7 найкращих інструментів для створення унікальних ідей для блогу

Ви шукаєте нові інноваційні ідеї для свого наступного допису в блозі?

Чи відчуваєте ви, що застрягли на старих темах? Тоді ви в потрібному місці.

Коли у вас закінчаться теми, дозвольте веб-інструментам зробити це за вас.

Ось список безкоштовних і простих у використанні інструментів, які допоможуть вам створити чудові оригінальні ідеї, які ви втратили.

Hubspot

Генератор Hubspot виділяється як один із найпростіших генераторів тем блогу. На всі ті часи, коли ви застрягли, вам буде надано декілька тем, щоб розпочати процес написання.

Цей інструмент пропонує вам п’ять ексклюзивних ідей для набору з 3 ключових слів або фраз (переважно іменників). Ви можете ввести набір до 3 слів у вказаному розділі поля, і інструмент запропонує вам нові майбутні ідеї для використання.

Якщо ви хочете змінити результати, поверніться назад і знову вставте набір ключових слів.

Будьте конкретними, якщо ви шукаєте певний вміст.

Це не ідеальний інструмент, якщо ви шукаєте десяток нових тем, але для початку це найкращий інструмент.

Сумо

Генератор заголовків Sumo знає важливість заголовків. Наявність привабливого та приємного заголовка вважається першим кроком у створенні статті. Заголовок визначатиме ймовірність того, що вашу статтю натиснуть і прочитають. Отже, вам слід більше зосередитися на створенні заголовків, які приваблюють аудиторію.

Кожна компанія чи автор блогу хоче створити заголовок, який належить до категорії дуже клікабельних. Замість того, щоб пробувати різні комбінації заголовків, ви можете скористатися допомогою Sumo Headline Generator, щоб створити чудові пропозиції заголовків.

  Ось коли темна тема може заощадити заряд акумулятора

Створюючи заголовок, ви можете вибирати такі категорії, як «Нумеровані списки», «Як», «Пояснення» тощо. Після того, як ви вибрали певну категорію, вам потрібно лише вказати необхідну інформацію в лівій колонці. Результати відображаються в правій частині сторінки з великою кількістю пропозицій щодо заголовків на вибір.

Таким чином, ви можете швидко створити безліч крутих заголовків і вибрати правильний для себе.

SEOPressor

SEOPressor є цінним інструментом, коли ви шукаєте ідеї для блогу. За допомогою цього генератора заголовків блогів ви можете отримувати нескінченні пропозиції щодо привабливих заголовків блогів. Немає необхідності сидіти й чухати голову, щоб знайти нову тему для блогу, тому що ви можете знайти ідеальну тут.

Функціонування цього інструменту досить просте. Все, що вам потрібно зробити, це ввести ключове слово, навколо якого повинні бути заголовки блогу. Окрім цього, вам також потрібно вибрати зі спадного списку, будь то конкретна назва бренду, загальний термін, якийсь навик або навіть ім’я будь-якої особи. Це полегшує ефективний пошук потрібних заголовків.

Щойно ви натиснете «Створити заголовки», ви знайдете тисячі пропозицій щодо тем блогу на основі ключового слова, яке ви шукаєте. Ви повинні бути конкретними під час пошуку теми, щоб отримати правильні та відповідні теми.

Вам не доведеться залишати теми для блогу, тому що SEOPressor вас порятує.

Провісник

Провісник це інноваційний інструмент для використання, коли потрібні теми. Хоча пропонується лише одна тема за раз, ви можете отримати кілька тем, натиснувши кнопку оновлення.

  Як встановити оновлення BIOS Spectre для вашого ПК

За наявності чотирьох порожніх місць цей веб-сайт використовує ваше ключове слово або пошукову фразу в будь-якій із наведених нижче прогалин і додає інший відповідний вміст в інші. Крім того, це пояснює причини використання інших трьох тематичних слів.

Іншими словами, це простий, але трудомісткий інструмент, якщо ви шукаєте список тем. У той же час ви отримуєте оригінальні ідеї тем, які можете безпосередньо використовувати для свого блогу, на відміну від інших сайтів, де ви отримуєте ключову фразу.

Налаштуйте свій бізнес

Вам потрібен величезний каталог тем на вибір? Тоді інструмент Tweak Your Biz — це правильний список для вас. Подумайте про тему, яку можна обрамити своїм ключовим словом, і у вас є все це в цьому списку.

Ви також можете завантажити весь список тем на цій сторінці. Збільште свою популярність у Facebook і Twitter, вибравши правильну тему з цього списку різноманітних варіантів.

Вони пропонують вам теми під основними заголовками, як-от запитання, кар’єра, як, секрети, бізнес, кохання тощо.

Отже, якщо ви думали, що з вашої ключової фрази може бути лише кілька тем, ось список, який ніколи вас не підведе.

Створіть власний блог

Цей веб-сайт дає вам трохи інше відчуття, ніж інші згадані вище інструменти. На відміну від тих, хто в цьому генератор повідомленьви не зможете вставити ключове слово або ключову фразу для результату пошуку.

Натомість цей сайт надає вам наполовину завершений заголовок для початку.

  Чи є QIE словом у Scrabble?

Маючи лише один результат на пошук, ви можете використовувати цей інструмент, коли не шукаєте щось конкретне. Крім того, це підвищує ваші шанси проявити творчість до теми, запропонованої інструментом.

Поміркуйте та виберіть блискучу інноваційну назву для свого наступного допису.

Quora

Хоча Quora не є прямим генератором тем, ви напевно погодитеся, що найчастіше наступним веб-сайтом, на який ви потрапляєте для пошуку, крім Вікіпедії, є Quora.

Хтось зі мною погодиться, що на цьому сайті є все, що потрібно, коли шукаєш відповідь на будь-яке запитання в світі. Тут ви можете шукати конкретні теми, які вас цікавлять, або безпосередньо шукати запитання, щоб отримати відповіді, написані обізнаними людьми з усього світу.

Таким чином, цей інструмент також знаходить місце в цьому списку, оскільки він дає вам більше інформації щодо простоти розуміння, ніж багато інших.

Для вас доступні кілька інших варіантів щодо тем блогу та генераторів ідей. Однак цього списку має вистачити на всі ваші потреби.

Далі оптимізуйте вміст і копіюйте за допомогою інструментів на основі штучного інтелекту.