techukraine.net techukraine.net 7 найкращих інструментів і ресурсів, коли ви переосмислюєте свою роботу

7 найкращих інструментів і ресурсів, коли ви переосмислюєте свою роботу

Categories:

Ви вже деякий час працюєте на своїй посаді і можете задуматися, чи настав час змінитися. Ви не впевнені, чи нова посада чи компанія є відповіддю. Пошук нової роботи чи кар’єри може бути страшним, тому що вам, можливо, доведеться починати з нуля та знову закріплюватися в новій компанії чи на новій посаді.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

В Інтернеті є велика кількість ресурсів, які допоможуть вам визначитися з наступним кроком у вашій кар’єрі. Незалежно від того, чи бажаєте ви найняти консультанта з питань кар’єри, пройти тест на кар’єру чи розширити свою мережу, багато інструментів і ресурсів допоможуть вам визначити свій кар’єрний шлях.

Якщо вам цікаво, чи є кар’єра, для якої ви краще підходите, але не впевнені, що це може бути, проходження кар’єрного тесту — чудовий спосіб отримати певну ясність. Тест використовує ваші відповіді щодо вашої особистості, походження, амбіцій та інтересів, щоб підібрати вам відповідні професії за допомогою штучного інтелекту.

Щоб відповісти на 100 запитань тесту, знадобиться лише 15 хвилин. Після того, як ви його завершите, для доступу до ваших результатів потрібно буде сплатити платіж. У вас є три варіанти оплати, залежно від того, скільки підтримки вам потрібно.

За $19,90 ви можете отримати звіт про свою кар’єру. Якщо ви хочете пройти особистий тест, оскільки розробники тесту вважають, що тип вашої кар’єри пов’язаний із вашою особистістю та аналізом ваших результатів, вартість становить 24,90 доларів США. Ви можете отримати результати тесту та аналіз без особистісного тесту за $19,90.

Якщо ви не впевнені, чи вартий кар’єрний тест, на сайті повідомляється, що рівень задоволеності тестом становить 98,9%. Ви можете самостійно пройти тест особистості, щоб дізнатися більше про себе. Якщо це так, вам може бути цікаво дізнатися про онлайн-тести особистості, які допоможуть вам краще пізнати себе.

2. Знайдіть мережеві події Eventbrite

Незалежно від галузі, в якій ви працюєте, велика ймовірність, що ви знайдете мережеву подію на Eventbrite. Відвідування мережевих заходів може допомогти вам познайомитися з людьми та встановити зв’язки, які приведуть вас до наступної можливості. Події, які ви знайдете на Eventbrite, можуть відбуватися особисто або віртуально. Деякі заходи безкоштовні, а відвідування інших є платним.

  Як отримати ранній доступ

Відвідування галузевих мережевих заходів може повідомити вас про майбутні зміни, тож ви зможете зрозуміти, чи потрібно вам навчитися нових навичок, щоб підготуватися до майбутніх можливостей. Ви також можете відвідувати події в нових галузях, які вас цікавлять, щоб перевірити, чи достатньо це підходить для переходу.

Ви можете використовувати мережеві події, щоб відкрити для себе варіанти, які ви, можливо, не розглядали. Якщо ви зберігаєте відкритий розум і готові ділитися своїми труднощами та цілями з іншими, ви можете зустріти когось, хто допоможе спрямувати вас у правильному напрямку.

Нетворкінг необхідний для просування по службі. Навіть якщо ви інтроверт, вам потрібно знайти спосіб налаштуватися на спілкування. Можливо, вам буде цікаво дізнатися кілька порад щодо нетворкінгу для просування по службі.

Робота з кар’єрним консультантом – ще один чудовий спосіб допомогти вам визначитися з наступним кроком у вашій кар’єрі. Консультанти з кар’єри навчені вести вас на шляху, який може дати вам бажану роботу.

Консультанти з питань кар’єри можуть допомогти вам розробити та втілити в життя рішення та плани, пов’язані з вашими кар’єрними цілями. Ваша робота з консультантом може включати розробку стратегій, навчання технікам і проведення оцінок відповідно до ваших потреб.

Ваша робота з кар’єрним консультантом може познайомити вас з варіантами, про які ви, можливо, не думали або навіть не знали про їх існування. Якщо ви скептично ставитесь до цінності роботи з професіоналом, можливо, вам буде цікаво дізнатися про причини найняти кар’єрного консультанта та де його можна знайти.

4. Розширюйте свої знання за допомогою Coursera

Можливо, ви переосмислюєте свою роботу, тому що не відчуваєте труднощів. Незалежно від того, чи хочете ви отримати сертифікат чи навчитися нових навичок, ви можете знайти курс, який навчить вас цьому на Coursera.

  Згадуючи GeoCities, попередницю соціальних мереж 1990-х років

Ви можете відвідувати курси Coursera на своєму телефоні чи ноутбуці, економлячи час на дорогу, якщо ви не їдете на роботу. Незалежно від того, чи шукаєте ви безкоштовні заняття, сертифікати чи ступінь, ви можете знайти це на Coursera.

Удосконалення навичок — чудовий спосіб спрямувати свою енергію на позитивний бік. Роботодавці хочуть, щоб їхні працівники вдосконалювали свої навички, і деякі компанії можуть покривати частину, якщо не всі витрати.

Якщо ви хочете вдосконалити свої навички, але не маєте бюджету, щоб інвестувати в заняття, існують інші платформи, де ви можете знайти курси. Можливо, вам буде цікаво дізнатися про найкращі безкоштовні онлайн-платформи навчання для будь-якого предмета чи рівня навичок.

5. Переконайтеся, що ви можете дозволити собі фінансові зміни Монетний двір

Зміна роботи чи кар’єри може означати скорочення зарплати або початок роботи на початковій посаді. Якщо ви плануєте звільнитися з роботи, щоб повернутися до школи, щоб покращити свої навички, вам потрібно переконатися, що ви можете собі це дозволити. Ви також хочете бути реалістами щодо того, як швидко ви знайдете роботу після навчання. Ви захочете переглянути свої фінанси та подивитися, як це зробити.

Використання такої програми, як Mint, може допомогти вам отримати чітке уявлення про свої витрати, банківські баланси, бюджет і кредитну оцінку під одним дахом. Можливо, вам знадобиться відстежувати свої витрати, щоб зменшити борг і відкладати гроші на заощадження, і Mint — чудовий інструмент, який допоможе вам у цьому.

Бюджетування — це не те, чого всі чекають з нетерпінням, незалежно від того, наскільки це необхідно. Якщо ви шукаєте інші варіанти, окрім Mint, можливо, вам буде цікаво дізнатися про найкращі бюджетні програми, щоб навести порядок у своїх фінансах.

6. Зберігайте свій розум на позитиві Спокійно

Почуття неспокою щодо вашої роботи може призвести до розчарування та тривоги. Ви знаєте, що хочете, щоб щось змінилося, але ви не впевнені, як ці зміни мають виглядати.

  Рекламне посередництво – новий спосіб монетизації вашого веб-сайту в повній мірі

Ваш мозок може відчувати, ніби він мчить зі швидкістю 100 миль на годину, шукаючи відповідь, щоб ви не відчували стресу. У Calm є музика для медитації, відеоролики, які ведуть вас через усвідомлені рухи та м’яке розтягування, а також аудіопрограми, які викладають експерти з уважності.

Створення позитивного мислення може допомогти вам змінити погляд на вашу поточну роботу або прояснити шлях, яким ви повинні рухатися. Якщо ви шукаєте ресурси щодо мислення, можливо, вам буде цікаво дізнатися, як оволодіти стоїчним мисленням для самообслуговування та щастя.

7. Проведіть самооцінку

Можливо, ви захочете пройти самооцінку, щоб підготуватися до наступного огляду ефективності. Проведення самооцінки – це чудова можливість бути чесним із самим собою щодо свого прогресу та продуктивності на роботі та тих сфер, які вам потрібно вдосконалити.

Ви можете навчитися як писати самооцінювання на Built In і знайдіть шаблони в Інтернеті. Ви можете поставити відкриті запитання або оцінити себе за різними аспектами вашої роботи або поєднати обидва; головне, чесно кажучи.

Роблячи самооцінку, не забудьте відсвяткувати свої перемоги, визнати свої слабкості та визнати, що є сфери, які вам потрібно покращити. Після завершення самооцінювання ви можете попросити друга, колегу чи члена родини, якому довіряєте, переглянути його, перевіривши на наявність граматичних помилок і друкарських помилок.

Якщо ваша самооцінка вказує на те, що ваш наступний огляд продуктивності не буде хорошим, краще бути проактивним. Можливо, ви захочете дізнатися, як реагувати на оцінку поганої ефективності під час підготовки.

Вважайте це тривожним дзвінком

Є причина, чому ви переосмислюєте свою роботу. Можливо, ви переросли посаду чи компанію. Можливо, це тому, що галузь змінилася, і вона вас більше не хвилює. Якою б не була причина, ваше занепокоєння є закликом до вас щось зробити з вашою ситуацією.

Вам вирішувати, що ви збираєтеся робити. Ви можете пройти оцінювання, щоб перевірити, чи ви все ще підходить для своєї роботи, або ви можете найняти консультанта з питань кар’єри. Є багато способів виправити ситуацію та знову знайти задоволення у своєму професійному житті.