7 переваг обміну файлами за допомогою AirDrop

Apple докладає багато зусиль для створення та вдосконалення своєї екосистеми. Одним із чудових інструментів, який сприяє успіху екосистеми Apple, є AirDrop, функція, яка дозволяє безперешкодно передавати файли між сусідніми пристроями Apple.

Ми склали список усіх причин, чому варто спробувати AirDrop на одному зі своїх пристроїв Apple. Якщо вам цікаво, які переваги обміну файлами за допомогою AirDrop, читайте далі, щоб дізнатися.

1. Він працює на всіх пристроях Apple

Навчившись користуватися AirDrop, ви погодитеся, що це одна з найкрутіших речей у володінні пристроєм Apple. Він бездоганно працює на всіх пристроях Apple, будь то iPhone, Mac чи iPad.

Декількома дотиками до свого iPhone ви можете легко поділитися фотографіями з друзями, надіслати веб-сторінку на свій Mac або перенести деякі файли на свій iPad. Він працює бездротовим способом, якщо обидва пристрої Apple знаходяться близько один до одного (в межах 30 футів).

Якщо ви обмінюєтеся файлами між своїми пристроями Apple, переконайтеся, що всі вони ввійшли в один обліковий запис Apple. А з друзями переконайтеся, що вони прийняли ваш запит на обмін файлами з ними.

2. Не вимагає підключення до Інтернету

Щоб поділитися файлами, деякі воліють надіслати електронний лист або поділитися ними за допомогою текстового повідомлення чи стороннього додатка. Здебільшого за допомогою цих методів обміну файлами ви можете залишитися без з’єднання з Інтернетом, не маючи можливості поділитися тими чудовими фотографіями, які ви щойно зробили в літньому таборі, або презентацією, яку ваш колега має переглянути.

З AirDrop відсутність підключення до Інтернету не є проблемою, оскільки він не залежить від нього. Просто переконайтеся, що Wi-Fi і Bluetooth увімкнено, а особиста точка доступу вимкнена, оскільки AirDrop покладається на Wi-Fi і Bluetooth для встановлення однорангового з’єднання між пристроями.

3. Це дозволяє вам ділитися всіма видами даних

AirDrop може бути популярним для обміну фотографіями, але ви можете ділитися з ним практично будь-чим. Хочете відкрити веб-сторінку на великому екрані? AirDrop з вашого iPhone на iPad. Ви також можете ділитися відео, нотатками, електронними таблицями, папками, списками відтворення, контактними картками та розташуваннями.

І на відміну від багатьох інших методів обміну файлами, таких як електронні листи, розмір вкладених файлів яких не перевищує 25 МБ, розмір файлів, які можна передавати за допомогою AirDrop, не обмежений.

Коли хтось ділиться з вами зображеннями, ви можете знайти їх у програмі «Фотографії» разом із рештою зображень у своїй бібліотеці. Якщо це нотатка, вона з’явиться в програмі Нотатки. Таким чином, яким би файлом хтось не поділився з вами, ви завжди можете знайти його у відповідній програмі.

Однак під час використання AirDrop посилання не є постійними, оскільки вони не є файлами. Якщо ви поділилися фотографією, вона залишиться у вашій бібліотеці фотографій. Але коли ви ділитеся посиланням, воно відкривається у вашому браузері за умовчанням. І як тільки ви його закриєте, це може бути кінець.

4. Це безпечно

AirDrop є, мабуть, найбезпечнішим варіантом для обміну файлами між пристроями. З’єднання між пристроями є прямим і зашифрованим. Отже, вам не потрібно турбуватися про перехоплення. Крім того, за замовчуванням AirDrop налаштовано на спільний доступ лише до контактів.

Однак ви можете встановити AirDrop на «Усі» на 10 хвилин, що дозволить вам ділитися файлами з людьми, яких немає у вашому списку контактів. Це також дозволяє зробити ваш пристрій розпізнаваним для сусідніх пристроїв Apple на цей час. І навіть після того, як ви ініціюєте переказ, одержувач залишає за собою право прийняти або відхилити.

І щойно це вікно закривається, AirDrop автоматично вимикається. Це допомагає зменшити ризики онлайн-безпеці, такі як кіберпрошивка.

5. Це найшвидший спосіб ділитися файлами

AirDrop є одним із найшвидших способів передачі файлів між пристроями. І ми не просто щедрі. Функція справді настільки ефективна. Це робить обмін файлами абсолютно зручним — плавним і швидким.

Часто обмін відбувається за лічені секунди. Отже, до того моменту, коли ви візьмете та під’єднаєте кабель або скинете електронний лист, ви завершите передачу через AirDrop. Це незмінно незалежно від типу або розміру файлу.

6. Це не погіршує якість файлів

Ви коли-небудь помічали, що іноді, коли ви намагаєтеся поділитися деякими файлами через інший носій, наприклад, WhatsApp, роздільна здатність ваших зображень різко падає? Тепер це може бути невеликою проблемою.

І хоча ви можете спробувати маневрувати, щоб надіслати високоякісні фотографії в WhatsApp, це ніколи не викликає занепокоєння під час використання AirDrop. Наприклад, відео 4K, надіслані з вашого iPhone, залишаються 4K на пристрої одержувача. PDF-файли ніколи не стискаються, їх не потрібно розархівовувати чи витягувати. Якість ваших файлів залишається незмінною.

7. Це дозволяє надсилати кілька файлів кільком людям одночасно

Якщо ви використовуєте AirDrop, усі ваші пристрої мають бути в радіусі 30 футів. Але це єдине очевидне обмеження, коли справа доходить до обміну файлами за допомогою AirDrop. Ви можете надіслати стільки файлів одночасно скільки завгодно людям.

Отже, після групової прогулянки ви можете вибрати всі фотографії та поділитися ними з друзями та родиною. Все, що вам потрібно зробити, це попросити їх увімкнути AirDrop на своїх пристроях Apple. Потрібно надати спільний доступ до всіх дослідницьких файлів або папок для певного проекту? Без проблем. Просто попросіть свою команду ввімкнути AirDrop на своїх Mac або iPad. І після кількох натискань вони отримають їх за кілька секунд.

Насолоджуйтеся перевагами AirDrop і екосистеми Apple

Отже, наступного разу, коли вам потрібно буде швидко надіслати щось другу чи колезі, спробуйте скористатися AirDrop. Функція працює стабільно на всіх пристроях Apple, які її підтримують. Це ефективний спосіб заощадити час, і вам не доведеться турбуватися про погіршення якості файлів.

І це одна з багатьох причин, чому володіти пристроєм Apple так привабливо. Екосистема, створена Apple, працює настільки злагоджено, що приємно бути її частиною.