techukraine.net techukraine.net 7 найкращих програм для створення нотаток для доступу до нотаток на будь-якому пристрої

7 найкращих програм для створення нотаток для доступу до нотаток на будь-якому пристрої

Categories:

Робити нотатки – чудовий спосіб залишатися організованим у своїй роботі та особистому житті. Однак це може бути обмеженням, якщо ви обмежені лише одним пристроєм. Замість того щоб покладатися на один пристрій для зберігання цінної інформації, ця стаття охопить деякі з найкращих програм для створення нотаток для синхронізації нотаток на кількох пристроях.

Використання автоматичної синхронізації дає вам свободу робити нотатки та редагувати, де б ви не були. Ось деякі з найкращих програм для створення нотаток для доступу до нотаток на будь-якому пристрої.

1. Evernote

Evernote — це універсальний інструмент для створення нотаток, який є кращим у всіх сферах. Додаток пропонує акуратну структуру зберігання із блокнотами, стопками та тегами, щоб упорядковувати ваші нотатки. Evernote також пропонує інструмент для створення ескізів, що робить його чудовим додатком для малювання для Windows і macOS.

Окрім настільної програми, Evernote пропонує потужну мобільну програму, тож ви можете робити нотатки, де б ви не були. На мобільному пристрої ви можете отримати доступ до всіх інструментів редагування, представлених у настільній програмі, а також до функції сканування для завантаження рукописних нотаток.

Шаблони є помітною функцією економії часу. Використовуючи шаблони, ви можете миттєво створити список справ, сторінку нотаток зустрічі, план проекту та низку інших документів. Ви можете синхронізувати нотатки на двох пристроях у безкоштовному плані (наприклад, на мобільному телефоні та ПК). Якщо ви плануєте перейти на платний план Evernote, ви можете синхронізувати на необмеженій кількості пристроїв.

Завантажити: Evernote для вікна | Мак | Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

2. Поняття

Notion є фаворитом для персонального управління проектами завдяки чудовому дизайну, бездоганній організації та гнучким інструментам редагування. Тепер з Notion AI ви можете досягти ще більшого для кращої продуктивності.

  Яка різниця між Chromecast і Google TV?

Блоковий редактор Notion здебільшого відповідає за створення легкої системи нотаток. Ви можете вільно переміщувати вміст, вставляти коментарі та пов’язувати дві або більше сторінок у Notion. Блоки-перемикачі — це спеціальний інструмент, який дозволяє приховувати та відображати текст одним натисканням кнопки.

Ви можете використовувати це серед інших функцій для створення різних типів списків у Notion. Найкраще те, що всі ці інструменти можна знайти в безкоштовному мобільному додатку Notion. Ви можете синхронізувати дані на необмеженій кількості пристроїв у безкоштовному плані Notion.

Завантажити: Поняття для вікна | Мак | Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

3. Поточна робота

Workflowy — це безкоштовна програма для створення нотаток, розроблена з простотою та використовує високоорганізований підхід, щоб зберегти ваші ідеї в порядку. Додаток покладається на вузли та редактор на основі маркерів, щоб допомогти вам швидше робити нотатки. Структура маркерів дає змогу легко заглиблюватись у фрагменти знань — просто торкніться маркера, щоб збільшити масштаб ідеї.

Workflowy пропонує все, що може знадобитися в додатку для створення нотаток, включаючи функцію списку справ, інструмент абзаців і дзеркальний інструмент для копіювання та синхронізації інформації між сторінками. Ви можете легко поділитися вмістом, запросивши друзів електронною поштою або скориставшись прихованим посиланням. Багатозадачність також проста в Workflowy. Ви можете відкривати кілька сторінок одночасно та змінювати вигляд вікна між такими параметрами: «Справа», «Список» і «Дошка».

Мобільний додаток Workflowy функціонує так само, як і версія для настільного комп’ютера, що полегшує створення нотаток, де б ви не були. Нотатки синхронізуються автоматично, і ви можете використовувати Workflowy офлайн, якщо у вас немає негайного доступу до Інтернету.

Завантажити: Workflowy для вікна | Мак | Linux | Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

4. Google Keep

Google Keep пропонує цікавий спосіб записувати нотатки та ідеї в різноманітних форматах. Ви можете створювати прості нотатки, списки справ, додавати зображення та записувати аудіо — усе в одному місці. Для ефективної організації Google Keep використовує мітки, тож ви можете розділити робочі та особисті нотатки.

  9 крутих тем KDE Plasma

Персоналізація є однією з сильних сторін Google Keep, яка забезпечує великий творчий потенціал. Ви можете змінити колір фону кожної нотатки на суцільний або вибрати з ряду абстрактних малюнків. Google Keep також пропонує нагадування як за часом, так і за місцезнаходженням, тому вам не потрібно покладатися на свою пам’ять.

Якщо у вас кілька облікових записів Google, ви можете створити окремі робочі області, щоб зменшити кількість безладу. У програмі для мобільних пристроїв або у веб-версії перейдіть до значка свого профілю у верхньому правому куті, щоб змінити обліковий запис. Усі нотатки зберігаються у вашому обліковому записі Google для синхронізації між пристроями.

Завантажити: Google Keep для Android | iOS | Інтернет (безкоштовно)

5. Проста примітка

Simplenote виправдовує свою назву як простий спосіб робити нотатки та записувати ідеї. Додаток використовує автоматичну синхронізацію в реальному часі, щоб оновлювати нотатки на всіх пристроях. Ви можете додавати необмежену кількість тегів до нотаток і шукати нотатки та теги за допомогою інструменту швидкого пошуку.

Simplenote пропонує кілька ярликів для покращення робочого процесу та пропонує підтримку Markdown. Зворотні посилання є ще однією помітною функцією, яка дозволяє вам посилатися на інші сторінки у вашому робочому просторі. Якщо вам потрібно скасувати будь-які зміни, внесені в нотатки, інструмент «Історія» Simplenote пропонує ретельний підхід до відстеження всіх змін, внесених у будь-який документ.

Вам не потрібно напружувати очі під час нотаток — Simplenote пропонує темний режим і режим попереднього перегляду для комфортнішого перегляду. Усе це пропонується безкоштовно та доступно на необмеженій кількості пристроїв.

Завантажити: Simplenote для вікна | Мак | Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

6. Блокнот Zoho

Блокнот Zoho — це універсальний інструмент продуктивності для ефективного створення нотаток. Подібно до Evernote, програма використовує блокноти як зручний спосіб зберігання для розділення різних нотаток. Ви можете робити нотатки в різних форматах і імпортувати фотографії та відео. Інструмент для запису голосу чудово підходить для ведення аудіожурналу.

  Перевірте, чи підходить фільм для сімейного перегляду чи ні

За допомогою Zoho Notebook ви можете впорядковувати нотатки, як забажаєте. У всіх блокнотах є як сітка, так і список. Ви можете згрупувати картки з нотатками простим жестом щипків для додаткового рівня організації.

Zoho Notebook забезпечує легкий доступ до всіх ваших нотаток. Є багато варіантів сортування, щоб швидше отримати доступ до нотаток. Користувачі мобільних пристроїв також можуть додати ярлики до блокнотів на головному екрані. Налаштування — це ще одна перевага Zoho Notebook із кількома варіантами кольорів і різними дизайнами для обкладинок блокнотів.

Завантажити: Zoho Notebook для Android | iOS | вікна | Мак (Безкоштовно, доступна підписка)

7. Nimbus Note

Nimbus Note — це популярна альтернатива Notion, яка пропонує такі ж потужні функції та автоматичну синхронізацію, завдяки чому ваші нотатки оновлюються на всіх пристроях. Додаток містить різноманітні інструменти редагування, які допоможуть вам створювати красиві нотатки. Ви можете виділяти текст, змінювати колір тексту та використовувати текстові мітки в документі.

Як і Notion, Nimbus Note використовує команди як надшвидкий спосіб створення вмісту. Просто введіть косу риску (/), щоб отримати доступ до списку команд, куди можна вставити заголовки, прапорці, таблиці тощо. Nimbus Note нещодавно представив техніку Kanban у своєму програмному забезпеченні для керування завданнями. Також є розділ «Завдання», де можна переглянути всі завдання, додані до ваших нотаток.

Завантажити: Nimbus Note для вікна | Мак | Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

Робіть нотатки будь-де за допомогою цих потужних програм для створення нотаток

Робити нотатки – це більше, ніж записувати інформацію один раз і сподіватися, що ви її запам’ятаєте. Перегляд нотаток є важливою навичкою, якщо ви хочете зберегти інформацію в довгостроковій перспективі. Ці програми дають вам свободу переглядати та редагувати свої нотатки в будь-який час і в будь-якому місці. Спробуйте ці програми для створення нотаток, які синхронізуються на ваших пристроях, щоб легко робити нотатки.