techukraine.net techukraine.net 7 найкращих програм для iPad, які допоможуть учням досягти успіху в школі

7 найкращих програм для iPad, які допоможуть учням досягти успіху в школі

| | 0 Comments| 3:18 AM
Categories:

Між заняттями, завданнями та іспитами залишатися на висоті свого навчального навантаження в школі нелегко. Вам потрібно докласти багато зусиль і відданості, якщо ви хочете досягти успіху в цьому. Хоча це, безумовно, досить складно, хороша новина полягає в тому, що ваш iPad може стати неймовірним інструментом, щоб трохи полегшити цей тягар.

За допомогою правильних програм ви можете перетворити свій iPad на потужну машину для підвищення продуктивності та організації, яка тримає вас під час навчальних занять. Це одні з найкорисніших програм для iPad для учнів будь-якого віку, починаючи від конспектування нотаток і закінчуючи отриманням допомоги з домашнім завданням.

1. Apple Books

Apple Books — це рідна програма для iPhone, iPad і Mac, яка економить чимало грошей, знаходячи підручники у продажу, деякі навіть безкоштовні. Завантаживши ці книги, ви зможете читати їх у будь-який час і будь-де, незалежно від Wi-Fi, за допомогою свого пристрою Apple.

За допомогою Apple Books ви можете коментувати та виділяти важливі уривки, робити нотатки та робити закладки для окремих сторінок для зручного використання. Якщо ви навчаєтеся в дорозі на роботу або в слабо освітленій кімнаті, ви можете легко налаштувати розмір тексту, шрифт і яскравість екрана на свій смак.

Усі ваші нотатки та закладки синхронізуватимуться на ваших пристроях iCloud, тож ви зможете продовжити з того місця, де зупинилися на своєму iPhone чи Mac. Найкраща частина Apple Books полягає в тому, що ви можете відмовитися від важких рюкзаків, оскільки немає потреби всюди носити з собою гігантські підручники.

Завантажити: Apple Books (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

2. Збільшити

Zoom на сьогоднішній день є одним із найкращих додатків для відеоконференцій для проведення зустрічей і приєднання до них. Додаток захопив світ штурмом у розпал пандемії COVID-19 і замінив класи по всьому світу віртуальними віддаленими зустрічами. У більшості закладів Zoom є радше обов’язковим, ніж додатком, який приємно мати під рукою.

  Вичерпний посібник для маркетологів

Щоразу, коли заняття неможливо проводити в кампусі, ваші вчителі чи професори, ймовірно, попросять вас приєднатися до онлайн-класу у формі зустрічі Zoom. Наразі це найкраща платформа для відеоконференцій через її підтримку між платформами, функції запису та підтримку до 100 учасників із безкоштовним планом.

Окрім відвідування лекцій, ви також можете попросити своїх друзів приєднатися до Zoom-дзвінка, щоб ви всі могли легко навчатися разом. Додаток дозволяє вам ділитися своїм екраном, дотримуватися розкладу за допомогою нагадувань про зустрічі та має дошку для діаграм на льоту.

Завантажити: Збільшити (Безкоштовно, доступна підписка)

3. GoodNotes 5

Існує багато чудових програм для створення нотаток для iPad, але GoodNotes 5 — це той, який забезпечує найкращий досвід. Додаток дозволяє створювати інтерактивні цифрові блокноти, які можна налаштувати та гнучкіше, ніж паперові. Ви можете легко додавати типи тексту, рукописний текст, малюнки, аудіозаписи та все, що вам спадає на думку.

Це як чисте полотно, на якому можна зібрати всі свої думки та ідеї в одному місці. Потім ви можете впорядкувати ці ідеї, перетягнувши будь-який елемент на сторінку. Найкраще те, що ви можете використовувати Apple Pencil для створення рукописних нотаток, які виглядають неймовірно реалістично. Писати чи малювати за допомогою цього додатка виглядає надзвичайно природно та плавно.

GoodNotes 5 пропонує багато іншого, як-от анотації для PDF-файлів, функції співпраці та можливість перетворювати рукописний текст на звичайний текст.

Завантажити: GoodNotes 5 (Безкоштовно, доступна підписка)

4. Календар Google

Календар Google чудово підходить для організації розкладу занять і навчальних сесій, оскільки він синхронізує всі ваші заняття, завдання, іспити та інші події в одному місці, тож ви ніколи не пропустите жодного моменту. Щойно ви додасте розклад занять, ви отримуватимете сповіщення за 15 хвилин до початку кожного заняття. Ви навіть можете додати місцезнаходження кожного класу, щоб точно знати, куди йти.

  Як видалити обліковий запис MEGA

Що стосується завдань та іспитів, ви можете додати їх до свого календаря, щойно їх буде оголошено. Встановіть нагадування напередодні та день пологів, щоб нічого не забути. Додаток також чудово підходить для організації навчальних груп і проектних зустрічей.

Завантажити: Календар Google (безкоштовно)

5. Скетчбук

У поєднанні з Apple Pencil iPad настільки ж потужний, як і повноцінний планшет для малювання. Це в основному завдяки десяткам різноманітних програм для малювання та проектування, доступних у App Store, і Sketchbook є одним із найкращих серед них.

Завдяки широкому вибору пензлів, кольорів і настроюваних інструментів ви можете легко експериментувати з різними техніками та стилями. Він також має систему шарів, подібну до Photoshop, що дозволяє працювати з кількома елементами одночасно.

Хоча додаток чудово підходить для художньої школи та для самовираження, він також пропонує багато корисності в інших сферах. Наприклад, студенти-архітектори можуть використовувати інструменти вимірювання для створення детальних планів поверхів або 3D-моделей. Ті, хто захоплюється дизайном одягу, можуть використовувати його для створення ескізів одягу з точними пропорціями.

Ця універсальність робить програму чудовим інструментом, який можна спробувати, навіть якщо ви любите малювати чи креслити. Це достатньо, щоб ви могли стати залежними від використання Apple Pencil.

Завантажити: Скетчбук (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

6. Документи Google

Якщо ви все ще використовуєте офлайн-додатки для обробки текстів для введення тексту, будь то курсові роботи, реферати чи програми, вам потрібно переключитися на Google Docs. Це обов’язково, оскільки всі ваші документи створюються резервні копії та зберігаються на вашому Диску Google, де ви можете переглянути їх у будь-який час.

Це також чудово підходить для співпраці з іншими студентами над груповими проектами. Ви можете просто поділитися посиланням, яке надасть вашому другові доступ до редагування документа, і дозволити йому продовжити з того місця, де ви зупинилися. Якщо у вас є думки, щоб поділитися, ви можете виділити певні розділи документа та залишити коментарі.

  7 безкоштовних VR-ігор, у які можна пограти прямо зараз

Документи Google зберігаються автоматично під час введення тексту, тому ви ніколи не втратите роботу, якщо ваш iPad вийде з ладу або вимкнеться живлення. Він також підтримує крос-платформу, оскільки це веб-програма, тобто ви не втратите доступ до своїх документів незалежно від того, яким пристроєм ви користуєтеся.

Завантажити: Документи Google (безкоштовно)

7. Дослідження Чегга

Якщо ви коли-небудь відчуваєте, що не можете скласти математичне рівняння, або спантеличені темами, які ви повинні висвітлити в роботі англійською мовою, вам потрібно завантажити Chegg. Це програма, яка допомагає вам виконувати домашнє завдання за допомогою ресурсів, які включають рішення підручників, розділи запитань і відповідей і відео. Ви також можете знайти картки практично для будь-якого курсу, який тільки можете придумати.

Chegg також надає вам підтримку 24/7 завдяки допомозі експертів-репетиторів. Ви можете поставити будь-яке запитання або сфотографувати домашнє завдання, щоб отримати відповіді від перевірених експертів Chegg. Проте є велика ймовірність того, що на ваше запитання вже є відповідь у бібліотеці з 60 мільйонів повністю розв’язаних завдань домашнього завдання.

Завантажити: Дослідження Чегга (Безкоштовно, доступна підписка)

Покращуйте свої заняття з цими програмами для iPad, які обов’язково потрібно мати

Усі ці додатки допомагають вам певним чином покращити процес навчання та дозволяють залишатися на випередження у своїх класах. Дивно, наскільки iPad хороший як навчальний інструмент для учнів різного віку. Той факт, що стільки програм для створення нотаток і малювання бездоганно працюють з Apple Pencil, робить роботу ще кращою.

Крім того, сучасні iPad оснащені чудовими процесорами. Деякі з них навіть мають ті самі мікросхеми Apple Silicon, що й у MacBook. Однак iPad все ще не є належною заміною MacBook, головним чином через деякі обмеження iPadOS.