techukraine.net Minecraft 7 найкращих хостинг-провайдерів серверів Minecraft із підтримкою модів

7 найкращих хостинг-провайдерів серверів Minecraft із підтримкою модів

| | 0 Comments| 9:39 AM
Categories:

Майнкрафт пройшов довгий шлях з моменту свого випуску в 2009 році, ставши однією з найбільш продаваних і вражаючих ігор усіх часів, навіть через 14 років.

Якщо ви грали в цю відеогру-пісочницю, ви повинні знати, що вона все ще отримує регулярні оновлення та нові функції від Mojang.

Це віддана база шанувальників Minecraft, яка створює моди для гри та додає вашій грі пікантності, відкриваючи ваше дослідження незвіданих територій.

Моди в Minecraft перетворюють ваш звичайний ландшафт гри на виживання в захоплюючу гру та дозволяють вам досліджувати нові речі, поки ви починаєте будувати своє поселення.

Однак не всі сервери Minecraft дозволять вам грати з цими модами.

І тому я склав список найкращих хостинг-провайдерів серверів Minecraft із підтримкою модів.

Отже, давайте вивчимо список кожного провайдера, основні функції та переваги, а також деякі важливі аспекти, які допоможуть вам правильно вибрати сервер.

Що таке мод?

Якщо ви грали в онлайн-ігри, ви, мабуть, часто зустрічали термін «мод», і це, по суті, коротка форма модифікації.

Це термін, який дається гравцеві або створеному користувачами вмісту та доповненням, які додаються до гри, щоб змінити її ігровий процес, графіку чи інші аспекти гри.

Не лише розробники певної гри створюють модифікації, але й спільнота користувачів або геймерів гри, щоб покращити загальний досвід гри. Впровадження модів у такі ігри, як Minecraft, може бути таким же простим, як додавання нової трави, кольорів чи текстур, або настільки ж складним, як додавання унікальних предметів колекціонування, блоків, карт чи предметів у грі.

У багатьох випадках мод також полегшує додавання нового персонажа або індивідуальний вигляд персонажа в грі. Моди також дозволяють відкритим іграм отримати нове життя та подовжити їх загальний термін служби. Вводячи нових персонажів, карти або текстури, моди часто допомагають відродити популярність гри.

Моди легко доступні в Інтернеті, і ви можете легко завантажити та встановити їх на своєму ігровому сервері. Деякі ігри, включно з однокористувацькими та багатокористувацькими іграми, постачаються з офіційними інструментами модифікації, що полегшує гравцям установку модифікації.

Крім того, моди доступні в різних типах, і є деякі типи, які можуть змінити всю гру на щось інше. Багато розробників заохочують модифікувати ігри, і є багато ігрових студій, які надають розробникам інструменти, які допомагають модифікувати багато ігор.

Проте в деяких іграх додавання модів може спричинити проблеми з авторським правом або ризики для безпеки. Отже, деякі геймери та хостинг-провайдери не віддають перевагу їм.

Моди Minecraft: як вони можуть змінити ігровий досвід?

Модифікації Minecraft стосуються різноманітних типів доповнень або змін, які розробники та ентузіасти ігор вносять у гру, щоб створити новий досвід гри. Ці моди в основному описують процес додавання різноманітних користувальницьких елементів до гри, щоб змінити механіку, вміст і візуальні ефекти гри.

Джерело: Sportskeeda

Центральна концепція Minecraft полягає в тому, щоб оживити оточення гри та залучити гравців досліджувати новий ландшафт гри. Моди також дозволяють продовжити термін служби гри та дозволити гравцям залишатися залученими, не нудьгуючи від того, як працює ігрова механіка.

Моди в Minecraft бувають різних форм і форм.

  • Деякі моди дозволяють додавати в гру нові блоки, предмети, тварин, дерева та багато іншого.
  • Деякі модифікації Minecraft повністю змінюють механіку блоків, зброї або те, як виглядає текстура гри.
  • Є деякі модифікації, які надають нові здібності вашому персонажу в Minecraft, а також додають новий рельєф або ландшафт до гри.
  • Сьогодні моди Minecraft також представили спеціальні інструменти та їжу, де інструменти дозволяють збирати деякі рідкісні предмети, а їжа відновлює вашу точку голоду.
  • Коли ви отримуєте спеціальну броню з модів, це повністю змінить ваше виживання в Minecraft, оскільки вони забезпечують високий захист від різних ушкоджень.
  • Є кілька спеціальних пакетів модів, які представляють рідкісних істот, сучасні транспортні засоби, передові інструменти та численні предмети в грі, щоб вони відчули себе новими.
  • Пригодницькі та технологічні модифікації користуються великим попитом серед гравців, оскільки вони привносять у гру нові квести та вдосконалену техніку, що дозволяє гравцям створювати сучасний ландшафт.
  Як зробити маяк в Minecraft

Завдяки оновленню гри та випуску сотень пакетів модів щороку ігровий досвід Minecraft постійно розвивається, і кожного разу, коли ви граєте, у вас буде щось нове для дослідження.

Давайте дослідимо найкращих хостинг-провайдерів серверів Minecraft із параметрами модів.

ScalaCube

Вважається одним із найкращих хостинг-провайдерів серверів Minecraft із підтримкою модів, ScalaCube обіцяє нескінченну розвагу зі своїми модифікованими серверами Minecraft.

Коли ви використовуєте ScalaCube для свого наступного дослідження в Minecraft, ви отримаєте абсолютно новий ігровий досвід із захоплюючими функціями, мобами, біомами та багатьма іншими ігровими предметами.

Найкраще в цьому сервері те, що він підтримує всі версії Minecraft, що дозволяє вам легко грати в гру. Незалежно від того, чи хочете ви на сервері індустріальний крафт, драконів, Aether II або мод BuildCraft, ви можете інтегрувати будь-який пакет модів і захопити свого друга новим ландшафтом.

Гра має необмежену кількість слотів, тож ви можете взяти її напрокат і запросити всіх своїх друзів досліджувати новий мод. Незважаючи на те, що гра буде сильно модифікована, ви не зіткнетеся з будь-якими затримками під час гри, і заслуга належить підтримці апаратного забезпечення корпоративного рівня з накопичувачем SSD.

Крім того, він захищений преміум-захистом DDoS і постійним моніторингом сервера, гарантуючи, що ніщо не стане на шляху вашого ігрового марафону. Він також поставляється з індивідуальною підтримкою JAR і BungeeCord для підвищення зручності.

Базовий план сервера безкоштовний, але за слоти на 10 гравців вам доведеться платити 2 долари на місяць.

HostHavoc

Якщо ви шукаєте високопродуктивного постачальника серверів Minecraft із підтримкою модів, HostHavoc може стати гарним вибором для вас. Цей ігровий сервер постачається з автоматичним інсталятором пакетів модів, який дозволяє інтегрувати різноманітні пакети модів, як-от Pixelmon, FTB, пакети Twitch, Vanilla та інші.

Коли ви отримаєте цей сервер, ви зможете додати різноманітні модифіковані елементи від самого хостинг-провайдера. Цей сервер працює на базі Multicraft, яка пропонує вам спеціальну панель керування та дозволяє легко керувати всіма модами для Minecraft.

Після покупки ви можете негайно почати грати на модифікованому сервері, оскільки постачальник налаштує сервер протягом 30 секунд. Завдяки новітнім процесорам Intel Xeon і накопичувачам Intel NVMe SSD ви можете створити свою велику базу в модифікованому ландшафті Minecraft, і це теж без будь-яких затримок.

Крім того, HostHavoc забезпечує мінімальну затримку протягом усієї гри. Сервери розташовані в десяти місцях по всьому світу, включаючи Сіетл, Лос-Анджелес, Даллас, Чикаго, Атланту, Нью-Йорк, Монреаль, Лондон, Амстердам, Нюрнберг і Сідней. Захищені висококласним захистом від DDoS і вбудованими засобами захисту, постачальники гарантують, що ви завжди можете насолоджуватися грою.

Сервер доступний у різних планах, а базовий план починається від 5 доларів на місяць.

  Які функції Minecraft має Wii U Edition?

Хостинг Apex

Apex Hosting полегшує гру Minecraft з усіма вашими улюбленими іграми, оскільки дозволяє встановлювати низку пакетів модів від Feed The Beast, ATL, Voids Wrath, Technic та багатьох інших.

Встановлення пакета модів одним клацанням миші значно полегшує роботу, тому що ви можете насолоджуватися грою з друзями з різними модифікованими ландшафтами та предметами. Ви можете з легкістю використовувати будь-який плагін, який хочете, на цьому сервері, як-от Essentialsx, World Edit, Permissionsex та багато інших.

Apex Hosting дозволяє створювати нові карти в Minecraft, використовуючи будь-яке початкове значення. Крім того, ви можете використовувати будь-яке з готових робочих навантажень, які постачальник пропонує на сервері.

Apex Hosting надає панель Multicraft 2.0, яка дозволяє вам керувати кожним аспектом вашого ігрового сервера з будь-якого пристрою. Мережа хостинг-провайдера сервера Minecraft повністю захищена, тому будь-який вид DDoS-атаки не завадить вашому ігровому марафону з друзями.

Наднизька затримка сервера є величезною перевагою, і це стало можливим завдяки центрам обробки даних по всьому світу. Дата-центри знаходяться в США, Канаді, Бразилії, Великій Британії, Франції, Німеччині, Ізраїлі, Сінгапурі, Австралії, Туреччині, Японії та Індії.

Коли ви вирішите придбати сервер у Apex Hosting, вам не доведеться турбуватися про бюджет, оскільки тарифні плани починаються від 9,99 доларів США на місяць.

Сервери виживання

Сервери виживання це відомий ігровий сервер, якому багато хто надає перевагу, коли шукає хостинг-провайдера серверів Minecraft із підтримкою модів. Це дозволяє вам насолоджуватися Minecraft у таких популярних модах, як Vanilla, Spigot, Bedrock, Forge, Tekkit Legends, Crafting Dead, Direwolf20, crazy craft, Tech World 2 тощо.

Їх встановлення не складе вам жодних труднощів, і ви можете будь-коли перейти до модів. Унікальність цього сервера полягає в тому, що всі оновлення модів виходять в один день. Таким чином, вам не доведеться довго чекати.

Внутрішня панель керування ігровим сервером спрощує застосування модів і дозволяє легко виконувати всі типи налаштувань. Сервер обладнано надшвидким накопичувачем SSD і найвищими однопоточними процесорами, які дозволяють грати в Minecraft із модами з плавною частотою кадрів.

Оскільки це глобальний хостинг-провайдер, він має сервери в семи різних місцях, включаючи Сіетл, Нью-Йорк, Даллас, Сінгапур, Лос-Анджелес, Францію та Німеччину. Survival Servers пропонує ігровий сеанс із низьким пінгом, і якщо у вас часті простої чи будь-які інші труднощі, ви можете легко змінити місце розташування.

Шокбайт

с Шокбайт На сервері Minecraft гравцям стало легше грати в улюблені моди з повною легкістю. Від Feed the Beast і Technic до ATLauncher, він підтримує всі типи пакетів модів, що є чудовою перевагою для ентузіастів Minecraft.

Він дозволяє завантажувати та встановлювати будь-які ваші власні модифікації на спеціальному сервері через панель керування та вносити зміни, коли це потрібно. Якщо ви зіткнетеся з будь-якою проблемою в середині, у Shockbyte є команда професіоналів, які можуть допомогти вам у будь-якій із цих ситуацій.

З цим провайдером ви отримуєте безкоштовний субдомен, де ви можете створити власну IP-адресу з іменем свого сервера та надати її друзям, до яких ви хочете приєднатися. Ви можете бути впевнені, що запуск будь-яких модів на сервері не призведе до затримок, оскільки всі сервери підтримують велику кількість оперативної пам’яті, порт 1 Гбіт/с, необмежену пам’ять SSD і пропускну здатність.

Найкраще те, що він отримує захист від DDoS на всіх серверах, тобто жодні зловмисники не можуть перешкодити вашим ігровим сесіям. Крім того, усі збої в мережі покриваються SLA, що гарантує, що ви можете використовувати сервер у будь-який час доби.

  Як знайти аметист в minecraft

Він доступний у різних планах, починаючи від Dirt Plan, а також пропонує вам можливість створити індивідуальний план на основі ваших вимог.

Hostinger

Завдяки підтримці останньої версії сервера Minecraft 1.2, Hostinger став улюбленим місцем для багатьох геймерів Minecraft. Він пропонує необмежену кількість модів через свій сервер, і ви можете встановити будь-який із модів, який вам подобається, використовуючи установку в один клік.

Це дозволяє легко налаштувати сторонні модифікації через FTP/SSH і файловий менеджер. Сервер Minecraft, запропонований цією службою хостингу, надає різні версії для всіх гравців, від офіційного сервера до Spigot.

Грати в модифіковане середовище Minecraft з друзями досить просто, і заслуга належить зручній у використанні ігровій панелі. Швидкий сервер без затримок із процесорами Intel Xeon також дозволяє вам запускати гру з повною зручністю.

Крім того, створюючи свою базу за допомогою найновіших модів, вам не доведеться турбуватися про втрату прогресу, оскільки Hostinger виконує автоматичне резервне копіювання через регулярні проміжки часу. Коли ви купуєте сервер у цій службі хостингу, ви отримуєте виділену адресу IPv4/IPv6, яка робить ваш сервер повністю захищеним від DDoS-атак.

Багато гравців вважають за краще вибирати цю послугу через низьку затримку, яку вона пропонує. Провайдер забезпечує це шляхом створення дата-центрів у різних країнах світу.

Nodecraft

Насолоджуйтесь усіма модпаками Minecraft на Nodecraft сервер хостингу та проведіть незвичайну ігрову сесію на вихідних зі своїми друзями. Nodecraft допоможе вам встановити понад 250 пакетів модів, і це також не вимагає від вас жодних налаштувань.

Вам буде надано різні модифіковані фреймворки, які відкриють світ сотень модів для вашого наступного дослідження Minecraft. Як і будь-який провідний хостинг-провайдер серверів Minecraft, він також пропонує інсталятор одним клацанням миші, який спрощує інтеграцію модів і плагінів.

Під час гри в модифікований ландшафт ви отримаєте підтримку преміум-серверного обладнання. Він включає в себе процесор Intel Xeon і 64 ГБ оперативної пам’яті ECC, щоб ви могли бути впевнені в бездоганному ігровому процесі. Крім того, Nodecraft забезпечує надзвичайно високу продуктивність із серверами з низькою затримкою в різних регіонах світу, наприклад у Північній Америці, Південній Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Європі.

Простий інтерфейс панелі керування Nodecraft досить простий у використанні, і ви навіть можете отримати доступ до неї зі свого смартфона. Ігри автоматично зберігаються в хмарному сховищі, тож ви можете відновлювати процес створення бази кожного разу, коли запускаєте гру.

З початковою ціною 19,49 доларів на місяць Nodecraft пропонує не лише необмежену кількість слотів для гравців, але й необмежену кількість параметрів налаштування. З усіма планами ви також отримуєте підтримку ефективної команди клієнтів, яка відповість на ваш запит протягом 5 хвилин.

Висновок

Гра в Minecraft із модами — це новий тип досвіду, який любить досліджувати майже кожен ентузіаст ігор. Однак не всі сервери розміщення ігор пропонують підтримку модів.

Ось чому вибір найкращих хостинг-провайдерів Minecraft з підтримкою модів є вигідним. Це дозволить вам з легкістю встановлювати сотні модів, а також інші функції та функції, щоб ви могли насолоджуватися іграми Minecraft з більшим завзяттям.

Далі ознайомтеся з найкращими послугами хостингу серверів Minecraft для всіх.