7 найкращих CRM-рішень для лікарень і медиків

Інвестиції в хороше рішення CRM для охорони здоров’я дозволяють лікарні знаходити кожну деталь своїх пацієнтів, від поведінки до історії платежів.

Сьогодні для кожного сектору, включно з охороною здоров’я, необхідна відмінна якість обслуговування клієнтів, щоб забезпечити пацієнтам найкраще обслуговування.

Тому організації швидко рухаються до цифрової трансформації, щоб використовувати передові інструменти, які відповідають сучасним вимогам.

Пандемія COVID-19 ще більше прискорила оцифровку галузей. Організації охорони здоров’я також беруть участь у цьому процесі цифровізації, щоб вести точний, повний облік пацієнтів і краще обслуговувати пацієнтів.

Ось де рішення CRM допомагає!

Сучасне рішення пропонує автоматизацію маркетингу, високий рівень безпеки та точну статистику, а також покращує персоналізацію та залучення.

Таким чином, ви можете оптимізувати лікування та догляд за пацієнтами, покращуючи маркетингові ініціативи та продажі медичних препаратів.

Дослідження показують, що глобальний ринок CRM у сфері охорони здоров’я очікується, що до 2026 року він досягне 28,89 мільярда доларів.

Це відбувається лише через зростаючу потребу у визначенні пріоритетів та залученні пацієнтів.

Давайте розберемося більше про CRM охорони здоров’я та про те, як це може допомогти вашій організації.

Що таке Healthcare CRM?

Управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) — це платформа, де ви можете вести облік своїх клієнтів, щоб надавати їм кращі послуги та підтримувати здорові стосунки. Він буде реєструвати та відстежувати дані клієнтів, такі як контактна інформація, попередні взаємодії через дзвінки чи електронні листи, витрачені гроші та те, які послуги вони віддають перевагу.

Очевидно, що CRM-рішення для охорони здоров’я працює так само. Він записує та відстежує всю історію вхідних і вихідних пацієнтів, нотатки, взаємодії та вподобання, а також ваші передові практики та інші важливі бізнес-деталі.

Ви також можете називати CRM охорони здоров’я програмним забезпеченням PRM (керування стосунками з пацієнтами). PRM також керує іншими контактами, окрім пацієнтів, такими як напрямки, медичні працівники, лікарі, персонал тощо.

Навіщо потрібна Healthcare CRM?

Потреба в цифровізації є всюди. Кожен знає, що це впливає на їхній бізнес.

Але як це допомагає галузі охорони здоров’я?

Що ж, цими цифрами все сказано!

Згідно з Громадянська наукаприблизно 20% американців не відвідували лікаря протягом минулого року Ланцет каже, що 46% пацієнтів Великобританії щороку пропускають прийом до лікаря.

Це погана новина як для пацієнтів, так і для постачальників!

Через неточні дані та відсутність догляду за пацієнтами підприємства втрачають свої доходи.

Healthcare CRM може захистити обидва.

Він встановлює нагадування для всіх майбутніх зустрічей пацієнтів. Завдяки інтеграції ви можете зв’язуватися з кожним пацієнтом електронною поштою, телефоном, SMS або WhatsApp. Таким чином ви можете бути на 70% більш організованими, на 33% більш компетентними та на 40% більш інноваційними.

Використання CRM в галузі охорони здоров’я дає такі переваги:

Покращений досвід пацієнта

Світ працює швидкими темпами, а люди стають дедалі нетерплячішими. Надавши їм хороший досвід, ви не тільки зміцните довіру ваших пацієнтів, але й збільшите ваш дохід. За допомогою CRM ви можете збирати дані кожного пацієнта через форму постачальника послуг і стежити за кращим обслуговуванням.

Якісне лікування

Повне рішення CRM дозволяє лікарям, пацієнтам і персоналу бути спокійними, оскільки все відбувається відповідно до їхніх очікувань. Таким чином заклади охорони здоров’я можуть надати розширену діагностику, усунути нескінченні розсилки та прискорити управління взаємовідносинами з пацієнтами, одночасно зменшуючи кількість помилок.

Керовані дані

Одна помилка в адмініструванні може спричинити великі проблеми. Отже, ретельна організація даних необхідна, щоб інші могли ефективно працювати. CRM допомагає зберігати дані пацієнтів, відстежувати всі записи та повідомляти, коли це необхідно.

  Як оновлювати моди «Sims 4».

Advanced Communication

Галузь ніколи не хоче втратити жодного клієнта. Використання програмного забезпечення CRM пришвидшить якість і точність надання ваших послуг завдяки налагодженій комунікації. Ви також можете дозволити своїм пацієнтам записатися на прийом у зручний для них час.

Основні функції програмного забезпечення CRM.

На ринку багато провайдерів. Отже, перш ніж вибрати найкраще програмне забезпечення CRM, ви повинні розглянути деякі основні характеристики:

 • Оновлення EMR/EHR
 • Інтеграція на користь пацієнта
 • Сегментація пацієнтів
 • Відстеження активності
 • Безпека даних
 • Безкоштовна пробна версія та пакет

А щоб запровадити рішення CRM у вашій організації, вам також потрібно дотримуватися деяких передових практик:

 • Виберіть CRM відповідно до бюджету та вимог бізнесу
 • Проведіть належне навчання вашій команді
 • Встановіть основні правила
 • Довіртеся автоматизації
 • Зосередьтеся на співпраці
 • Досліджуйте дані пацієнтів
 • Робіть свою роботу простою

Тепер давайте розглянемо програмне забезпечення CRM, яке підходить для галузі охорони здоров’я.

Pipedrive

Отримайте комплексну платформу продажів за допомогою Pipedrive, щоб отримати зростаючий дохід від медицини чи лікарні. Це дозволяє продавати більше з меншими зусиллями або ручною роботою. Це просте у користуванні програмне забезпечення CRM дає змогу розпочати роботу за кілька хвилин, щоб ви могли зосередитися на спілкуванні та взаємодії з пацієнтом.

Відточіть свої дії та дозвольте Pipedrive подумати про фінішну пряму за вас. Від планування дзвінків і електронних листів до обідів, Pipedrive покаже вам правильний спосіб розставити пріоритети. Його аналітика зрозуміла, тож ви можете переглядати свій детальний звіт і розвиватися відповідно.

Ви можете синхронізувати свою CRM із понад 300 інструментами, включаючи Xero, Slack, Kixie, Asana, Google тощо. За допомогою веб-перехоплювачів, збору контактних даних одним клацанням миші, відкритого API та помічників з продажу на основі штучного інтелекту ви можете відмовитися від зайнятості.

Крім того, централізуйте свої комунікаційні зусилля за допомогою інтелектуальних функцій і з легкістю зв’яжіться зі своїм пацієнтом. Ви також можете створювати та впроваджувати рішення CRM у своїх лікарнях і медичних установах, використовуючи такі функції, як відстеження активності, статистичні дані та відгуки пацієнтів.

Від бухгалтерського обліку та виставлення рахунків до чат-ботів, від маркетингу електронною поштою до керування завданнями, ви можете мати весь контроль в одному місці. Ви також можете отримати доступ до цього CRM-рішення для охорони здоров’я на своїх мобільних телефонах Android та iOS, щоб відстежувати кожного пацієнта, лікаря та іншого персоналу, який є у вас під рукою.

Спробуйте професійний план на 14 днів.

Keap

Keap пропонує чудове програмне забезпечення CRM для керування відносинами між лікарнею та пацієнтом. Ви можете керувати призначеннями та кількома доглядами одночасно, координувати дії з лікарями та пацієнтами та надсилати своїм пацієнтам нагадування щодо їх візитів до лікаря.

Keap забезпечує гнучкість, необхідну для задоволення ваших унікальних потреб бізнесу та галузі. Отримайте комплексну платформу автоматизації CRM і збільште доходи вашої лікарні чи медицини. Ви можете безперебійно та послідовно збирати список пацієнтів, використовуючи шаблон цільової сторінки Keap, налаштування запису на прийом, форму заповнення пацієнта тощо.

Не потрібно відволікатися від важливої ​​роботи; Keap відстежує медичний заклад вашого пацієнта в тому самому місці. Крім того, Keap пропонує різні шаблони для написання текстів і електронних листів і надсилання їх до сегментованих списків у CRM. Зберігайте всі дані в одному місці, щоб ви могли переглядати їх будь-де та швидко вживати заходів, якщо це необхідно. Крім того, ви можете отримати доступ до CRM-рішень Keap зі свого мобільного телефону.

Запустіть індивідуальне спостереження, щоб підтримувати хороші стосунки зі своїми пацієнтами. Ви також можете інтегрувати тисячі програм у свій бізнес і легко синхронізувати контакти за допомогою інтеграції PayPal, Quickbooks, Gmail тощо.

Скористайтеся 14-денною безкоштовною пробною версією, яка включає програму для мобільних пристроїв, експертну підтримку, виділену бізнес-телефонну лінію, легку інтеграцію з різними програмами сторонніх розробників тощо.

  Як змінити розмір зображення [from Any Device]

Zendesk

Покращуйте свої послуги з догляду за пацієнтами за допомогою Zendesk, що дозволяє задовольнити потреби кожного пацієнта та створити довіру між вашими пацієнтами. Синхронізуйте свій бізнес із Zendesk і спостерігайте за магією, розслабившись у своєму кріслі.

Увійдіть у нову еру конверсій із рішеннями CRM від Zendesk. Оскільки пацієнти очікують хороших відносин із закладом охорони здоров’я, ви можете задовольнити ці очікування за допомогою Zendesk. Це допоможе вам налагодити кращі стосунки та досвід із вашими пацієнтами та працівниками будь-якої тривалості.

Не витрачайте час на пошук інформації; Zendesk пропонує 360-градусний огляд даних кожного пацієнта, щоб забезпечити більш персоналізований догляд і підтримку. Ви також можете керувати ефективністю вашої команди та дозволити своїм співробітникам самообслуговуватися.

Об’єднайте важливу інформацію з EHR, історії призначень і медичних пристроїв, щоб ваша команда могла витратити трохи часу на збір важливих оновлень про кожного пацієнта. Таким чином, більше зосередьтеся на своїх пацієнтах.

Розширте можливості свого персоналу лікарні за допомогою представленого інструменту. Отримайте безкоштовну пробну версію послуг і відчуйте підтримку преміум-класу.

Freshsales

Керуйте записами на прийом до пацієнтів, отримуйте повну видимість стану рахунків, відстежуйте записи пацієнтів і утримуйте пацієнтів, забезпечуючи довіру та кращий досвід роботи з Freshsales Healthcare CRM. Дозвольте своєму медичному персоналу впроваджувати медичну CRM у повсякденну роботу.

Інструмент допоможе вам дізнатися про здоров’я вашого пацієнта та надіслати правильне повідомлення в потрібний час, щоб продемонструвати свою любов і турботу про нього. Freshsales дозволяє відстежувати діяльність пацієнтів, графіки, зустрічі, інформацію та старі записи. Медичні працівники можуть отримати історію хвороби старих пацієнтів і регулярно проходити обстеження.

Крім того, Freshsales дозволяє вам легко створювати цільові сторінки, відстежувати відвідування сторінок, відстежувати дії, спілкуватися з відвідувачами через ботів на основі штучного інтелекту та адаптувати ваші кампанії електронною поштою. Завдяки цьому ви можете створити довіру серед ваших нових пацієнтів.

Freshsales — це інтуїтивно зрозуміле та комплексне програмне забезпечення для охорони здоров’я, яке допомагає будувати щирі стосунки з пацієнтами та персоналом. Він зберігає інформацію про лікаря та пацієнта в одному місці, щоб ваша медична команда могла негайно отримати доступ до даних.

Freshsales Healthcare CRM готова чітко переглядати основну інформацію про пацієнтів та їхні медичні записи. Це також дозволяє відстежувати їхні рахунки та гонорари, які стягують лікарі.

HubSpot

Отримайте безкоштовні інструменти для всіх своїх потреб від HubSpot, який пропонує одне з найкращих рішень CRM для налагодження кращих стосунків із наявними та майбутніми пацієнтами. Ніколи не турбуйтеся про ручну роботу; використовуйте його простий у використанні CRM, щоб оновлювати звіти та відстежувати квоту вашого медичного персоналу.

Ви знайдете 360-градусний огляд усього конвеєра пацієнтів на своїй візуальній інформаційній панелі та отримаєте доступ до всіх звітів про обслуговування пацієнтів, виставлення рахунків, стягнені збори та подальші спостереження. Ви можете надалі використовувати цю статистику, щоб дізнатися про продуктивність свого персоналу, що призведе до зростання.

Отримайте необмежену кількість користувачів, до 1 000 000 контактів і необмежену кількість даних без обмежень за часом або терміном дії.

Крім того, ви отримаєте корпоративне програмне забезпечення для продажів, маркетингу, керування контентом, операцій і обслуговування пацієнтів. Керуйте призначеннями та відстежуйте дії кожного пацієнта, щоб зміцнити довіру.

Оскільки у вас є всі дані, ваша команда може зв’язатися з вами в потрібний час за допомогою дзвінка, електронної пошти чи чату. Ви отримаєте такі інструменти, як відстеження потенційних клієнтів, відстеження електронної пошти, планувальник зустрічей і підтримка в чаті.

Почніть використовувати HubSpot CRM безкоштовно та отримайте всі необхідні інструменти для підтримки хороших відносин.

Zoho CRM

Розширте можливості системи керування файлами вашої лікарні для належного медичного обслуговування ваших пацієнтів Zoho Healthcare CRM. Це універсальне програмне забезпечення для керування стосунками з пацієнтами допомагає трансформувати ваш бізнес і пропонує найкращі можливі рішення під одним дахом.

  Як встановити рівень масштабування за замовчуванням у Firefox

Zoho CRM дозволяє змінити дизайн інтерфейсу користувача за допомогою Canvas і створити персоналізоване середовище, яке відповідає вашим загальним вимогам і вподобанням без написання коду. Як наслідок, ви отримаєте більше впровадження, швидше впровадження та кращу рентабельність інвестицій.

Зв’яжіться зі своїми пацієнтами через усі канали, включаючи електронну пошту, телефон, соціальні мережі, чат і електронну пошту. Отримуйте сповіщення в режимі реального часу щоразу, коли пацієнт взаємодіє з вашою лікарнею, щоб ви могли оцінити ефективність зв’язку.

Знайдіть найкращий канал і час для зв’язку зі своїми пацієнтами та автоматизуйте кожен процес, щоб скоротити повторювані та трудомісткі завдання. Отримуйте контроль над даними, щоб покращити догляд за пацієнтами та покращити робочі процеси, запускати миттєві дії та бути в курсі кожної діяльності.

Приймайте розумніші рішення за допомогою потужної аналітики та керуйте записами пацієнтів та історією записів на ходу. Ви можете підтримувати послідовну інформацію про свого пацієнта в кожному відділенні, щоб надавати якісні послуги. Крім того, оптимізуйте потік даних, організувавши звіти кількох відділів і дозволивши вашій команді ефективно координувати роботу з вашим пацієнтом.

Зберіть інформацію про страхування, видані рецепти, відскановані звіти та історію хвороби кожного пацієнта, щоб швидко скласти його виписку. З Zoho CRM вашим пацієнтам більше не доведеться довго чекати.

Зареєструйтеся безкоштовно, щоб почати використовувати рішення CRM і легко надсилати нагадування про зустріч.

Kapture CRM

Забезпечте належний догляд за пацієнтами та поводьтеся з вашими працівниками Kapture CRM для кращого досвіду. Не пропустіть жодних важливих речей для пацієнтів завдяки належному управлінню даними та швидшим сповіщенням, коли пацієнт потрапляє в лікарню чи виписується з неї.

Ви також можете стежити за кожним лікарем із заробітної плати для зручного керування. Kapture CRM полегшує вашу роботу, ніж будь-коли, забезпечуючи безпеку кожного пацієнта завдяки належному спілкуванню та налагодженню контактів із персоналом лікарні.

Kapture CRM показує в одному місці записи щодо джерела, ефективність у центрі, у відділенні та звіти про стан пацієнтів. Об’єднайте всі запити на зустріч із різних каналів на одній приймальній панелі й усуньте всі клопоти.

Існуючі запити пацієнтів автоматично приєднуються до облікового запису пацієнта. Для нових запитів створюється новий обліковий запис. Ви також можете інтегрувати Kapture CRM зі своїм існуючим мобільним додатком для легкого призначення зустрічей і запитів.

Автоматизуйте завдання, пов’язані із записом на прийом або запитами на плановий огляд, заощаджуйте час вашої команди за допомогою автоматизації та зосередьтеся на догляді за пацієнтами. Kapture CRM також може автоматично виявляти кожен запит і призначати їх між різними центрами доступним лікарям на основі вподобань бронювання.

Виберіть ідеальний план або почніть безкоштовну пробну версію.

Висновок

Ваш час цінний. Витратьте їх на найважливіше – на турботу про всіх ваших пацієнтів. Незалежно від того, чи є ви невеликою клінічною лабораторією чи великим медичним закладом, CRM працює в усіх сферах.

З усього згаданого вище програмного забезпечення CRM виберіть найкраще, яке відповідає потребам вашого бізнесу. Почніть впровадження найкращого рішення CRM, щоб отримати потужні функції та переваги для вашої організації.