7 найкращих програм для нотаток для студентів

Якщо вам важко запам’ятати те, що було сказано на уроці, використання програми для створення нотаток може бути неймовірно корисним. Незалежно від того, чи пишете ви завдання, працюєте над груповим проектом або готуєтеся до іспиту, є багато варіантів, які допоможуть вам у навчанні.

У цьому посібнику ми розглянемо найкращі програми для створення нотаток для студентів. Ознайомтеся з цими програмами, щоб покращити робочий процес, швидше підводити підсумки та бути більш організованими.

1. Evernote

Evernote позбавить вас від клопоту, пов’язаного з упорядкуванням нотаток класу, тож ви зможете навчатися ефективніше. Створіть блокноти та згрупуйте подібні теми в стоси блокнотів. Ви також можете швидко знайти нотатки за допомогою вкладки швидкого доступу.

Якщо ви хочете створювати презентабельні нотатки для уроків, Evernote — найкращий вибір. Текстовий редактор Evernote пропонує кілька шрифтів і кольорів на вибір. Ви також можете виділити текст, щоб підкреслити ключову інформацію.

Додавати зображення в Evernote легко. Завдяки функції редагування та анотування Evernote ви можете легко коментувати зображення за допомогою кількох фігур, стрілок і тексту. Якщо ви творчо ведете нотатки, є також функція Sketch. Ви можете використовувати цей інструмент, щоб прикріпити малюнки до своїх нотаток.

Завантажити: Evernote для вікна | Мак | Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

2. Документи Google

Google Docs є широко популярною програмою для створення нотаток серед студентів завдяки безперебійній сумісності з іншими службами Google, такими як Google Drive. Додаток містить багато інструментів для написання есе, зокрема підрахунок слів, перевірку орфографії та вбудований інструмент цитування.

Для письмових завдань ви можете легко відформатувати свою сторінку за допомогою верхніх і нижніх колонтитулів, номерів сторінок і правил розміщення абзаців. Ви також можете розділяти текст на частини, використовуючи різні розміри заголовків.

Документи Google — це чудовий інструмент для співпраці, тож ви можете працювати над проектами разом із однокласниками. Натиснувши кнопку «Поділитися», ви можете надсилати свої нотатки іншим користувачам Google і одночасно редагувати документи. Існує також функція коментарів, де ви можете згадати інших користувачів.

Завантажити: Документи Google для Android | iOS (безкоштовно)

3. RemNote

RemNote пропонує великий вибір інструментів для підвищення вашої продуктивності як студента. Його унікальний підхід до створення нотаток дозволяє об’єднувати ідеї в деревоподібну ієрархію.

Щоб позбавити вас від гортання вперед і назад між нотатками, RemNote дозволяє відкривати нотатки на кількох панелях, щоб допомогти вам у багатозадачності. Ви також можете посилатися на інші нотатки та довідкові сторінки у своїй робочій області.

Однією з особливостей, яка робить RemNote ідеальним для студентів, є картки. Ви можете додавати картки безпосередньо до своїх нотаток або створювати їх з нуля. Спеціальна вкладка карток дозволяє тренуватися в активному запам’ятовуванні, щоб ви могли швидше вивчати нову інформацію. Для кожної картки ви можете оцінити своє поточне розуміння. Після цього RemNote надасть вам нову інформацію, щоб допомогти вам усунути свої недоліки. Загалом RemNote є найкращим вибором для більш ефективного навчання.

Завантажити: RemNote для вікна | Мак | Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

4. Поняття

Є багато способів використовувати Notion як студент. Його зрозумілий інтерфейс і потужна організація ідеально підходять для будь-якого старанного студента. Його командний редактор є найбільш ефективним для швидкого створення нотаток. Найприємніше те, що більшість функцій, які знадобляться вам як студенту, включені в безкоштовний план.

Якщо вам не подобається впорядковувати вміст, ви можете відкрити для себе безкоштовні шаблони Notion, щоб створити початкову структуру. Notion також пропонує безкоштовний шаблон «Нотатки до класу», який упорядковує ваші нотатки до класу в акуратний список.

Використовуючи блоки Notion, ви можете легко змінювати порядок вмісту, усуваючи необхідність постійного копіювання та вставки. Блоки дозволяють створювати списки справ і марковані списки, а також вставляти медіафайли в нотатки. Одним із практичних типів блоків для студентів є блок Callout. Ця функція підкреслює фрагмент тексту, тож ви можете виділити ключову інформацію у нотатках до класу.

Завантажити: Поняття для вікна | Мак | Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

5. Microsoft OneNote

Якщо ви як студент шукаєте швидкий спосіб робити короткі нотатки, ви можете покластися на Microsoft OneNote. Підхід додатка, схожий на полотно, робить його корисним для нотування ключових понять, створення швидких ескізів і створення списків справ.

Додавати нові нотатки легко: просто натисніть будь-де на сторінці нотаток, щоб записати щось. Ви також можете перетягувати інформацію, роблячи OneNote чудовим інструментом для створення ментальних карт.

OneNote не обмежується лише письмовими нотатками. Ви можете робити ескізи та прикріплювати аудіозаписи, які посилаються на ваші записи. Студенти-математики також можуть використовувати функцію Ink to Math, що дозволяє вставляти рівняння, малюючи їх.

Завантажити: Microsoft OneNote для вікна | Мак | Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

6. Джоплін

Joplin — це програма для створення нотаток, яка не відволікається, для Windows і Mac, ідеальна для цілеспрямованого навчання. Нотатки класифікуються на бічній панелі в структурі дерева. Немає обмежень щодо кількості папок, які ви можете створити та вкладати одна в одну, що робить Joplin чудовим для інтенсивного використання.

Додаток пропонує студентам набір інструментів для створення нотаток, які можна знайти на стрічці форматування. Ви можете вставляти цитати, додавати посилання на веб-сторінки та вкладати PDF-файли. Якщо ви вивчаєте програмування, ви можете вставляти блоки коду. Joplin також підтримує Markdown. Ви можете легко переключатися між переглядом Markdown і стандартним редактором одним натисканням кнопки.

Завантажити: Джоплін для вікна | Мак | Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

7. Logseq

Якщо ви шукаєте програму для нотаток, яка пропонує щось більше, ніж простий текстовий редактор, Logseq — це найкраща програма, яку варто розглянути. Додаток містить сторінку щоденника, інструмент для дошки та картки, що робить його чудовим вибором для студентів.

Інструмент дошки допомагає додавати діаграми до ваших конспектів. Цей інструмент пропонує основні можливості додавання форм і тексту, але, мабуть, найбільш вражаючою є його можливість додавати існуючі сторінки на дошку. Використовуючи дошку, ви можете прикріплювати нотатки класу та редагувати їх під час створення ескізів.

Logseq покладається на двонаправлені посилання для приміток між посиланнями. Хоча спочатку це здається складним, все, що потрібно, це одна команда, щоб зв’язати дві сторінки. Ви можете легко перейти на пов’язану сторінку, натиснувши посилання. Таким чином ви можете встановити зв’язки між темами під час вивчення.

Завантажити: Logseq для вікна | Мак | iOS | Android (безкоштовно)

Навчайтеся розумніше, а не складніше з цими програмами для конспектування

Ці програми для створення нотаток допоможуть вам заощадити час як студент і краще розуміти свої нотатки. Незалежно від того, чи ви навчаєтеся візуально, чи надаєте перевагу друкуванню нотаток, усі ці програми мають унікальний спосіб робити нотатки. Удосконалюйте своє навчання та складайте іспити за допомогою цих програм для створення нотаток.