techukraine.net techukraine.net 7 найкращих розробників подкастів зі штучним інтелектом для легкого створення зіркових шоу

7 найкращих розробників подкастів зі штучним інтелектом для легкого створення зіркових шоу

| | 0 Comments| 5:09 AM
Categories:

Вам подобається створювати подкасти? Тоді ви не повинні пропустити ці AI Podcast Makers, щоб легко створювати зіркові шоу.

ШІ приносить революцію у все! У графічному дизайні чи веденні блогів ШІ стоїть поруч із людьми, щоб допомогти всюди. Той самий сценарій у створенні подкастів.

З кожним днем ​​подкасти стають популярними серед людей, а також масштаби їх створення. Таким чином, цей блог призначений виключно для ентузіастів подкастів. До кінця цього блогу ви дізнаєтеся, що таке розробник подкастів AI, і отримаєте добре складений список найкращих розробників подкастів AI. Отже, давайте не будемо витрачати багато часу і зламаємо лід.

Стрімке зростання популярності подкастів

Ви вже знаєте, що таке подкасти. Проте дозвольте мені коротко пояснити. Подкасти – це переважно аудіофайли, розміщені на різних платформах, деякі з яких можуть пропонувати додатковий відеовміст. Подкасти створюються та публікуються як епізоди або серіали.

Згідно з останніми дослідженнями, їх більше ніж 460 мільйонів слухачів подкастів по всьому світу. Цих цифр достатньо, щоб переконати вас у великій аудиторії подкастів. Крім того, ці цифри значно зростають, оскільки є подкасти для всіх.

Незалежно від того, любите ви слухати епізоди про фінанси чи теорії змови, ви можете знайти все. Люди можуть легко знайти подкасти відповідно до своїх уподобань, оскільки вони мають різноманітні жанри. Таким чином, безсумнівно, ці характеристики є основною причиною ажіотажу у створенні подкастів.

Роль ШІ в революції створення подкастів

Оскільки ви зрозуміли популярність подкастів, вам буде цікаво, як штучний інтелект сприяє цьому! Штучний інтелект не сприяє безпосередньому маркетингу подкастів, але він допомагає творцям подкастів покращити та полегшити свою роботу.

AI пропонує кілька розширених функцій, які роблять створення подкастів доступнішим і швидшим. Це допомагає творцям подкастів перетворювати голосовий вміст у текст за допомогою автоматичної транскрипції та допомагає оптимізувати SEO, шумозаглушення тощо. Загалом штучний інтелект є найкращим другом для творців подкастів, оскільки він економить час і енергію за розумну ціну.

Що таке AI Podcast Maker?

Раніше ми обговорювали, як штучний інтелект вплинув на створення подкастів, і розробники штучного інтелекту не відрізняються. Розробники подкастів зі штучним інтелектом — це інструменти штучного інтелекту, спеціально розроблені, щоб допомогти у створенні подкастів і зробити це легким.

У той час як багато творців подкастів використовують різні інструменти штучного інтелекту для кожного завдання, AI Podcast Maker об’єднує всі основні функції, які можуть знадобитися кожному автору подкастів, під однією парасолькою. Від реалістичного оповідання до транскрипції, AI podcast maker пропонує різні унікальні функції.

Переваги використання AI Podcast Maker

Оскільки ми ближче розглянули виробників подкастів зі штучним інтелектом, ви б не зрозуміли, чому вам варто його вибрати. Тому ми завжди гарантуємо, що ви залишите наш блог із твердим висновком, а не збентеженим. Отже, ось переваги використання виробника подкастів AI.

  Ізоляція веб-переглядача пояснюється за 5 хвилин або менше

Економія часу

Ви вже знаєте, що штучний інтелект економить час без шкоди для продуктивності. Такий самий сценарій у виробниках подкастів AI. Ці інструменти допомагають вам заощадити час на таких завданнях, як транскрипція, редагування, створення нотаток для показу тощо. Це допомагає творцям більше зосередитися на створенні вмісту та стратегічному плануванні.

Покращена якість звуку

Розробники подкастів AI мають розширені функції. Ці функції допомагають покращити якість звуку, шумозаглушення та оптимізувати рівень звуку. У результаті ви отримуєте подкасти з професійним звучанням.

Синтез голосу

Іноді ви не можете дозволити собі озвучити виконавця або не будете впевнені у своєму голосі для подкасту. Саме тоді розробники подкастів ШІ допоможуть вам. Ці інструменти мають синтез голосу, згенерований штучним інтелектом, який можна використовувати для оповідання, усуваючи потребу в людському голосі. Крім того, вони також пропонують варіанти голосу на вибір.

Переклад

Персоналізація є ключовим елементом зв’язку з аудиторією, і це можна швидко зробити за допомогою розробників подкастів AI. Ці інструменти дозволяють перекладати та транскрибувати ваш вміст різними мовами. Крім того, ви можете налаштувати акцент голосу AI для кращого досвіду.

Оптимізований робочий процес

Розробники подкастів AI інтегровані з функціями on-peak, які допомагають покращити ваш робочий процес. Вони дають змогу планувати, розповсюджувати епізоди, створювати стратегії контенту тощо. Крім того, це програмне забезпечення також пропонує інструменти редагування. У результаті ви можете виконувати всі свої завдання в одному місці.

Творці подкастів зі штучним інтелектом роблять створення подкастів ефективнішим і ефективнішим. Це програмне забезпечення має багато інших переваг, як-от допомога у створенні вмісту, аналізі продуктивності подкастів тощо. Загалом розробники подкастів зі штучним інтелектом є чудовою інвестицією.

На ринку є десятки виробників подкастів зі штучним інтелектом. Але це не означає, що всі того варті. Отже, ми склали список найкращих розробників подкастів зі штучним інтелектом, на яких ви можете покластися, щоб покращити свою гру в подкасти.

Підзамок

До уваги користувачів iOS. Якщо вам потрібен виробник подкастів, який можна використовувати на телефоні iOS, Підзамок це, ймовірно, ваша ідеальна пара. Podcastle — надійний виробник подкастів із базовими функціями.

Podcastle пропонує вам як платну, так і безкоштовну версії, які відрізняються лише функціями. Платна версія пропонує більше розширених функцій порівняно з безкоштовною. Однак його все одно варто використовувати, оскільки він не має обмежень щодо кількості проектів, які ви можете редагувати.

Що стосується інструментів, Podcastle не відстає від інших подібних програм. Крім перетворення тексту в аудіо та навпаки, вони можуть багато чого запропонувати. Ви використовуєте цей інструмент для запису віддалених інтерв’ю, не турбуючись про якість голосу гостей. Загалом, Podcastle варто спробувати, оскільки він доступний на вашому iPhone та в Інтернеті.

  Як налаштувати та використовувати програму Microsoft Teams Zoom

PodBot.ai

Podbot.ai є одним із найпопулярніших генераторів AI Podcast. Він пропонує розширені функції, які допоможуть створити подкасти за лічені хвилини. Від обкладинок до вмісту подкастів, цей інструмент зробить усе за вас. Цей виробник подкастів є повністю безкоштовною платформою для розміщення та створення подкастів. Тут можна створити повний подкаст, просто вставивши назву подкасту.

Але як? Що ж, Podbot.ai — це онлайн-сайт, створений шляхом компіляції різних безкоштовних високоякісних відкритих інструментів ШІ, включаючи ChatGPT. Коли ви вставляєте назву подкасту, веб-сайт збирає інформацію на основі назви та створює для вас повний подкаст, включаючи аудіо, сценарій і фото обкладинки.

Podbot.ai — це єдина платформа, яка потрібна творцям подкастів, оскільки ви можете створювати та публікувати свій подкаст, збільшуючи кількість підписників. Однак, незважаючи на те, що Podbot.ai дає вам надзвичайний досвід, у певний час він може розчаровувати через трафік або інші проблеми.

Флікі

Якщо ви старі в грі подкастів, ви б уже були знайомі з Флікі. Але якщо ні, то для чого ми? Флікі платний виробник подкастів із преміальними та розширеними функціями. Ви можете бездумно покладатися на це програмне забезпечення для створення подкастів.

Fliki дозволяє створити подкаст лише за 3 кроки. Ви повинні додати назву та опис, вибрати потрібний голос із понад 1000 варіантів і додати свій сценарій. Після цього ваш подкаст буде готовий.

Fliki є одним із найзручніших розробників подкастів, які можна знайти в Інтернеті. Він пропонує різні плани передплати з різними функціями. Крім того, ви також можете спробувати безкоштовну пробну версію та налаштувати план згідно з вашим запитом.

Лово

Лово це високотехнологічний виробник подкастів, який дає вам повний контроль над своїм голосовим генератором. Вам потрібно лише додати сценарій, вибрати голос, який резонує з вашим сценарієм, і почати редагування. Lovo пропонує різні інструменти, щоб зробити ваш подкаст більш реалістичним.

Хоча кілька виробників подкастів пропонують реалістичні голосові помічники, вони все ще звучать як роботизоване. Однак Лово порушує всі ці норми.

Наприклад, Lovo має такі інструменти, як Emphasis, який дозволяє підкреслити важливі моменти у вашому сценарії, інструмент Speed, який допомагає вам регулювати швидкість; та інструмент «Пауза», щоб додати паузи в подкасти, щоб зробити їх більш привабливими та розмовними.

Крім того, Lovo є багатомовним інструментом. Він дозволяє створювати подкасти 100 мовами з різною вимовою та звуковими ефектами. Lovo — інструмент преміум-класу. Однак ви можете скористатися пробною версією, щоб прийняти розумніше рішення.

PlayHT

Якщо ви переглядаєте веб-сторінку в програмі для створення подкастів штучного інтелекту, яка дає змогу працювати в команді, PlayHT може завершити пошук. PlayHT пропонує вам подкаст, що звучить по-людськи. Цей багатомовний інструмент може допомогти вам незалежно від мови та випадку використання.

  Як встановити Cinnamon і Nemo на Ubuntu

Крім перетворення тексту в мову, ви отримуєте багато від PlayHT. Цей виробник подкастів зі штучним інтелектом популярний серед користувачів завдяки функціям співпраці та свободі створення довгоформатного вмісту.

PlayHT надає вам понад 800 варіантів штучного інтелекту з природним звучанням із 142 мовами та акцентами. Ці голоси далі поділяються на категорії, як-от навчальні голоси, голоси персонажів тощо, щоб покращити ваш подкаст. Цей інструмент також дозволяє перекладати текст різними мовами без додаткових зусиль.

Adobe Podcast

Adobe завжди була найкращим супутником і першим вибором цифрових творців. Отже, як це могло відставати в подкастах? Таким чином, Adobe принесла Adobe Podcast у свою родину для всіх ентузіастів подкастів.

Подібно до інших програм для редагування, Adobe Podcast пропонує розширені функції та інструменти для отримання найкращих результатів. Різноманітні інші інструменти Adobe підтримують цей виробник подкастів штучного інтелекту, включаючи технологію перетворення мови в текст Adobe Premiere Pro. Цей інструмент дозволяє без проблем редагувати аудіо за допомогою стенограми.

Крім того, це програмне забезпечення містить багато інших розширених функцій, як-от перевірка налаштувань мікрофона, надання шаблонів для початківців і плавний робочий процес тощо. Загалом Adobe ніколи не розчаровує своїх користувачів; те саме стосується Adobe Podcast. Однак це програмне забезпечення не має програми. Ви повинні завершити весь свій проект в Інтернеті.

PodSqueeze

PodSqueeze це інструмент штучного інтелекту, який допомагає створювати вміст для створення цікавих подкастів за мінімальний час і зусилля. Цей інструмент має як безкоштовні, так і преміум-опції. Крім того, користуватися PodSqueeze легко та доступно.

Вам потрібно лише вставити URL-адреси з RSS-каналу або завантажити аудіофайл; це програмне забезпечення впорається з рештою. PodSqueeze допомагає вам створювати примітки до шоу, мітки часу, інформаційні бюлетені, твіти, блоги та багато іншого за менший час.

Висновок

AI приніс революцію в усі галузі, включаючи створення контенту. Таким чином, він також відіграє життєво важливу роль у створенні подкастів. Розробники подкастів зі штучним інтелектом повністю вдосконалюють і стають ідеальним рішенням для всіх проблем. Незалежно від того, чи вам не вистачає транскрипції чи ви не можете використовувати людський голос, розробники подкастів зі штучним інтелектом можуть зробити все. У цьому блозі ми обговорили найкращі розробники подкастів штучного інтелекту та переваги їх використання.

Далі ознайомтеся з найкращими конструкторами веб-сайтів подкастів!