7 найкращих програм для розблокування iPhone для розблокування пароля

Categories:

Відсутність доступу до вашого iPhone має бути однією з найбільш неприємних ситуацій.

Навіть якщо ви ніколи раніше не потрапляли в таку ситуацію, завжди краще бути готовим, а не відчувати безпорадність через це, коли це станеться. Насправді це може траплятися досить часто і може мати багато випадків, наприклад, забути пароль або купити заблокований вживаний iPhone.

Пам’ятаючи про стандарти безпеки Apple, повернути доступ до свого iPhone завжди буде непросто. Навіть доставка його до найближчого сервісного центру може зайняти багато часу.

Однак за допомогою цих інструментів розблокування iPhone, які я згадаю в цьому списку, ви зможете легко розблокувати пароль свого iPhone і, порівняно, за менший час. ⏱️

Tenorshare 4uKey

Дуже популярне (якщо не найпопулярніше) рішення для миттєвого видалення пароля iPhone, Tenorshare 4uKey треба було згадати першим у цьому списку, оскільки це така корисна послуга. Щоб видалити пароль не лише з iPhone, а й з інших пристроїв iOS, потрібно не більше кількох секунд.

Незалежно від того, чи є у вас 4-значний або 6-значний пароль, ви зможете розблокувати його за допомогою цього інструменту. Ось кроки, щоб зробити це з легкістю:

Крок 1. Завантажте, інсталюйте та запустіть програмне забезпечення на своєму комп’ютері.

Крок 2: з’являється такий екран; натисніть «Пуск».

Крок 3. Ви побачите таку сторінку підтвердження, яка означає прийняття їхніх умов використання. Коли все в порядку, натисніть «Далі».

Крок 4. На цій сторінці вам буде запропоновано підключити iPhone до комп’ютера, щоб продовжити процес. Зробіть це, якщо ви ще цього не зробили.

Крок 5. Після підключення вам доведеться перевести телефон у режим відновлення.

Крок 6. Завантажте найновішу та відповідну мікропрограму IOS для свого iPhone. Це може зайняти деякий час, оскільки файл пакета може бути великим.

Крок 7: Коли файл буде завантажено, ви побачите такий екран, який підтверджує успішне завантаження мікропрограми. Натисніть «Почати видалення», щоб розпочати процес розблокування.

Крок 8. Нарешті, коли пароль буде видалено, ви можете скинути його та налаштувати новий. Насправді ви також можете почати все заново для ідентифікаторів обличчя та Touch ID.

  12 найкращих хмарних засобів захисту від DDoS для малих і корпоративних веб-сайтів

Це було кілька простих кроків, щоб розблокувати iPhone за допомогою Tenorshare 4uKey. Очевидно, якщо ви зіткнетеся з будь-якими сумнівами чи проблемами на цьому шляху, ви можете звернутися до їхньої служби підтримки, щоб вирішити їх у найкоротші терміни.

Якщо ви захочете підключитися до їх преміум-плану, ви отримуватимете безкоштовні оновлення протягом усього життя, що, на мою думку, є чудовою перевагою.

TunesKit iPhone Unlocker

Розблокування iPhone без пароля ще ніколи не було таким простим за допомогою TunesKit iPhone Unlocker. Цей останній запущений інструмент для видалення коду доступу для iPhone є справжньою простотою для тих, хто хоче розблокувати свій iPhone лише за мить ока. Можна з упевненістю сказати, що це один із найбільш економних інструментів для розблокування пароля на пристроях iOS.

Користувачі iPhone можуть використовувати 4-значні, 6-значні коди доступу або буквено-цифрові, власні цифрові коди доступу, за допомогою цього інструменту ви зможете виконати лише 4 прості кроки, щоб розблокувати свій iPhone.

Ось як розблокувати iPhone без пароля:

Крок 1. Запустіть TunesKit iPhone Unlocker. Підключіть iPhone до комп’ютера, потім натисніть «Пуск».

Крок 2. Дотримуйтеся вказівок, щоб перевести iPhone у режим DFU або режим відновлення. Після завершення натисніть кнопку вперед.

Крок 3. Завантажте відповідний пакет прошивки для свого iPhone.

Крок 4. Після завершення завантаження натисніть кнопку «Розблокувати», щоб розблокувати iPhone без пароля. Ви зможете отримати доступ до свого iPhone після завершення процесу розблокування.

Наведені вище кроки з TunesKit iPhone Unlocker займають лише кілька хвилин, щоб розблокувати ваш iPhone. Безумовно, це найпростіший інструмент, який я коли-небудь використовував для розблокування iPhone. Ви точно не помилитеся з його простим, але інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Нічого страшного, якщо у вас виникли проблеми з використанням цього інструменту, вони пропонують безкоштовні відеоінструкції YouTube та цілодобова технічна підтримка. Ви ніколи не пошкодуєте, спробувавши такі програми та послуги.

Apeaksoft

Apeaksoft Розблокувальник iPhone має все, що вам потрібно, щоб зламати заблокований екран iOS, ідентифікатор Apple і код доступу Screen Time.

Ви можете навчитися як розблокувати айфон за допомогою простих кроків нижче.

Ви побачите три варіанти: Wipe Passcode, Remove Apple ID і Screen Time. Перші два варіанти призведуть до повної втрати даних, які можна відновити пізніше за допомогою резервної копії. Розблокування паролем екранного часу не видалить дані, але переконайтеся, що це так вимкніть «Знайти мій iPhone з iCloud»..

  Як видалити неактивне місце проживання гравця в «Animal Crossing: New Horizons»

У будь-якому випадку вам знадобиться лише кілька клацань, щоб ваш iPhone знову запрацював. І тут є докладні кроки для кожної умови блокування Посібник з розблокування Apeaksoft.

Нарешті, існують місячні, річні та довічні підписки, які підкріплені експертною підтримкою та 30-денною гарантією повернення грошей.

AnyUnlock

Дуже надійний інструмент, AnyUnlock швидко видаляє ваш пароль iPhone і повертає вам доступ лише за 3 кроки. Вам не обов’язково бути добре обізнаними з технічними аспектами, оскільки це робить увесь процес надзвичайно простим, тож навіть якщо ви ніколи раніше не користувалися подібним рішенням, у вас не виникне жодних проблем із його використанням.

Не кажучи вже про те, що AnyUnlock має один із найвищих показників успіху та оснащено одними з найпередовіших технологій, щоб безперебійно виконувати роботу. Ви також отримуєте цілодобову підтримку протягом усього року.

Крім пароля, він також може розблокувати інші типи замків, наприклад ідентифікатор обличчя та сенсорний ідентифікатор. Інший сценарій: якщо ви купили вживаний iPhone і його MDM заблоковано, ви можете легко обійти його.

Завдяки цьому інструменту ваша особиста інформація надійно захищена, оскільки вона ніколи не записує, не витікає та не завантажує її.

iMyFone LockWiper

Маючи величезну клієнтську базу, iMyFone LockWiper це інструмент, на який ви можете покластися, щоб розблокувати свій пароль iPhone без будь-яких збоїв. Він простий у використанні та, як було доведено, досить ефективний для всіх версій iOS і моделей пристроїв.

Незалежно від того, чи ваш iPhone вимкнено, ви забули свій пароль або в будь-якій іншій ситуації, це програмне забезпечення може виконати роботу. Він може видалити 4 різні типи блокувань iPhone лише за 3 простих кроки.

Ви можете використовувати його абсолютно безкоштовно, перш ніж вирішите вибрати один із планів преміум-класу. Коли ви переходите на преміум-клас, відкриваються всі 4 можливості розблокування та інші цікаві функції, які стануть у нагоді, коли вам це знадобиться.

  Як запобігти автоматичному оновленню до Firefox 57

EaseUs MobiUnlock

Розблокуйте як 4, так і 6-значний пароль, а також кілька інших замків на вашому iPhone за допомогою EaseUs MobiUnlock. Він добре працює з останньою та попередньою версіями iOS лише за 3 прості кроки, які займають лише кілька хвилин вашого часу.

Незалежно від причини блокування, цей інструмент вирішить її з високим відсотком успіху. Вам не знадобляться жодні технічні навики, щоб використовувати це, оскільки програмне забезпечення створено, щоб зробити речі простими та зручними.

Ви можете безкоштовно спробувати EaseUs MobiUnlock, використовуючи їх пробну версію, щоб точно знати, чому він має рейтинг 4,5/5 на Trustpilot, що, на мій погляд, цілком виправдано.

Dr.Fone

Простий і зрозумілий — це те, що найкраще описує цей останній інструмент у цьому списку Dr.Fone. Він існує вже давно і став найкращим вибором для тисяч людей у ​​всьому світі. 🌎

За допомогою цього програмного забезпечення ви можете миттєво розблокувати паролі екрана та видалити чи обійти MDM. Крім того, він може зняти всі типи замків разом із вашим Apple ID. Щоб виконати роботу, потрібно лише кілька кроків і кілька секунд.

Ви можете розпочати роботу з цим інструментом безкоштовно, і він працює як на Windows, так і на macOS.

Висновок 📱

Наведені вище інструменти для розблокування пароля iPhone дадуть вам відчуття полегшення, знаючи, що ваш пристрій можна відновити до нормального функціонування. Усі вони неймовірно корисні, а також прості у використанні будь-кому.

Пам’ятайте, що вони абсолютно безкоштовні для початку, тож вам не доведеться нічого купувати, перш ніж випробувати функції. Сподіваюся, цей список раз і назавжди покінчить із усіма розчаруваннями.

Якщо ви щойно перейшли на iPhone з телефону Android, ось як ви можете перенести свої контакти.