7 пейзажних фотографів, на яких варто підписатися в Instagram і вдосконалити свої навички

Може здатися, що знімати пейзажі так само просто, як навести камеру на гарну гору чи поле та натиснути кнопку затвора. Однак, як вам скаже будь-який досвідчений пейзажний фотограф, це набагато складніше.

Instagram — це корисний інструмент для пошуку пейзажних фотографів, за якими слід слідкувати; перевірте ці чудові облікові записи, щоб покращити свої навички.

Джеймс Попсіс – фотограф із Великобританії, який живе в Уельсі. На додаток до свого популярного каналу на YouTube з понад 200 000 підписників, у нього є чудова сторінка в Instagram. Там він демонструє свої пейзажі з Британії та інших країн. У 2023 році він навіть побував на Шпіцбергені — норвезькому острові, який максимально близький до Північного полюса.

Ми можемо багато чому навчитися зі сторінки Джеймса в Instagram. Перше, що ви помітите, це те, що він не обов’язково піклується про вертикальну зйомку; він із задоволенням публікує пейзажні знімки з рамками навколо них. Крім того, те, як він фіксує яскраві кольори, особливо захоплює. Джеймс також приймає мінімалістичний стиль для багатьох своїх зображень, щонайбільше з одним або двома головними об’єктами.

Якщо ви хочете в майбутньому стати досвідченим пейзажним фотографом, ознайомтеся з цими найкращими порадами щодо пейзажної фотографії як відправною точкою.

Медс Пітер Іверсен вже деякий час є одним із найбільших пейзажних фотографів в Instagram, і це визнання цілком заслужене. Станом на вересень 2023 року датчанин має понад мільйон підписників на платформі.

Дивлячись на фотографії Медса, стає зрозуміло, що він експерт у зйомці драматичних кадрів. Ви також можете отримати натхнення для багатьох концепцій фотографії, наприклад, використання провідних ліній.

Іверсен також майстер освітлення. На багатьох його знімках в Instagram зображено сонце, що прорізає його знімки, щоб зробити більший акцент на головних об’єктах.

Х’юго Корхонен – фотограф із Куопіо, одного з головних міст Фінляндії. Благословенний прекрасними пейзажами навколо себе, він скористався цим у повній мірі та відточив свою майстерність фотографії, щоб створювати та ділитися приголомшливими зображеннями.

Якщо ви шукаєте натхнення, щоб сфотографувати нічне небо, сторінку Х’юго варто переглянути. У нього є багато фотографій, на яких зображено північне сяйво, і ви побачите, як йому вдається вловити таку яскраву зелень на своїх фотографіях. Крім того, ви також можете отримати кілька ідей щодо кадрування людей у ​​своїх пейзажних знімках.

У нас є повний посібник про те, як робити кращі фотографії нічного неба, якщо вам потрібні поради, перш ніж вийти з камерою.

В Instagram, YouTube і TikTok Арнульфур носить ім’я That Icelandic Guy. Його сторінка в Instagram здебільшого присвячена його батьківщині Ісландії, хоча він також фотографує скандинавський регіон. Це включає Швецію, де він зараз проживає.

Однією з найкращих речей на сторінці Арнульфура є те, що він також надає поради та навчальні посібники щодо різних технічних аспектів фотографії. Крім того, він пропонує креативні ідеї фотосесії, які ви можете спробувати.

Дивлячись на його фотографії, ви можете дізнатися, як використовувати доповнюючі кольори у власних зображеннях. Крім того, ви знайдете ідеї для використання відображень і включення водойм, таких як річки та озера, у ваші пейзажні знімки.

Найджел Денсон — один із найвідоміших британських пейзажистів. У нього понад 400 000 підписників на YouTube, а також понад 200 000 в Instagram.

Одним із найяскравіших аспектів його фотографій в Instagram є те, як він використовує текстури об’єктів природи, таких як дерева та скелі. Багато фотографій Найджела також зроблено з довшою витримкою, що означає, що ви можете отримати ідеї для власних фотосесій, якщо зазвичай використовуєте штатив.

Якщо ви зараз не використовуєте штатив, ви можете розглянути численні переваги використання штатива у фотографії. Таким чином ви можете ще більше покращити свої пейзажні знімки.

Юлія Ківеля — фінський фотограф, багато її робіт розміщено на веб-сайті Фінської ради з туризму. Вона також має акаунт в Instagram, присвячений фотографії природи. Багато її знімків зроблено з Фінляндії, але ви також знайдете декілька з інших країн.

Те, як Джулія використовує освітлення для створення заспокійливого відчуття на своїх фотографіях, — це те, чому ми також можемо навчитися як фотографи. Крім того, варто подумати про те, як вона розташовує людей у ​​своїх пейзажах. Хоча люди є важливим аспектом її фотографій, навколишні пейзажі не менш важливі для історії.

Якщо ви ще не придбали об’єктив для пейзажної зйомки, подумайте про найкращі фокусні відстані для фотографів на вулиці.

Коді Дункан — американський фотограф із Лофотенських островів, архіпелагу над Полярним колом у Норвегії. У нього є кілька корисних ресурсів для мандрівників, які планують подорожі на Лофотенські острови, а його сторінка в Instagram є великим джерелом натхнення для пейзажної фотографії.

Ви можете враховувати те, як Коді використовує відображення, щоб зафіксувати красу гір і ландшафтів Лофотенських островів. Крім того, ви також можете навчитися використовувати різне освітлення в кожну пору року, навіть якщо ви живете в місці, де більшу частину зими холодно і темно.

Якщо вас цікавить фотографія з довгою витримкою, ви також можете скористатися його сторінкою в Instagram, щоб визначити, як ви хочете, щоб вода та інші елементи виглядали на ваших фотографіях. Якщо ви тепер впевнені, що хочете купити штатив, не забудьте про ці головні речі, які слід враховувати при виборі штатива.

Підпишіться на цих Instagrammers, щоб покращити свої навички пейзажної фотографії

При правильному використанні Instagram може стати чудовим інструментом, який допоможе вам дізнатися більше про кадрування та технічні аспекти пейзажної фотографії. Ви також можете використовувати програму, щоб знайти цікаві місця, які ви хочете сфотографувати, разом із короткими посібниками для вдосконалення ваших навичок.

Кожен із цих пейзажних фотографів в Instagram може запропонувати величезну цінність; варто переглянути їхні сторінки.