7 найкращих програм Apple Watch для гравців у гольф

| | 0 Comments| 8:25 AM
Categories:

Незалежно від того, чи ви воїн на вихідних, чи хтось, хто хоче покращити свій недолік, технологія, така як Apple Watch, спрощує насолоду від гри в гольф. Ось найкращі програми Apple Watch для гравців у гольф.

1. 15th Club Golf GPS далекомір

Вам не потрібно витрачати ні копійки, щоб користуватися чудовим додатком Apple Watch для гольфу на полі. 15th Club Golf GPS Rangefinder може допомогти вам кількома способами. Для початку вам потрібно вибрати курс, на який ви граєте у версії для iPhone. Додаток містить понад 38 000 курсів по всьому світу. Коли це буде зроблено, ви можете прибрати телефон.

На екрані Apple Watch ви можете побачити карту кожної дірки у високій роздільній здатності. Збільште масштаб, щоб побачити точну відстань до будь-якої точки на трасі, включаючи передню, середню та задню частину гріну. Ви також можете побачити відстань до небезпеки, наприклад пісколовки. Легко ведіть рахунок кількома натисканнями на екрані годинника. Він також підтримує підрахунок валових очок і скоригований на гандикап.

Програма також сумісна з Apple HealthKit, тому гра в гольф може допомогти вам закрити кільця Apple Watch Activity.

Завантажити: GPS-далекомір 15-го клубу для гольфу (безкоштовно)

2. Golfshot GPS

Golfshot GPS — ще один чудовий варіант для відстеження ваших раундів у гольф на Apple Watch. Вибравши маршрут і розпочавши раунд на своєму iPhone, ви можете стежити за раундом на ношеному пристрої. Для кожної лунки ви можете побачити огляд з висоти, а також відстань до передньої, центральної та задньої частини гріну. Проведіть пальцем ліворуч, щоб записати свій рахунок і загальну кількість ударів.

  Як виявити, запобігти та пом’якшити атаку на захоплення облікового запису (ATO)

У безкоштовній версії програми доступно багато функцій, зокрема підрахунок балів і візуалізація курсу на Apple Watch. Підписка потрібна, щоб розблокувати додаткові функції, як-от автоматичне відстеження знімків за допомогою Apple Watch, що дозволяє переглядати кожен знімок на ношеному пристрої.

Завантажити: Golfshot GPS (Безкоштовно, доступна підписка)

3. Привіт Пташка

Hello Birdie ідеально підходить для гравців у гольф, які готові атакувати поле, маючи якомога більше інформації, доступної для перегляду на Apple Watch. Усе, що вам потрібно зробити у версії для iPhone, це вибрати курс, після чого ви зможете почати користуватися програмою Apple Watch.

Будь-який гравець у гольф знає, що часто буває важко вирішити, чи вибрати безпечну гру та лежати, чи спробувати грін. Але на екрані годинника ви можете вибрати один із цих варіантів і побачити карту лунок і інформацію про те, як діяти далі. Ви навіть можете побачити поточний напрямок і швидкість вітру, щоб зробити кращий вибір. Інша інформація про погоду, яку ви можете бачити безпосередньо в програмі годинника, включає вологість і температуру. Існує також повнофункціональний компонент системи показників.

Багато функцій програми безкоштовні, але є додаткова підписка. Це відкриває широкий спектр додаткових інструментів. Деякі з основних переваг включають можливість створювати персоналізований план гри для курсів, переглядати ігри, як-от тривалість, і переглядати рекомендації клубу, усе це доступно для перегляду на Apple Watch.

Завантажити: Привіт Пташка (Безкоштовно, доступна підписка)

  Як видалити фон із зображення та зробити його прозорим

4. Карусель

Хоча вам знадобиться підписка, щоб максимально використовувати Roundabout, є три різні рівні на вибір. Базовий і безкоштовний варіант може вибрати один із понад 40 000 доступних курсів у додатку для iPhone. На Apple Watch ви можете побачити довжину до передньої, середньої та задньої частини гріну та вручну відстежувати свій рахунок, включаючи пенальті та удари, взяті з вибраної довжини.

Параметр par розблокує автоматичне відстеження удару. Опції «пташка» та «Орел» розблоковують додаткові опції лише для версії iPhone.

Завантажити: Карусель (Безкоштовно, доступна підписка)

5.18Пташки

Підніміть свою картку показників на наступний рівень, використовуючи 18Birdies. Щоб почати, просто виберіть курс, у який ви граєте на iPhone. На головному екрані програми Apple Watch ви побачите інформацію GPS до лунки та зеленого кольору разом із вашим поточним результатом та інформацією про лунку. Проведіть пальцем праворуч, щоб ввести свій рахунок і багато іншого. Ви можете вибрати, чи вдарити по гріну під час регулярних дій, ударів по фарватеру, кількість зроблених ударів, ударів по фішках, ударів по піску з боку зеленої сторони та штрафних ударів. Уся ця інформація зберігається на вашому iPhone, щоб мати доступ до неї в будь-який час.

Під час гри ви також можете побачити екран із повною карткою результатів і інформацією про раунд. Усі ці функції безкоштовні. За допомогою підписки ви можете розблокувати багато додаткових функцій, зокрема можливість переглядати відтворення, як-от відстань, на Apple Watch, яка враховує відстань, скориговану за вітром і схилом.

Завантажити: 18Пташки (Безкоштовно, доступна підписка)

6. Golf GameBook Scorecard & GPS

Golf GameBook Scorecard & GPS робить гольф соціальним. Додаток містить чудові соціальні функції, де ви можете змагатися з друзями та ділитися моментами з раунду. Однією з найкращих функцій є можливість використовувати Apple Watch для створення табло в реальному часі, яке зможуть бачити ваші друзі за допомогою програми. Ви можете розпочати раунд самостійно або додати всіх із четвірки, а потім відстежувати їхні бали та іншу інформацію, наприклад, чи був уражений фарватер і кількість ударів.

  7 найкращих шаблонів порядку денного для більш продуктивних зустрічей [2023]

Потрібна підписка, щоб розблокувати можливість переглядати відстані за допомогою GPS під час проходження дистанції на Apple Watch та інші функції для iPhone.

Завантажити: Golf GameBook Scorecard & GPS (Безкоштовно, доступна підписка)

7. Zepp Golf

Неважко знайти гаджети, які допоможуть вам покращити вашу гру в гольф. Одним з найпопулярніших варіантів є датчик Zepp Golf. Датчик кріпиться до вашої рукавички для гольфу та надасть велику кількість інформації, яка допоможе покращити вашу гру в гольф, як-от аналіз 3D-розмахів, інтелектуальний тренер для тренувань, професійна бібліотека замахів тощо.

Але вам не потрібно використовувати навчальну систему, щоб скористатися абсолютно безкоштовною програмою Zepp Golf Apple Watch. Ви можете використовувати його під час стрільбища або навіть під час раунду. Після кожного помаху ви можете побачити темп, шлях і швидкість руки. Після завершення сеансу ви можете переглянути фітнес-метрики разом із середніми значеннями цих трьох показників.

Завантажити: Zepp Golf (безкоштовно)

Насолоджуйтеся полем із цими чудовими додатками для гольфу Apple Watch

Настав час відмовитися від олівця та паперу. За допомогою цих чудових програм для гольфу Apple Watch ви можете записувати свої результати, бачити відстань до лунки та багато іншого. форе!