді різних видів винагород. Ці винагороди, у свою чергу, заохочують робочу силу бути більш продуктивною та прибутковою.

Успішні організації знають, що вдячність співробітникам і оцінка хорошої роботи допомагають компанії в довгостроковій перспективі. Окрім надання медичних послуг та іншого обладнання, визнання працьовитих і прибуткових працівників піднімає їхню мотивацію на ще один вищий рівень.

Важливість визнання співробітників

Визнання співробітників також називають соціальним визнанням. Це акт публічного визнання вашої робочої сили за те, ким вони є та що вони роблять. Завдяки такому визнанню з боку начальства співробітники пізнають один одного і відчувають більший ентузіазм і відкритість. Визнання співробітників є одним з найважливіших факторів, що впливають на продуктивність, залученість на робочому місці та утримання співробітників.

Визнання співробітників може допомогти організаціям у такі способи:

Заохочення досконалості

Визнання співробітників є основою формування досконалості в організації. Це допомагає забезпечити сильні сторони стосунків і мети для досягнення бажаних цілей організації.

Залучення співробітників

Залучення робочої сили є найважливішим фактором успіху будь-якої організації. Визнання співробітників відіграє життєво важливу роль у досягненні залученості співробітників. Згідно з опитуванням, співробітники, які очікують визнання своїх зусиль, швидше за все, будуть у 2,5 рази вищими.

Утримання співробітників

Успіх будь-якої організації відображає рівень утримання співробітників. Опитування свідчать, що близько 44% працівників планують залишити роботу через відсутність визнання. Щоб довше утримувати хороших співробітників, важливо час від часу визнавати їхні зусилля.

  П'ять найкращих оновлень ПК для підвищення продуктивності

Підвищена продуктивність

Вмотивовані співробітники, швидше за все, докладатимуть більше зусиль для досягнення цілей організації. Уся ваша робоча сила буде зацікавлена ​​у визнанні. І якщо ви регулярно відзначаєте своїх співробітників, вони отримають мотивацію працювати більше. Звичайно, їх наполеглива праця підвищить продуктивність вашої організації.

Автоматизоване проти Ручне розпізнавання співробітників

Щоб інтегрувати програми визнання співробітників у вашу компанію, вам потрібно мати на увазі добре сплановану систему визнання. Ця програма передбачає нагородження співробітників заохоченнями, подарунками, побажаннями на дні народження, ювілеї та багато іншого.

В Інтернеті є багато програмного забезпечення та додатків для розпізнавання працівників, які допомагають ефективно впроваджувати цю програму. Хоча цього можна досягти вручну, для організацій із достатньою кількістю співробітників це може зайняти багато часу та бути складним. Іноді HR і менеджери можуть забути дати та випадки, коли їм потрібно надіслати електронні листи та сповіщення. У таких випадках програма розпізнавання не звучить ефективно.

Процес розпізнавання співробітників можна автоматизувати з невеликим втручанням і необхідними модифікаціями. Це також може заощадити багато часу для менеджерів, які можуть інвестувати цей час у командну роботу.

Отже, давайте розглянемо ефективне програмне забезпечення для визнання співробітників, яке може допомогти вам винагородити найкращих працівників.

Нектар

Nectar — це фантастична платформа визнання співробітників, яка дозволяє визнавати відмінну роботу та отримувати винагороди. Це допомагає вашій команді підтримувати взаємодію та зв’язок.

Nectar підтримує як однорангові пристрої, так і розпізнавання зверху вниз. Він пропонує потужний пакет винагород, за допомогою якого ваші співробітники можуть вибирати фірмові подарунки, товари Amazon, цифрові подарункові картки тощо. Завдяки цьому ви можете вибрати серед поширених нагород, які він містить за замовчуванням, або створити свої унікальні. Ця платформа розпізнавання дає змогу додавати кілька викликів до системи та таким чином підтримувати мотивацію співробітників.

Ви можете додавати дні народження, ювілеї та подібні події своїх співробітників, щоб ніколи не пропускати привітання. Завдяки цьому ви також можете пропонувати захоплюючі пропозиції та знижки своїм співробітникам по всій країні.

Збірка

Assembly — це програмне забезпечення для розпізнавання співробітників, яке збирає всю вашу команду в одному місці. Це включає в себе культуру спільної роботи як команди з кращим розумінням і контекстом. За допомогою цього програмного забезпечення ви можете об’єднати організаційні проекти, команди та робочі процеси.

  Як додати контакт у Skype

Збірка дозволяє додавати особливі випадки, важливі для кожного окремого співробітника. Таким чином, як HR або менеджер, ви ніколи не зможете пропустити святкування жодного зі своїх співробітників. Це дає змогу налагодити індивідуальний робочий процес і відображати ваші цілі. Збірка є ідеальною єдиною альтернативою кільком інструментам, які ви використовуєте окремо для різних функцій.

Емпульс

Empuls — це цікава платформа для залучення співробітників, яка допомагає вам проводити програми визнання співробітників. Це налагоджує постійну комунікацію між співробітниками, командами та начальством.

За допомогою Empuls ви можете створити набір можливостей і оцінити залученість співробітників, шукаючи проактивний зворотний зв’язок. Це також дозволяє вислухати та поговорити зі співробітниками та виправити причини незалучення. Ви можете легко розпізнати гідну поведінку та запропонувати видимість зусиль кожного окремого персоналу. Відзначайте співробітників, які досягають або перевищують організаційні цілі, і винагороджуйте їх за відмінну роботу.

Це програмне забезпечення також дозволяє працювати над максимізацією заощаджень ваших співробітників, збільшуючи їхні доходи різними способами. Ви можете підписатися на безкоштовну пробну версію цього програмного забезпечення.

Густо

Guusto дозволяє формувати культуру вашої компанії, визнаючи найкращі таланти. Нагороджуючи їх гідними заохоченнями або нагородами, ви можете змусити їх відчувати мотивацію, натхнення та зв’язок. Guusto пропонує програми визнання співробітників у понад 160 країнах з Mastercards.

Їхня програма визнання включає нагороди з нагоди ювілеїв/важливих подій/років служби, точкові бонуси, однорангові відгуки, оздоровчі програми, цілі, дні народження, нагороди за продуктивність тощо. Guusto пропонує просте виконання вашої програми розпізнавання з гнучкістю та інклюзивністю.

Дієві звіти, які він пропонує, дають змогу працювати над стратегією роботи з персоналом, щоб покращити залучення, утримання, переваги тощо.

WeGift

WeGift — це чудове програмне забезпечення для визнання співробітників, яке дозволяє пропонувати цифрові винагороди найкращим талантам. Завдяки цьому ви можете відзначити хорошу роботу та відзначити дні народження, ювілеї та свята. Це також дозволяє зосередитися на добробуті співробітників.

  Найкраще програмне забезпечення для моніторингу портів комутатора, щоб «побачити» фактичний трафік

WeGift пропонує вам доступ до широкого вибору цифрових подарункових карток із надійними та легкими API. Він постачається з системою plug-and-play, яку ви можете легко інтегрувати у свою організаційну систему. Ви можете миттєво запросити демонстрацію.

Coolleaf

Cooleaf дозволяє вам спілкуватися зі своєю командою та відзначати їхню цінну працьовитість. Це засновано на ефективній стратегії визнання співробітників, яка допомагає вам зберегти найкращі таланти вашої організації.

За допомогою Cooleaf ви можете включити змістовну та своєчасну програму визнання співробітників. Автоматизоване визнання з привабливими стимулами та винагородами, які він пропонує, може допомогти мотивувати робочу силу. Рекомендації на основі даних і оцінка активності допомагають підвищити продуктивність.

Cooleaf дозволяє відзначати робочі ювілеї, дні народження та інші особливі події. Ви можете забронювати демонстраційну версію Cooleaf, заповнивши онлайн-форму бронювання.

Кудоборд

Kudoboard — це платформа, яка дозволяє вашій команді разом святкувати особливі події один одного та покращувати співпрацю.

За допомогою Kudoboard ви можете автоматизувати вітальні електронні листи новому члену команди. Ви можете створити дошки відгуків і мотивувати колег підтримувати один одного. Це також дозволяє ввімкнути дарування, щоб менеджери могли додавати подарункові картки на свої дошки Kudosboard. Вони можуть бути ідеальними для декретних відпусток, робочих ювілеїв тощо.

Висновок

Визнання співробітників є невід’ємною частиною будь-якої організації. Отже, якщо вашій організації цього не вистачає, настав час зрозуміти цінність вашої робочої сили. Мотивована, залучена та задоволена робоча сила може допомогти, тоді як незадоволена та демотивована робоча сила може зламати гру. Спробуйте будь-яке з перерахованого вище програмного забезпечення та впровадьте визнання співробітників у свою компанію.

Вас також може зацікавити вивчення програмного забезпечення для керування продуктивністю.