7 найкращих рішень безпечного веб-шлюзу (SWG) для малого та великого бізнесу

Categories:

Захищений веб-шлюз (SWG) — це чудовий підхід до захисту ваших даних і впровадження політики безпеки.

Оскільки кількість кібератак зростає, багато рішень безпеки, здається, не працюють проти них. Від таких ризиків страждають не лише великі підприємства, а й малий та середній бізнес.

Порушення даних, атаки зловмисного програмного забезпечення та інші смертоносні кіберзагрози становлять більший ризик як для компаній, так і для споживачів.

Тому впровадження кращого вдосконаленого рішення, яке може боротися з такими проблемами та запобігати їм, є важливим.

Захищені веб-шлюзи є однією з таких технологій.

У цій статті ми розглянемо, що таке SWG, його можливості та деякі з найкращих рішень SWG, на які можна порівняти.

Що таке захищений веб-шлюз (SWG)?

Захищений веб-шлюз (SWG) — це рішення кібербезпеки, яке захищає системи та дані та допомагає забезпечити дотримання політики безпеки в компанії. Він фільтрує зловмисне програмне забезпечення та шкідливий вміст з інтернет-трафіку, щоб зупинити витоки даних і кібератаки, а також блокує неавторизованих користувачів.

SWG забезпечує доступ користувачів лише до схвалених і безпечних сайтів, блокуючи решту. Він оснащений розширеними можливостями безпеки для виявлення та обмеження шкідливого трафіку. Деякі складні SWG можуть також захистити конфіденційні дані організації, такі як особиста інформація, конфіденційні документи, інтелектуальна власність тощо.

Особливості SWG

Рішення безпечного веб-шлюзу зазвичай містять такі технології та функції, як:

 • Фільтрування URL-адрес
 • Контроль додатків
 • Сканування та блокування від шкідливих програм
 • Фільтрація вмісту
 • Запобігання втраті даних (DLP)
 • Перевірка SSL
 • Профілактика соціальних мереж
 • Підтримка кількох протоколів
 • Інтеграція з рішеннями безпеки, такими як рішення нульового дня, програмне забезпечення для захисту від зловмисного програмного забезпечення, інструменти моніторингу тощо.

Як працює захищений веб-шлюз?

Рішення безпечного веб-шлюзу встановлюються як апаратний пристрій або програмний компонент на кінцевих точках користувача або на межі мережі. Рішення SWG можуть бути різних типів:

 • SWG на основі програмного забезпечення: він працює в хмарі як програма на основі SaaS або в приміщеннях організації.
 • SWG, що працює на проксі-сервері: це може бути віртуальна машина (VM), що працює в хмарі, або фізичний сервер, розташований у місці
 • SWG працює як локальні пристрої: це може бути апаратна система, підключена до ІТ-інфраструктури організації.

Незалежно від того, як вони розгорнуті чи запущені, кожен тип SWG працює подібним чином. Він діє як шлюз і відстежує веб-трафік на наявність ризиків, шкідливого вмісту, URL-адрес тощо. І весь вхідний і вихідний веб-трафік має проходити через цей шлюз.

Щоб відрізнити поганий трафік від хорошого, він підтримує список схвалених і відомих сайтів і дозволяє трафік з цих сайтів, блокуючи всі інші. Цей список зберігається в базі даних рішення SWG і застосовує фільтри, коли веб-трафік намагається ввійти або вийти з мережі організації.

Наприклад, коли користувач намагається отримати доступ до сайту, цей запит спочатку надходить до SWG, а не безпосередньо до цільового сайту. У цей час шлюз або рішення SWG перевіряє цей запит, звіряючи його зі списком прийнятих і політиками безпеки. SWG передає запит, лише якщо він належить до списку та не порушує жодних правил безпеки.

Для вихідного трафіку дотримується аналогічна схема. Коли хтось намагається отримати доступ до вашої мережі або сайту, SWG, що використовується, перевірить цей запит на відповідність набору правил безпеки та списку дозволених. Якщо запит здається законним, SWG дозволить пройти трафік; інакше він блокує його тут же, тому він не може отримати доступ до вашої мережі чи систем і проникнути у ваші дані. Таким чином SWG допомагає захистити ваші дані, системи, мережу та інші цифрові активи.

Навіщо компаніям SWG?

Великим і малим підприємствам потрібен захищений веб-шлюз завдяки розширеним можливостям безпеки.

  замінити текстовий рядок у файлі [Guide]

Традиційно компанії запускали лише локальні системи, використовуючи лише внутрішню мережу. Сьогодні бізнес-сценарій змінюється. Тепер люди працюють з будь-якого місця, використовуючи будь-який пристрій, систему та мережу. Крім того, компанії значною мірою покладаються на хмарні обчислення для послуг і рішень, які можуть допомогти компаніям автоматизувати завдання та підвищити гнучкість, продуктивність і швидкість.

Незважаючи на те, що ці технології підвищили зручність і дали багато переваг, ризики кібербезпеки зросли ще більше. Кіберзловмисники знаходять нові та вдосконалені способи проникнути у ваші системи, викрасти дані та завдати шкоди вашій репутації та довірі клієнтів.

Отже, такі технології, як SWG, дуже корисні для будь-якого типу бізнесу, оскільки сьогодні ніхто не застрахований, незалежно від розміру бізнесу. SWG можна розгортати та запускати будь-де та забезпечувати безпеку всюди. Ось різні переваги, які він може надати підприємствам:

Виявлення та запобігання кіберзагрозам

Веб-трафік може обійти такі рішення безпеки, як брандмауери.

Але рішення SWG має можливості легко виявляти потенційні загрози, зловмисний код, вразливі дані тощо, вбудовані у веб-вміст. SWG через poxy може ретельно контролювати повні сеанси, щоб виявити порушення та шкідливі агенти.

SWG може динамічно змінювати сигнатури атак, щоб підвищити свої можливості виявлення. Він також може запропонувати найновіші веб-розвідки, пов’язані з кінцевими точками, електронними листами, записами, файлами тощо, для створення профілів загроз. Таким чином, він може забезпечити повний захист від кіберзагроз.

Викриття шкідливого зашифрованого трафіку

Веб-трафік на основі протоколу Secure Sockets Layer (SSL) зростає, і велика кількість цих даних зазвичай не аналізується на наявність загроз і порушень політики. Однак зловмисники можуть використовувати шифрування, щоб приховати зловмисне програмне забезпечення та розгорнути свої шкідливі наміри.

Рішення SWG оснащені функцією перевірки SSL для моніторингу та блокування шкідливого коду, зашифрованого у веб-трафіку. Таким чином ви отримуєте чудовий захист.

Кращий контроль безпеки

Ви можете краще візуалізувати та контролювати свій трафік за допомогою рішення SWG, оскільки воно має розширені можливості. Він може постійно реєструвати події та контролювати всю активність, що відбувається у вашій мережі.

Це допоможе вам отримати чудовий контроль і захист вашої мережі. Крім того, якщо у вас є віддалена робоча сила з працівниками та підрядниками, які працюють з будь-якої частини світу, SWG буде корисним, оскільки ви можете розгорнути його будь-де.

Підтримання відповідності

Конфіденційність даних викликає велике занепокоєння через зростання проблем кібербезпеки, таких як порушення даних. Є також люди, які незаконно продають особисту інформацію іншим сторонам для отримання фінансової вигоди. Усе це створює шкідливий вплив на підприємства та людей через їх розкриті дані. Використовуючи SWG, ви можете захистити свої дані, оскільки він цілодобово відстежує веб-трафік і запобігає ризикам.

Максимальна рентабельність інвестицій у безпеку

Ви можете інтегрувати рішення SWG з іншими рішеннями безпеки, такими як інструменти моніторингу, програмне забезпечення для захисту від зловмисного програмного забезпечення тощо. Воно також поширюється на середовищі від локальних до хмарних. Таким чином, ви можете використовувати поточні інструменти безпеки в поєднанні з рішенням SWG. Це допоможе вам максимізувати свої інвестиції в безпеку.

Отже, якщо ви шукаєте найкращий безпечний веб-шлюз, ось деякі з наших рекомендацій.

Периметр 81

Легко розгорніть безпечний веб-шлюз для свого бізнесу Периметр 81 і захистіть свої важливі ресурси та співробітників від веб-загроз. Це допомагає запобігти тіньовим ІТ, фільтруючи шкідливі сайти, відстежуючи веб-активність і визначаючи правила обходу.

Оскільки максимальні порушення безпеки відбуваються через людські помилки, Perimeter 81 відстежує мережевий трафік для забезпечення відповідності та зловмисних дій правилам конфіденційності, щоб захистити людські помилки.

Використання Perimeter 81 гарантує, що кожен працівник використовує лише авторизовані сайти для службових цілей. Ви навіть можете контролювати їхні дії щодо доступу до певного вмісту за допомогою спеціальних правил фільтрації URL-адрес. Крім того, це рішення легко розгортати та керувати ним.

Запобігайте проблемам безпеки, визначивши деякі обмеження та межі в мережі. Ви можете скористатися допомогою журналювання та моніторингу, щоб отримати повне уявлення про діяльність користувачів. Крім того, використовуйте інформаційну панель моніторингу Perimeter 81, щоб фільтрувати звіти до певних сайтів, веб-категорій або співробітників.

  Як покращити використання Gmail

Запобігайте веб-атакам вже сьогодні, розгорнувши найкращий у своєму класі безпечний веб-шлюз Perimeter 81 для вашої організації.

Zscaler

Отримайте безпеку на основі ШІ для кожної програми, користувача та місця Zscaler безпечний веб-шлюз. Він пропонує рішення безпеки на основі SaaS із швидким Інтернетом і безпечним доступом за допомогою найпопулярнішої у світі платформи Security Service Edge (SSE), яка базується на хмарі.

Відчуйте чудовий підхід до безпеки мережі за допомогою Zscaler і почніть використовувати його для захисту свого шлюзу вже зараз. Дозвольте своїм політикам безпеки переміщатися всюди разом з користувачами, перемістивши свою безпеку в хмару. Це захищатиме всі ваші програми, розташування, пристрої та користувачів цілодобово та без вихідних.

Zscaler забезпечує безперебійну та швидку взаємодію з користувачем, усуваючи зворотний зв’язок, спрощуючи адміністрування мережі, покращуючи продуктивність тощо. Крім того, він виконує поточну перевірку кожного інтернет-трафіку, наприклад розшифровку SSL, щоб зупинити розширені атаки, зловмисне програмне забезпечення нульового дня та програми-вимагачі.

Ваші співробітники отримають безпечний і швидкий доступ до програм з будь-якої точки світу. Це також допоможе вам перенести захист із застарілої мережі на архітектуру нульової довіри, щоб захистити ваш бізнес від кіберзагроз.

Zscaler прагне надати найбільш цілісне рішення для захисту інформації. Крім того, це допоможе вам модернізувати безпеку вашої інфраструктури, щоб залишатися на вершині. Він доступний у простих виданнях, спеціально розроблених відповідно до ваших потреб.

Zscaler може усунути бічний рух і зменшити площу атаки за допомогою чудового захисту даних і кіберзагроз. Розгорніть хмарну службу разом із нульовою інфраструктурою, щоб почати використовувати безпеку протягом 24 годин.

Парасолька Cisco

Відчуйте хмарний захищений веб-шлюз із кращою видимістю для вашого бізнесу та отримайте розширений захист Парасолька Cisco. За даними Radicati Market Quadrants, Cisco є найкращим гравцем у сфері веб-безпеки.

Cisco Umbrella SWG пропонує кращу прозорість, захист і контроль над вашою безпекою, і чудово підходить для організацій, які шукають більш ефективне та багатофункціональне рішення безпеки. Ви отримуєте можливості проксі-сервера для підвищення продуктивності при мінімізації ризиків шляхом контролю, перевірки та реєстрації веб-трафіку.

Umbrella надає широкий спектр функцій веб-безпеки в одному місці, не вимагаючи окремих рішень для кожного. Він пропонує повну видимість для кожного антивіруса, захисту від зловмисного програмного забезпечення, веб-трафіку, розшифровки, контролю вмісту, детального контролю активності додатків і ізольованого програмного середовища в простому інтерфейсі користувача.

Крім того, ви отримаєте гнучкий, ефективний і послідовний хмарний захист для будь-якого місця, що спрощує керування, розслідування інцидентів тощо з єдиної консолі. Це заощадить ваш час і гроші.

Forcepoint

Зробіть Інтернет безпечним місцем для користувачів, щоб мати доступ до нього звідусіль через безпечний веб-шлюз Forcepoint. Він може зупинити розширені загрози, приховані у вашому динамічному веб-контенті. Завдяки вбудованому скануванню безпеки та повній перевірці вмісту це допомагає зменшити ризик і захистити Інтернет від зловмисного програмного забезпечення.

Facepoint пропонує CASB, NGFW, DLP із гнучким перенаправленням і підключенням. Пряме підключення дозволяє перемикатися між вбудованим режимом примусового застосування проксі-сервера, вторинним режимом примусового виконання, локальним режимом примусового виконання та режимом за замовчуванням. Ви отримаєте хмарну, гібридну та локальну архітектуру, щоб ви могли розгортати її будь-де у своєму власному темпі.

Forcepoint Secure Web Gateway може захистити ваших користувачів від зловмисних загроз, таких як загрози нулевого дня, за допомогою віддаленої ізоляції браузера, глибокої перевірки вмісту та аналізу загроз. Його веб-модуль DLP надає механізм DLP для безпечного викрадання даних через Інтернет.

Усі політики безпеки можуть узгоджено застосовуватися для кожного користувача в будь-який час на роботі, у дорозі чи вдома. Він співпрацює з мережами рівня 1 для кращого та швидшого підключення. Ви також матимете можливість розгортати це рішення, коли, де та як завгодно.

Ознайомтеся з його безпечним веб-шлюзом і надішліть запит, щоб отримати БЕЗКОШТОВНУ пробну версію.

McAfee

Отримайте безпечний веб-шлюз нового покоління для свого бізнесу McAfee. Це хмарне рішення веб-безпеки, яке забезпечує безпеку та з’єднує вашу робочу силу з будь-якою програмою та пристроєм з будь-якого місця.

  Як максимально використовувати оперативну пам’ять Chromebook

McAfee пропонує унікальний досвід розподіленої робочої сили та продуктивності. Ви отримаєте найсучасніший захист від найновіших даних і хмарних загроз. Він також доступний за доступною ціною, щоб допомогти вам підвищити безпеку завдяки масштабованості та надійності, але без великих витрат.

Забезпечте віддалену роботу ваших співробітників без будь-яких ускладнень за допомогою McAfee Hyperscale Service Edge, яка працює на хмарній основі та гарантує 99,999% безвідмовної роботи. Підключіть своїх користувачів до краю обслуговування та створіть основу архітектури SASE.

Ризику втрати даних не буде, оскільки McAfee починає діяти. Тепер вам не потрібно хвилюватися, коли користувачі відвідують хмарні програми або веб-сайти. McAfee представляє багаторівневу безпеку для запобігання загрозам нульового дня. Завдяки технології RBI це запобігає проникненню шкідливого коду на ваш пристрій.

McAfee SWG у поєднанні з SD-WAN забезпечує найкращий у світі захист і забезпечує найшвидший шлях до розгортань SASE. Зробіть свій наступний крок разом із McAfee зараз і захистіть своє підприємство.

Avast

Не дозволяйте веб-загрозам атакувати вашу мережу; заблокуйте їх, перш ніж вони зможуть увійти у вашу мережу Безпечний веб-шлюз Avast. Це робить захист мережевого трафіку простим і легким без локальних пристроїв і додаткових проксі-серверів.

Захистіть свій бізнес і клієнтів від потоків загроз, послідовно фільтруючи веб-трафік і видаляючи зловмисне програмне забезпечення. Він простий у розгортанні та дозволяє керувати рішенням у кількох місцях.

Avast автоматично спрямовує всі пристрої до найближчих центрів обробки даних для надшвидких з’єднань. Він діє як пильний охоронець, звітуючи, обробляючи та спостерігаючи за багатьма запитами щодня. Щойно він виявляє неавторизовану адресу, він миттєво починає перевіряти загрози.

Він може класифікувати загрози за фактором ризику на десятки варіантів, щоб ви могли отримувати постійні оновлення всієї мережі безпеки. Avast представляє CloudCare для вас, щоб ви могли легко користуватися службами кібербезпеки. Він може відстежувати всі загрози з однієї інформаційної панелі та вирішувати проблеми віддалено з будь-якого пристрою за допомогою безкоштовного інструменту підтримки.

Kaspersky

Захистіть мережу вашої організації від небажаних веб-атак за допомогою Kaspersky Security. Хоча всі залежать від Інтернету для своєї роботи та вважають за краще працювати віддалено, це допомагає вам захистити ваші програми, дані та мережу, щоб кожен міг безпечно працювати, від локальної до віддаленої.

Kaspersky пропонує захист майже від усіх веб-загроз, таких як програми-вимагачі, майнери, фішинг і зловмисне програмне забезпечення. Це допомагає зменшити ризики та підвищити вашу продуктивність, керуючи використанням Інтернету. Kaspersky також забезпечує багаторівневий захист від загроз, який поєднує машинне навчання й аналіз із глобальним аналізом загроз для блокування загроз і запобігання атакам.

Kaspersky може зменшити ризик фішингу за допомогою глибокого навчання та репутаційних даних по всьому світу. Він обмежує певні сайти та категорії та блокує доступ до трафіку з деяких програм, щоб зменшити ризик відволікання користувача. Ви також отримаєте готовий до використання пристрій «все в одному» або окремий пристрій для безпроблемного та швидкого розгортання.

Крім того, він блокує передачу певного вмісту, щоб усунути ризик зараження та забезпечити безпеку даних. Незалежно від того, чи є ви підприємством, телекомунікаційною компанією, роздрібною торгівлею, урядом, газовою, нафтовою чи енергетичною компанією, Kaspersky готовий добре вам служити.

Висновок 👩‍🏫

Безпечний веб-шлюз (SWG) — це вдосконалений інструмент безпеки для сучасного бізнесу для захисту від кібератак. Ви можете скористатися хорошим рішенням SWG зі списку вище, щоб забезпечити безпеку вашої мережі, даних і систем.

Перегляньте відеоверсію цієї статті нижче.
Поставте лайк і підпишіться на канал techukraine.net Youtube.