techukraine.net techukraine.net 7 основних порад щодо контролера Xbox

7 основних порад щодо контролера Xbox

| | 0 Comments| 5:39 PM
Categories:

Xbox — це чудова консоль, яка здатна на багато дивовижних подвигів, але також і скромний контролер, що йде разом з нею. Контролер Xbox має багато власних секретів, і є хороша ймовірність, що ви навіть не використовуєте його на повну силу.

Якщо ви хочете максимально використати свій контролер Xbox, ось сім важливих порад, про які ви, можливо, ще не знаєте.

1. Скористайтеся кнопкою синхронізації на контролері Xbox

Однією з найкращих частин Xbox є Game Pass. Game Pass — це послуга підписки, яка дає вам доступ до сотень ігор, у які можна грати будь-коли, а не лише на консолі Xbox. Ви також можете отримати Xbox Game Pass на своєму ПК.

Використання ПК для гри в Game Pass — це абсолютно новий досвід, який може покращити якість і продуктивність ваших ігор навіть більше, ніж сама консоль Xbox Series, але ви все одно можете використовувати свій контролер Xbox, щоб грати в них. Тут стане в нагоді кнопка синхронізації.

Якщо утримувати кнопку Xbox на контролері, доки вона не почне блимати, а потім двічі торкнутися її знову, вона автоматично підключиться до останнього пристрою, до якого була підключена. Кілька ситуацій дратують більше, ніж увімкнути контролер Xbox, щоб підключити його до комп’ютера, і почути завантаження консолі з іншої кімнати. Ця функція повністю запобігає цьому, тому вам ніколи не доведеться тягнутися до консолі, щоб знову вимкнути її.

2. Змініть розташування кнопок контролера Xbox

На кожній консолі використовується різне розташування кнопок. Ці незначні зміни може бути важко відстежити, особливо в найгарячіші моменти вашої гри. Кожному геймеру доводилося натискати не ту кнопку, щоб стрибнути, а замість цього бігти прямо з краю скелі. Цей точний сценарій сам по собі може бути трохи специфічним, але якщо ви часто перемикаєтеся між консолями, ви будете знайомі з проблемою.

  Як швидко створити нагадування на iPhone та iPad

Найкращий спосіб уникнути цієї проблеми — змінити призначення кнопок на контролері Xbox. Ви також можете зробити це з рештою ваших консолей, щоб усі вони мали однакові входи кнопок, і ви більше ніколи не помилитеся кнопкою переходу. Змінити розташування кнопок на контролері Xbox неймовірно легко. Це можна зробити за допомогою програми Xbox Accessories або в розділі «Пристрої та підключення» налаштувань вашої консолі.

3. Додайте профілі для макетів кнопок

Якщо ви думали, що один раз змінити розташування кнопок було корисно, зачекайте, доки ви дізнаєтесь, що можете створювати унікальні профілі кнопок для кожної гри, у яку ви граєте. У кожній грі кнопки позначаються трохи по-різному. Можливо, ви інакше відкриваєте карту, інакше стрибаєте або натискаєте іншу кнопку, щоб натиснути на курок.

Ваш Xbox дозволяє створювати до 255 нестандартних розкладок кнопок, між якими можна плавно та легко перемикатися під час гри. Створення різних макетів кнопок для кожної гри може бути надзвичайно корисним, особливо якщо ви граєте в шутер від першої особи чи іншу змагальну гру, яка вимагає високої точності та прийняття рішень за долю секунди. Знати, де знаходяться ваші вхідні дані, і перемістити їх так, щоб вони були ближче один до одного, може бути все, що вам потрібно для досягнення наступного рангу.

4. Додайте другого пілота

Co-pilot — одна з найкращих функцій доступності, яку може запропонувати Xbox. Це дозволяє двом особам використовувати два окремі контролери, які діють як одне ціле. Це відрізняється від кооперативної гри, де двоє людей мають власний контролер, оскільки замість двох входів функція другого пілота фактично розділяє один контролер на два.

  Як припинити збереження надісланих листів у Outlook 2016

Це дозволяє одній людині пересуватися, а іншій, наприклад, володіти зброєю. Co-pilot дозволяє дуже молодим людям або людям зі зниженою моторикою грати та насолоджуватися іграми з допомогою друзів або родини. Налаштування та використання co-pilot на вашому Xbox – це швидкий, простий і ефективний спосіб залучити всіх, не ризикуючи тим, що ваш молодший брат завдасть великого хаосу у вашому файлі збереження.

5. Створіть свій власний контролер Xbox

У Xbox є широкий вибір надзвичайно крутих контролерів на вибір, як-от контролери Starfield або Halo, але чи знаєте ви, що ви також можете використовувати Xbox Design Lab, щоб налаштувати свій особистий контролер Xbox?

Автор зображення: Xbox

Лабораторія дизайну Xbox — це веб-сайт, на якому можна розробити кожен компонент контролера Xbox, щоб створити контролер своєї мрії. Рожева спеціальна оболонка з блакитними кнопками? Вважай це зробленим. Ви хочете, щоб кожна частина вашого контролера була різного кольору веселки? Ви теж можете це зробити. Ви навіть можете вигравірувати на ньому свій тег гравця. Можливо, не ті, які ми придумали, коли нам було 12. Деякі речі краще залишити в минулому.

6. Заявіть свій контролер Xbox як свій власний

Вам не обов’язково використовувати Xbox Design Lab, щоб вигравірувати своє ім’я на контролері, щоб вважати його своїм. Усе, що вам потрібно зробити, це зв’язати ваш конкретний контролер із вашим обліковим записом Microsoft. Це стане особливо корисним, якщо ви користуєтеся своєю консоллю з сім’єю чи друзями та маєте одночасно кілька різних профілів.

Якщо зв’язати контролер із вашим обліковим записом, ваша консоль автоматично ввійде в систему, щойно ви її ввімкнете, замість того, щоб вибирати профіль вручну. Кожна секунда має значення, коли потрібно отримати достатньо вільного часу для гри у відеоігри. Пов’язавши свій контролер Xbox із своїм обліковим записом, ви отримаєте більше часу для гри та менше часу, пов’язаного з меню, що робить його простим, але цінним хаком для контролера Xbox.

  Як увімкнути кнопку відтворення/паузи на панелі інструментів Chrome

7. Придбайте акумуляторну батарею для контролера Xbox

Контролер Xbox є одним із найкращих на ринку, особливо якщо ви використовуєте його для гри на кількох різних платформах. Але контролер Xbox має один величезний недолік. Це, звичайно, тип акумуляторів, які він використовує. Контролер Xbox використовує дві батареї типу АА для живлення ваших ігор, і вони не працюють так довго.

Автор зображення: Xbox

Якщо є якийсь сценарій, який дратує більше, ніж натискання кнопки стрибка в грі, це пов’язано з тим, що в середині бою з босом закінчуються батареї, і їх не залишилося вдома, навіть у найтемніших кутках того кухонного ящика, який усі використовують для випадкових предметів, таких як батареї. і липка стрічка. На щастя, Xbox пропонує власну акумуляторну батарею, яка запобігає виникненню цієї пародії та дозволяє заряджати контролер, як будь-який інший.

Акумуляторна батарея Xbox коштує приблизно 24,99 доларів США, але це, мабуть, найважливіша порада, коли справа стосується вашого контролера Xbox, і вона варта кожного пенні.

Ви щойно покращили свій контролер Xbox

Тепер, коли ви знаєте всі підказки та підказки щодо свого контролера Xbox, ви можете використовувати його для гри на повну силу. Чи це було те, що ви дізналися, що ви можете створювати профілі кнопок для кожної зі своїх ігор, використовуючи кнопку синхронізації для легкого перемикання між пристроями, чи виявили, що ви можете створити свій власний абсолютно новий райдужний контролер Xbox із тегом гравця, гордо прикрашеним на передній панелі, ми сподіваємося, що тут був хоча б один секрет, про який ви раніше не знали.

Але якщо є одна порада, яка виділяється понад усе, це безперечно акумуляторна батарея. Це точно змінить ваше життя Xbox на краще, і ви ніколи не дізнаєтеся, що робили без нього.