7 причин, чому кожен користувач iPhone повинен купити Apple Watch

| | 0 Comments| 10:15 AM
Categories:

Apple Watch існує з 2015 року і штурмом захопив ринок носимих пристроїв. Це, мабуть, найкращий розумний годинник, який можна купити на даний момент.

Ви не даремно станете розумним годинником вищого рівня на ринку. Тому є багато переконливих причин, чому кожен користувач iPhone повинен розглянути можливість придбання Apple Watch.

1. Швидкий перегляд повідомлень

Однією з головних переваг володіння розумним годинником є ​​можливість переглядати сповіщення, не дивлячись на смартфон. Ви отримаєте звуковий сигнал і легку вібрацію на зап’ясті, щоб повідомити про нове сповіщення.

Ви також можете вимкнути сповіщення та залишити ввімкненою легку вібрацію, якщо не хочете, щоб вас турбував шум. Завдяки цьому Apple Watch дозволяє легко бути в курсі подій, не відволікаючись.

Ви можете швидко відповідати на сповіщення, не піднімаючи та не розблоковуючи свій iPhone, наприклад відповідаючи на телефонний дзвінок або швидко відповідаючи на текстове повідомлення.

2. Кілька функцій здоров’я

Якщо Apple хоче щось знати про Apple Watch, так це те, що вони потенційно можуть врятувати вам життя. Було багато історій про те, як Apple Watch рятував людям життя, наприклад, коли годинник виявляв надзвичайно високий пульс під час відпочинку, що переконувало їх пройти обстеження у лікаря.

Без цього сповіщення від Apple Watch ці користувачі могли б не знати, що у них є стан здоров’я, який міг би бути летальним, якби його не було виявлено.

На додаток до моніторингу серцевого ритму, Apple Watch Series 4 і новіші моделі, включаючи лінійку Apple Watch UItra, мають вбудовану функцію ЕКГ, що дозволяє перевіряти серцевий ритм на фібриляцію передсердь.

  10 найкращих інструментів воронки продажів для залучення потенційних клієнтів

Сучасні моделі Apple Watch також можуть вимірювати рівень кисню в крові, відстежувати ваш сон і температуру, щоб допомогти жінці зрозуміти, коли у неї може бути овуляція. У watchOS 10 є ще більше функцій здоров’я.

Завдяки широкому спектру функцій для здоров’я, Apple Watch дозволяє стежити за своїм здоров’ям, залишаючись при цьому всім, що пропонує смарт-годинник.

3. Особиста безпека

Apple Watch надає користувачам деякі ключові функції порятунку життя, які можуть бути корисними в неочікуваних надзвичайних ситуаціях. У 2022 році Apple представила Crash Detection, що означає, що годинник може визначити, чи потрапив користувач у ДТП.

Він автоматично викликає екстрені служби, якщо ви не відповідаєте на підказку на екрані протягом певного періоду часу. Apple Watch може визначити, чи потрапили ви в аварію, завдяки високому акселерометру й оновленому гіроскопу, представленому в Series 8, SE та Apple Watch Ultra у 2022 році.

Хоча було кілька повідомлень про спрацьовування цієї функції, коли користувач був на американських гірках, вона також допомогла багатьом користувачам потрапити в реальну аварію.

Інша функція, яку надають Apple Watch, це виявлення падіння. Ця функція працює подібно до виявлення збоїв. Ваш Apple Watch може виявити, якщо ви сильно впали, і запитає, чи з вами все гаразд. І якщо ви не відповісте протягом хвилини, він зв’яжеться зі службами екстреної допомоги, щоб отримати вам допомогу. Це лише деякі функції Apple Watch, які можуть врятувати ваше життя.

4. Чудовий фітнес-пристрій

Відстеження фізичної активності — це одна з областей, у якій Apple Watch не поступаються. Починаючи з першого покоління, Apple Watch зосереджувалися на тому, щоб бути пристроєм для фітнесу та фізичних вправ.

Програма «Тренування» на Apple Watch дає змогу вибирати з кількох тренувань для відстеження різних показників, таких як час, активна кількість спалених калорій і загальна кількість спалених калорій, частота серцевих скорочень тощо під час тренування, залежно від того, який ви виберете. Ви навіть можете налаштувати власні тренування в watchOS.

  Google і Amazon вбивають Smarthome Hub, і це чудово

Ще один спосіб залишатися активним за допомогою Apple Watch – закрити кільця активності. Вони стали популярними серед користувачів Apple Watch. Кільця активності — це щоденні цілі, які допомагають вам залишатися активними протягом дня, і можуть бути чудовим інструментом для нагадування про те, що потрібно займатися спортом або навіть час від часу вставати. Ви навіть можете збирати нагороди за завершення ваших кілець і викликати друзів на дружнє змагання.

Apple навіть співпрацює з Nike, щоб пропонувати ремінці Nike Apple Watch, призначені для бігунів. Отже, якщо ви ведете активний спосіб життя, вам сподобається використовувати Apple Watch.

5. Слухайте музику прямо зі свого зап’ястка

Apple Watch має спеціальний додаток «Музика». Коли ваш годинник підключається до вашого iPhone, він може діяти як контролер для музики, що відтворюється на телефоні. Однак ви можете перенести музику на годинник, щоб відтворювати пісні незалежно. Apple Watch дозволяє підключити пару AirPods через Bluetooth, тобто ви можете легко слухати музику прямо з годинника без проводів.

Можливість робити це чудово підходить для ситуацій, коли ви, можливо, тренуєтесь або берете участь у діяльності, де носіння iPhone може бути тягарем. Apple Watch з AirPods — це чудове поєднання для прослуховування музики в дорозі.

6. Не потрібно весь час носити свій iPhone

Apple почала пропонувати мобільні варіанти своїх смарт-годинників у 2017 році з Apple Watch Series 3. Завдяки можливостям LTE ви можете залишити свій телефон, але при цьому приймати телефонні дзвінки, надсилати текстові повідомлення, транслювати музику з Apple Music тощо. Все, що вам потрібно зробити, це зайти через програму Watch на вашому iPhone і почати налаштування оператора.

  Найкращий посібник із усього, що вам потрібно знати

Якщо ви перебуваєте в США, Apple Watch буде додано до вашого тарифного плану оператора. Вам доведеться платити за послугу, але ви можете знайти найдешевший із можливих тарифний план Apple Watch, тож вам не доведеться витрачати щомісяця на підключення. Незважаючи на те, що Apple Watch призначені для роботи з iPhone, вони можуть працювати незалежно, а завдяки чудовому ресурсу батареї Apple Watch Ultra 2 вони можуть бути дуже універсальним пристроєм на зап’ясті.

7. Apple Watch можуть бути доступними

Автор зображення: Яблуко

Загальною перешкодою для прийняття смарт-годинника є ціна, головним чином тому, що смартфон може виконувати багато тих самих завдань на поверхні. Однак Apple Watch надає функції та можливості, які можуть запропонувати лише розумні годинники.

Модельний ряд Apple Watch 2023 року складається з трьох версій: Apple Watch Series 9, SE та Ultra 2. Хоча Apple Watch SE, можливо, не найцікавіший з усіх, він пропонує чудову цінність за 249 доларів США. Ви навіть можете придбати стільниковий варіант лише за 299 доларів США.

Навіть за таку низьку ціну він пропонує більшість функцій, які подобаються користувачам Apple Watch. Вам не потрібно витрачати багато грошей, щоб додати Apple Watch у свою екосистему.

Найкращий пристрій-супутник для користувачів iPhone

З огляду на всі ці переконливі причини, важко стверджувати, що користувачі iPhone не отримають вигоди від володіння Apple Watch. Завдяки набору цінних і потенційно рятівних функцій від цього продукту важко відмовитися.

Отже, якщо ви хочете придбати Apple Watch, відмінним початком стане Series 9. Але якщо у вас обмежений бюджет, ви просто не помилитеся з Apple Watch SE.