7 найкращих інструментів попереднього перегляду ескізів YouTube для збільшення кількості кліків

| | 0 Comments| 11:06 AM
Categories:

Інструменти попереднього перегляду ескізів YouTube є вашим ідеальним супутником, коли потрібно збільшити кількість кліків для вашого відео YouTube.

Мініатюра відео YouTube є вирішальним фактором його успіху, оскільки це перше, що бачать глядачі на платформі. Хороша мініатюра збільшує кількість кліків і приваблює глядачів. Він створює перше враження від відео, містить короткий зміст і підходить для цільової аудиторії.

Таким чином, приваблива мініатюра YouTube збільшує шанси глядачів натиснути для перегляду. Google класифікував відео для глядачів на основі CTR. Google позначає відео з низьким рейтингом кліків як оманливий або низькоякісний вміст.

Ось таблиця з найпопулярнішими інструментами попереднього перегляду мініатюр YouTube, щоб ви могли збільшити кількість кліків!

Назва

опис

Досліджуйте

TubeBuddy

Штучний інтелект аналізує мініатюри для підвищення рейтингу кліків.

Перевірка мініатюр

Налаштовуйте, порівнюйте та оптимізуйте мініатюри відео.

ThumbnailPreview

Перевірте ескізи YouTube на реальні дані на предмет контексту.

TestMyThumbnails

AI ранжує мініатюри для прийняття рішень на основі даних.

Дюймовочки

Тестуйте мініатюри за допомогою голосів реальних людей, щоб дізнатися CTR.

TuBeast

Розширені інструменти ШІ для оптимізації та дослідження каналів.

Попередній перегляд мініатюр YouTube

Просте розширення Chrome для легкого попереднього перегляду мініатюр.

Щоб дізнатися більше про ці інструменти YouTube, читайте далі, але перш ніж це робити, чи знаєте ви, чому мініатюри YouTube такі важливі?

Чому мініатюри YouTube важливі?

Ескіз YouTube важливий, якщо ви хочете, щоб ваш канал YouTube був успішним; Давайте розглянемо кілька причин, чому варто серйозно поставитися до створення гарних ескізів:

 • Хороша мініатюра YouTube – це чудовий спосіб підвищити рейтинги в SEO YouTube. Це впливає на те, як відео виявляють і переважно рекомендують, окрім того, що аудиторія позитивно ставиться до відео.
 • Мініатюра – це короткий огляд вмісту відео, який відображає те, що глядачі можуть очікувати від відео.
 • Зрештою, це збільшує клієнтську базу каналу. Якщо відео та мініатюра разом, приваблива мініатюра є вирішальним фактором для залучення глядачів.

Крім того, це додає додаткові переваги просуванню вашого каналу YouTube, оскільки добре розроблена мініатюра демонструє професіоналізм вмісту.

Найкращі методи створення чудової мініатюри YouTube

Мініатюра має добре відповідати вмісту відео, яке має бути унікальним, сміливим, привертати увагу, привабливим, фірмовим і високоякісним. Він визначає частоту кліків відео, тому творці мають намагатися справити найкраще враження під час першого перегляду.

Ось кілька ключових моментів, які можуть стати чудовим ескізом YouTube:

#1. Розмір зображення

Мініатюри YouTube починаються з розміру представленого зображення, яке має бути відповідного розміру та розмірів. Відповідно до вказівок YouTube мініатюра має мати розмір 1280 x 720 пікселів із шириною 640 пікселів.

Співвідношення 16:9 ідеально підходить для представлення аудиторії, оскільки воно найчастіше використовується в попередніх переглядах. Розмір мініатюри може відповідати щонайбільше інструкціям YouTube. Зображення більшого розміру може переміститися вниз замість меншого розміру. Це гарантує збереження найвищої якості зображення. Потрібен формат JPG, GIF, BMP або PNG розміром менше 2 МБ.

  Транслюйте свій канал YouTube, Twitter і Reddit на Chromecast [Android]

#2. Ескіз фону

Яскраві візуальні ефекти ескізів приваблюють глядачів до перегляду відео. Фон, що включає контекст відео, дає можливість ознайомитися з відео з першого погляду. Зображення має відповідати основному змісту.

#3. Текст заголовка в мініатюрі

Текст, доданий до мініатюри, надає детальний контекст про представлене зображення. Ефективність ескізів погіршується, оскільки текст спілкується з аудиторією від імені зображення.

#4. Практика шрифтів

Важливим фактором для підтримки зацікавленості аудиторії є ознайомлення її з вмістом. Вважається, що наявність однакового стилю шрифту та кольору для кожної мініатюри глибоко впливає на людей, тому брендинг повинен бути послідовним. Шрифт має бути чітким і легким для читання, щоб аудиторія побачила його вперше. Жирний і густий шрифт також є хорошим вибором, але уникайте скриптових шрифтів. Крім того, якщо у вас ще немає фірмового набору, подумайте про створення брендового набору!

#5. Фірмовий шаблон мініатюри

Фірмові мініатюри YouTube означають узгодженість одного шаблону для всіх відео. Шаблон відображає бізнес, незалежно від того, чи це помітний імідж бренду, чи відповідність ніші. Представлений шаблон приваблює аудиторію та впливає на свідомість аудиторії для майбутнього трафіку.

#6. Мініатюра як тизер

Довіра аудиторії та покладення на відео – це майбутній потенціал для пропаганди та зростання бренду. Використання правильного мініатюри для відеовмісту змушує їх довіряти автору. Збережіть найкращу частину відео як мініатюру або встановіть короткий тизер, не виділяючи найкращу частину. Ці методи викликають у глядачів бажання натиснути відео.

Однак спотворення відео на мініатюрах вважається наживкою для кліків, що знижує цінність бренду. Clickbait може призвести до втрати трафіку на відео або навіть каналу. Тому важливо використовувати правильну маркетингову стратегію.

Читайте також: SEO блоги та канали YouTube, щоб підкорити пошук Google.

Коли трафік відео падає через клікбейт, YouTube перестає показувати відео за рекомендацією.

Ось кілька інструментів, які допоможуть вам попередньо переглядати мініатюри YouTube, щоб підвищити свій CTR, щоб ви могли створювати привабливі відео та отримувати глядачів, на які ви заслуговуєте.

TubeBuddy

TubeBuddy — це інструмент на основі штучного інтелекту, який аналізує мініатюри YouTube. Це допомагає максимізувати рейтинг кліків відео. Платформа, яка доповнює розрив між ескізами, створеними штучним інтелектом, і зробленими людиною, де автори аналізують усі релевантні ескізи за допомогою штучного інтелекту та вибирають, які з них привернуть увагу аудиторії.

Ключові особливості:

 • Інструмент теплової карти TubeBuddy, створений ШІ, відображається як людське око. Він аналізує різні частини мініатюри та імітує людське око, оскільки корисно визначити, яку частину мініатюри потрібно перемалювати.
 • Аналізатор мініатюр порівнює стару мініатюру з новою, щоб виявити дефектні області. Навіть невелика зміна мініатюри може позитивно вплинути на трафік.
 • Інструмент TubeBuddy зі штучним інтелектом аналізує потенціал зростання кліків у майбутньому. Завантаження ескізів на платформу дозволяє їм оцінити рейтинг кліків.
  Inflection дебютує з власною моделлю AI, а YouTube інтегрує інструмент дубляжу

Штучний інтелект TubeBuddy навчений як людське око, щоб привертати увагу глядачів до різних частин мініатюр.

Перевірка мініатюр

Перевірка мініатюр це безкоштовний незалежний від користувача інструмент для налаштування мініатюр і назв відео. Він надає цінну інформацію про назви, які допоможуть підвищити рейтинг кліків. Платформа дозволяє творцям залучати аудиторію за допомогою привабливих мініатюр.

Ключові особливості:

 • Платформа дозволяє користувачам налаштовувати до 4 ескізів одночасно, щоб побачити, який буде ефективнішим.
 • Розширена функція інструменту дозволяє порівнювати мініатюри з конкурентами. Він пропонує платформу порівняння, яка порівнює мініатюру та заголовок користувача з 6 конкурентами.
 • Thumbnail Checker має функцію тестування A/B для оптимізації кількох ескізів, що дозволяє тестувати різні варіації ескізів. Він надає інформацію для підвищення CTR і загальної продуктивності відео.

Інструмент оцінки, наданий платформою, спрощує перегляд і покращення мініатюр, щоб оптимізувати їх для SEO YouTube.

ThumbnailPreview

The ThumbnailPreview перевіряє заголовок і мініатюри YouTube на порівняння з реальними даними. Він порівнює контекст і показує продуктивність. Платформу розробив професійний ютубер.

Ключові особливості:

 • Програмне забезпечення дозволяє переглядати та порівнювати мініатюру в контексті з поточним вмістом користувача на YouTube.
 • Професійний обліковий запис забезпечує перевірку мініатюри на популярні канали та пошукові запити за ключовими словами.
 • Це дозволяє архівувати перевірені мініатюри та завантажувати їх.

ThumbnailPreview надає інструменти для прийняття кращих рішень щодо ескізів і підвищення CTR.

TestMyThumbnails

TestMyThumbnails – це рейтинг ескізів на основі ШІ, створений після аналізу мільйонів ескізів. Це допомагає приймати рішення на основі даних на основі кількох ескізів YouTube, публікацій в Instagram і банерів веб-сайтів, що є вирішальним фактором у рейтингу кліків (CTR) і кількості переглядів.

Ключові особливості:

 • Тестер ескізів дозволяє спробувати кілька ескізів, щоб визначити, які отримають найбільше кліків. Зрештою, увага зосереджена на підвищенні рейтингу кліків.
 • Інструмент A/B-тестера платформи допомагає вибрати найкращу мініатюру, яка відповідає вмісту відео. Важливо ранжувати відео за SEO та отримувати потенційний трафік.
 • На платформі є інструмент Channel Niche Checker, який показує відсоток збігів назв каналів серед усіх пов’язаних каналів.

TestMyThumbnail дає користувачам нові та популярні ідеї відео.

Дюймовочки

Дюймовочки – це постачальник послуг ескізів і тестування назв, який дозволяє користувачам YouTube вибирати найкращі ескізи перед публікацією. Він перевіряє мініатюри конкурентів, де користувачі голосують за зображення. Це дає чітке бачення проблеми, щоб допомогти вам знати, де покращити, щоб отримати трафік.

Ключові особливості:

 • Thumblytics виконує макет для перевірки мініатюр і заголовків. Платформи показують завантажені параметри сотням реальних людей.
 • Результати голосування показують напрямок для майбутніх програм, де користувачі тепер можуть вибрати ту, яка набере найбільшу кількість голосів і найвищий CTR.
 • Платформа дозволяє проводити таргетинг за місцем розташування респондента.
  Як видалити коментарі на Facebook, Twitter, YouTube тощо

Тести не впливають на YouTube-канал користувачів і проводяться зовні.

TuBeast

TuBeast це веб-платформа та розширення для користувачів YouTube із розширеними інструментами та функціями. Це оптимізує канал і цілісність відео для цільової аудиторії та переносить його до конкретно націленого вмісту.

Інструмент проводить неупереджене дослідження ринку та надає глибокі порівняння з іншими каналами, які допомагають отримати перегляди та трафік.

Ключові особливості:

 • TuBeast використовує вдосконалений штучний інтелект для оцінки ескізів і надання перевірених пропозицій для підвищення CTR.
 • Користувачі можуть порівнювати до 5 ескізів, щоб визначити, який найкраще підходить для залучення аудиторії.
 • Інструмент дозволяє порівнювати мініатюри конкурентів, збільшуючи ваші шанси підготуватися краще за інших. Він також знаходить конкурентів для стиснення, просто додаючи ключові слова.
 • TuBeast має унікальний інструмент AI, який виявляє проблеми з накладеним текстом. Він оцінює кожну ідентифіковану фразу та вербалізує її на основі її дизайну.
 • Засіб попереднього перегляду мініатюр YouTube перевіряє видимість повідомлення на різних пристроях і розмірах екрана. Це допомагає переконатися в достовірності повідомлення, яке намагається передати творець.

Відеоаналізатор TuBeast інструменту AI оптимізує відео за психологічними шаблонами, SEO та алгоритмами YouTube.

Попередній перегляд мініатюр YouTube

Попередній перегляд мініатюр YouTube це розширення Chrome, яке працює як спливаюче вікно. Під час використання сторінки YouTube глядачі повинні натиснути розширення, яке завантажить зображення. Інструмент переспрямовує на найбільшу мініатюру, клацнувши зображення.

Ключові особливості:

 • Це один із найпростіших і легких у використанні інструментів для попереднього перегляду мініатюр.
 • Вам просто потрібно додати розширення Chrome інструмента, і щоразу, коли ви хочете переглянути мініатюру, просто клацніть зображення.

Це БЕЗКОШТОВНИЙ інструмент, сумісний із браузером Chrome і дозволяє переглядати мініатюри одним клацанням миші.

Заключні слова

Ескіз завершується тим, що справляє перше враження на аудиторію. Година контенту привабить глядачів лише в тому випадку, якщо мініатюра відповідає очікуванням. Очікування кожного глядача різні, але найпоширенішим є те, що тизер або мініатюра мають підсумовувати відео.

Крім того, подібний шаблон для всіх відео на каналі створює для них бренд, оскільки стає ідентифікацією каналу. Таким чином, ваші мініатюри YouTube можуть допомогти створити кращий імідж бренду, але обов’язково використовуйте відповідні теги YouTube!

В Інтернеті доступні різні засоби перевірки ескізів і пристрої, і всі ці платформи покращені своїми унікальними функціями. Деякі використовують штучний інтелект для тестування ескізів, а інші використовують голосування людей. Ви можете переглянути інструменти в статті та вибрати той, який найкраще відповідає вашим потребам.

Зацікавлені у створенні привабливих мініатюр? Спробуйте ці онлайн-конструктори мініатюр YouTube!