techukraine.net Linux 7 найкращих тем для робочого столу, натхнених Google, для Linux

7 найкращих тем для робочого столу, натхнених Google, для Linux

Categories:

Багато користувачів Linux також є шанувальниками Google і його Material Design. З цієї причини теми матеріального дизайну на робочому столі Linux надзвичайно популярні та завойовують велику популярність у спільноті. У цьому списку ми обговоримо 7 найкращих тем для робочого столу, натхнених Google, які може запропонувати спільнота Linux.

Примітка: усі теми зі списку, який ми розкриваємо, засновані на GTK, тому якщо ви використовуєте середовище робочого столу Qt, як-от KDE Plasma або LXQt, ви не зможете ними користуватися!

1. Адапта

Adapta — це адаптивна тема GTK для дизайну матеріалів із біло-червоною та темно-чорною кольоровою схемою. Він дуже професійно виглядає та чистий, і представлений у двох різних кольорах (світлий та темний). Він значною мірою залежить від ресурсів матеріального дизайну Google, зайшовши так далеко, що навіть використовує офіційні шрифти Android.

Тема регулярно оновлюється і підтримує всі основні середовища робочого столу, які працюють як GTK2, так і GTK3 (за винятком Ubuntu Unity і Pantheon Elementary OS).

Завантажити – Adapta

Тема Adapta GTK доступна на GitHub, і він отримує регулярні оновлення. На сторінці ви зможете знайти докладні інструкції щодо створення теми з вихідного коду. У них також є деяка інформація, яка розповість вам, як встановити його через Ubuntu PPA, пакет Arch AUR тощо.

2. Папір

Paper була однією з перших тем GTK, яка з’явилася через захоплення матеріальним дизайном у Linux. Однак, на відміну від Adapta, тема Paper використовує більш барвистий підхід, використовуючи різноманітні сміливі кольори.

  Як налаштувати SparkleShare на Linux

Загальний дизайн Paper дуже близький до плоского вигляду, який Android прийняв в останніх випусках, і дуже ретельно дотримується вказівок Google Design.

Тема Paper підтримує всі сучасні настільні середовища сьогодні, які мають досить оновлену версію GTK3.

Завантажити – папір

Тема Paper GTK доступна для завантаження за адресою Snwh.orgвеб-сайт розробника.

Якщо ви хочете отримати тему Paper GTK, але не розумієте інструкцій, наведених на веб-сайті розробника, перегляньте наш посібник про це. У ньому ми розповімо, як встановити його на кожен доступний сьогодні дистрибутив Linux!

3. Канта

Тема Canta GTK – це унікальний погляд на дизайн матеріалів. Він використовує салатово-зелений, білий та темний відтінок чорного, а кнопки керування вікном (згорнути, розгорнути та закрити) ліворуч, у стилі Apple.

Наразі тема підтримує як GTK3, так і GTK 2, що дозволяє їй підтримувати велику кількість робочих середовищ, таких як Gnome Shell, Budgie, XFCE Mate і навіть бутикові, як-от Pantheon.

Завантажити – Canta

Canta, як і більшість тем для робочого столу Linux, доступний для завантаження на GitHub. Щоб дізнатися, як завантажити та налаштувати його на своєму ПК, перегляньте наш посібник із теми Canta GTK!

4. Матеріал

Materia (раніше Flat-Plat) — це тема для робочого столу, натхненна Google, для Linux. Тема має три кольорові варіації, і багато хто любить її використовувати через її багаті ефекти анімації, чистий дизайн і те, наскільки вона відповідає рекомендаціям щодо матеріалу.

  Як записати файл ISO на USB-накопичувач в Linux

Materia GTK є однією з найбільш добре підтримуваних у всьому Linux. Він працює на всіх сучасних настільних середовищах, які мають принаймні GTK 3.20 або старіші, і вони навіть надають свої теми у форматі Flatpak.

Завантажити – Materia

Якщо ви хочете отримати у свої руки тему Materia, вам потрібно буде завантажити сторінку GitHub. На ньому вихідний код теми доступний для завантаження.

Прокрутіть вниз Materia GTK GitHub, і ви побачите багато речей, включаючи залежності, необхідні для запуску теми, підтримку середовища робочого столу та інструкції щодо встановлення для різних дистрибутивів Linux.

6. Вімікс

Шукаєте тему Material Design для робочого столу Linux, яка використовує різні кольори? Перевірте Vimix! Це плоска тема з багатьма кольоровими акцентами (наприклад, сірий, синій, зелений і червоний). Він заснований на відомій темі Materia GTK і підтримує всі сучасні настільні комп’ютери GTK3 під керуванням версії 3.20 або вище (Gnome Shell, Cinnamon та інші).

Завантажити – Vimix

Хочете отримати Vimix? Перегляньте наш підручник! У ньому ми розглянемо, де його завантажити, як його встановити та застосувати як вигляд за замовчуванням у різноманітних дистрибутивах Linux!

7. Евопоп

Evopop — це елегантна тема GTK з натхненням Material Design. Давним-давно вона знайшла себе як тема за замовчуванням для Solus OS. Часи змінилися, і проект більше не використовує його. Тим не менш, це все ще чудова обробка для сучасних настільних комп’ютерів Linux!

  Як грати в Space Engineers на Linux

Evopop доступний у двох колірних режимах; чорний і світло-сірий. В обох стилях використовується синій, оскільки він добре поєднується із загальним виглядом речей. Також, як і Canta, Evopop використовує кнопки керування вікном у стилі Apple, що є плюсом, якщо вам подобається як Google, так і Apple.

Якщо ви хочете перевірити Evopop, вам буде приємно дізнатися, що він підтримує Gnome Shell, Mate та середовище робочого столу Budgie.

Завантажити – Evopop

Якщо ви не розумієте інструкції на сторінці вихідного коду Evopop, не хвилюйтеся! Ми вас покрили! Перегляньте наш пост на тему Evopop GTK. У ньому ми розповідаємо, як його завантажити, створити з вихідного коду та встановити на Gnome Shell та середовищі робочого столу Budgie.

Висновок

Здається, що існує нескінченний запас тем GTK, натхненних Google, для настільних комп’ютерів Linux, і з огляду на те, наскільки популярними є Android і Material Design серед шанувальників Linux, ця тенденція, здається, не припиниться найближчим часом. Сподіваюся, за допомогою цього списку ви зможете вибрати і знайти свій улюблений!

У вас є улюблена тема GTK для Linux, натхненна Google, яка не увійшла до нашого списку? Розкажіть нам про це в розділі коментарів нижче!