7 найкращих темних тем для Linux у 2019 році

| | 0 Comments| 10:36 PM
Categories:

Існує багато причин, чому люди використовують темні теми для Linux. Для деяких темні кольори легше для очей. Інші, можливо, просто віддають перевагу чорному або темнішій колірній палітрі на робочому столі Linux. Незалежно від ваших причин, одне можна сказати напевно: на платформі Linux є маса темних тем на вибір.

Оскільки в Linux так багато темних тем, які потрібно розібрати, ми склали список і зібрали найкращі темні теми, які варто перевірити!

Примітка. Якщо вам потрібна допомога щодо встановлення будь-якої з цих тем у вашому улюбленому дистрибутиві Linux, перейдіть до цього посібника і дотримуйтесь нашого докладного посібника щодо встановлення більшості тем для Linux. Майте на увазі, що не кожна тема буде працювати з цими інструкціями (оскільки деякі мають спеціальні інструкції), тому краще також звернути увагу на вказівки автора.

Крім того, перегляньте список нижче, щоб дізнатися, як застосувати будь-яку з тем у цьому списку до вашого улюбленого дистрибутива Linux!

1. Темна сторона

Темна сторона є темою GTK для робочого середовища Gnome Shell разом з іншими настільними комп’ютерами Linux, які підтримують GTK3. Творець теми каже, що це «справжня» темна тема і не використовує жодних інших кольорів, крім різних відтінків чорного. Незважаючи на те, що використовуються варіації лише одного кольору, він виглядає дуже добре.

  Як встановити еквалайзер PulseAudio на Linux і покращити звук

Як і більшість темних тем у Linux у наші дні, Dark Side є «плоским» і використовує багато сучасних тенденцій дизайну. Ми не можемо сказати, що це перша плоска темна тема у списку, але якщо ви любите «справжні темні» теми, спробуйте Dark Side.

2. Дуга темна

Темна дуга є одним із «темних» варіантів надзвичайно популярної теми Arc GTK. Arc Dark переносить основні ідеї в Arc і замінює елементи білого всередині теми відтінками чорного, щоб створити загальну чорну темну тему, яка приємна для очей.

Користувачі не можуть завантажити тему Arc Dark самостійно. Натомість кожному, хто хоче спробувати цю тему, потрібно буде встановити повний пакет тем Arc.

3. КІСКУЛ-ШІПЯЧИЙ ЧЕРВОНИЙ

Kisskool Sizzling red — темна тема з яскраво-червоним акцентом. В основному, все, що не «чорне» або не темне в цій темі, замінено на приємний «шиплячий» червоний стиль. Як і більшість тем Linux GTK у 2018 році, KissKool Sizzling Red плоский, тож, якщо це турбує, пропустіть його. Однак, якщо вам подобається червоний колір і вам потрібна нова темна тема для Linux, спробуйте цю. KissKool Sizzling Red доступний на Gnome-look.org.

  Original Sin 2 на Linux

4. Еквілюкс

Багато тем у Linux створені з метою виглядати красиво або перетворити робочий стіл з чогось буденного в більш «вишуканий досвід». Equilux не має цієї мети. Натомість це тема, яка спеціально розроблена, щоб звести до мінімуму навантаження на очі користувачів (використовуючи її в поєднанні з Червоне зміщення, F.lux, Гном нічник тощо).

Темні теми вже активно використовуються користувачами Linux, які хочуть запобігти перенапруженню очей, тому побачити тему, спеціально розроблену для цієї мети, є приголомшливим.

5. Адапта Нокто

Рекомендації Google щодо дизайну матеріалів дуже популярні навіть у спільноті Linux. Однією з найпопулярніших тем для користувачів Linux і GTK є «матеріальні» теми Адаптована тема. Дизайнер дуже наполегливо працює, щоб відповідати всім рекомендаціям Google щодо дизайну, і, як наслідок, виглядати на нього дуже красиво.

Тема Adapta GTK, як і Arc, є пакетом тем, який має різні стилі. Одним із таких стилів, який ідеально підходить для тих, хто любить дизайн матеріалів і хоче темнішу тему, є Adapta Nokto.

Adapta Nokto замінює багато світліших аспектів у звичайній темі Adapta GTK темнішими кольорами. Завдяки цьому тема Adapta Nokto стане однією з найкрасивіших темних тем для Linux.

  7 найкращих програм погоди для Linux

6. Вімікс

Знайомство з Тема Vimix GTK, ще одна плоска тема GTK на основі матеріалів. На відміну від Adapta (інша матеріальна тема у списку), Vimix використовує інший стиль. Замість основних форм для мінімізації, максимізації тощо, він використовує кольорові точки (як у Mac). Крім того, він має різні кольорові акценти і навіть темний режим.

Гарні, сучасні темні теми для Linux важко знайти, тому Vimix – це задоволення. Перетворіть свій ПК з Linux на щось більше схоже на Google за допомогою Vimix.

7. Початковий X

Elementary OS завжди виглядала досить добре, але, на жаль, темна версія теми не включена. Це означає, що якщо ви великий шанувальник Elementary OS, але віддаєте перевагу щось трохи темніше, ви втратите це. На щастя, Елементарний X тема існує. Це абсолютно темна тема, яка відповідає тим самим виборам дизайну, що й стандартна тема eOS. В результаті тема цілком вписується.